Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Bank Pocztowy

3.75
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Weź pożyczkę
w Bank Pocztowy

Bank Pocztowy - Opinie

Bank Pocztowy jest instytucją finansową powstałą dzięki partnerstwu z Pocztą Polską S.A. Ten znany od lat dostawca usług pocztowych posiada 75% akcji swojej placówki bankowej. Jej drugim akcjonariuszem jest PKO BP S.A. Nie powinno zatem dziwić, że tak stabilni finansowo partnerzy strategiczni zapewniają klientom spółki bezpieczeństwo ich finansów. Właśnie ono sprawia, że ogromna sieć 800 placówek przyciąga stale nowych chętnych. Ich liczba rośnie z dnia na dzień z jednego prostego powodu. Usługi dostępne są nawet w najmniejszych miejscowościach. Tak duża dostępność możliwa jest dzięki temu, że usługi świadczone są w 4600 placówkach Poczty Polskiej. O petentów troszczą się także pracownicy mikrooddziałów i Pocztowych Stref Finansowych. Takie punkty obsługi wpływają na to, że interesanci mają zapewnioną profesjonalną obsługę w całym kraju. Przekonało się o tym ponad 1 300 000 zadowolonych użytkowników. Wszyscy obsługiwani są przez blisko 1500 wyspecjalizowanych pracowników.

Bank Pocztowy - Kredyt

Opisywana tutaj propozycja dla klientów indywidualnych promowana jest przez animowany spot reklamowy. Nazwana została „Szybkim i prostym Kredytem Pocztowym”. Czym wyróżnia się na tle konkurencji? Przede wszystkim wysoką kwotą dostępną dla wnioskodawcy. Każdy chętny ma prawo starać się nawet o 100 tysięcy złotych. Środki te mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany cel, w tym konsolidację innych zobowiązań. Co jeszcze zasługuje na uwagę? Niespotykanie długi okres kredytowania wynoszący od 3 do 120 miesięcy. To rekordowa wartość w porównaniu z innymi pożyczkodawcami obecnymi na rynku. Najważniejsze jest jednak, że nie trzeba marnować czasu na zbędne formalności. Wszystkie czynności przebiegają niebywale sprawnie i wnioskowane środki otrzymuje się nawet w tym samym dniu. Wielu będzie zadowolonych również z tego, że zaciągnięte zobowiązanie może być dzielone z osobą trzecią. To nic nowego, ale dużym ułatwieniem jest, że współkredytobiorca nie musi być spokrewniony z wnioskodawcą. Z takiego udogodnienia ma prawo skorzystać wspólnik biznesowy, osoba znajoma lub przyjaciel. Wiadomość ta ucieszy przede wszystkim osoby, mające niewielką zdolność kredytową. Mogą one połączyć swoje dochody i tym samym ułatwić sobie drogę do uzyskania żądanej sumy.

Bank Pocztowy - Kredyt gotówkowy

Jedna z najstarszych instytucji finansowych w Polsce powstała w 1990 roku na terenie Bydgoszczy. Ideą, która przyświecała jej twórcom, było reaktywowanie bankowości pocztowej w Polsce. Od tamtego czasu minęło niemal 30 lat i na skutek licznych przekształceń instytucja rozliczeniowa stała się bankiem detalicznym. Nieustannie wprowadza on na rynek coraz ciekawsze usługi. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują konta GIRO i liczne rozwiązania idealne dla przedsiębiorców. Trzeba jednak przyznać, że w dużej mierze strategia rozwoju firmy opiera się na poszerzeniu funkcjonalności serwisów internetowych. Właśnie dlatego kilka lat temu powstał portal Pocztowy24. Osoby odpowiedzialne za rozwój instytucji nie spoczywają na laurach. Robią wszystko, by ich firma rosła w siłę. Stąd właśnie pomysł stworzenia odrębnej marki EnveloBank. Jest ona najnowszą odsłoną bankowości mobilnej. Skierowana do osób lubiących zarządzanie finansami za pomocą tabletu i smartfona zdobywa wielu zwolenników. Warto wspomnieć też o licznych wyróżnieniach dla Pocztowego. Najważniejsze to The Best Annual Report czy Portfel Wprost. Potwierdzają to, że polskie przedsiębiorstwo rozwija się we właściwym kierunku.

Bank Pocztowy - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z Szybkiego kredytu gotówkowego, należy na stronie głównej otworzyć zakładkę „Oferta”. Znajduje się na wysokości czerwonego paska, gdzie umieszczone zostało logo banku. Wtedy otwarte zostają dostępne zakładki. Jedna z nich to „Kredyty i pożyczki”. Właśnie tam znajduje się pole „Kredyt Pocztowy”. Wystarczy kliknąć je i gotowe. Złożenie stosownego wniosku jest wówczas banalnie proste.

Bank Pocztowy - Kalkulator kredytowy

Jakie opłaty musi ponieść osoba decydująca się na dodatkowe zobowiązanie? Przede wszystkim powinna liczyć się ze zmiennym oprocentowaniem o maksymalnym wymiarze 9,99%. RRSO dla przykładu reprezentatywnego (4079,59 zł) wynosi 17,25%. Zakładając, że pożyczona kwota będzie spłacana w 30 równych ratach (165,98 zł każda), trzeba przygotować się na całkowity koszt takiej pożyczki długoterminowej w wysokości blisko 900 złotych. Odsetki w tym przypadku wynoszą blisko 550 złotych, a prowizja nieco ponad 360 złotych.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)120120120120
Rata220220
Oddajesz2640013500750026400

Bank Pocztowy - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Spośród najbardziej zapadających w pamięć zalet kredytu wyróżnia się bardzo długi okres kredytowania. Niezbyt wygórowane są również prowizja i odsetki. Wielu, szczególnie starszych użytkowników, doceni bardzo dużą sieć placówek stacjonarnych. Dobrą wiadomością jest także to, że współkredytobiorcą może być osoba niespokrewniona z wnioskodawcą. Najważniejszą wadą jest z kolei wysokie RRSO.

Zalety

  • bardzo długi okres kredytowania
  • niezbyt wygórowane są również prowizja i odsetki
  • duża sieć placówek stacjonarnych
  • współkredytobiorcą nie musi być osoba spokrewniona z wnioskodawcą

Wady

  • wysokie RRSO

Ocena

3.75 (75%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.