Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Sprintpożyczka

2
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Sprintpożyczka

Sprintpożyczka - Opinie

Serwis internetowy Sprintpozyczka.pl należący do firmy Capital Service S.A. nie umożliwia dostępu do darmowych pożyczek. Specjalizuje się w kredytach krótkoterminowych rozłożonych na raty. Wszystkie związane z nimi koszty opisane są na stronie internetowej.

Firma będąca właścicielem serwisu Sprintpożyczka funkcjonuje na rynku usług finansowych od 1999 roku. Przez ten czas wypracowała sobie pozycję eksperta w zakresie udzielania internetowych pożyczek ratalnych. Pracujący w niej doradcy klienta dbają nie tylko o najlepszą jakość proponowanej oferty, ale również o wygodę użytkowników serwisu. Stworzyli wygodny formularz aplikacyjny, dzięki któremu możliwe jest wnioskowanie o użyczenie nawet 5000 złotych. Jednocześnie wszystkie przeprowadzane transakcje są w pełni bezpieczne, na co wpływa szereg zabezpieczeń internetowych. Wielu zadowoli również informacja o tym, że przedsiębiorstwo przynależy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. To instytucja sprawująca nadzór nad właściwym przebiegiem transakcji pieniężnych dokonywanych w Internecie. Trzeba przy tym pamiętać, że spółka dba o interesy swoje i swoich klientów. Dlatego właśnie sprawdza każdego z nich w dostępnych rejestrach dłużników. Warto pamiętać, że na spłatę zadłużenia w wysokości od 1000 do 5000 złotych mamy maksymalnie 23 miesiące. W ten sposób możemy podzielić zobowiązanie na części, które są bardzo łatwe do oddania bez strachu o nadwątlenie domowego budżetu.

Sprintpożyczka - Pożyczki przez internet

Jakie właściwości omawianej oferty sprawiają, że warto przekonać się o jej licznych zaletach? Przede wszystkim to, że dostawcą usług jest firma działająca na rynku usług finansowych już od niemal 20 lat. Zyskujemy zatem pewność, że współpracujemy z przedsiębiorstwem, które jest solidnym partnerem w naprawianiu domowego budżetu i działa wedle jasno określonych zasad, dzięki czemu jest fair wobec swoich klientów. Niewątpliwie warte podkreślenia jest to, że nawet w przypadku najniższej z możliwych kwot (1000 złotych) dług możemy spłacać aż w 23 ratach. Zasada ta dotyczy również wyższych sum. Tym samym zyskujemy pewność, że podołamy takiemu zobowiązaniu. Ponadto wszystkie niezbędne dokumenty możemy pobrać ze strony jeszcze przed podpisaniem umowy. To sprawia, że mamy pełną świadomość wszystkich obostrzeń dotyczących zawieranego porozumienia. Wtedy o wiele łatwiej jest podjąć w pełni świadomą i rozsądną decyzję w zakresie pożyczenia dodatkowej gotówki. Co ważne, pożyczkodawca nie wyszczególnia źródeł dochodu, które uznaje za słuszne. Oznacza to, że wiele z nich jest respektowanych. Grono klientów mogących skorzystać z usług jest na tyle zróżnicowane, iż możemy mieć pewność odnośnie do tego, że otrzymamy wnioskowaną kwotę nawet wtedy, gdy odmówiły nam inne firmy. Dodatkowo środki pieniężne przyznawane na podstawie formularza zgłoszeniowego przelewane są na nasze konto już drugiego dnia po zaakceptowaniu naszego zgłoszenia.

Sprintpożyczka - Ogólne warunki

Kto może zostać pożyczkobiorcą firmy Sprintpożyczka? Każda osoba, która spełnia wszystkie stawiane przez nią warunki. Najważniejszy z nich dotyczy odpowiedniego wieku (minimum 26 lat). Ponadto musimy posiadać aktywny rachunek bankowy i wykazywać się dokumentami potwierdzającymi otrzymywanie stałego dochodu na terenie Polski. Koniecznością jest również to, co wynika z przeprowadzonej weryfikacji danych, by nie widnieć w rejestrze dłużników BIG, takich jak BIG InfoMonitor, ERIF BIG i KRD BIG. O pożyczenie pieniędzy możemy ubiegać się nawet wtedy, gdy nie spłaciliśmy jeszcze innych zadłużeń. Warunkiem jest jednak to, by wykazać się wówczas odpowiednio wysokimi dochodami, które pozwolą na uregulowanie wszystkich zobowiązań.

Sprintpożyczka - Pożyczka krok po kroku

Jak przebiega procedura ubiegania się o pożyczkę w Sprintpożyczka? Najpierw na stronie internetowej należy za pomocą odpowiednich suwaków dobrać odpowiednią kwotę i okres spłaty. Później następuje wypełnienie krótkiego i nieskomplikowanego wniosku pożyczkowego. Zawiera on pytania dotyczące wszystkich najważniejszych wiadomości na nasz temat. To między innymi imię, nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. Jeśli wypełniony i wysłany wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, wtedy musimy oczekiwać na kontakt ze strony firmy. Ta wyśle na nasz adres kuriera z umową, którą trzeba podpisać. Niedługo po wręczeniu kurierowi podpisanego dokumentu, zostaje wydana dyspozycja przelewu. Możemy zatem w krótkim czasie (nawet 1 dzień po dopełnieniu formalności) cieszyć się dodatkową gotówką.

Sprintpożyczka - Koszty pożyczki

W Sprintpożyczka, podobnie jak w innych firmach użyczających pieniędzy na procent, klient korzystający z usług musi liczyć się z dodatkowymi kosztami. Te w najlepszy sposób ilustruje przykład reprezentatywny. W przypadku opisywanej formy przedstawia się on następująco: Kwota POŻYCZKI: 2000.00zł na okres: 12 miesięcy, prowizja za udzielenie pożyczki: 500,00zł, prowizja operacyjna: 600,00zł, odsetki 122,36zł, całkowita kwota do zapłaty: 3222,36zł, RRSO: 161,06%, pierwsza rata: 274,76zł, Ilość rat 12.

Pożyczasz400130041005000
Czas (miesięcy)6666
Rata96.31240.80963.191203.99
Oddajesz577.861444.85779.147223.94

Sprintpożyczka - Dane firmy

 • +48 412 412 418
 • info@sprintpozyczka.pl
 • Capital Service S.A., ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka.
  KRS 0000407127
  NIP 758-235-17-11
  REGON 14591449

Zalety

 • Przejrzyste warunki przyznawania pożyczki
 • Brak weryfikacji w BIK
 • Firma jest zaufana i działa na rynku od kilkunastu lat
 • Wniosek rozpatrywany jest szybko i sprawnie
 • Akceptują różne źródła dochodu

Wady

 • Wysoki wiek minimalny kredytobiorcy (26 lat)
 • Weryfikują w trzech różnych bazach dłużników (BIG InfoMonitor, ERIF i KRD)

Ocena

2 (40%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.