Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Pożyczka Zimowa

2.86
21 głosów

Pożyczka Zimowa - Opinie

Pożyczka Zimowa to program przygotowany przez system Bonnier Business Polska. Pożyczkodawcą jest IPF Polska sp. z o.o. Trzeba wiedzieć, że do IPF Polska należą takie firmy jak Provident oraz Hapipożyczki, więc jeśli spełnimy wymagania dotyczące wniosku o pożyczkę, prawdopodobnie właśnie oferta z wymienionych wcześniej firm zostanie nam przedstawiona. 

Pożyczka Zimowa - Pożyczki przez internet

Firma oferuje pożyczki ratalne online. Pożyczkodawca sprawdza dane osobowe w rejestrze długów – BIG i BIK. Możliwe jest przesunięcie terminu spłaty zobowiązania w następujących terminach:

 • od 6 do 11 rat – 1 przesunięcie terminu spłaty zobowiązania
 • od 12 do 17 rat – 2 przesunięcia terminu spłaty zobowiązania
 • od 18 do 23 rat – 3 przesunięcia terminu spłaty zobowiązania
 • od 24 rat – 4 przesunięcia terminu spłaty zobowiązania

Firma gwarantuje formalności na poziomie minimalnym, szybkość decyzji w udzieleniu pożyczki. Pieniądze na konto przychodzą zaraz po akceptacji wniosku Klienta. Dla Zimowej Pożyczki RRSO wynosi 23,39%. Pożyczkobiorco, ważne abyś wiedział, że Zimowa Pożyczka jest brokerem, wysyła dane do innych firm udzielających szybkich pożyczek ratalnych.

Pożyczka Zimowa organizuje konkurs, w której do wygrania jest bon do biedronki o wartości 100 zł. Promocja trwa od 24 stycznia do 24 lutego 2018 roku. Warunkiem zdobycia nagrody jest przede wszystkim zaciągnięcie pożyczki u Pożyczkodawcy.

Pożyczka Zimowa - Ogólne warunki

Pewnie zastanawiasz się jakie warunki trzeba spełnić aby zaciągnąć pożyczkę w Zimowej Pożyczce?
Otóż, niestety na stronie nie znajdziemy jasno zamieszczonych informacji na ten temat. Możemy jedynie z regulaminu konkursu wyczytać, że osoby które mogą brać udział muszą spełniać następujące warunki:

 • Osoba zainteresowana pożyczką, musi zamieszkiwać terytorium Rzeczpospolitej Polski
 • Podczas zaciągnięcia pożyczki trzeba zarejestrować się na oficjalnej stronie firmy – zapewne po tym kroku większość informacji będzie widoczna dla Pożyczkobiorcy
 • Po zarejestrowaniu na serwisie, musimy wypełnić wniosek podając dane osobowe
 • Sprawdzana jest zdolność kredytowa Klienta

Jest to akcja specjalna, w której pożyczkobiorca może wygrać bony do Biedronki o wartości 100 zł, więc nie dowiemy się dokładnie, w jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę. Wiedząc jednak, że akcja organizowana jest przez Bonnier  Business, a pożyczek udziela Grupa IPF Polska można przyjrzeć się warunkom udzielenia zobowiązani finansowego przez Hapipożyczki czy Provident, ponieważ właśnie te firmy należą do International Personal Finance Polska. Trzeba przede wszystkim pamiętać, że warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik badania zdolności kredytowej konsumenta.

Pożyczka Zimowa - Pożyczka krok po kroku

Aby zaciągnąć pożyczkę w Zimowej Pożyczce wystarczy utworzyć konto, podając swój adres e-mail. Na konto pocztowe otrzymujemy link aktywacyjny, a następnie wypełniamy formularz informacyjny. Pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową klienta i na tej podstawie przyznaje kwotę pożyczki. Firma informuje na swoim serwisie, że jeśli pożyczka zostanie zaakceptowana, pieniądze szybko pojawią się na koncie bankowym Klienta.

Pożyczka Zimowa - Koszty pożyczki

Przykładowe koszty pożyczki: RRSO: 23,39%, przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki: 15 000 zł; czas spłaty zobowiązania: 36 miesięcy;  łączna kwota odsetek :0 zł; prowizja: 5 400 zł; roczna stała stopa oprocentowania: 0%; wysokość miesięcznych rat: 566,67 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 20 400 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Pożyczka Zimowa - Dane firmy

 • Pożyczkodawcą jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-305, Al. Jerozolimskie 136.

Zalety

 • Bon 100 zł do Biedronki do wygrania
 • Nagroda ważna aż 12 miesięcy

Wady

 • Brak informacji o kwotach pożyczki
 • Brak kalkulatora kosztów
 • Wysokie RRSO 23,39%

Ocena

2.86 (57.2%)
21 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.