Teleratka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Teleratka to pośrednik pożyczkowy udzielający pomocy finansowej osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Firma umożliwia zaciągnięcie pożyczki ratalnej w wysokości od 800 do 10000 zł. Maksymalna spłata zobowiązania wynosi 130 tygodni. Pożyczkodawcą jest znana i renomowana firma Loanme, działająca na rynku pożyczkowym od kilkunastu lat. 

Pożyczkowy Portal

Teleratka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
TelefonTelefon: 667 390 900
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@teleratka.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Teleratka

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Teleratka

Teleratka – Pożyczki przez internet

Firma pozabankowa udziela pożyczek ratalnych, które klienci mogą uzyskać za pośrednictwem internetu. Bez konieczności wychodzenia z domu, możemy uzyskać na swoje konto bankowe dodatkowe środki pieniężne, które mamy możliwość przeznaczenia na dowolny cel. Minimalna oferowana kwota pożyczki wynosi 800 zł. Natomiast jeżeli zależy nam na uzyskaniu wyższej kwoty pieniężnej, możemy starać się o pożyczkę w maksymalnej wysokości do 10000 zł. W przypadku pytań konsultanci Teleratka służą pomocą. Klienci mogą dzwonić do biura obsługi klienta, wybierając numer telefonu, który dostępny jest na serwisie firmy. Inną opcją jest skontaktowanie się za pośrednictwem drogi elektronicznej, wysyłając stosowną wiadomość mailową do firmy. Każda osoba wnioskująca o pożyczkę online uzyska idealnie dopasowaną pożyczkę do swoich potrzeb. Pożyczka ratalna w Teleratka.pl to gwarancja 100% i całkowicie bezpiecznego finansowania.

Teleratka – Ogólne warunki

Kryteria, jakie posiada Teleratka względem osoby wnioskującej o pożyczkę są następujące:

  • ukończone 18 lat, 
  • posiadanie własnego dokumentu tożsamości,
  • polskie obywatelstwo,
  • stałe zameldowanie na terenie Polski,
  • aktywny własny rachunek bankowy, 
  • ważny numer telefonu oraz adres e-mail.

Teleratka – Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki wymaga odwiedzenia strony pożyczkodawcy i wypełnienia wniosku online, który znajduje się na serwisie firmy. Produkt finansowy niesie ze sobą minimum formalności i szybkość uzyskania decyzji pożyczkowej. Pierwszym krokiem do uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki, jest wybranie na kalkulatorze parametrów pożyczki m.in. wysokości kwoty pożyczki, oraz długości jej spłaty. Sporą zaletą jest ukazanie wszystkich kosztów pożyczki. Po wybraniu parametrów pożyczki jesteśmy w stanie prześledzić np. wysokość kwoty odsetek i prowizji, tygodniową ratę, czy oprocentowanie. Teleratka udziela pożyczek na raty w wysokości od 800 do 10000 zł na 5, 17 lub 30 tygodni. Klikając “weź pożyczkę” zostaniemy przekierowani do wniosku, który należy uzupełnić prawidłowymi danymi. Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt ze strony pożyczkodawcy. Informacja zostanie dostarczona drogą mailową lub telefonicznie. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Uzyskaną pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.

Teleratka – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Dla pożyczki w kwocie 2500 zł udzielonej na 130 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 5223,82 zł (w tym prowizja 1944,86 zł) dla oprocentowania 10%, opłata przygotowawcza 550 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 40,18 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 150 tygodni. 

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8668%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.09.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Teleratka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
teleratka logo
Podobne oferty do Teleratka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: