Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Citi Handlowy

4.41
80 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Citi Handlowy

Citi Handlowy - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

 

Citi Handlowy należy do grupy Citi – jednej z najprężniej działających instytucji finansowych na świecie. Jej oddziały i placówki partnerskie rozlokowane są w 160 krajach świata. Pracujący w nich fachowcy zajmują się obsługą ponad 200 milionów różnych rachunków.

Korzystają z nich nie tylko użytkownicy indywidualni, ale również korporacyjni i rządowi. Dodatkowo wśród usług znajdują się te związane z obrotem papierami wartościowymi i zarządzaniem majątkiem.

 

Citi Handlowy – Dane kontaktowe

Nazwa: Citi Handlowy
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 150 000
Siedziba firmy: Senatorska 16, Warszawa 00-923
Telefon: 22 362 24 84
e-mail: Formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Citi Handlowy - Kredyt gotówkowy

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy obejmuje ofertę, która gwarantuje klientom dostęp do wsparcia finansowego nawet w wysokości 150 000 zł! Bez wątpienia odpowiednie wsparcie finansowe znajdą nie tylko osoby potrzebujące dużego zastrzyku gotówki, ale również poszukujący środków na realizację mniejszych wydatków. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować wynosi 1000 zł.

Spłata kredytu gotówkowego odbywa się w formie równych rat miesięcznych, a maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy. Minimalny czas na spłatę zobowiązania to 9 miesięcy. Dzięki temu każdy dopasuje harmonogram spłat do swoich możliwości finansowych.

Warto również zaznaczyć, że kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel. Nikt nie zapyta nas o to, co sfinansujemy dzięki pożyczce. Warto również zwrócić uwagę, że proces wnioskowania o kredyt gotówkowy Citi Handlowy przebiega sprawnie, a podczas całej procedury bank stawia na minimum formalności. 

Citi Handlowy - Warunki kredytu online

Każdy klient banku Citi Handlowy musi spełniać kilka ważnych warunków, bez których pozytywna decyzja kredytowa będzie niemożliwa. Wśród nich będzie nie tylko ukończenie co najmniej 18 lat czy pełna zdolność do czynności prawnych, ale przede wszystkim kwestie związane ze scoringiem. Musimy pamiętać, że bank nie udzieli nam wsparcia finansowego, jeżeli nie będziemy w stanie go spłacić. Dlatego musimy wykazać dochody, które pozwolą nam na swobodną spłatę zobowiązania. Najprostszym potwierdzeniem w tym przypadku mogą być wyciągi z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Oczywiście muszą dotyczyć one konta, na które otrzymujemy wynagrodzenie. W takiej sytuacji wystarczy przesłać wraz z wnioskiem załącznik z wyciągiem w formacie PDF. Warto również zwrócić uwagę na historię kredytową.

Jeśli posiadamy jakikolwiek negatywny wpis w bazach dłużników, wówczas nie mamy szans na pozytywną decyzję kredytową. 

 

Warto również podkreślić, że musimy dysponować polskimi dochodami, miejscem zamieszkania na terytorium Polski, a także ważnym dokumentem tożsamości. Bank może nas zapytać również o nasze życie prywatne, na przykład stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, a także finansowo-majątkowe: status mieszkaniowy, wysokość wydatków i kwotę miesięcznych zobowiązań. 

Citi Handlowy - Jak złożyć w Citi Handlowy wniosek o kredyt gotówkowy?

Wniosek o kredyt Citi Handlowy złożymy bez problemu za pośrednictwem internetu. Aby to zrobić, musimy wykonać kilka prostych kroków.

1. Przechodzimy na stronę internetową banku.

 

2. Wypełniamy formularz online, w którym musimy podać dane osobowe, kontaktowe, finansowe, adresowe.

3. Potwierdzamy tożsamość.

4. Dołączamy do wniosku niezbędne dokumenty, czyli na przykład wspomniany wcześniej wyciąg z konta bankowego.

5. Akceptujemy warunki umowy, zatwierdzamy ją i czekamy na realizację przelewu przez Citi Handlowy.

Dostęp do pozostałej oferty banku możemy otrzymać, przechodząc do zakładki “Pożyczki i Kredyty” w menu. Warto podkreślić, że jest to oferta dla nowych klientów banku. Nie ulega wątpliwości, że to jest to jedno z najatrakcyjniejszych rozwiązań pod względem szybkości wnioskowania, a także kosztów zobowiązania. Inne instytucje wymagają od nowych klientów wizyty w oddziale stacjonarnym. W tym przypadku mamy możliwość złożenia wniosku w dowolnym miejscu i czasie przez internet! Brak obowiązku dostarczania zaświadczeń z miejsca pracy pozwoli zaoszczędzić czas, który musielibyśmy przeznaczyć na dodatkowe wizyty w banku i u pracodawcy. 

