-25% w Szybka Gotówka na kolejną pożyczkę!


Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Czasami w życiu każdego z nas pojawiają się problemy finansowe. Na szczęście tak szybko, jak przychodzą, można je również wyeliminować. Jak można się domyślić, pomocą w takich sytuacjach służy Szybka Gotówka. Jednak to nie wszystko! Pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów niespodziankę!


-25% w Szybka Gotówka na kolejną pożyczkę!

Marzysz o wymianie starej szafy? Brakuje Ci pieniędzy do sfinansowania zakupu nowego roweru? Nie masz pieniędzy na prezent dla kogoś bliskiego? A może po prostu Twój finansowy spokój zaburzył nieplanowany wydatek? Teraz możesz rozwiązać swoje problemy dzięki Szybkiej Gotówce! Mowa tu nie tylko o atrakcyjnej pożyczce online, ale również nowej promocji dla klientów pożyczkodawcy! Co trzeba zrobić?

Aby otrzymać rabat -25% w Szybka Gotówka na kolejną pożyczkę, wystarczy przeczytać jeden artykuł w sekcji FinHacki o 6 mitach na temat mikrokredytowania. To w nim znajdziemy specjalny kod składający się z 6 znaków!

-25% w Szybka Gotówka na kolejną pożyczkę! Warunki

W konkursie może wziąć udział każdy stały klient Szybkiej Gotówki. Należy przeczytać krótki artykuł o 6 mitach na temat mikrokredytowania oraz znaleźć w nim kod niezbędny do skorzystania ze zniżki. Czasu jest mało, dlatego pokrótce przypominamy warunki otrzymania pożyczki i przechodzimy do instrukcji, jak polować na rabaty! 

O pożyczkę może ubiegać się każda pełnoletnia osoba, która posiada indywidualne konto w banku znajdującym się na terenie Polski. Dodatkowo niezbędne będzie również posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz brak zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań wobec instytucji finansowych i innych podmiotów.

NAGRODY!

RABAT -25% na koszty kolejnej pożyczki

 

Terminarz -25% w Szybka Gotówka na kolejną pożyczkę!

Promocja trwa od 26 czerwca 2019 roku do 29 czerwca 2019 roku! Po tym czasie kod promocyjny zostanie dezaktywowany! 

 

-25% w Szybka Gotówka na kolejną pożyczkę! Jak wziąć udział?

Jak już wspomnieliśmy, aby wziąć udział w promocji, wystarczy:

1.Wejść na stronę internetową pożyczkodawcy
i przejść do sekcji “FinHacki” znajdującej się w menu w zakładce “Dlaczego my?”.

2.Artykuł znajduje się w kategorii “Sekrety oszczędzania”.

szybka gotówkazrzut ekranu źródło: https://szybkagotowka.pl/

3.Następnie należy przeczytać artykuł i odnaleźć odpowiedni kod promocyjny.

4.Kolejnym krokiem jest przejście na stronę główną oraz wybranie odpowiednich parametrów pożyczki.

5.Następnie klikamy przycisk “Użyć kod promocyjny”
i  w odpowiedniej rubryce wpisujemy 6 znalezionych znaków.

promocja szybka gotówkazrzut ekranu źródło: https://szybkagotowka.pl/

6.Dalsze etapy wnioskowania pozostają niezmienne.

Jeśli jesteś nowym klientem…

1.Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Najprostszą drogę będzie kliknięcie poniższego przycisku.

Weź pożyczkę za darmo!

2.Następnie za pomocą suwaków określasz interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania.

3.Jeśli pierwszy raz wnioskujesz o pożyczkę, masz możliwość otrzymania potrzebnych pieniędzy w promocyjnej ofercie pierwszej darmowej chwilówki z RRSO 0%.

4.Następnie sprawdzamy koszty. Jeżeli wszystko się zgadza, klikamy “Weź swoją pożyczkę”.

5.Zostaliśmy przekierowani na podstronę z formularzem. Wypełniamy rubryki imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, numer PESEL, numerem i serią dowodu osobistego. Zaznaczamy również odpowiedź, czy posiadamy prawo jazdy. Klikamy “Kontynuuj”.

6.Następnie uzupełniamy wniosek o dane adresowe, numer rachunku bankowego, informacje o zatrudnieniu, przykładowo: miejsce pracy, forma zatrudnienia, wysokość dochodów oraz wydatków.

7.Ostatni krok, jaki musimy zrobić to dokonanie weryfikacji. Najszybszym z dostępnych u tego pożyczkodawcy sposobów będzie przelew za pośrednictwem systemu Blue Media.

8.Teraz tylko musimy poczekać na decyzję i przelew!

O firmie SzybkaGotówka

SzybkaGotówka to jedna z firm pożyczkowych oferująca swoim klientom krótkoterminowe wsparcie finansowe. Jako nowi klienci mamy szansę na kwoty do 6000 zł z okresem kredytowania 65 dni. Przy kolejnych wnioskach maksymalna wysokość pożyczki wynosi 8000 zł.

szybkagotówka

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. 

Zobacz opinie o Szybka Gotówka.