Konkurs LendOn na Dzień Matki! Sprawdź to!


Dziś 21 stycznia! Dzień, w którym tradycyjnie obchodzimy święto naszych babci. Zapomniałeś o tym wyjątkowym dniu? Brakuje Ci pieniędzy na wymarzony prezent? Nie zapominajmy, że przed nami jeszcze Dzień Dziadka! W takich sytuacjach z pomocą przychodzi LendOn. Tym razem ma dla Ciebie szczególną ofertę, dzięki której z pewnością uda Ci się uratować budżet. Tylko dziś rabat od LendOn na Dzień Babci! 


Konkurs LendOn na Dzień Matki!

Masz świetny pomysł na prezent dla mamy? Podziel się nim z Lendon i zyskaj! Nie martw się wyniki konkursu pojawią się do 31.05.2019 r., więc nikt oprócz jury nie dowie się, jaką niespodziankę przygotowujesz. Do wygrania karty podarunkowe Rossmann! Nie zwlekaj, działaj!

Jak już wspomnieliśmy, jeżeli wyślesz zgłoszenie do 27 maja, możesz otrzymać jedną z trzech kart podarunkowych. Jak to zrobić? Jakie warunki należy spełnić?

4
234 głosów
Pożyczasz 5000 zł Oddajesz 6486 zł Koszt 1486 zł Złóż wniosek Opinie o LendOn
 

Konkurs LendOn na Dzień Matki – warunki

Aby wziąć udział w konkursie, nie musisz wnioskować o pożyczkę. Jednak wciąż niezbędne jest:

  • ukończenie co najmniej 18 lat,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • posiadanie niefikcyjnego konta na Facebooku lub Instagramie.

 

NAGRODY!

  • 1 miejsce – rabat 80%
  • 2 miejsce – rabat 70%
  • 3 miejsce – rabat 60%
  • 4 miejsce – rabat 50%
  • 5 miejsce – rabat 40%

 

Terminarz konkursu LendOn na Dzień Matki

do północy 27.05.2019 r. – LendOn czeka na zgłoszenia konkursowe

do 31.05.2019 r. – ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród

 

Konkurs LendOn na Dzień Matki – jak wziąć udział?

I Facebook

Po pierwsze należy przejść na fanpage pożyczkodawcy Lendon. Z łatwością każdy znajdzie odpowiednią stronę po wpisaniu w wyszukiwanie na Facebooku słowa “Lendon”.

Po drugie jeżeli jeszcze nie polubiliśmy strony firmy, powinniśmy to zrobić.

Po trzecie należy znaleźć odpowiedni post informujący o konkursie. Jest on przypięty jako pierwszy wyświetlany.

Po czwarte pod wpisem w komentarzu należy podzielić się pomysłem na prezent dla mamy. Opis może składać się maksymalnie z dwóch zdań. To wszystko!

II Instagram

Drugą z możliwości jest wzięcie udziału w konkursie przez Instagram. W takiej sytuacji wystarczy jedynie opublikować na swoim profilu zdjęcie prezentu i dodać hashtag #DzienMatkiZLendOn .

Jeżeli nie masz pieniędzy na prezent…

Wejdź na stronę pożyczkodawcy Lendon, klikając poniższy przycisk. Następnie wybierz za pomocą suwaków kwotę orz termin spłaty i wypełnij formularz!

Złóż wniosek w Lendon!

Reprezentatywny przykład pożyczki bez rabatu

Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958%

Jeśli uwzględnimy rabat -20%, zamiast 1282,21 zł będziemy musieli zwrócić 1225,77 zł.

 

O firmie LendOn

W LendOn.pl pierwsza pożyczka jest za darmo. Nowy klient może liczyć od razu na pożyczkę w kwocie 3000 zł, a maksymalny czas jej spłaty wynosi 45 dni. Dla klientów, którzy zdecydują się na kolejną pożyczkę chwilówkę w tym serwisie, czeka możliwość podjęcia jednorazowego zobowiązania nawet na 6000 zł, co jest dość wysoką dostępną kwotą pożyczki przez Internet. Dodatkowo, aby zachęcić swoich klientów do pozostania lojalnymi wobec LendOn, serwis rozsyła przykładnie spłacającym swoje długi użytkownikom Kody promocyjne i kody rabatowe, z których mogą skorzystać, kiedy potrzebują pożyczyć pieniądze kolejny raz.

Zobacz opinie o LendOn.