Citi Handlowy - Kalkulator kredytowy

Citi Handlowy oferuje swoim klientom jeden z najtańszych kredytów gotówkowych. Koszty ponoszone przez klienta korzystającego z opisywanej oferty są niewielkie. Wedle przykładu reprezentatywnego RRSO wynosi niewiele, bo 9,65%. Tym samym można liczyć na niskie oprocentowanie (nawet 6,99%). Zwróćmy uwagę również na prowizję od 2,9%. Trzeba przy tym pamiętać, że warunki udzielanego kredytu ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą.

Reprezentatywny przykład pożyczki gotówkowej Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,65%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 28 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 35 098,49 zł, oprocentowanie zmienne 6,99%, całkowity koszt pożyczki 7 098,49 zł (w tym: prowizja 1 540,00 zł, odsetki 5 558,49 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięczne równe raty w wysokości po 585,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 583,49 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 maja 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz100026200124800150000
Czas (miesięcy)96969696
Rata1529614782217
Oddajesz144028416141888212832

Citi Handlowy - Ubezpieczenie kredytu Citi Handlowy

Niezwykle ważne jest to, że ubezpieczenie pożyczki jest dobrowolne. Dlatego też można samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy chce się ponosić te dodatkowe koszty. Sami decydujemy. Możemy zdecydować się na ubezpieczenie spłaty pożyczki w ramach ubezpieczenia “Bezpieczne Raty”, co bez wątpienia jest dobrym wyjściem, kiedy zależy nam zabezpieczeniu interesów swoich i bliskich. Ochronimy ich dzięki temu przed zdarzeniami losowymi, które mogą mieć duży wpływ na zdolność do spłaty zobowiązania oraz odsetki.

 • Składka ubezpieczeniowa wynosi od 1,6% do 3,2% kwoty pożyczki.
 • Warto również dodać, że jeden z wariantów umożliwia otrzymanie ochrony również osobom po 65 roku życia.

Opinie o Citi Handlowy i pozostałych produktach

Citi Handlowy oferuje swoim klientom wiele różnych produktów, które pozwolą nam na zwiększenie swoich oszczędności, inwestowanie kapitału, a także gromadzenie i zarządzanie pieniędzmi. Wśród dostępnych ofert można wymienić:

 • karta kredytowa Citi Simplicty, Citibank BP Motokarta,
 • konto osobiste przez selfie,
 • pożyczki,
 • konto superoszczędnościowe,
 • lokaty terminowe,
 • kredyty hipoteczne
 • inwestowanie

Kredyt w Citi Handlowy opinie – podsumowanie

Niewątpliwą zaletą opisywanego kredytu jest jego niskie oprocentowanie. Można mieć zatem pewność, że ponoszone koszty są niskie w porównaniu z ofertami konkurencji. Równie ważna jest szybkość obsługi i to, że przyznane środki znajdują się na koncie już po godzinie od podpisania umowy. Ponadto maksymalna kwota pożyczki i czas na jej spłatę są warte uwagi. Wśród wad można z kolei wymienić restrykcyjne wymogi odnośnie do klienta (jego wieku, wysokości zarobków i stażu pracy). Sprawia to, że osoby młode, znajdujące się na początku swojej kariery zawodowej nie skorzystają raczej z tej oferty. Przeznaczona jest dla odbiorców o ustabilizowanej sytuacji i odpowiednio wysokich dochodach.

Zalety

 • niskie oprocentowanie
 • szybka obsługa
 • atrakcyjna maksymalna kwota pożyczki i czas na jej spłatę

Wady

 • restrykcyjne kryteria przy weryfikacji kredytobiorcy

Ocena

4.41
80 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.