Promocja SmartPożyczka bon o wartości 100 zł!


Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Już teraz złóż wniosek o Smart Pożyczkę i weź udział w wyjątkowym konkursie. Na czym polega promocja SmartPożyczka "Weź pożyczkę i odbierz prezent"? Sprawdź to razem z nami!


Promocja SmartPożyczka bon o wartości 100 zł!

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a wraz z nimi większe wydatki. Organizacja spotkań rodzinnych, prezenty dla bliskich – to wszystko ma swoją cenę. Jak poradzić sobie z tymi kosztami? Jeżeli martwisz się, czy wystarczy Ci gotówki, skorzystaj z nowej promocji SmartPożyczka! Dzięki niej oprócz pieniędzy, o które wnioskujesz, możesz otrzymać dodatkowo bon o wartości 100 zł! Jak to działa? Sprawdź razem z nami i weź udział w konkursie pożyczkodawcy i spełnij swoje marzenia!

 

SmartPożyczka oferuje swoim klientom zarówno standardową promocję 3000 zł za darmo, jak i wyjątkowe konkursy. Najnowszy nosi tytuł “Weź pożyczkę i odbierz prezent”. Zadaniem osoby chcącej wziąć w nim udział w konkursie jest jedynie złożenie wniosku o wsparcie finansowe, otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej oraz złożenie życzeń pożyczkodawcy! To wszystko! Jakie warunki należy spełniać i jak wziąć pożyczkę? Sprawdź poniżej!

smart pożyczka

Promocja SmartPożyczka bon o wartości 100 zł!  – warunki 

Aby wziąć udział w konkursie SmartPożyczki, niezbędne jest złożenie wniosku o wsparcie finansowe. Powinniśmy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej. Dlatego też poniżej można znaleźć instrukcję, jak przejść przez ten proces. Oczywiście, pożyczkodawca sprawdzi również, czy wywiązujemy się ze zobowiązania terminowo. Dlatego ważne jest, aby spełniać wszystkie warunki, które Smart Pożyczka stawia swoim klientom zarówno nowym, jak i powracającym.

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową? Oto one:

  • musimy posiadać status konsumenta, czyli być osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
  • być w wieku między 19 a 73 rokiem życia, 
  • posiadać ważny dowód osobisty, a tym samym obywatelstwo Polski,
  • mieć stałe miejsce zamieszkania na terenie RP,
  • stałe źródło dochodu pozwalające na bezproblemową spłatę zobowiązania,
  • dysponować indywidualnym kontem bankowym,
  • mieć aktywny numer telefonu oraz adres e-mail,
  • brak aktywnych pożyczek w SmartPożyczce,
  • brak negatywnych wpisów w bazach BIK i BIG. 

NAGRODY!

CODZIENNIE: 5x  e-karta podarunkowa o wartości 100 zł do salonów Empik

 

Terminarz promocji SmartPożyczka bon o wartości 100 zł

Konkurs trwa od 20 listopada do 23 grudnia 2019 roku.
Codziennie od 1 grudnia do 24 grudnia 
odbędzie się losowanie zwycięzców! Każdego dnia będzie udostępniania lista zwycięzców. Jednak weekendowi zwycięzcy dowiedzą się o wygranej w poniedziałek. 

 

Promocja SmartPożyczka bon o wartości 100 zł! – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie SmartPożyczka, niezbędne jest złożenie wniosku o wsparcie finansowe za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. W tym celu należy podjąć kilka poniższych kroków:

1.Przejdź na stronę internetową pożyczkodawcy. Możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

promocja

2.Następnie za pomocą suwaków dostępnych na stronie głównej platformy pożyczkowej określ interesującą Cię kwotę zobowiązania oraz termin spłaty. Jako nowy klient możesz wnioskować nawet o 3000 zł na 30 dni zupełnie za darmo. 

3..Zapoznaj się z warunkami zobowiązania. Jeśli wszystko Ci odpowiada, kliknij “Weź pożyczkę” i przejdź do wypełniania formularza. 

4.Na początku pożyczkodawca poprosi Cię o podanie numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Następnie zostaniesz zobowiązany do zaznaczenia kilku zgód, między innymi na przetwarzanie danych osobowych. Po zatwierdzeniu wszystkich oświadczeń przejdź do kolejnych kroków.

5.Następnie uzupełnij pozostałe informacje dotyczące danych osobowych, finansowych oraz adresowych. Ponownie musisz zaznaczyć kilka zgód i przejść do kolejnego kroku.

6.Teraz zostaniesz poproszony o weryfikację swojej tożsamości. Możesz to zrobić za pomocą programu Kontomatik. W ten sposób unikniesz ograniczeń związanych z sesjami Elixir.

7.Następnie czekasz na decyzję kredytową. Jeśli będzie ona pozytywna, pożyczkodawca poinformuje Cię o tym oraz przeleje środki na Twoje konto.

8.Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie formularza konkursowego oraz napisanie życzeń pożyczkodawcy Smart Pożyczka. Wygrywają najbardziej wyróżniające się odpowiedzi!

9.To wszystko! Teraz czekaj na rozwiązanie konkursu!

SmartPożyczka o firmie

SmartPożyczka to pożyczkodawca oferujący swoim klientom atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Kiedy składamy wniosek po raz pierwszy, mamy szansę na otrzymanie nawet 3000 zł zupełnie za darmo. Maksymalny termin spłaty wynosi 30 dni. Z kolei przy kolejnych pożyczkach kwota wzrasta nawet do 7000 zł. Dzięki ekspresowej weryfikacji tożsamości za pośrednictwem aplikacji Kontomatik nie musimy się martwić dodatkowymi dokumentami czy też wydłużającym się czasem oczekiwania na decyzję ze względu na godziny sesji Elixir. Sprawdź, jak to działa i nie żałuj!

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958.47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki maksymalne), całkowity koszt 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Brak spłaty pożyczki w terminie spowoduje, że Pożyczkobiorca zobowiązany będzie do zapłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składają się: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki oraz koszty związane z podjętymi czynnościami przez Pożyczkodawcę mającymi na celu odzyskanie należności od Pożyczkobiorcy. 

 

Zobacz opinie o Smart Pożyczka.