Sprintpożyczka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Sprintpozyczka.pl była marką udzielającą długoterminowych pożyczek przez Internet, należącą do Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce. Działała na rynku od 1999 roku. Aktualnie strona serwisu nie istnieje.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Sprintpożyczka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Capital Service S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000407127
NIP: 7582351711
REGON: 14591449

Zalety i wady firmy Sprintpożyczka

Sprintpożyczka – Pożyczki przez internet

Jakie właściwości omawianej oferty sprawiają, że warto przekonać się o jej licznych zaletach? Przede wszystkim to, że dostawcą usług jest firma działająca na rynku usług finansowych już od niemal 20 lat. Zyskujemy zatem pewność, że współpracujemy z przedsiębiorstwem, które jest solidnym partnerem w naprawianiu domowego budżetu i działa wedle jasno określonych zasad, dzięki czemu jest fair wobec swoich klientów. Niewątpliwie warte podkreślenia jest to, że nawet w przypadku najniższej z możliwych kwot (1000 złotych) dług możemy spłacać aż w 23 ratach. Zasada ta dotyczy również wyższych sum. Tym samym zyskujemy pewność, że podołamy takiemu zobowiązaniu. Ponadto wszystkie niezbędne dokumenty możemy pobrać ze strony jeszcze przed podpisaniem umowy. To sprawia, że mamy pełną świadomość wszystkich obostrzeń dotyczących zawieranego porozumienia. Wtedy o wiele łatwiej jest podjąć w pełni świadomą i rozsądną decyzję w zakresie pożyczenia dodatkowej gotówki. Co ważne, pożyczkodawca nie wyszczególnia źródeł dochodu, które uznaje za słuszne. Oznacza to, że wiele z nich jest respektowanych. Grono klientów mogących skorzystać z usług jest na tyle zróżnicowane, iż możemy mieć pewność odnośnie do tego, że otrzymamy wnioskowaną kwotę nawet wtedy, gdy odmówiły nam inne firmy. Dodatkowo środki pieniężne przyznawane na podstawie formularza zgłoszeniowego przelewane są na nasze konto już drugiego dnia po zaakceptowaniu naszego zgłoszenia.

Sprintpożyczka – Ogólne warunki

Kto może zostać pożyczkobiorcą firmy Sprintpożyczka? Każda osoba, która spełnia wszystkie stawiane przez nią warunki. Najważniejszy z nich dotyczy odpowiedniego wieku (minimum 26 lat). Ponadto musimy posiadać aktywny rachunek bankowy i wykazywać się dokumentami potwierdzającymi otrzymywanie stałego dochodu na terenie Polski. Koniecznością jest również to, co wynika z przeprowadzonej weryfikacji danych, by nie widnieć w rejestrze dłużników BIG, takich jak BIG InfoMonitor, ERIF BIG i KRD BIG. O pożyczenie pieniędzy możemy ubiegać się nawet wtedy, gdy nie spłaciliśmy jeszcze innych zadłużeń. Warunkiem jest jednak to, by wykazać się wówczas odpowiednio wysokimi dochodami, które pozwolą na uregulowanie wszystkich zobowiązań.

Sprintpożyczka – Pożyczka krok po kroku

Jak przebiega procedura ubiegania się o pożyczkę w Sprintpożyczka? Najpierw na stronie internetowej należy za pomocą odpowiednich suwaków dobrać odpowiednią kwotę i okres spłaty. Później następuje wypełnienie krótkiego i nieskomplikowanego wniosku pożyczkowego. Zawiera on pytania dotyczące wszystkich najważniejszych wiadomości na nasz temat. To między innymi imię, nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. Jeśli wypełniony i wysłany wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, wtedy musimy oczekiwać na kontakt ze strony firmy. Ta wyśle na nasz adres kuriera z umową, którą trzeba podpisać. Niedługo po wręczeniu kurierowi podpisanego dokumentu, zostaje wydana dyspozycja przelewu. Możemy zatem w krótkim czasie (nawet 1 dzień po dopełnieniu formalności) cieszyć się dodatkową gotówką.

Sprintpożyczka – Koszty pożyczki

W Sprintpożyczka, podobnie jak w innych firmach użyczających pieniędzy na procent, klient korzystający z usług musi liczyć się z dodatkowymi kosztami. Te w najlepszy sposób ilustruje przykład reprezentatywny. W przypadku opisywanej formy przedstawia się on następująco:

Kwota POŻYCZKI: 2000.00zł na okres: 12 miesięcy, prowizja za udzielenie pożyczki: 500,00zł, prowizja operacyjna: 600,00zł, odsetki 122,36zł, całkowita kwota do zapłaty: 3222,36zł, RRSO: 161,06%, pierwsza rata: 274,76zł, Ilość rat 12.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Sprintpożyczka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
sprintpożyczka logo
Podobne oferty do Sprintpożyczka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: