Promocja Pożyczka Plus: zyskaj 67 zł PREMII!


Od czasu do czasu również firmy pożyczkowe zaskakują swoich klientów atrakcyjnymi rabatami oraz konkursami. Dzięki nim możemy zaoszczędzić dodatkowe pieniądze lub wygrać wspaniałe nagrody. Do grona tych pożyczkodawców dołączyła również Pożyczka Plus. Jaką ofertę ma dla swoich pożyczkobiorców?


Promocja Pożyczka Plus: zyskaj 67 zł PREMII!

Przygotowania do świąt, prezenty dla bliskich, zakupy spożywcze… to wszystko kosztuje. Jeżeli posiadamy odpowiednie środki, aby zaplanować święta marzeń. Jednak co zrobić, kiedy w naszym budżecie brakuje pieniędzy? W takiej sytuacji może pomóc PożyczkaPlus.  Jak to działa? Czas ucieka, dlatego zapoznaj się z warunkami promocji i złóż wniosek!

PożyczkaPlus gwarantuje swoim klientom premię w wysokości 67 zł. Kto i kiedy może ubiegać się o pożyczkę w ofercie z premią 67 zł. Jesteś zainteresowany? Sprawdź poniżej szczegółowe warunki promocji!

Promocja Pożyczka Plus: zyskaj 67 zł PREMII! –warunki

Aby otrzymać premię 67 zł, musimy posiadać status nowego klienta. Oznacza to, że wnioskujemy o pożyczkę po raz pierwszy. Następnie należy wypełnić odpowiedni formularz i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy.

Jak wspomnieliśmy, aby wziąć udział w promocji, niezbędne będzie złożenie wniosku o pożyczkę. Dlatego też warto zwrócić uwagę na warunki stawiane klientom przez pożyczkodawcę. Każdy wnioskodawca powinien:

  • znajdować się między 19 a 73 rokiem życia,
  • posiadać polskie obywatelstwo,
  • mieć stałe źródło utrzymania,
  • nie posiadać wpisów w bazach dłużników.

NAGRODY!

Do zgarnięcia:

PREMIA 67 zł!

 

Terminarz promocji Promocja Pożyczka Plus: zyskaj 67 zł PREMII!

Premia 67 zł w Pożyczka Plus jest ważna od 9 grudnia 2019 roku  do niedzieli 15 grudnia 2019 roku do godziny 23:59!

W ciągu 3 dni roboczych od terminowej spłaty pożyczki podmiot współpracujący informuje organizatora o uregulowaniu zobowiązania.

Natomiast wypłata premii nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania informacji o spłacie pożyczki.

 

Promocja Pożyczka Plus: zyskaj 67 zł PREMII! – jak skorzystać?

Aby skorzystać z Promocji PożyczkaPlus, należy złożyć wniosek o pożyczkę, a następnie spłacić zobowiązanie w wyznaczonym terminie. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy link.

promocja

1.Następnie za pomocą suwaków określamy kwotę oraz termin spłaty. Jeżeli jesteśmy pewni, klikamy “Weź pożyczkę”. 

2.Kolejny krok to wpisanie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Następnie należy zaznaczyć wszystkie zgody i przejść dalej.  

3.Zostaniemy poproszeni jeszcze o kilka ważnych informacji, takich jak: dane osobowe, adresowe czy też informacje dotyczące sytuacji finansowej.

4.Po udzieleniu niezbędnych informacji należy przejść przez proces weryfikacji tożsamości. Jest to możliwe dzięki aplikacji Kontomatik lub mikroprzelewu.

5.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasz wniosek zostanie zaakceptowany. Pieniądze trafią na nasze konto, a nam pozostanie jedynie spłacić zobowiązanie w terminie.

6.Po maksymalnie 10 dniach roboczych od spłaty zobowiązania w terminie premia trafi na konto wnioskodawcy.

O firmie PożyczkaPlus

PozyczkaPlus.pl to firma oferująca swoim klientom chwilówki na okres od 5 do 45 dni. Jako nowi klienci mamy możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki przy zobowiązaniu na kwotę do 2000 zł na 30 dni. Przy kolejnych wnioskach dostępna maksymalna kwota stopniowo wzrasta, osiągając wartość 8000 zł podczas ubiegania się o wsparcie finansowe po raz 9. Natomiast termin spłaty wynoszący 45 dni jest aktywny dla osób wnioskujących po raz trzeci. Więcej informacji na temat pożyczkodawcy znajdziesz na stronie Pozyczkowy-portal.pl.

Zobacz opinie o PozyczkaPlus.pl.