Promocja AXI Card: 30 dni za darmo!


Pożyczkodawcy udzielają swoim klientom wielu atrakcyjnych promocji. Jedną z nich jest chwilówka za darmo, a gdyby tak... otrzymać kartę kredytową na takich samych warunkach? Sprawdź promocję AXI Card 3000 zł przez 30 dni za darmo!


Promocja AXI Card: 30 dni za darmo!

Brakuje Ci gotówki? Zależy Ci na niskich kosztach i szybkim dostępie do pieniędzy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Karta kredytowa AXI Card to potrzebne pieniądze w ekspresowym tempie! Już teraz możesz skorzystać z oferty, otrzymując 30 dni na spłatę zadłużenia bez ponoszenia kosztów!

Promocja AXI Card to gwarancja otrzymania potrzebnych pieniędzy na atrakcyjnych warunkach. Możesz złożyć wniosek nawet o 3000 zł przez 30 dni za darmo! Jeżeli Twój wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz limit na karcie z RRSO 0%!

4.35
245 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1500 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa AXI
 

Promocja AXI Card: 30 dni za darmo – warunki

Zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku o limit na karcie, musimy sprawdzić, z jakimi wymaganiami wiąże się ta oferta. Należy podkreślić, że promocja dotyczy limitu maksymalnie do 3 000 zł. Musimy otrzymać pozytywną decyzję kredytową i podpisać umowę o wydanie międzynarodowej karty. Aby tak się stało, trzeba spełniać dodatkowo kilka warunków wpływających na zdolność kredytową.

Wnioskodawca musi:

  • mieć ukończone co najmniej 21 lat,
  • posiadać udokumentowany dochód,
  • uzyskiwać dochód wynoszący co najmniej 1200 zł miesięcznie,
  • posiadać ważny dowód osobisty,
  • przejść pozytywnie ocenę zdolności kredytowej i sprawdzenie historii kredytowej w bazach. 

Jeśli spełniamy te warunki, możemy przejść dalej.

NAGRODY!

Do zgarnięcia:

RRSO 0% – 30 dni okresu bezodsetkowego

 

Terminarz promocji promocji AXI Card: 30 dni za darmo!

Promocja trwa 30 czerwca 2020 roku.

 

Promocja AXI Card: 30 dni za darmo! Jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji AXI Card, należy spełniać powyższe warunki i złożyć wniosek o limit AXI Card do 30 czerwca 2020 roku. Jak to zrobić?

1. Na początku musimy przejść na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk.

2. Następnie określamy kwotę, o jaką chcemy wnioskować. Taką sumą będziemy dysponować na karcie kredytowej.

3. Wpisujemy dane osobowe, informacje z dowodu osobistego, adres zameldowania i dostawy karty, informacje o dochodzie oraz inne dane wpływające na zdolność kredytową.

4. Zaznaczamy zgody i klikamy “Złóż wniosek”.

5. Zweryfikujmy swoją tożsamość i poczekajmy na akceptację wniosku.

6. Kiedy decyzja będzie pozytywna, kurier dostarczy nam umowę do podpisania oraz kartę w ciągu 24 godzin. I gotowe!

axi card baner

O firmie AXI Card

Axi Card oferuje swoim klientom pozabankowe karty kredytowe z limitem do 6 000 zł. Jest to zbliżeniowy instrument płatniczy, który zostanie zaakceptowany w każdym sklepie stacjonarnym i online. Axi Card gwarantuje również możliwość wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. 

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej AXI: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1.700,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1.798,94 zł (w tym: kapitał 1.700,00 zł, odsetki 9,69 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 29/05/2020. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia aktywacji karty.

Zobacz opinie o AXI Card!