Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Citi Handlowy

3.67
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Citi Handlowy

Citi Handlowy - Opinie

Citi Handlowy należy do grupy Citi – jednej z najprężniej działających instytucji finansowych na świecie. Jej oddziały i placówki partnerskie rozlokowane są w 160 krajach świata. Pracujący w nich fachowcy zajmują się obsługą ponad 200 milionów różnych rachunków. Korzystają z nich nie tylko użytkownicy indywidualni, ale również korporacyjni i rządowi. Dodatkowo wśród usług znajdują się te związane z obrotem papierami wartościowymi i zarządzaniem majątkiem.

Citi Handlowy - Kredyt

Pożyczka gotówkowa oferowana przez opisywany bank może zostać wykorzystana na dowolny cel. Jej maksymalna wartość wynosi 150 tysięcy złotych, a spłatę należności można rozłożyć na okres nawet 10 lat. Decyzja dotycząca przyznania wnioskowanej sumy wydawana jest w ciągu godziny. Tylko tyle musi upłynąć od momentu złożenia odpowiednich dokumentów do ich zweryfikowania i przelania odpowiedniej kwoty na konto klienta. Warto podkreślić, że wszelkie formalności ograniczono do absolutnego minimum. W celu potwierdzenia uzyskiwanych dochodów należy jedynie przedstawić elektroniczny wyciąg z konta, na które wpływa wynagrodzenie za pracę. Tym samym całą procedurę można przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu. Niezwykle ważne jest to, że ubezpieczenie pożyczki jest dobrowolne. Dlatego też można samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy chce się ponosić te dodatkowe koszty.

Citi Handlowy - Kredyt gotówkowy

Opisywana instytucja finansowa rozpoczęła swoją działalność na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w marcu 2001 roku. Stało się to dzięki połączeniu dwóch spółek: Banku Handlowego w Warszawie S.A. i Citibank Poland S.A. Obecnie wszystkie działania podejmowane przez powstałe w ten sposób przedsiębiorstwo prowadzone są za pośrednictwem dwóch głównych jednostek operacyjnych. Pierwszą z nich jest Citicorp, której zadaniem jest planowanie i koordynacja wszystkich najważniejszych działań w kluczowych dla banku obszarach. Mowa tutaj między innymi o operacjach wykonywanych w ramach Global Consumer Banking. One wszystkie dotyczą klientów indywidualnych. Drugim ważnym filarem Citicorp jest Institutional Clients Group działająca na rzecz odbiorców korporacyjnych. Dostarcza im najlepszych jakościowo produktów i usług. Wiele z nich dedykowanych jest dla podmiotów działających na rozwijających się rynkach. Druga z kolei spółka – Citi Holdings gromadzi te środki, które określane są jako drugoplanowe dla przyszłego rozwoju korporacji. Co ciekawe, podejmowane przez nią działania filantropijne realizowane są za pośrednictwem specjalnie dla tych celów stworzonej organizacji charytatywnej. Fundacja imienia Leopolda Kronenberga (założyciela Banku Handlowego) promuje przedsiębiorczość i wspiera działania mające na celu rozwój edukacji finansowej. Jest ona ważna przede wszystkim dla przedstawicieli najmłodszego pokolenia, ale korzystają z niej również inni użytkownicy. Wszystkie te procesy realizowane są dzięki pracownikom banku. Działają oni prężnie w różnych dziedzinach życia społecznego. Kolejne plany wdrażane są w ramach znakomicie rozwiniętego wolontariatu pracowniczego. Dodatkowo zarząd dba o działania na rzecz środowiska naturalnego, czego owocem jest implementowanie systemów jakości zarządzania zasobami środowiskowymi i energią.

Citi Handlowy - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z opisywanej na początku oferty? To nic trudnego! Wystarczy otworzyć zakładkę „Pożyczki i Kredyty” znajdującą się na pasku umieszczonym pod logiem banku. Wówczas rozwija się menu, z którego trzeba wybrać pozycję „Pożyczka gotówkowa”. Później na opisywanej podstronie należy nacisnąć przycisk „Aplikuj”. Nastąpi wówczas przekierowanie do formularzy, które należy kolejno wypełnić. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych kroków pozostaje czekać na decyzję. Zazwyczaj zapada ona w ciągu godziny od złożenia wszystkich wymaganych dokumentów.

Citi Handlowy - Kalkulator kredytowy

Koszty ponoszone przez klienta korzystającego z opisywanej oferty są niewielkie. Wedle przykładu reprezentatywnego RRSO wynosi niewiele, bo 9,62%. Tym samym można liczyć na niskie oprocentowanie (nawet 4,98%). Trzeba przy tym pamiętać, że warunki udzielanego kredytu ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata334334
Oddajesz1202413500750012024

Citi Handlowy - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Niewątpliwą zaletą opisywanego kredytu jest jego niskie oprocentowanie. Można mieć zatem pewność, że ponoszone koszty są niskie w porównaniu z ofertami konkurencji. Równie ważna jest szybkość obsługi i to, że przyznane środki znajdują się na koncie już po godzinie od podpisania umowy. Ponadto maksymalna kwota pożyczki i czas na jej spłatę są warte uwagi. Wśród wad można z kolei wymienić restrykcyjne wymogi odnośnie do klienta (jego wieku, wysokości zarobków i stażu pracy). Sprawia to, że osoby młode, znajdujące się na początku swojej kariery zawodowej nie skorzystają raczej z tej oferty. Przeznaczona jest dla odbiorców o ustabilizowanej sytuacji i odpowiednio wysokich dochodach.

Zalety

  • niskie oprocentowanie
  • szybka obsługa
  • atrakcyjna maksymalna kwota pożyczki i czas na jej spłatę

Wady

  • restrykcyjne kryteria przy weryfikacji kredytobiorcy

Ocena

3.67 (73.4%)
3 głosów

Komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.