Pikassa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Oferta firmy pozabankowej Pikassa skupia się na udzielaniu pożyczek ratalnych z limitem odnawialnym nawet do 40 000 zł. Maksymalny termin spłaty zaciągniętego zobowiązania wynosi 60 miesięcy od dnia podpisania umowy z firmą pożyczkową. Oferowany produkt jest w 100% online.

 

Pożyczkowy Portal

Pikassa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@pikassa.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Pikassa

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Pikassa

Pikassa – Pożyczki przez internet

Pikassa oferuje pożyczki w wysokości od 300 do 40 000 zł. Jako że jest to produkt oferujący wysokie kwoty pieniężne, na długi okres spłaty nie znajdziemy tutaj pierwszej pożyczki za 0 zł. Ostateczny koszt, jaki będziemy zobowiązani oddać pożyczkodawcy, zależny jest od wybranych parametrów pożyczki, czyli wysokości kwoty, jaką chcemy uzyskać oraz okresu jej spłaty. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje przyznana na podstawie zdolności kredytowej klienta. Produkt finansowy możemy uzyskać w dowolnym czasie. Skierowany jest on dla osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku pieniędzy na już.Proces zaciągnięcia pożyczki wykonywany jest za pośrednictwem drogi internetowej, co z pewnością przyspiesza czas otrzymania ostatecznej decyzji pożyczkowej.

Pikassa – Ogólne warunki

Zainteresowała Cię pożyczka z limitem odnawialnym na stronie Pikassa.pl? Przed złożeniem wniosku o przyznanie dodatkowej gotówki, sprawdź koniecznie wszystkie obowiązujące warunki, jakie stawia sobie pożyczkodawca wobec potencjalnego klienta.

Aby otrzymać pozytywną decyzję, należy być osobą pełnoletnią, posiadającą ważny dowód osobisty. Niezbędne będzie również polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Podczas wypełniania wniosku, pożyczkodawca poprosi nas o wykonanie przelewu weryfikacyjnego, dlatego musimy również posiadać własny rachunek bankowy.

Jeżeli właścicielem konta, z którego wykonamy wpłatę, będzie inna osoba, wniosek o pożyczkę zostanie automatycznie odrzucony. Firma pozabankowa, aby udzielić informacji odnośnie decyzji będzie próbowała skontaktować się na numer telefonu pożyczkobiorcy. Pamiętajmy o wprowadzeniu poprawnych danych we wniosku. Unikniemy wtedy rozczarowania z powodu uzyskania negatywnej decyzji pożyczkowej. Miejmy również na uwadze, że pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów w bazach osób zadłużonych.

Pikassa – Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki z limitem odnawialnym w Pikassa odbywa się całkowicie online. Rejestracja na stronie pożyczkodawcy jest darmowa. Aby uzyskać pożyczkę, należy w kilku krokach przejść przez cały proces zaciągnięcia zobowiązania. Po odwiedzeniu strony firmy pozabankowej należy wybrać odpowiadające nam parametry pożyczki. Na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym jesteśmy w stanie określić interesującą nas kwotę pożyczki i okres jej kredytowania. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza online, na który zostaniemy automatycznie przekierowani po kliknięciu przycisku “weź pożyczkę”. We wniosku jesteśmy zobowiązani do podania następujących danych: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz adres e-mail. Dodatkowo, pożyczkodawca poprosi nas o wprowadzenie adresu zamieszkania, oraz podstawowych danych dostępnych na dowodzie osobistym. Poniżej formularza znajdują się zgody, z którymi należy się zapoznać. Jeżeli zgadzamy się na wszystko, możemy przejść o krok dalej. Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą wykonania przelewu w wysokości symbolicznego grosza. Decyzja pożyczkowa powinna zostać przekazana do kilkunastu minut, od momentu złożenia wniosku online. Wypłata otrzymanych środków odbywa się 7 dni w tygodniu.

Pikassa – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych w firmie pozabankowej Pikassa wynosi 68,90% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania – 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2 350 złotych, całkowita kwota do zapłaty 9 850 złotych.

Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%.

Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pikassa zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
picassa logo
Podobne oferty do Pikassa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: