Pożyczka7 recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pożyczka7 to firma, która nie do końca samodzielnie udziela pożyczek online. Jest to broker, który pośredniczy pomiędzy pożyczkodawcami a klientami, szukającymi szybkiej gotówki. Możliwe jest złożenie wniosku do 25000 zł, ale w niektórych przypadkach możliwe jest zaciągnięcie większej sumy pieniężnej. Każdy decyzja wniosku jest przyznawana indywidualnie. Okres spłaty zobowiązania zależy od pożyczkobiorcy. Pożyczka jest udzielana na okres od kilku do kilkunastu dni

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

pożyczka7 logo
Kwota
100zł - 25 000zł
Okres
5 - 20 dni
Pożyczkowy Portal

Pożyczka7 - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy QuickLEADS s.r.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Pożyczka7

Pożyczka7 – Pożyczki przez internet

Serwis Pożyczka7 ma na celu gromadzenie udostępnionych danych przez osobę wnioskującą o pożyczkę. Klient zobowiązany jest do wypełnienia formularza i podania dokładnych danych osobowych, dzięki którym zostanie dopasowana indywidualnie pożyczka dla każdego klienta. Warto zwrócić uwagę, że firma ta nie jest pożyczkodawcą, a jedynie jej pośrednikiem, dlatego też nie podejmuje decyzji o przyznaniu pożyczki online. Czas zaciągnięcia pożyczki w Pożyczki7 zależy od tego, z jakiej firmy uzyskamy należności. Możemy starać się o wysokie kwoty nawet powyżej 25000 zł, ze spłatą do 30 dni. Jeżeli sytuacja nie pozwala nam na terminowe spłacenie pożyczki, musimy skontaktować się bezzwłocznie z firmą. Jest możliwe wydłużenie okresu spłaty zobowiązania. Możliwe będzie, że w takiej sytuacji doliczone zostaną dodatkowe opłaty. Klient ma również prawo do odstąpienia od umowy, którą podpisał z firmą w terminie 14 dni od momentu jej zawarcia.

Pożyczka7 – Ogólne warunki

W zależności, od jakiego pożyczkodawcy uzyskamy należności, takie będą nas czekały wymagania. Standardowo, jeżeli staramy się o pożyczkę, musimy być osobą pełnoletnią, zdolną do czynności prawnych. Czasami pożyczkodawcy zawyżają dolną granicę wieku np. do 25 lat. Pożyczki mogą uzyskać osoby zamieszkujące na terytorium Polski i posiadające ważny dokument tożsamości. Ważne jest posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej, bo jest to główne kryterium, na które zwracają uwagę pożyczkodawcy. Jest to również gwarancja dla pożyczkodawcy, że spłacimy należności w ustalonym terminie.

Pożyczka7 – Pożyczka krok po kroku

Na stronie Pożyczka7 znajdziemy formularz, który zobowiązani będziemy wypełnić. Musimy podać następujące dane osobowe: imię, nazwisko, e-mail oraz wybieramy kwotę pożyczki i czas jej spłaty. O wszystkich dokładnych kosztach klient zostaje poinformowany w umowie, którą dostaje na adres e-mail. Dodatkowe koszty doliczane są w momencie nieterminowej spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca sprawdza nasze dane osobowe (np. numer PESEL) oraz naszą zdolność kredytową i decydują o tym, czy uzyskamy pożyczkę. Jeżeli zostanie ona zaakceptowania i zdecydujemy się na podpisanie umowy, na nasze konto zostaną przelane pieniądze. Czas oczekiwania trwa od kilkunastu minut, czasami trochę dłużej.

Pożyczka7 – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając 700 zł, na okres spłaty 30 dni, koszty będą następujące: RRSO 1734%, odsetki i pozostałe opłaty 175 zł; łącznie do zapłaty 875 zł.

Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo. RRSO wynosi 0%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczka7 zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczka7 logo
100zł - 25 000zł
Kwota
5 - 20 dni
Okres
Podobne oferty do Pożyczka7
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: