Wygraj iPhone XS z Szybką Gotówką!


Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Czasami w życiu każdego z nas pojawiają się problemy finansowe. Na szczęście tak szybko, jak przychodzą, można je również wyeliminować. Jak można się domyślić, pomocą w takich sytuacjach służy Szybka Gotówka. Jednak to nie wszystko! Pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów niespodziankę!


Wygraj iPhone XS z Szybką Gotówką!

Marzysz o nowym telefonie? Zawsze chciałeś mieć iPhone’a? Nie masz pieniędzy na prezent dla kogoś bliskiego? A może po prostu Twój finansowy spokój zaburzył nieplanowany wydatek? Teraz możesz rozwiązać swoje wszystkie problemy dzięki Szybkiej Gotówce! Mowa tu nie tylko o atrakcyjnej pożyczce online, ale również nowej promocji dla klientów pożyczkodawcy! Wygraj iPhone XS z Szybką Gotówką! Co trzeba zrobić?

Aby wygrać iPhone XS z Szybką Gotówką, wystarczy złożyć wniosek oraz wykonać jedno zadanie. Jakie warunki należy spełniać? Do kiedy trwa konkurs? Sprawdź i nie zwlekaj, ponieważ czasu jest coraz mniej!  

Wygraj iPhone XS z Szybką Gotówką! Warunki promocji Szybka Gotówka

Najważniejszym warunkiem, który musi spełnić klient, jest złożenie wniosku o pożyczkę w terminie od 23 lipca do 31 lipca 2019 roku. Do wzięcia udziału w konkursie uprawnia każdy wniosek na dowolną kwotę i okres. Po spełnieniu tego warunku i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy wykonać zadanie wysłane na adres e-mail podany we wniosku. Jednak przypomnijmy, jakie warunki należy spełniać, aby mieć szansę na akceptację zgłoszenia:

  • posiadanie obywatelstwa Polski, 
  • ukończenie co najmniej 18 roku życia,
  • posiadanie indywidualnego konta bankowego w polskim banku, 
  • aktywny numer telefonu,
  • brak zaległości w innych zobowiązaniach finansowych.

Jeżeli spełniasz te wymagania, masz szansę na wygranie iPhone’a XS!

 

NAGRODY!

Do wygrania iPhone XS!

 

Terminarz wygraj iPhone XS z Szybką Gotówką!

Promocja trwa od 23 lipca 2019 roku do 31 lipca 2019 roku!

Konkurs zostanie rozwiązany 5 sierpnia, a zwycięzca odbierze nagrodę w siedzibie firmy, robiąc pamiątkowe zdjęcie.

 

Wygraj iPhone XS z Szybką Gotówką! Jak wziąć udział w promocji Szybka Gotówka?

Jak już wspomnieliśmy, aby wziąć udział w promocji, wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę Szybka Gotówka, a następnie wykonać zadanie. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję wnioskowania. 

1.Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Najprostszą drogę będzie kliknięcie poniższego przycisku.

2.Następnie za pomocą suwaków określasz interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania.

3.Jeśli pierwszy raz wnioskujesz o pożyczkę, masz możliwość otrzymania potrzebnych pieniędzy w promocyjnej ofercie pierwszej darmowej chwilówki z RRSO 0%.

4.Następnie sprawdzamy koszty. Jeżeli wszystko się zgadza, klikamy “Weź swoją pożyczkę”.

5.Zostaliśmy przekierowani na podstronę z formularzem. Wypełniamy rubryki imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, numer PESEL, numerem i serią dowodu osobistego. Zaznaczamy również odpowiedź, czy posiadamy prawo jazdy. Klikamy “Kontynuuj”.

6.Następnie uzupełniamy wniosek o dane adresowe, numer rachunku bankowego, informacje o zatrudnieniu, przykładowo: miejsce pracy, forma zatrudnienia, wysokość dochodów oraz wydatków.

7.Ostatni krok, jaki musimy zrobić, to dokonanie weryfikacji. Najszybszym z dostępnych u tego pożyczkodawcy sposobów będzie przelew za pośrednictwem systemu Blue Media.

8.Teraz tylko musimy poczekać na decyzję i przelew!

9.Następnie po zaakceptowaniu wniosku na adres e-mail otrzymamy zadanie, którego wykonanie jest jednym z warunków wzięcia udziału w promocji SzybkaGotówka!

10.5 sierpnia otrzymamy wyniki konkursu!

O firmie SzybkaGotówka

SzybkaGotówka to jedna z firm pożyczkowych oferująca swoim klientom krótkoterminowe wsparcie finansowe. Jako nowi klienci mamy szansę na kwoty do 6000 zł z okresem kredytowania 65 dni. Przy kolejnych wnioskach maksymalna wysokość pożyczki wynosi 8000 zł.

szybkagotówka

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. 

Zobacz opinie o Szybka Gotówka.