Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

PozyczMiKase.pl

2.31
13 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w PozyczMiKase.pl

PozyczMiKase.pl - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej.

 

 
Serwis PozyczMiKase.pl to pośrednik, który udziela pożyczek krótkoterminowych do 25000 zł. Spłata zobowiązania wynosi zazwyczaj 30 dni. Jak na tak wysokie sumy, okres kredytowania jest bardzo krótki.

Właścicielem serwisu jest firma DFEX INVESTMENTS LIMITED, z siedzibą na Cyprze. Jeśli nie znaliśmy wcześniej tego usługodawcy, wówczas warto zapoznać się również z Dfex Investments Limited opinie.

PozyczMiKase – Dane kontaktowe

Nazwa: PozyczMiKase
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 7000 do 30 dni
Siedziba firmy: 1 Maria House, Nicosia 1075
Telefon: brak
e-mail: Formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

PozyczMiKase.pl - Pożyczki przez internet

PozyczkMiKase.pl to serwis pośredniczący pomiędzy pożyczkobiorcami a firmami, zajmującymi się udzielaniem pożyczek online. Możemy starać się o zaciągnięcie pożyczki, aż do 25000 zł, jednak musimy pamiętać, że każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Wysłanie formularza nie jest adekwatne do tego, czy uzyskamy pożyczkę, o którą się staramy. W zależności od firmy pożyczkowej i jej wymogów będziemy musieli spełnić odpowiednie wymagania. Kwotę pożyczki można uzyskać w szybkim czasie, nawet po 15 minutach od momentu otrzymania pozytywnej decyzji przyznania pożyczki ratalnej. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Jeżeli jednak stwierdzisz, że pożyczka nie jest Ci potrzebna, możesz do 14 dni odstąpić od umowy. Warunkiem jest oczywiście zwrócenie należności, które pożyczkodawca przelał na nasze konto bankowe.

PozyczMiKase.pl - Ogólne warunki

Osoba, która stara się o pożyczkę ratalną online, za pośrednictwem portalu PozyczMiKase.pl musi:

 • być osobą pełnoletnią, mającą ważny dokument tożsamości,
 • być pełnoprawnym obywatelem Polski,
 • posiadać stałe zameldowanie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
 • mieć własny rachunek bankowy, na który zostaną przelane należności.

Są to podstawowe warunki, jakie powinna spełniać pożyczkobiorca. W zależności od firmy pożyczkowej możemy zostać poproszeni o wysłanie dodatkowych dokumentów jak np. źródła dochodu. Niektórzy pożyczkodawcy sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników. Wtedy należy mieć nieposzlakowaną historię kredytową.

PozyczMiKase.pl - Pożyczka krok po kroku

W PozyczkMiKase.pl proces zaciągnięcia pożyczki następuje w szybki sposób i jest on całkowicie online. Na głównej stronie znajduje się wirtualny czerwony kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki. Do wypełnienia formularza potrzebne będzie przygotowanie dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego, rachunku bankowego oraz informacji o zatrudnieniu. Na wniosku znajdują się również pytania odnośnie naszych miesięcznych wydatków, czy posiadanych kredytów. Warunkiem wysłania poprawnego wniosku, jest również zapoznanie się ze zgodami, które dostępne są pod formularzem oraz zaakceptowanie ich. Kolejnym krokiem jest kliknięcie “złóż wniosek” i czekanie na odpowiedź ze strony firmy. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie i podpiszemy umowę z jednym z pożyczkodawców, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze.

PozyczMiKase.pl - Koszty pożyczki

Wysokość wszystkich opłat będzie zależna od tego, z jakim pożyczkodawcą podpiszemy umowę. Wszystkie informacje na temat kosztów dodatkowych, znajdziemy w podesłanej umowie. Pamiętajmy o wcześniejszym zapoznaniu się z jej treścią, zanim zdecydujemy się ją podpisać. W przypadku pierwszej pożyczki możemy spodziewać się promocji bezpłatne chwilówki, czyli rabatu na koszty spłaty, czyli RRSO 0%.

Korzystanie z serwisu PozyczMiKase.pl jest bezpłatne.

Pożyczasz000
Czas (dni)000
Koszt000
Oddajesz000

PozyczMiKase.pl - Dane firmy

 • Formularz kontaktowy na stronie
 • DFEX INVESTMENTS LIMITED, Avlonos, 1 Maria House, 1075 Nicosia na Cypr.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 25000 zł
 • Bezpłatne korzystanie z serwisu

Wady

 • Brak kontaktu do firmy, dostępny jedynie formularz kontaktowy
 • Krótki okres kredytowania
 • Brak podanej kwoty kosztów dodatkowych

Ocena

2.31
13 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.