Konkurs walentynkowy PożyczkaPlus


Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym nie ma miejsca na zmartwienia, a królować powinna miłość. Jednak myśl, że 14 luty tuż tuż, a ty wciąż nie masz pomysłu ani pieniędzy na prezent dla bliskiej osoby, nie daje Ci zasnąć? Spokojnie… Pomożemy Ci rozwiązać jeden z tych problemów! Wszystkiemu zaradzi Konkurs walentynkowy PożyczkaPlus. Wystarczy, że złożysz wniosek o pożyczkę i odpowiesz na krótkie pytanie.


Konkurs walentynkowy PożyczkaPlus

Konkurs walentynkowy PożyczkaPlus trwa od godziny 8.00 7 lutego 2019 roku do godziny 23:59 28 lutego 2019 roku. Czas ucieka, dlatego zapoznaj się z warunkami konkursu i złóż wniosek!

PożyczkaPlus gwarantuje swoim klientom atrakcyjne nagrody. Wśród uczestników konkursu znajdzie się szczęśliwiec, który otrzyma 5 000 zł! Organizator przewidział również sześć nagród pocieszenia w wysokości 500 zł. Jesteś zainteresowany? Sprawdź poniżej szczegółowe warunki konkursu!

3.96
124 głosów
Pożyczasz 2000 zł Oddajesz 2000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Pożyczka Plus
 

Konkurs walentynkowy PożyczkaPlus warunki

Nie masz pomysłu, jak zaplanować ten wyjątkowy dzień? Stan konta informuje, że na wiele nie możesz sobie pozwolić? Dołącz do zwycięzców PożyczkaPlus! Aby wziąć udział w konkursie, musisz złożyć wniosek o pożyczkę, co zagwarantuje Ci dostęp do potrzebnych pieniędzy. Drugi warunek to dokończenie zdania “Wymarzone walentynki to…”. Wymyślając odpowiedź na pytanie,  na pewno przyjdzie Ci do głowy świetny plan. W ten sposób z pomocą PożyczkaPlus rozwiążesz swoje wszystkie problemy!

Jak wspomnieliśmy, aby wziąć udział w konkursie, niezbędne będzie złożenie wniosku o pożyczkę. Dlatego też warto zwrócić uwagę na warunki stawiane klientom przez pożyczkodawcę. Każdy wnioskodawca powinien:

  • znajdować się między 19 a 73 rokiem życia,
  • posiadać polskie obywatelstwo,
  • mieć stałe źródło utrzymania,
  • nie posiadać wpisów w bazach dłużników.
Natomiast na akceptację zgłoszenia konkursowego mają szansę osoby, które:

  • spłaciły wszystkie zobowiązania względem PożyczkaPlus,
  • nie mają zaległości w spłacie zobowiązań odnotowanych w rejestrach dłużników,
  • dysponują wystarczającymi środkami na terminową spłatę pożyczki,
  • posiadają aktywny Profil Klienta na platformie PożyczkaPlus,
  • przeszły pozytywnie etap weryfikacji tożsamości oraz oceny zdolności kredytowej.

 

Konkurs walentynkowy PożyczkaPlus – jak skorzystać?

Aby skorzystać z konkursu walentynkowego PożyczkaPlus, należy złożyć wniosek o pożyczkę oraz dokończyć krótkie zdanie. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

1.Po pierwsze musimy przejść na stronę pożyczkodawcy i z poziomu aktywnego Profilu Klienta złożyć wniosek o wsparcie finansowe. Należy wybrać parametry pożyczki, zatwierdzić swoje dane, a następnie przejść do kolejnego etapu.

Weź udział w konkursie PożyczkaPlus!

Jeżeli wcześniej nie korzystaliśmy z oferty, można dokonać szybkiej rejestracji. Wystarczy wybrać parametry pożyczki oraz kliknąć “Złóż wniosek”. Zostaniemy w ten sposób przekierowani do formularza rejestracyjnego. Należy go wypełnić potrzebnymi danymi (w tym numerem telefonu komórkowego), a następnie aktywować jednorazowym kodem SMS.

2.Po udzieleniu niezbędnych informacji należy przejść przez proces weryfikacji tożsamości. Jest to możliwe dzięki aplikacji Kontomatik lub mikroprzelewu.

3.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasz wniosek zostanie zaakceptowany. Po zawarciu umowy w czasie trwania konkursu, tj. od 07.09.2019 r. do 28.02.2019 r., możemy przejść do kolejnego etapu.

4.W tym momencie przyszedł czas na najtrudniejsze, czyli udzielenie odpowiedzi na pytanie: “Wymarzone walentynki to…”.

5.Na końcu pozostaje nam jedynie oczekiwać na decyzję w sprawie zwycięzców konkursu.

pożyczkaplus

O firmie PożyczkaPlus

PozyczkaPlus.pl to firma oferująca swoim klientom chwilówki na okres od 5 do 45 dni. Jako nowi klienci mamy możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki przy zobowiązaniu na kwotę do 2000 zł na 30 dni. Przy kolejnych wnioskach dostępna maksymalna kwota stopniowo wzrasta, osiągając wartość 8000 zł podczas ubiegania się o wsparcie finansowe po raz 9. Natomiast termin spłaty wynoszący 45 dni jest aktywny dla osób wnioskujących po raz trzeci. Więcej informacji na temat pożyczkodawcy znajdziesz na stronie Pozyczkowy-portal.pl.

Zobacz opinie o PozyczkaPlus.pl.