Promocja Hapipożyczki: Rata bardzo hapi!


Firmy pożyczkowe nie przestają zaskakiwać. Pożyczkodawcy starają się przyciągnąć klientów atrakcyjnymi warunkami, rabatami oraz konkursami. Wśród nich znalazły się również Hapipożyczki. Jaką promocję przygotował dla nas pożyczkodawca?


Promocja Hapipożyczki: Rata bardzo hapi!

Potrzebujesz dużego zastrzyku gotówki, jednak nie masz czasu na wizyty w oddziałach stacjonarnych? Teraz to nie problem! Od otrzymania potrzebnych pieniędzy w Hapipożyczki dzieli Cię tylko kilka kroków, które możesz wykonać przez internet! Nie musisz wychodzić z domu, a wniosek o pożyczkę dostępny jest całodobowo na stronie pożyczkodawcy. Dodatkowo masz szansę na premię za każdą terminowo spłaconą ratę! Jak to możliwe?

Pożyczkodawca Hapipożyczki przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję. Każdy klient może otrzymać dodatkową premię za terminowe wywiązanie się ze swoich obowiązków. Jeżeli spłacisz pożyczkę zgodnie z harmonogramem, otrzymasz dodatkowe pieniądze! Sprawdź szczegóły poniżej. hapipożyczki

Promocja Hapipożyczki: Rata bardzo hapi! – warunki

Aby skorzystać z promocji Hapipożyczki, należy spełniać kilka podstawowych warunków. Wśród nich znajduje się przede wszystkim złożenie wniosku o pożyczkę oraz posiadanie statusu nowego klienta. Oznacza to, że z tej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które wnioskują o wsparcie finansowe po raz pierwszy. Dodatkowo należy posiadać status konsumenta. Warto również przypomnieć warunki, jakie musi spełniać każdy wnioskodawca, aby mieć szansę na otrzymanie pożyczki:

  • ukończenie co najmniej 18 lat,
  • posiadanie obywatelstwa RP,
  • osobiste konto bankowe,
  • stałe źródło dochodu,
  • aktywny adres e-mail i numer telefonu.

Należy również zaznaczyć, że promocja obejmuje osoby, które złożą wniosek w wyznaczonym terminie, zapoznają się i zaakceptują warunki regulaminu, nie odstąpią od umowy pożyczki. Nie zapomnijmy, że w przypadku okresu kredytowania dłuższego niż 12 miesięcy należy spłacić w terminie pierwszych 12 rat. Z kolei pożyczka na krótszy termin zakłada spłatę wszystkich rat w terminie.

NAGRODY!

Premia w wysokości 2% wartości raty pożyczki!

W przypadku terminu spłaty dłuższego niż 12 miesięcy, 12 wypłat

Krótszy termin spłaty, premia za każdą terminowo spłaconą ratę

Premia zostanie wypłacona, jeżeli wynosi minimum 1 zł.

 

Terminarz promocji Hapipożyczki: Rata bardzo hapi!

Promocja obowiązuje od 27 stycznia 2020 roku do 30 kwietnia 2020 roku!

Wypłata premii w terminie do 10 dni od daty zaksięgowania i zatwierdzenia terminowej spłaty

 

Promocja Hapipożyczki: Rata bardzo hapi! Jak wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji Hapipożyczki, należy złożyć wniosek o pożyczkę ratalną. Jak to zrobić? Oto krótka instrukcja!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy. Możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

promocja

2.Na stronie głównej znajdziesz wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków wybierz okres kredytowania oraz kwotę pożyczki. (od 800 do 25 000 zł, na okres od 3 do 48 miesięcy.

3.Kliknij “Chcę pożyczkę” i przejdź do formularza.

4.Zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych, kontaktowych, adresowych oraz finansowych. 

5.Następnie zaznaczamy wszystkie zgody i wysyłamy wniosek.

6.Nie zapomnijmy o weryfikacji tożsamości za pomocą przelewu 1 gr.

7.Teraz pozostaje czekać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze trafią na konto. Ostatnim krokiem będzie dopilnowanie terminowej spłaty. Jeżeli to zrobimy, premia trafi na nasz rachunek bankowy.

4.53
505 głosów
Pożyczasz 5000 zł Rata 229.34 zł Koszt 5504.16 zł Złóż wniosek Opinie o HapiPozyczki

 

Hapipożyczki o firmie

Hapipożyczki to firma, która oferuje swoim klientom atrakcyjne pożyczki ratalne. Dzięki niej możemy uzyskać wsparcie finansowe nawet w wysokości 25 000 zł na bardzo dobrych warunkach cenowych. Natomiast maksymalny okres kredytowania wynosi 48 miesięcy. Bez wątpienia jest to oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.179,60 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 579,60 zł (w tym: prowizja 434,70 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 144,90 zł), 30 miesięcznych rat: 29 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 172,65 zł., ostatnia 30 miesięczna rata w wysokości 172,75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14.01.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

Zobacz opinie o Hapipożyczki.