Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Zyskaj 150 zł z SuperGrosz!

Zyskaj 150 zł z SuperGrosz

Zyskaj 150 zł z SuperGrosz! Święta, święta i po świętach… Wielu z nas kosztowały nie tylko dużo pracy, ale również pieniędzy. Portfele świecą pustkami, do wypłaty jeszcze daleko,  a na dodatek przed nami jeszcze Sylwester! Chcesz powitać Nowy Rok w szampańskim nastroju, nie martwiąc się o finanse? Pomoże Ci w tym SuperGrosz! Teraz oprócz pożyczki na atrakcyjnych warunkach otrzymujesz również gwarancję zwrotu 150 zł.

Nowa sukienka? Romantyczny wyjazd w góry? Odpoczynek od nerwów i stresu? To wszystko może być na wyciągnięcie ręki, dzięki pożyczce SuperGrosz. Sprawdź razem z nami warunki oferty promocyjnej!

Aby otrzymać zwrot na konto 150 zł, wystarczy zaciągnąć pożyczkę i spełnić kilka prostych warunków. Nie pozwól, żeby taka okazja przeszła Ci koło nosa! Promocja trwa do odwołania, dlatego warto skorzystać z niej jak najszybciej.

4.19
304 głosów
Pożyczasz 3000 zł Rata 401.25 zł Koszt 4815 zł Złóż wniosek Opinie o SuperGrosz
 

Zyskaj 150 zł z SuperGrosz warunki

Jak już zostało wspomniane, aby móc skorzystać z promocji SuperGrosz, należy wybrać odpowiednie parametry pożyczki i złożyć wniosek. Do Cashbacku mają prawo wszyscy klienci, którym w czasie trwania oferty zostanie przyznane finansowanie od 1 000 do 3 000 zł. Natomiast okres kredytowania może wynosić maksymalnie 12, zaś minimalnie 6 miesięcy. Musimy także pamiętać o standardowych kryteriach stawianych wnioskodawcom.

Aby nasz wniosek został zaakceptowany, musimy:

  • mieć co najmniej 21 lat,
  • dysponować ważnym dowodem osobistym,
  • być obywatelami RP,
  • posiadać konto bankowe (jeśli decydujemy się na wypłatę pieniędzy w formie przelewu), numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.
Zaciągając pożyczkę, zobowiązujemy się do jej terminowej spłaty. Dodatkowo w regulaminie promocji zaznacza się, że żadna z rat nie może zostać wpłacona wcześniej niż 5 dni przed terminem! Spełniasz wyżej wymienione warunki? Zobacz, jak złożyć wniosek i ciesz się zwrotem 150 zł!

 

Zyskaj 150 zł z SuperGrosz – jak skorzystać?

Od zwrotu 150 zł na konto dzieli nas jedynie proces wnioskowania o pożyczkę. Dzięki przejrzystej stronie pożyczkodawcy nie powinniśmy mieć z tym żadnych problemów. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk.

Zgarnij 150 zł z SuperGrosz!

2.Za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie głównej wybierz odpowiednią kwotę oraz termin spłaty. Pamiętaj, że promocja obejmuje pożyczki do 3 000 zł na 6 do 12 miesięcy.

3.Następnie zapoznaj się z kosztami pożyczki i kliknij “Weź pożyczkę”.

4.W tym momencie zostaniesz przeniesiony do formularza, który należy uzupełnić danymi osobowymi, adresowymi, kontaktowymi oraz podstawowymi informacji na temat sytuacji finansowej. Po akceptacji wszystkich zgód przechodzimy dalej.

supergrosz promocja

5.Teraz czekamy na SMS z kodem, a następnie przechodzimy do weryfikacji tożsamości. Możemy jej dokonać przez system Konto X lub wypłatę czekiem GIRO.

6.Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Warto również pamiętać, że wniosek możemy złożyć w trakcie rozmowy telefonicznej.

supergrosz

O firmie SuperGrosz

SuperGrosz to jedna z instytucji pozabankowych oferujących szybkie pożyczki ratalne. Jako nowi klienci możemy ubiegać się maksymalnie o 10 000 zł. Z kolei przy kolejnych wnioskach kwota ta wzrasta nawet do 15 000 zł. Okres kredytowania waha się od 4 do 48 miesięcy.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 04.11.2018 r.).

Zobacz opinie o SuperGrosz.