Pożyczka Poszukiwana recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pożyczka Poszukiwana to serwis, który umożliwiał zaciągnięcie pożyczki ratalnej online. Pożyczek udzielała firma SMS Kredyt, która zawiesiła działalność pożyczkową i została przejęta przez KREOS sp. z o.o.. Obecnie na stronie serwisu znajduje się ranking pożyczek i kredytów. Dostępne są także linki do konkretnych ofert. Nie ma jednak możliwości wnioskowania o pożyczkę bezpośrednio.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

 

Pożyczkowy Portal

Pożyczka Poszukiwana - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
TelefonTelefon: 71 778 92 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@grupakreos.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy KREOS sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Pożyczka Poszukiwana

Pożyczka Poszukiwana – Pożyczki przez internet

Pożyczki w Pożyczka Poszukiwana udzielane są całkowicie online. Oznacza to, że cały proces przebiega bez wychodzenia z domu. Można zaciągnąć pożyczkę w bezpieczny i wygodny sposób, poświęcając na to kilka minut. Firma udziela pożyczek w wysokości od 1000 do 5000 zł. Spłata jest możliwa w równych ratach, z możliwością wyboru od 3 do 30 miesięcy. Decyzja o przyznaniu pieniędzy powinna pojawić się szybko, za pośrednictwem SMS. Raty zaczynają się już od 71 zł wzwyż, w zależności jaką kwotę i czas jej spłaty wybierzemy. Jeżeli posiadamy już pożyczkę w firmie Pożyczka Poszukiwana, niestety nie możemy starać się o przyznanie kolejnej. Możemy zrobić to dopiero w momencie, gdy spłacimy nasze zobowiązanie. Również ważną informacją jest, że pożyczkodawca nie przewiduje możliwości przedłużenia spłaty. Jeżeli mamy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, możemy liczyć na zmniejszenie opłat, które są naliczane do każdej raty.

Pożyczka Poszukiwana – Ogólne warunki

Pożyczka Poszukiwana, jak każda firma udzielająca szybkich pożyczek ratalnych przez Internet stawia określone warunki przyznania pożyczki. Jeśli jesteś w wieku od 20 a 80 lat, posiadasz stałe dochody oraz nie posiadasz negatywnej historii w BIG oraz BIK, możesz starać się o przyznanie pożyczki w Pożyczce Poszukiwanej. Również przy wypełnieniu formularza potrzebne będą Twoje dane z dowodu osobistego, takie jak np. PESEL.

Pożyczka Poszukiwana – Pożyczka krok po kroku

Bardzo proste i jasne są zasady zaciągnięcia pożyczki w Pożyczka Poszukiwana. Na początku wybieramy na kalkulatorze kwotę oraz czas jej spłaty. Możemy wnioskować o sumę od 1000 do 5000 zł, na czas spłaty do 30 miesięcy. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, danymi takimi jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Te dane w zupełności wystarczą do podjęcia decyzji o przyznaniu pożyczki. Po wysłaniu wniosku z uzupełnionymi danymi, powinnyśmy otrzymać zwrotną wiadomość SMS z odpowiedzą, czy została nam przyznana pożyczka. Jeżeli przeszliśmy proces pomyślnie, czekamy jedynie na kuriera, który dostarczy do nas umowę. Po podpisaniu umowy na nasze konto bankowe zostaną przelane należności. Oczywiście, możemy wybrać w jaki sposób, chcemy otrzymać pieniądze. Możemy wybrać przelew na nasze konto bankowe, odbiór na poczcie lub w banku.

Pożyczka Poszukiwana – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając pożyczkę w wysokości 3 000 zł, na okres spłaty 24 miesięcy rata miesięczna wynosi 244,65 zł; oprocentowanie stałe roczne 10%; opłata operacyjna 2 550 zł; całkowity koszt pożyczki: 5 871,15 zł. RRSO: 106,84%.

Pamiętajmy, że poszukiwanapozyczka.pl jest tak naprawdę nowym brandem należącym do SMS Kredyt. Co się z tym wiąże? Jeśli posiadamy już aktywne pożyczki w SMS Kredyt, nie otrzymamy kolejnej, mimo że będziemy starać się o pieniądze w Pożyczka Poszukiwana. Wyraźnie znajdziemy na stronie pożyczkodawcy zapis brzmiący: „Zgodnie z regulaminem pożyczkę można udzielić jedynie osobie, która nie ma zobowiązań względem SMS Kredyt”.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczka Poszukiwana zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczka poszukiwana logo
Podobne oferty do Pożyczka Poszukiwana
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: