Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Taka Ratka

2.33
9 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Taka Ratka

Taka Ratka - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Taka Ratka to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek ratalnych do 7000 zł. Możemy zaciągnąć pożyczkę maksymalnie na 30 miesięcy, całkowicie online.

Pożyczkodawcą jest firma SMS Kredyt z siedzibą we Wrocławiu, natomiast właścicielem portalu jest spółka Rankomat, która również posiada portal topkredycik.pl.

Taka Ratka – Dane kontaktowe

Nazwa: Taka Ratka
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 7000 do 30 mies.
Siedziba firmy: św. Mikołaja 8-11, Wrocław 50-125
Telefon: 71 719 33 13
e-mail: smskredyt@smskredyt.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Taka Ratka - Pożyczki przez internet

Proces zaciągania pożyczki w Taka Ratka jest całkowicie online. Bez wychodzenia z domu, jesteśmy w stanie uzyskać od 3000 do 7000 zł. Ratę można rozłożyć na 30 równych miesięcy. Oczywiście, jest możliwość spłacenia pożyczki ratalnej znacznie wcześniej. Możemy również zdecydować się na spłatę zobowiązania od 6 miesięcy wzwyż. Nie ma możliwości zaciągnięcia dwóch pożyczek ratalnych w tym samym czasie. Jedynie możemy starać się o kolejną pożyczkę, jeżeli spłaciliśmy dotychczasowe zobowiązanie względem firmy.

Mamy problemy ze spłatą pożyczki w terminie? Musimy natychmiastowo skontaktować się z działem Obsługi Klienta, w celu ustalenia dalszych kroków w tej sprawie. Warto działać szybko, ponieważ możemy zostać wpisani do rejestrów dłużników, co może spowodować nieprzyjemności w przyszłości. Obecnie większość firm przed udzieleniem pożyczki klientom, sprawdza, czy nie widnieją oni w rejestrach dłużników typu BIG, czy BIK. Jest natomiast możliwość zmiany daty, kiedy będziemy uiszczali wpłatę za zobowiązania. Jednakże wiąże się to z obowiązkiem wysłania odpowiedniego pisma na adres firmy:

SMS Kredyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław

Taka Ratka - Ogólne warunki

Jesteś zainteresowany pożyczką w Taka Ratka? Pewnie zastanawiasz się, jakie trzeba spełniać warunki. Są one następujące: jeżeli jesteś osobą w wieku od 25 do 80 lat i mieszkasz na terytorium Polski, możesz śmiało składać wniosek o pożyczkę ratalną w Taka Ratka. Podczas wypełniania danych będziemy poproszeni o podanie numeru PESEL. Pożyczkodawca poprosi również o wysłanie udokumentowanych stałych źródeł dochodu. Podczas procesu rejestracji i wnioskowania o pożyczkę firma będzie weryfikowała, czy nie widniejemy w bazie dłużników. Te warunki będą znacząco wpływały na decyzję przyznania pożyczki.

Taka Ratka - Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę ratalną w Taka Ratka zaciągamy online, dlatego pierwszym krokiem będzie wybranie kwoty pożyczki oraz czas jej spłaty na wirtualnym kalkulatorze, który znajduje się na stronie głównej. Poniżej kalkulatora, musimy wypełnić następujące dane: imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz typ naszego dochodu. Po wysłaniu zgłoszenia zostaje nam czekanie na decyzję pożyczkodawcy. Taką informację uzyskamy drogą elektroniczną na adres e-mail, który podaliśmy w zgłoszeniu, lub w postaci wiadomości SMS. Jeżeli nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie, konsultant skontaktuje się również z nami lub do naszego domu zawita kurier z umową, którą zobowiązani będziemy podpisać. Po podpisaniu umowy wystarczy czekać, aż pieniądze wpłyną na nasze konto bankowe. Możemy również wybrać tradycyjny sposób odbioru gotówki, np. za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w Banku PeKao.

Taka Ratka - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki ratalnej w Taka Ratka: Zaciągając pożyczkę w wysokości 3000 zł udzieloną na okres 24 miesięcy, nasza rata będzie wynosić 244,65 zł. Oprocentowanie stałe roczne w wysokości 10%, RRSO 106,84%, oraz opłatą operacyjną wynoszącą 2 550,00 zł. Całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł, Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 5 871,15 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Taka Ratka - Dane firmy

  • +48 71 719 33 13
  • smskredyt@smskredyt.pl
  • Pożyczkodawcą jest SMS Kredyt Sp. z o.o., ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro, 50-125 Wrocław.

Takaratka – czy jesteśmy w stanie odstąpić od umowy pożyczki?

Każdy pożyczkobiorca ma prawo do zmiany swojego zdania. Jeżeli uznamy po otrzymaniu pożyczki, że jednak nie potrzebujemy pieniędzy otrzymanych od pożyczkodawcy, możemy odstąpić od podpisanej umowy z firmą pożyczkową. Mamy na to całe 14 dni od momentu złożenia podpisu na umowie. Jeżeli zdecydujemy się, że rezygnujemy z pożyczki, musimy przygotować odpowiednie dokumenty, których wzór znajdziemy w umowie pożyczki. Musimy pamiętać, że mamy 30 dni do zwrócenia należności na konto bankowe pożyczkodawcy. Firma Takaratka zastrzega, że odstąpienie od umowy nie wpłynie negatywnie na przyszłą decyzję, w przypadku, jeżeli będziemy chcieli ponownie złożyć wniosek o pożyczkę w Takaratka. Są również firmy, w których jeżeli zerwiemy umowę, możemy wysyłając wniosek, po raz kolejny uzyskać odmowę. Warto przemyśleć swoją decyzję wcześniej lub korzystać z zaufanych firm, które nie robią problemów w podobnych sytuacjach.

Takaratka opinie o firmie

Wpisując w wyszukiwarkę “ratka opinie” możemy się trochę zdziwić, ponieważ nie znajdziemy dużo informacji na temat firmy od byłych pożyczkobiorców. Jedynie możemy uzyskać opinię w porównywarkach pożyczkowych lub artykułach, napisanych przez specjalistów. Jednakże, na temat firmy Ratka pl opinie na stronach internetowych są znikome. Analizująć porady ekspertów Ratka opinie ma dobre. Zaletą firmy jest wysoka kwota pożyczki oraz długi okres kredytowania. Mamy możliwość rozłożenia pożyczki maksymalnie na 24 równe ratki. Niestety wad pożyczkodawcy jest również sporo. Firma przed podjęciem decyzji weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników BIG, KRD i ERIF. Niestety nie znajdziemy w ofercie darmowej pierwszej pożyczki, a dolna granica wieku pożyczkobiorcy wynosi 20 lat. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto samemu zweryfikować i porównać wszystkie firmy działające na rynku polskim. My udostępniamy porównywarkę wszystkich dostępnych pożyczek ratalnych i chwilówek online. Wejdź na stronę główną pożyczkowy-portal i wybierz najlepszą dla siebie ofertę.

Zalety

  • Możliwość rozłożenia pożyczki na 30 równych rat

Wady

  • Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy - 25 lat
  • Niska maksymalna kwota pożyczki do 7000 zł
  • Wysokie RRSO
  • Pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w bazach dłużników BIG i BIK
  • Brak darmowej pierwszej pożyczki

Ocena

2.33
9 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.