Promocja Szybka Gotówka: weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO


Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Czasami w życiu każdego z nas pojawiają się problemy finansowe. Na szczęście tak szybko, jak przychodzą, można je również wyeliminować. Jak można się domyślić, pomocą w takich sytuacjach służy Szybka Gotówka. Jednak to nie wszystko! Pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów niespodziankę!


Promocja Szybka Gotówka: weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO

Potrzebujesz pilnie gotówki? Szybka Gotówka gwarantuje swoim klientom atrakcyjną ofertę! Oprócz pierwszej pożyczki za darmo wprowadza również nową promocję: “Weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO”! Twój budżet domowy nadal nie odżył po świątecznym szaleństwie zakupów, a ty potrzebujesz pieniędzy na nowy telefon?

Promocja Szybka Gotówka: weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO, nie wymaga od klientów przejścia skomplikowanej procedury Jednak należy pamiętać o wykonaniu zadania konkursowego. Co trzeba zrobić? Jakie warunki należy spełniać? Do kiedy trwa promocja? Sprawdź i nie zwlekaj, ponieważ czasu jest coraz mniej!  

Promocja Szybka Gotówka: weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO! Warunki promocji Szybka Gotówka

Najważniejszym warunkiem, który musi spełnić klient, jest złożenie wniosku i otrzymanie pożyczki do 31 stycznia 2020 roku! Ponadto nie można zapomnieć o odpowiedzi na pytanie konkursowe! Na czym ono polega? Tego dowiemy się z wiadomości e-mai wysłanej po otrzymaniu pożyczki na adres e-mail uczestnika.  Natomiast bez względu na to, który raz sięgamy po pożyczkę Szybkiej Gotówki, musimy spełniać kilka podstawowych warunków, by mieć szansę na akceptację wniosku.  Oto one:

  • posiadanie obywatelstwa Polski, 
  • stały adres zameldowania na terytorium RP,
  • ukończenie co najmniej 18 roku życia,
  • posiadanie indywidualnego konta bankowego w polskim banku, 
  • aktywny numer telefonu,
  • brak zaległości w innych zobowiązaniach finansowych.

Jeżeli spełniasz te wymagania, masz szansę na otrzymanie głównej nagrody w konkursie  “Weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO”!

 

NAGRODY!

Do zgarnięcia:

1x telefon IPHONE 11 PRO 256GB

telefon otrzyma wyłącznie zwycięzca konkursu

 

 

Terminarz promocji Szybka Gotówka: weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO!

Promocja trwa od 15 stycznia 2020 roku do 31 stycznia 2020 roku!

Do 3 lutego 2020 roku jury wyłoni zwycięzcę konkursu, który otrzyma telefon.

Informacja o wygranej zostanie przesłana w formie wiadomości e-mail na adres e-mail podany we wniosku.

Odpowiadając na pytanie konkursowe, zgadzamy się na udostępnienie danych: imię, nazwisko oraz miasto ,w wynikach konkursu.

 

Promocja Szybka Gotówka: weź pożyczkę i wygraj iPhone 11 PRO! Jak wziąć udział w promocji Szybka Gotówka?

Warto zaznaczyć, że nowi wnioskodawcy mają zagwarantowaną promocję pierwszej pożyczki za darmo! W takiej sytuacji RRSO wynosi 0%, a koszty to 0 zł! Dodatkowo spełniając wszystkie warunki oraz składając wniosek i otrzymując pożyczkę do 31 stycznia 2020 roku, każdy wnioskodawca otrzymuje szansę na niespłacanie pożyczki. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję wnioskowania dla nowych klientów.

 

1.Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Najprostszą drogę będzie kliknięcie poniższego przycisku.

2.Następnie za pomocą suwaków określasz interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania. Promocja obowiązuje w przypadku pierwszej pożyczki do 6 000 zł na okres do 65 dni

3.Jeśli pierwszy raz wnioskujesz o pożyczkę, masz możliwość otrzymania potrzebnych pieniędzy w promocyjnej ofercie pierwszej darmowej chwilówki z RRSO 0%.

4.Następnie sprawdzamy koszty. Jeżeli wszystko się zgadza, klikamy “Weź swoją pożyczkę”.

5.Zostaliśmy przekierowani na podstronę z formularzem. Wypełniamy rubryki imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, numer PESEL, numerem i serią dowodu osobistego. Zaznaczamy również odpowiedź, czy posiadamy prawo jazdy. Klikamy “Kontynuuj”.

6.Następnie uzupełniamy wniosek o dane adresowe, numer rachunku bankowego, informacje o zatrudnieniu, przykładowo: miejsce pracy, forma zatrudnienia, wysokość dochodów oraz wydatków.

7.Ostatni krok, jaki musimy zrobić, to dokonanie weryfikacji. Najszybszym z dostępnych u tego pożyczkodawcy sposobów będzie przelew za pośrednictwem systemu Blue Media.

8.Teraz tylko musimy poczekać na decyzję i przelew!

9.Następnie  do 31 stycznia 2020 roku należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe otrzymane drogą mailową. Natomiast wyniki konkursu zostaną podane 3 lutego 2020 roku.

Pamiętajmy, że udział w konkursie mogą wziąć również stali klienci firmy!

O firmie SzybkaGotówka

SzybkaGotówka to jedna z firm pożyczkowych oferująca swoim klientom krótkoterminowe wsparcie finansowe. Jako nowi klienci mamy szansę na kwoty do 6000 zł z okresem kredytowania 65 dni. Przy kolejnych wnioskach maksymalna wysokość pożyczki wynosi 15000 zł.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. 

Zobacz opinie o Szybka Gotówka.