Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Wygraj Power Bank razem z Szybką Gotówką!


Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Czasami w życiu każdego z nas pojawiają się problemy finansowe. Na szczęście tak szybko, jak przychodzą, można je również wyeliminować. Jak można się domyślić, pomocą w takich sytuacjach służy Szybka Gotówka. Jednak to nie wszystko! Pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów niespodziankę!


Wygraj Power Bank razem z Szybką Gotówką!

Ciągle rozładowujący się telefon może zdenerwować, zwłaszcza kiedy bateria kończy się podczas ważnej rozmowy czy wnioskowania o pożyczkę. Z Power Bankiem Xiaomi możesz odetchnąć i nie myśleć o słabej baterii. Jeżeli tego właśnie potrzebujesz, dobrze trafiłeś. Złóż wniosek w Szybka Gotówka i wygraj nowe urządzenie! Połączenie przyjemnego z pożytecznym? To możliwe!

Losowanie zwycięzców odbędzie się 30 maja 2019 roku. Do tego czasu każdy wnioskodawca ma szansę nie tylko na dodatkową gotówkę, ale również Xiaomi Mi Power Bank! Czasu jest mało, dlatego przejdźmy do warunków i wyjaśnienia krok po kroku całej procedury.

Wygraj Power Bank razem z Szybką Gotówką! Warunki

Podstawowym warunkiem, który musimy spełnić, jest zgłoszenie swojej historii do 30 kwietnia przez specjalny formularz dostępny na stronie Szybka Gotówka. Jeżeli nie korzystałeś z usług pożyczkodawcy, zrób to teraz i opowiedz, jak pomogła Ci otrzymana pożyczka. Do zgłoszenia potrzebny będzie jedynie adres e–mail. Jednak sprawdźmy, jakie warunki należy spełniać, aby móc wnioskować o pożyczkę.

  • ukończone co najmniej 18 lat,
  • ważny dowód osobisty potwierdzający polskie obywatelstwo,
  • własne konto bankowe w polskim banku,
  • aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
  • dobra historia kredytowa, brak negatywnych wpisów w rejestrach.
NAGRODY!

6 x powerbank Xiaomi Mi Power Bank 2S 10000 mAh!

 

Terminarz konkursu opowiedz swoją historię z Szybką Gotówką!

Po pierwsze i najważniejsze musimy złożyć wniosek o pożyczkę w terminie do 30 maja 2019 roku. Wraz z tym dniem upływa termin konkursu, a następnie pożyczkodawca wylosuje zwycięzców.

 

Opowiedz swoją historię z Szybką Gotówką! Jak wziąć udział?

Jak już wspomnieliśmy, szansę na wygraną mają zarówno nowi, jak i stali klienci firmy. Pamiętajmy o zachowaniu terminu do 30 maja 2019 roku! Poniżej prezentujemy instrukcję dla nowych klientów, jak wnioskować o pożyczkę Szybka Gotówka.

1.Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Najprostszą drogę będzie kliknięcie poniższego przycisku.

Weź udział w konkursie!

2.Następnie za pomocą suwaków określasz interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania.

3.Jeśli pierwszy raz wnioskujesz o pożyczkę, masz możliwość otrzymania potrzebnych pieniędzy w promocyjnej ofercie pierwszej darmowej chwilówki z RRSO 0%.

4.Następnie sprawdzamy koszty. Jeżeli wszystko się zgadza, klikamy “Weź swoją pożyczkę”.

5.Zostaliśmy przekierowani na podstronę z formularzem. Wypełniamy rubryki imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, numer PESEL, numerem i serią dowodu osobistego. Zaznaczamy również odpowiedź, czy posiadamy prawo jazdy. Klikamy “Kontynuuj”.

6.Następnie uzupełniamy wniosek o dane adresowe, numer rachunku bankowego, informacje o zatrudnieniu, przykładowo: miejsce pracy, forma zatrudnienia, wysokość dochodów oraz wydatków.

7.Ostatni krok, jaki musimy zrobić to dokonanie weryfikacji. Najszybszym z dostępnych u tego pożyczkodawcy sposobów będzie przelew za pośrednictwem systemu Blue Media.

8.Jeśli otrzymamy pozytywną decyzję, wystarczy przejść na stronę formularza konkursowego i opowiedzieć swoją historię!

 

O firmie SzybkaGotówka

SzybkaGotówka to jedna z firm pożyczkowych oferująca swoim klientom krótkoterminowe wsparcie finansowe. Jako nowi klienci mamy szansę na kwoty do 6000 zł z okresem kredytowania 65 dni. Przy kolejnych wnioskach maksymalna wysokość pożyczki wynosi 8000 zł.

szybkagotówka

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. 

Zobacz opinie o Szybka Gotówka.