PROMOCJA SUPERGROSZ! Pożyczka z RRSO 0%!


Nowa promocja SuperGrosz! Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki w tej firmie? Mamy dla Ciebie ważną informację! Możesz skorzystać z oferty: Pożyczka RRSO 0%! Na czym to polega i jak skorzystać z tej oferty? Sprawdźmy!


Promocja Supergrosz! Pożyczka z RRSO 0%!

SuperGrosz nie zwalnia i zaskakuje swoich klientów kolejną promocją! Tym razem skierowana jest ona do osób, które składają wniosek o pożyczkę po raz pierwszy. Teraz wnioskując o kwoty z przedziału 500 – 10 000 zł, masz szansę na całkowite zwolnienie z kosztów pożyczki, czyli RRSO 0%!

Do tej pory klienci SuperGrosz mieli szansę na pożyczkę z rozłożeniem spłaty na minimum 4 raty. Teraz możemy złożyć wniosek o kwotę do 10 000 zł i spłacić ją dobrowolnie w ciągu 30 dni, oszczędzając na kosztach spłaty. Jeżeli jesteśmy w stanie spłacić zobowiązanie w tak krótkim czasie, bez wątpienia warto skorzystać z tej promocji!

Pożyczając 5000 zł, oddajesz po miesiącu jedynie 5 000 zł! Dzięki temu możesz skorzystać z oferty tańszej niż u niejednego z pozostałych pożyczkodawców!

 

Weź pożyczkę z RRSO 0%

Promocja Supergrosz! Pożyczka z RRSO 0%! Warunki

Promocja SuperGrosz jest przeznaczona dla klientów, którzy składają wniosek o pożyczkę po raz pierwszy, czyli nowych klientów. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie wniosku o pożyczkę w SuperGrosz, otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej oraz dobrowolna spłata zobowiązania w ciągu 30 dni. Tylko w takiej sytuacji możemy skorzystać z promocji. Jak to zrobić? Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę ratalną. Nie zapominajmy również o zapoznaniu się z wymaganiami stawianymi potencjalnym pożyczkobiorcom.

Aby nasz wniosek został zaakceptowany, musimy:

  • mieć co najmniej 21 lat,
  • dysponować ważnym dowodem osobistym,
  • być obywatelami RP,
  • posiadać konto bankowe (jeśli decydujemy się na wypłatę pieniędzy w formie przelewu), numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej promocyjnej RRSO 0% : Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 0 %; całkowita kwota pożyczki 5000 zł; oprocentowanie 0%, całkowity koszt pożyczki 0 zł; całkowita kwota do zapłaty 5000 zł, okres obowiązywania umowy 30 dni. Stan na dzień 13.12.2019. Koszt połączenia wg taryfy operatora. RRSO dla pożyczki udzielanej na standardowych warunkach wynosi 96,84%. Promocja dla nowych klientów, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji.

 

NAGRODY!

Do zgarnięcia:

Rabat na koszty spłaty, czyli
Pożyczka na 30 dni RRSO 0%!

 

Terminarz promocji PROMOCJA SUPERGROSZ! Pożyczka z RRSO 0%!

Promocja trwa do odwołania.
Pamiętaj o dobrowolnej, jednorazowej spłacie zobowiązania w ciągu 30 dni!

 

Promocja Supergrosz! Pożyczka z RRSO 0%! – jak skorzystać?

Jeśli spełniamy wyżej wymieniony warunki, od otrzymania pożyczki dzieli nas jedynie przejście przez proces wnioskowania. Dzięki poniższej instrukcji i przejrzystej stronie internetowej nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu. Zaczynajmy!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk.

promocja

2.Za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie głównej wybierz odpowiednią kwotę oraz termin spłaty. Pamiętaj, że promocja obejmuje pożyczki od 500 zł do 10 000 zł na okres maksymalnie 48 miesięcy.

supergroszzrzut ekranu źródło: https://supergrosz.pl/

3.Następnie zapoznaj się z kosztami pożyczki i kliknij “Weź pożyczkę”.

4.W tym momencie zostaniesz przeniesiony do formularza, który należy uzupełnić danymi osobowymi, adresowymi, kontaktowymi oraz podstawowymi informacji na temat sytuacji finansowej. Po akceptacji wszystkich zgód przechodzimy dalej.

5.Teraz czekamy na SMS z kodem, a następnie przechodzimy do weryfikacji tożsamości. Możemy jej dokonać przez system Konto X lub wypłatę czekiem GIRO.

6.Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. 

7.Pamiętaj, że z promocji  RRSO 0% możesz skorzystać wyłącznie po jednorazowej, dobrowolnej spłacie w ciągu 30 dni!

supergrosz

O firmie SuperGrosz

SuperGrosz to jedna z instytucji pozabankowych oferujących szybkie pożyczki ratalne. Jako nowi klienci możemy ubiegać się maksymalnie o 10 000 zł. Z kolei przy kolejnych wnioskach kwota ta wzrasta nawet do 15 000 zł. Okres kredytowania waha się od 4 do 48 miesięcy.

Zobacz opinie o SuperGrosz.