Ratalska.pl – nowa firma na rynku pożyczek

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut

Na dzień 05 sierpnia 2021 r. firma Aasa Polska, pod brandem Ratalska.pl, nie udziela już pożyczek gotówkowych. Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczek dostępnych na naszym portalu.

Ratalska.pl – nowa firma na rynku pożyczek

Firma pożyczkowa Ratalska.pl została utworzona początkiem grudnia 2017 roku. W swojej ofercie zawiera pożyczki ratalne do 10 000 zł, których spłatę można rozłożyć maksymalnie na 24 miesiące. O zaciągnięcie pożyczki mogą starać się osoby w wieku od 20 do 80 lat, posiadające obywatelstwo polskie. Ambasadorką firmy jest wykreowana postać Pani Ratalskiej, która porusza wiele cennych rad. Oferta skierowana jest głównie do kobiet chcących spełnić swoje marzenia oraz potrzeby. Pożyczki w Ratalskiej mogą zostać przeznaczone na wydatki pierwszej potrzeby, rodzinę, remont, potrzeby własne czy zakup sprzętu RTV i AGD. Ważne, by osoby starające się o pożyczkę nie widniały w rejestrach dłużników BIG, ponieważ firma sprawdza zdolność kredytową klienta, dlatego o pożyczkę online mogą starać się jedynie takie osoby, których historia kredytowa nie była odnotowana w żadnych rejestrach dłużników. Pożyczka przez internet Ratalska.pl dostępna jest w każdy dzień. Obsługa klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości oraz pytania można bezpośrednio zwrócić się do konsultantów Biura Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 222 40 40 lub napisać na adres mailowy ratalska@aasapolska.pl. Mając na uwadze, że Ratalska jest brandem należącym do Aasa Polska można oczekiwać wysokiej jakości obsługi klienta w udzielaniu pożyczek. 

Bezpieczeństwo danych osobowych w Ratalska

Jak już wspomnieliśmy, firma ceni sobie bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego podczas składania wniosków w celu zaciągnięcia pożyczki pieniężnej nie trzeba martwić się o wypłynięcie danych osobowych czy jakichkolwiek problemów związanych z procesem zaciągnięcia pożyczki online. Aasa Polska ma w tym zakresie ogromne doświadczenie. Możliwe jest podpisanie umowy za pośrednictwem krajowej usługi płatniczej Blue Media. Osoba zainteresowana pożyczką zostanie poproszona o wykonanie przelewu w wysokości 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych. Dzięki przelaniu symbolicznej złotówki, firma będzie miała zupełną pewność, że osoba, która stara się o pożyczkę nie podszywa się za kogoś innego. Dokładniej rzecz ujmując, klient zostanie zweryfikowany dzięki danym pochodzącym z konta bankowego. Po zakończeniu całego procesu 1 zł zostanie zwrócone na konto bankowe konsumenta. Z umową można zapoznać się już wcześniej wchodząc na oficjalną stronę pożyczkodawcy w sekcji “Twoja umowa pożyczki”.

Ubezpieczenie na życie

Ratalska oferuje ubezpieczenie na życie. Warto zajrzeć do Karty Produktu: Ubezpieczenie dla osób, które zawarły Umowę o pożyczkę gotówkową z Aasa Polska S.A. Zaciągając więc pożyczkę w Ratalska, możemy również zapewnić sobie bezpieczeństwo na wypadek poważnych chorób t.j.: nowotwór, zawał mięśnia sercowego, udar mózgu, niewydolność nerek, choroba wieńcowa wymagająca leczenia operacyjnego, przeszczepienie narządów. Szczegóły na stronie pożyczkodawcy.

Ratalska.pl

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka w Ratalska.pl? Na to pytanie odpowiada Ovais Siddiqui, prezes zarządu Aasa Polska:

– W ramach platformy Ratalska.pl chcemy zadbać o bezpieczeństwo finansowe Polek i dać im dostęp do gotówki na realizację potrzeb i marzeń, w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania. Uświadamiamy im, że są ważne i dajemy możliwość zadbania o swój komfort, dzięki możliwości ubezpieczenia zarówno siebie, jak i spłaty pożyczki. – dodaje Ovais Siddiqui.

W kampanii promocyjnej marki bierze udział wirtualna ambasadorka Asia Ratalska. Jest to niezależna kobieta po 30-tce, która pokazuje kobietom jak rozwiązywać swoje problemy i dbać o siebie oraz swoich bliskich. Udziela także porad jak odpowiedzialnie pożyczać pieniądze i zarządzać swoim budżetem. Publikuje je na blogu platformy, Facebooku i Instagramie.

– Naszym celem jest, aby Ratalska.pl została wiodącą marką bezpiecznych pożyczek ratalnych dla kobiet. Fundamentem naszej działalności jest odpowiedzialne pożyczanie. Realizujemy je poprzez nasze partnerstwa z takimi instytucjami jak KPF, BIG InfoMonitor. Jesteśmy partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Angażujemy się w działania CSR, takie jak kampania “Aasy Netu” dla kobiet wykluczonych cyfrowo, w której udział wzięło ponad 20 tys. osób. Zgodnie z tym strategicznym podejściem realizujemy wszystkie nasze projekty, w tym także nową platformę Ratalska.pl – dodaje Ovais Siddiqui.

 

Źródło cytatów: komunikaty PR w biznes.newseria.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły