Retino recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Właścicielem Retino.pl była firma Creamfinance Polska, do której również należą instytucje pozabankowe, takie jak: Lendon oraz Extraportfel. Creamfinance powstało w 2012 roku na Łotwie. Serwis Retino.pl jest nieaktywny, a wchodzą na stronę internetową serwisu zostaniemy przekierowani na stronę Lendon.pl

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Retino - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszawa
TelefonTelefon: 22 3886 688
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@retino.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000453034
NIP: 5252548958
REGON: 14656326000000

Zalety i wady firmy Retino

Retino – Pożyczki przez internet

Retino.pl oferuje pożyczki ratalne od 1000 do 4000 zł. Jest to ciekawa opcja dla osób, ubiegających się o zaciągnięcie pożyczki przez internet. Firma ceni sobie elastyczność, szybkość, wygodę oraz bezpieczeństwo. To klient decyduje o kwocie, jaką chce zaciągnąć, a dane, które podaje, nie zostaną nigdzie dalej przekazane. Wszystko załatwiane jest przez internet, wygoda i komfort oznaczają możliwość zaciągnięcia pożyczki bez wychodzenia z domu. Pieniądze, o które się staramy, dojdą nawet tego samego dnia od momentu wysłania wniosku. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do niedzieli. W dni robocze można dzwonić od godziny 8:00 do 21:00, natomiast w weekend od 9:00 do 18:00 pod numer telefonu: +48 22 3 886 688.

Retino – Ogólne warunki

O pożyczkę w Retino.pl mogą starać się osoby, które ukończyły 23 rok życia. Natomiast górna granica wieku wyznaczona jest do 65 lat. Pożyczkobiorca musi posiadać obywatelstwo polskie oraz mieć stałe zamieszkanie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas składania wniosku ważne, jest również, abyśmy podali aktywny numer konta bankowego, na które zostaną przelane pieniądze, oraz numer telefonu komórkowego. Żeby uzyskać pożyczkę ratalną w Retino.pl obowiązkowe, jest wypełnienie formularza dostępnego na oficjalnej stronie firmy. Wniosek musi zostać zaakceptowany przez pożyczkobiorcę. Jako pożyczkobiorcy jesteśmy zobowiązani zapoznać się i z zaakceptować regulamin umowy pożyczki, przed jej podpisaniem. Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników.

Retino – Pożyczka krok po kroku

Proces składania wniosku o pożyczkę ratalną jest całkowicie online. Musimy jedynie wypełnić formularz dostępny na stronie pożyczkodawcy oraz potwierdzić nasze konto bankowe przelewem weryfikacyjnym w wysokości 1 grosza. Na głównej stronie znajdziemy kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki, którą chcemy zaciągnąć oraz czas jej spłaty. Wypełnienie wniosku nie powinno zająć więcej niż około 5 minut. Po poprawnym uzupełnieniu wszystkich danych potwierdzamy nasze konto przelewem weryfikacyjnym i czekamy na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy. Po zalogowaniu na konto użytkownika będziemy w stanie śledzić status naszej pożyczki. Po zaksięgowaniu wpłaty w wysokości 1 grosza dostaniemy decyzję odnośnie przyjęcia lub odrzucenia wniosku o pożyczkę ratalną. Decyzja przyjdzie w wiadomości SMS. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pieniądze trafią na nasze konto bankowe.

Retino – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w Retino.pl:

Zaciągając 3 000 zł; na okres spłaty 10 miesięcy; koszty kształtują się następująco: opłata rejestracyjna 0,01 zł; oprocentowanie 12%, opłata przygotowawcza 2100 zł; całkowita kwota pożyczki 5100 zł; całkowita kwota do zapłaty 5267,50 zł; RRSO 281,6%

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Retino zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
retino.pl logo
Podobne oferty do Retino
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: