Szybsze przelewy w Miloan!

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 2 minut
przelewy w Miloan

Na obecnym rynku pożyczkowym, firmy prześcigają się w swoich ofertach, ale nie tylko. Niektóre przedsiębiorstwa zwracają szczególną uwagę na swoich klientów i dopasowują działania do ich opinii. Tak się też stało z jedną z nich. Za niedługo będą szybsze przelewy w Miloan! Sprawdź!

Nowość – szybsze przelewy w Miloan

Firma Miloan zdecydowała się na skorzystanie z usług BlueMedia. Firma BlueMedia specjalizuje się w szybkich przelewach, umożliwiających otrzymanie środków pieniężnych na nasze konto bankowe w ekspresowym czasie. Usługa działa 24 godziny od poniedziałku do piątku. Dla klientów Miloan, jest to bardzo dobra informacja – ich czas oczekiwania na otrzymanie pożyczki skróci się do minimum! 

Czym jest Blue Cash?

Blue Cash to system umożliwiający ekspresowe dokonanie przelewów między kontami w różnych bankach. W Polsce istnieje od 2011 roku. Usługa Blue Cash dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Transfer pieniędzy może nastąpić nawet w 15 sekund. Dzięki Blue Cash pieniądze, o które stara się pożyczkobiorca, trafią na jego konto w szybszym czasie. Usługodawcą Blue Cash jest BlueMedia. Z BlueMedia korzystają również takie firmy jak: Super Grosz oraz Tak To Finanse.

Przelewy w Blue Media cechuje:

  • szybki przelew na konto, nawet do 15 sekund!
  • zlecenie większej ilości przelewów w jednym czasie,
  • możliwy przelew na telefon, nawet jeżeli nie znamy numeru konta odbiorcy.

Oferta Miloan

Miloan to międzynarodowa firma, oferująca pożyczki krótkoterminowe, maksymalnie do kwoty 4000 zł. Chwilówkę możemy spłacić do 30 dni, od momentu jej zaciągnięcia. Firmę cechuje minimalizm, w związku z wypełnianiem formalności oraz dbałość o bezpieczeństwo danych osobowych klienta. Wystarczy kilka prostych kroków, aby uzyskać pożyczkę w Miloan. Na wirtualnym kalkulatorze wybieramy czas spłaty oraz kwotę pożyczki, jaka nas interesuje. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, dlatego wniosek wysyłamy online i czekamy na odpowiedź zwrotną od pożyczkodawcy. Konieczne jest wpłacenie 1 grosza w celu weryfikacji konta bankowego klienta. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji przyznania pożyczki, dzięki współpracy z Blue Media pieniądze na nasze konto powinny zostać przelane nawet w ciągu 15 sekund!

 

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 lutego 2022

1 komentarz

Marcin

Polecam

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły