Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.





Odlotowa promocja SuperGrosz!


Nowa odlotowa promocja SuperGrosz! Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki w tej firmie? Chcesz skorzystać z oferty promocyjnej RRSO 0%, jednak nie wiesz, czy będziesz w stanie spłacić zobowiązanie w ciągu 30 dni? Teraz to nie problem! SuperGrosz gwarantuje swoim nowym klientom obniżenie kosztów bez względu na wybrany okres kredytowania. Wystarczy jedynie spłacić pożyczkę w terminie!


Odlotowa promocja SuperGrosz!

Nowa odlotowa promocja SuperGrosz daje nam możliwość zaciągnięcia nawet 10 000 zł na 48 miesięcy z RRSO 7,77%! Dzięki temu nie tylko otrzymasz potrzebne pieniądze, ale również zaoszczędzisz na spłacie pożyczki!

Od skorzystania z promocji RRSO 7,77% dzieli nas jedynie wypełnienie krótkiego formularza oraz otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Sprawdź, jakie warunki należy spełniać i złóż wniosek o pożyczkę SuperGrosz!

4.11
389 głosów
Pożyczasz 3000 zł Rata 401.46 zł Koszt 4817.52 zł Złóż wniosek Opinie o SuperGrosz
 

Odlotowa promocja SuperGrosz warunki

Jak wspomnieliśmy na początku, odlotowa promocja SuperGrosz jest przeznaczona dla wyłącznie dla nowych klientów. Dzięki temu osoby, które nie zdołają spłacić zobowiązania w ciągu 30 dni i skorzystać z promocji pożyczki za darmo, nadal mają szansę na atrakcyjne warunki wsparcia finansowego. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę ratalną w kwocie od 1000 do 10000 zł. Natomiast termin spłaty może wynosić od 4 do 48 miesięcy. Nie zapominajmy również o zapoznaniu się z wymaganiami stawianymi potencjalnym pożyczkobiorcom.

Aby nasz wniosek został zaakceptowany, musimy:

  • mieć co najmniej 21 lat,
  • dysponować ważnym dowodem osobistym,
  • być obywatelami RP,
  • posiadać konto bankowe (jeśli decydujemy się na wypłatę pieniędzy w formie przelewu), numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
Warto wspomnieć, że podczas składania wniosku nie powinniśmy posiadać aktywnych zobowiązań finansowych zarówno w SuperGrosz, jak i innych instytucjach pożyczkowych. Wniosek o pożyczkę w odlotowej promocji RRSO 7,77% możemy złożyć na stronie internetowej lub telefonicznie. Jak to zrobić? Instrukcję krok po kroku znajdziemy poniżej.

 

Odlotowa promocja SuperGrosz RRSO 7,77%

Pożyczka RRSO 7,77% gwarantuje nam przede wszystkim obniżenie kosztów kredytowania. Są one niewielkie, a dzięki spłacie ratalnej nasz budżet domowy praktycznie ich nie odczuje. Jak wygląda różnica między standardową ofertą, a warunkami promocyjnymi? Spójrzmy na przykład.

OFERTA Parametry pożyczki Całkowita kwota spłaty pożyczki
ODLOTOWA PROMOCJA SUPERGROSZ 6 000 zł na 12 miesięcy 6 246,48 zł
Standardowa oferta 6 000 zł na 12 miesięcy 6802,50 zł
ODLOTOWA PROMOCJA SUPERGROSZ 6 000 zł na 48 miesięcy 6 963,36 zł
Standardowa oferta 6 000 zł na 48 miesięcy 7 304,70 zł

 

Zyskaj 150 zł z SuperGrosz – jak skorzystać?

Jeśli spełniamy wyżej wymieniony warunki, od otrzymania pożyczki RRSO 7,77% dzieli nas jedynie przejście przez proces wnioskowania. Dzięki poniższej instrukcji i przejrzystej stronie internetowej nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu. Zaczynajmy!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk.

Odlotowa promocja RRSO 7,77%!

2.Za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie głównej wybierz odpowiednią kwotę oraz termin spłaty. Pamiętaj, że promocja obejmuje pożyczki do 1 000 zł do 10 000 zł na 4 do 48 miesięcy.

3.Następnie zapoznaj się z kosztami pożyczki i kliknij “Weź pożyczkę”.

4.W tym momencie zostaniesz przeniesiony do formularza, który należy uzupełnić danymi osobowymi, adresowymi, kontaktowymi oraz podstawowymi informacji na temat sytuacji finansowej. Po akceptacji wszystkich zgód przechodzimy dalej.

supergrosz promocja

5.Teraz czekamy na SMS z kodem, a następnie przechodzimy do weryfikacji tożsamości. Możemy jej dokonać przez system Konto X lub wypłatę czekiem GIRO.

6.Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Warto również pamiętać, że wniosek możemy złożyć w trakcie rozmowy telefonicznej.

supergrosz

O firmie SuperGrosz

SuperGrosz to jedna z instytucji pozabankowych oferujących szybkie pożyczki ratalne. Jako nowi klienci możemy ubiegać się maksymalnie o 10 000 zł. Z kolei przy kolejnych wnioskach kwota ta wzrasta nawet do 15 000 zł. Okres kredytowania waha się od 4 do 48 miesięcy.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 04.11.2018 r.).

Zobacz opinie o SuperGrosz.