Pożyczkodaj recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pożyczkodaj była marką należącą do spółki Finansec z siedzibę w Kielcach, udzielającą pożyczek przez Internet. Aktualnie strona firmy istnieje, jednakże nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę, zgodnie z zamieszczoną informacją na stronie głównej. Finansec sp. z o.o. zgodnie z aktualnym odpisem KRS dalej funkcjonuje.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Pożyczkodaj - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Paderewskiego 48, 25-502 Kielce
TelefonTelefon: 801 013 003
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@pozyczkodaj.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Finansec Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 200 000 zł
KRS: 0000516005
NIP: 9591956892
REGON: 260780752

Zalety i wady firmy Pożyczkodaj

Pożyczkodaj – Pożyczki przez internet

Pożyczkodaj, nowa firma udzielająca chwilówek przez Internet dla nowych klientów kieruje specjalną ofertę w postaci pierwszej darmowej chwilówki do 1000 zł na 30 dni spłaty. Prowizja i odsetki takiej pożyczki wynoszą 0 zł, pod warunkiem, że spłacimy terminowo nasze zobowiązanie. Przedłużenie takiej pożyczki o kolejne 30 dni będzie kosztować na 285,48 zł.

Pożyczkodaj – Ogólne warunki

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w Pożyczkodaj, musisz spełnić kilka warunków: po pierwsze posiadać obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, po drugie mieć od 28 do 84 lat, po trzecie nie widnieć w rejestrze dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności. Jeśli któryś z warunków nie zostanie spełniony, wówczas niestety wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony. Trzeba również wiedzieć, że Pożyczkadaj wymaga zaświadczenia o dochodach. O kolejną pożyczkę można ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniego zobowiązania. Jeśli nie spłacimy w terminie naszego zobowiązania nie tylko poniesiemy dodatkowe opłaty, ale musimy liczyć się również z negatywnym wpisem do baz BIK, KRD, BIG czy ERIF.

Pożyczkodaj – Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do wzięcia pożyczki online w Pożyczkodaj jest odwiedzenie strony pozyczkodaj.pl. Firma stara się, by proces wnioskowania był jak najłatwiejszy, a dokumenty jakich potrzebujemy ograniczone zostały do minimum. Tak więc potrzebujemy jedynie dowodu osobistego, numeru telefonu oraz numeru naszego konta bankowego. Po wybraniu interesującej nas kwoty na wirtualnym suwaku, poniżej zobaczymy wszystkie koszty pożyczki oraz datę spłaty. Możemy sprawdzić termin spłaty, kwotę pożyczki, prowizję, odsetki, RRSO i kwotę łączną, a także kwotę przedłużenia spłaty pożyczki. Po ustaleniu kwoty, klikamy w przycisk „Weź pożyczkę” i przechodzimy do formularza rejestracyjnego, gdzie będziemy musieli podać imię, nazwisko, pesel, numer dowodu osobistego, szczegóły dotyczące zatrudnienia, czyli formę zatrudnienia. Wpisujemy również dane do logowania – telefon, email i ustalamy hasło. Pozostaje jeszcze przeczytanie i zaznaczenie wymaganych zgód. Na koniec wykonujemy symboliczny przelew z naszego rachunku bankowego – dzięki temu Pożyczkodaj natychmiast zweryfikuje naszą tożsamość. Przy kolejnej pożyczce weryfikacja nie będzie już wymagana. Po wszystkim oczekujemy przelewu i zapoznajemy się umową do akceptacji. Gdy zaakceptujemy umowę, otrzymamy potwierdzenie o przyznaje pożyczce. Jeśli posiadamy konto bankowe, które realizuje szybkie przelewy, pieniędzy możemy spodziewać się na koncie nawet w 5 minut.

Pożyczkodaj – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

RRSO w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej w terminie spłaty wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków w którym Finansec Sp. z o.o. posiada swoje konto). Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 500.00 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 10%, prowizja 137.50 zł, całkowita kwota do zapłaty 642.74 zł, RRSO 2023.06% (w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej terminowo suma wszystkich kosztów wynosi 0 zł tzn. całkowita kwota do zapłaty wynosi: 500.00 zł, stan na dzień 29.12.2017 r.). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

W momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.

Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli klienta. Przedłużenie terminu spłaty odbywa się po dokonaniu opłaty za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczkodaj zostaw swoją opinię.

15 komentarzy

swiadkowa

szykowało się wesele mojej przyjaciółki a od dłuższego czasu mam problemy z cera. Czytałam dużo o zabiegach laserowych i podobno rezultaty są świetne. Marta na ślubie ma mieć fotografa i dwóch kamerzystów a ja mam być jej świadkową, czyli na wszystkich zdjęciach i filmach byłoby mnie pełno. Stwierdziłam ze z taka twarzą się nei pokaże. przy tych wszystkich dodatkowych wydatkach związanych z jej ślubem brakło mi już mimo oszczednosci na dodatkowe zabiegi ale postanowiłam ze teraz to najlepszy moment. Popytałam w pracy i koleżanka poleciła mi Pożyczkodaj bo powiedziała ze tam za pierwsza pozyczke się nie płaci czyli ze nie ma odsetek. Tego właśnie potrzebowałam. Złożyłam wniosek i dostałam 1000zl na 30 dni czyli do kolejnej wypłaty. już się umówiłam na zabieg i mam nadzieje ze problemy się skończą. trzymajcie kciuki. a pozyczke bez problemu dostałam i szybko poszło z formalnościami.

