Promocja Pożyczka Plus: Filmowe walentynki!


Od czasu do czasu również firmy pożyczkowe zaskakują swoich klientów atrakcyjnymi rabatami oraz konkursami. Dzięki nim możemy zaoszczędzić dodatkowe pieniądze lub wygrać wspaniałe nagrody. Do grona tych pożyczkodawców dołączyła również Pożyczka Plus. Jaką ofertę ma dla swoich pożyczkobiorców?


Promocja Pożyczka Plus: Filmowe walentynki!

Luty to czas nie tylko wypoczynku na feriach zimowych. W tym miesiącu obchodzimy również święto zakochanych. Nie masz pomysłu na prezent? Akurat teraz pojawiły się problemy finansowe? Teraz to nie problem! Co zrobić, kiedy w naszym budżecie brakuje pieniędzy albo nie mamy pomysłu na upominek dla ukochanej osoby? W takiej sytuacji może pomóc PożyczkaPlus.  Jak to działa? Czas ucieka, dlatego zapoznaj się z warunkami promocji i złóż wniosek!

PożyczkaPlus gwarantuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne warunki pożyczki, ale również wirtualne bilety do kina w postaci kodu do kina HELIOS!  Kto i kiedy może ubiegać się o pożyczkę w ofercie filmowe walentynki?  Pytanie konkursowe to: “Idealny film na walentynkowy wieczór to… i dlaczego?”. Jesteś zainteresowany? Sprawdź poniżej szczegółowe warunki promocji!

promocja

Promocja Pożyczka Plus: Filmowe walentynki! –warunki

Aby otrzymać bilety do kina HELIOSna walentynki, musimy założyć profil klienta na stronie Pożyczki Plus oraz zawrzeć umowę z pożyczkodawcą. Oznacza to, że w konkursie może wziąć udział zarówno nowy, jak i stały klient. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy wypełnić odpowiedni formularz konkursowy i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Pytanie konkursowe to: “Idealny film na walentynkowy wieczór to… i dlaczego?”.

Jak wspomnieliśmy, aby wziąć udział w promocji, niezbędne będzie złożenie wniosku o pożyczkę. Dlatego też warto zwrócić uwagę na warunki stawiane klientom przez pożyczkodawcę. Każdy wnioskodawca powinien:

  • znajdować się między 19 a 73 rokiem życia,
  • mieć status konsumenta,
  • posiadać polskie obywatelstwo,
  • mieć stałe źródło utrzymania,
  • nie posiadać wpisów w bazach dłużników,
  • brak zaległości w spłacie pożyczki u pożyczkodawcy.

Najważniejszym warunkiem jest TERMINOWA spłata pożyczki

NAGRODY!

Do zgarnięcia:

60 wirtualnych podwójnych biletów
na dowolny seans w kinie HELIOS!

 

Terminarz promocji Promocja Pożyczka Plus: Filmowe walentynki!

Promocja: Filmowe walentynki w Pożyczka Plus jest ważna od 1 lutego 2020 roku  do 14 lutego 2020 roku do godziny 23:59!

Do 21 lutego 2020 roku Komisja Konkursowa wybierze 60 najbardziej twórczych odpowiedzi. Część z nich będzie opublikowana również w mediach społecznościowych.

 

Promocja Promocja Pożyczka Plus: Filmowe walentynki! – jak skorzystać?

Aby skorzystać z Promocji PożyczkaPlus, należy złożyć wniosek o pożyczkę, a następnie spłacić zobowiązanie w wyznaczonym terminie. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy link.

promocja

2.Następnie za pomocą suwaków określamy kwotę oraz termin spłaty. Jeżeli jesteśmy pewni, klikamy “Weź pożyczkę”. 

3.Kolejny krok to wpisanie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Następnie należy zaznaczyć wszystkie zgody i przejść dalej.  

4.Zostaniemy poproszeni jeszcze o kilka ważnych informacji, takich jak: dane osobowe, adresowe czy też informacje dotyczące sytuacji finansowej.

5.Po udzieleniu niezbędnych informacji należy przejść przez proces weryfikacji tożsamości. Jest to możliwe dzięki aplikacji Kontomatik lub mikroprzelewu.

6.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasz wniosek zostanie zaakceptowany. Pieniądze trafią na nasze konto, a nam pozostanie jedynie spłacić zobowiązanie w terminie.

7.Następnie nie zapomnij o uzupełnieniu formularza konkursowego. Pytanie konkursowe to: “Idealny film na walentynkowy wieczór to… i dlaczego?”.

O firmie PożyczkaPlus

PozyczkaPlus.pl to firma oferująca swoim klientom chwilówki na okres od 5 do 45 dni. Jako nowi klienci mamy możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki przy zobowiązaniu na kwotę do 3000 zł na 30 dni. Przy kolejnych wnioskach dostępna maksymalna kwota stopniowo wzrasta, osiągając wartość 10000 zł podczas ubiegania się o wsparcie finansowe po raz 9. Natomiast termin spłaty wynoszący 45 dni jest aktywny dla osób wnioskujących po raz trzeci. Więcej informacji na temat pożyczkodawcy znajdziesz na stronie Pozyczkowy-portal.pl.

Zobacz opinie o PozyczkaPlus.pl.