Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w Supergrosz


Nowa promocja SuperGrosz! Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki w tej firmie? Mamy dla Ciebie ważną informację! Możesz skorzystać z oferty: Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz! Na czym to polega i jak skorzystać z tej oferty? Sprawdźmy!


Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w Supergrosz!

Nowa promocja! Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w SuperGrosz! Co to oznacza? Jeżeli zdecydujesz się na pożyczkę w wysokości od 500 do 3000 zł na 6 miesięcyi 1 dzień, masz szansę zaoszczędzić, wybierając okres kredytowania wynoszący nawet 1 miesiąc!

Do tej pory klienci SuperGrosz mieli szansę na pożyczkę z rozłożeniem spłaty na minimum 4 raty. Teraz możemy złożyć wniosek o kwotę do 3000 zł na okres 6 miesięcy i spłacić ją nawet po miesiącu, oszczędzając na kosztach spłaty. Jeżeli zdecydujemy się na takie parametry zobowiązania, obniżone zostaną koszty spłaty!

Pożyczając 2000 zł, oddajesz po miesiącu jedynie 2 200 zł! Dzięki temu możesz skorzystać z oferty tańszej niż u niejednego z pozostałych pożyczkodawców!

 

Spłać wcześniej, zapłać mniej

Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w Supergrosz! Warunki

Promocja SuperGrosz jest przeznaczona dla klientów, którzy w okresie trwania oferty złożą wniosek o pożyczkę ratalną na okres 6 miesięcy i 1 dzień. Pieniądze możemy zwrócić najwcześniej po upływie miesiąca i nie później niż 4 miesiące od dnia zawarcia umowy. Tylko w takiej sytuacji możemy skorzystać z promocji. Jak to zrobić? Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę ratalną w kwocie od 500 do 3000 zł na okres 6 miesięcy. Nie zapominajmy również o zapoznaniu się z wymaganiami stawianymi potencjalnym pożyczkobiorcom.

Aby nasz wniosek został zaakceptowany, musimy:

  • mieć co najmniej 21 lat,
  • dysponować ważnym dowodem osobistym,
  • być obywatelami RP,
  • posiadać konto bankowe (jeśli decydujemy się na wypłatę pieniędzy w formie przelewu), numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
Warto wspomnieć, że podczas składania wniosku nie powinniśmy posiadać aktywnych zobowiązań finansowych zarówno w SuperGrosz, jak i innych instytucjach pożyczkowych. Wniosek o pożyczkę w promocju możemy złożyć na stronie internetowej lub telefonicznie. Jak to zrobić? Instrukcję krok po kroku znajdziemy poniżej.

 

supergrosz

 

Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w Supergrosz!

Promocja w SuperGrosz gwarantuje nam przede wszystkim obniżenie kosztów kredytowania. Są one niewielkie, a dzięki spłacie ratalnej nasz budżet domowy praktycznie ich nie odczuje. Jak wygląda różnica między standardową ofertą, a warunkami promocyjnymi? Spójrzmy na przykład.

 

OFERTA Parametry pożyczki Całkowita kwota spłaty pożyczki
PROMOCJA SUPERGROSZ spłata po miesiącu 2000 zł na miesiąc 2 200,00 zł
Standardowa oferta na 6 miesięcy 3000 zł na 6 miesięcy 2 861,20 zł

 

Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w Supergrosz! – jak skorzystać?

Jeśli spełniamy wyżej wymieniony warunki, od otrzymania pożyczki dzieli nas jedynie przejście przez proces wnioskowania. Dzięki poniższej instrukcji i przejrzystej stronie internetowej nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu. Zaczynajmy!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk.

Spłać wcześniej, zapłać mniej

2.Przechodzimy w zakładkę “PROMOCJA sprawdź” widoczną w górnej części strony.

promocja supergroszzrzut ekranu źródło: https://supergrosz.pl/

3.Za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie głównej wybierz odpowiednią kwotę oraz termin spłaty. Pamiętaj, że promocja obejmuje pożyczki do 500 zł do 3 000 zł na 6 miesięcy.

4.Następnie zapoznaj się z kosztami pożyczki i kliknij “Weź pożyczkę”.

5.W tym momencie zostaniesz przeniesiony do formularza, który należy uzupełnić danymi osobowymi, adresowymi, kontaktowymi oraz podstawowymi informacji na temat sytuacji finansowej. Po akceptacji wszystkich zgód przechodzimy dalej.

supergrosz promocjazrzut ekranu źródło: https://supergrosz.pl/

6.Teraz czekamy na SMS z kodem, a następnie przechodzimy do weryfikacji tożsamości. Możemy jej dokonać przez system Konto X lub wypłatę czekiem GIRO.

7.Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Warto również pamiętać, że wniosek możemy złożyć w trakcie rozmowy telefonicznej.

O firmie SuperGrosz

SuperGrosz to jedna z instytucji pozabankowych oferujących szybkie pożyczki ratalne. Jako nowi klienci możemy ubiegać się maksymalnie o 10 000 zł. Z kolei przy kolejnych wnioskach kwota ta wzrasta nawet do 15 000 zł. Okres kredytowania waha się od 4 do 48 miesięcy.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej w standardowej ofercie: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 04.11.2018 r.).

Zobacz opinie o SuperGrosz.