Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Znajdź rabat SzybkaGotówka

Znajdź rabat SzybkaGotówka

Znajdź rabat SzybkaGotówka to oferta, jakiej jeszcze nie było. Przygotowania do świąt to wyzwanie nie tylko dla nas, ale również naszych finansów. W tym okresie coraz częściej sięgamy po różne źródła wsparcia finansowego. Dlatego też wielu pożyczkodawców proponuje swoim klientom atrakcyjne konkursy oraz rabaty. Do ich grona dołączyła również SzybkaGotówka. To jedna z firm, które gwarantują najwyższą maksymalną kwotę pierwszej pożyczki. Jednak pojawia się pytanie, czy oferta jest równie korzystna przy kolejnych wnioskach? Tak!

Chcesz skorzystać z rabatu dla stałych klientów? Teraz jest to możliwe! Wystarczy, że będziemy postępować zgodnie z instrukcją, a rabat -20% będzie nasz!

Zazwyczaj to nowi klienci firm pożyczkowych mogą skorzystać z promocyjnej oferty darmowej chwilówki. Jednak co z lojalnymi klientami? Teraz również pożyczkobiorcy, którzy po raz kolejny decydują się na pożyczkę w SzybkaGotówka mają szansę na otrzymanie rabatu -20%! Jak to zrobić? Jakie warunki należy spełniać? Sprawdźmy!

4.11
204 głosów
Pożyczasz 3000 zł Oddajesz 3000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Szybka Gotówka
 

Znajdź rabat SzybkaGotówka warunki

Zanim przystąpimy do poszukiwania rabatów SzybkaGotówka, upewnijmy się, że spełniamy wszystkie warunki. Z rabatu -20% może skorzytać osoba, która wnioskuje o kolejną pożyczkę w tej firmie, a co za tym idzie muszą zostać spełnione wymagania stawiane każdemu wnioskodawcy. Jeśli już kiedyś otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź, to również tym razem wszystko powinno przebiec bez problemu. Jednak warto przypomnieć kryteria, jakimi kieruje się pożyczkodawca przy rozpatrywaniu wniosków.

Aby móc skorzystać z oferty, musimy:

  • mieć ukończone co najmniej 18 lat,
  • posiadać dowód osobisty potwierdzający polskie obywatelstwo,
  • posiadać własne konto bankowe w polskim banku,
  • dysponować aktywnym telefonem komórkowym,
  • mieć dobrą historię kredytową, bez negatywnych wpisów w rejestrach i informacji o zaległościach w spłacie zobowiązań w przeszłości.
SzybkaGotówka co dwa tygodnie będzie informować swoich klientów o nowych miejscach, gdzie zostały ukryte kody rabatowe. Wszystkie informacje zostaną umieszczone na Facebooku, dlatego niezbędne jest również polubienie profilu firmy. Pamiętajmy również, że każdy kod jest aktywny przez 2 tygodnie od daty publikacji wpisu. Dodatkowo można go aktywować tylko raz!

 

Znajdź rabat SzybkaGotówka – jak skorzystać?

Chcesz skorzystać z rabatu dla stałych klientów? Musisz go znaleźć! Jak to zrobić? Kody zostały ukryte w artykułach na blogu, postronie FinHacki oraz Wiki. Przeanalizujmy schemat poszukiwań na konkretnym przykładzie.

1.Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać w celu znalezienia rabatu, jest wpisanie w wyszukiwarkę Google “Szybka Gotówka promocje” lub “Szybka Gotówka”. Możecie również kliknąć poniżej.

Znajdź rabat SzybkaGotówka!

2. Wchodzimy na stronę pożyczkodawcy i szukamy na podstronach ukrytego rabatu. Jedna ze wskazówek kieruje nas na wpis o aparacie na zęby.

3. Musimy więc przejść do sekcji “Dlaczego My”, a następnie kliknąć zakładkę Blog, FinHacki oraz “Wiki” i poszukać odpowiedniego wpisu.

Szybkagotówkascreen źródło www.szybkagotowka.pl                                              

4. Okazuje się, że odpowiedź, ile kosztuje aparat na zęby znajdziemy na podstronie FinHacki.

szybkagotówkascreen źródło www.szybkagotowka.pl                                              

5. Jeśli znaleźliśmy kod, należy go wpisać podczas wybierania parametrów pożyczki, klikając “Użyć kod promocyjny”.

szybkagotówkascreen źródło www.szybkagotowka.pl                                              

 

6. Wpisujemy kod i gotowe!

szybkagotówkascreen źródło www.szybkagotowka.pl                                              

Jak można przeczytać na profilu pożyczkodawcy, od 14 do 28 grudnia aktywne wskazówki brzmią następująco:

1. Szukaj kod w miejscu, gdzie piszemy o Czarnym Piątku.
2. Zniżkę znajdziesz tam, gdzie odpowiadamy na pytanie, jak można nauczyć się oszczędzaniu przy niskim budżecie?
3. Taniej pożyczysz, jeśli sprawdzisz, jak ocenić zdolność kredytową?
4. Złapiesz zniżkę, jeśli poszukasz odpowiedzi na stronie, kim jest doradca bankowy?
5. Szukaj zniżki tam, gdzie podpowiadamy, ile kosztuje aparat na zęby.

O firmie SzybkaGotówka

SzybkaGotówka to jedna z firm pożyczkowych oferująca swoim klientom krótkoterminowe wsparcie finansowe. Jako nowi klienci mamy szansę na kwoty do 6000 zł z okresem kredytowania 65 dni. Przy kolejnych wnioskach maksymalna wysokość pożyczki wynosi 7000 zł.

szybka gotówka

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. 

Zobacz opinie o Szybka Gotówka.