00 Odpowiedz
wnuczek

W razie potrzeby podreperowania budżetu domowego można zgłosić się do Pożyczkodaj. Pierwsza darmowa pożyczka pozwoliła mojej babci -78 lat zapłacić za szereg szczegółowych badań oczywiście prywatnych, na które normalnie nie byłoby jej stać. Bardzo przychylni dla osób szczególnie w starszym wieku za co wielki plus i szacunek. A i babcia zadowolona.

00 Odpowiedz
działacz

Pożyczkodaj poleciła mi koleżanka. Nie żałuję bo pomogli mi wyjść szybko z dołka. Polecam .

00 Odpowiedz
Kazik

Pożyczkodaj pomógł mi wtedy, gdy miałem duże problemy z finansami, takie naprawdę poważne. Wtedy nawet najmniejsza kwota była na wagę złota. 1000 złotych, które pożyczyłem pozwoliło mi to podreperować budżet. Wtedy naprawdę nie szukałem bardziej zaawansowanej pomocy. Mogłem popłacić rachunki i nie musiałem narażać się na żadne nieprzyjemności. Lepiej tak, niż jakby miał mnie ktoś gonić za niezapłacone rachunki.

00 Odpowiedz
Zygmunt

Firma Pożyczkodaj oferuje wysokie pożyczki, a przede wszystkim okres spłaty jest u nich chyba najdłuższy z tego typu ofert na rynku. To dobre rozwiązanie, pieniądze i tak trzeba przecież oddać, a firma dzięki dłuższej możliwości ich oddania zyskuje nowych klientów. Mnie od razu to przekonało i jeśli będę musiał znów pożyczyć parę grosza odezwę się do nich 🙂

00 Odpowiedz
J.

Pożyczkodaj polecił mi kolega. Skorzystałem, szybko dostałem pieniądze, nie ma żadnego problemu z tą firmą 🙂

00 Odpowiedz
Melcia;)

Przeglądałam różne oferty firm pożyczkowych, ale chyba tylko ta jako jedna z nielicznych oferuje pożyczkę aż na dwa miesiące. Bardzo mi zależało na jak najdłuższym okresie spłaty bo na co dzień się nie przelewa, więc nie mogłabym tysiąca złotych spłacić w ciągu miesiąca. Ale pozyczyłam pieniądze i dziś śmiało mogę powiedzieć, że ta firma daje radę 🙂

00 Odpowiedz
Zadowolony

Pożyczkodaj jest super!

00 Odpowiedz
K.

Pożyczkodaj pożyczył mi 1000 zł za darmo tak jak się reklamuje, za to ma duży plus!! Potem też nie było problemów, spłacałam regularnie i w terminie, ale nie wiem jak to jest jak się trochę spóźni albo trzeba coś przedłużać. Moja opinia o tej firmie jest dobra i mogę polecić każdemu kto akurat szuka szybkiej i dobrej pożyczki.

00 Odpowiedz
Milena

fajna, uczciwa firma i bardzo miła obsługa, jak najbardziej polecam

00 Odpowiedz
Lena

Ja też potrzebowałam pożyczkę na dłużej i w Pożyczkodaju ( 😉 ) nie było problemów.

00 Odpowiedz
Mydelniczka

W pozyczkodaj jest długi czas na spłatę, jak dla mnie bomba!

00 Odpowiedz
Gienia

Syn wyjeżdżał do obcego miasta na studia i potrzebował nowych rzeczy. Kiedy podsumowaliśmy ile to będzie kosztować to się załamałam. Nie miałam tyle. Mąż nie zarabiał kokosów tym bardziej ja. Syn nie załapał się na stypendium z uczelni więc było naprawdę nieciekawie. Nasza sąsiadka jednak przyszła nam z pomocą i wspomniała o Pożyczkodaju. W jej rodzinie wiele razy korzystano z usług tej firmy. Ja w porozumieniu z mężem również zdecydowałam się spróbować. Bałam się czy dostanę pożyczkę, ale wszystko poszło szybko i bez problemu. Już następnego dnia kompletowaliśmy potrzebne rzeczy. Wszystko dzięki Pożyczkodaj.

00 Odpowiedz
Leokadia

Bardzo przychylnie nastawieni do każdego klienta, nawet starszego.

00 Odpowiedz
Stefan

Fajna młoda firma pożyczkowa. Kumpel sobie chwalił więc skorzystałem i nie żałuje.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Pożyczkodaj logo
Podobne oferty do Pożyczkodaj
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: