Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Pikassa

4.15
22 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 40 000 zł
Weź pożyczkę
w Pikassa

Pikassa - Opinie

Oferta firmy pozabankowej Pikassa skupia się na udzielaniu pożyczek ratalnych z limitem odnawialnym nawet do 40 000 zł. Maksymalny termin spłaty zaciągniętego zobowiązania wynosi 60 miesięcy od dnia podpisania umowy z firmą pożyczkową. Oferowany produkt jest w 100% online.

Właścicielem serwisu jest Mash Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Ofertę pożyczkową można dopasować do własnych preferencji.

Pikassa – Dane kontaktowe

Nazwa: Pikassa
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 40 000 do 60 mies.
Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
Telefon: brak
e-mail: info@pikassa.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Pikassa - Pożyczki przez internet

Pikassa oferuje pożyczki w wysokości od 300 do 40 000 zł. Jako że jest to produkt oferujący wysokie kwoty pieniężne, na długi okres spłaty nie znajdziemy tutaj pierwszej pożyczki za 0 zł. Ostateczny koszt, jaki będziemy zobowiązani oddać pożyczkodawcy, zależny jest od wybranych parametrów pożyczki, czyli wysokości kwoty, jaką chcemy uzyskać oraz okresu jej spłaty. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje przyznana na podstawie zdolności kredytowej klienta. Produkt finansowy możemy uzyskać w dowolnym czasie. Skierowany jest on dla osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku pieniędzy na już.

Proces zaciągnięcia pożyczki wykonywany jest za pośrednictwem drogi internetowej, co z pewnością przyspiesza czas otrzymania ostatecznej decyzji pożyczkowej.

Pikassa - Ogólne warunki

Zainteresowała Cię pożyczka z limitem odnawialnym na stronie Pikassa.pl? Przed złożeniem wniosku o przyznanie dodatkowej gotówki, sprawdź koniecznie wszystkie obowiązujące warunki, jakie stawia sobie pożyczkodawca wobec potencjalnego klienta.

Aby otrzymać pozytywną decyzję, należy być osobą pełnoletnią, posiadającą ważny dowód osobisty. Niezbędne będzie również polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Podczas wypełniania wniosku, pożyczkodawca poprosi nas o wykonanie przelewu weryfikacyjnego, dlatego musimy również posiadać własny rachunek bankowy.

Jeżeli właścicielem konta, z którego wykonamy wpłatę, będzie inna osoba, wniosek o pożyczkę zostanie automatycznie odrzucony. Firma pozabankowa, aby udzielić informacji odnośnie decyzji będzie próbowała skontaktować się na numer telefonu pożyczkobiorcy. Pamiętajmy o wprowadzeniu poprawnych danych we wniosku. Unikniemy wtedy rozczarowania z powodu uzyskania negatywnej decyzji pożyczkowej. Miejmy również na uwadze, że pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów w bazach osób zadłużonych.

Pikassa - Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki z limitem odnawialnym w Pikassa odbywa się całkowicie online. Rejestracja na stronie pożyczkodawcy jest darmowa. Aby uzyskać pożyczkę, należy w kilku krokach przejść przez cały proces zaciągnięcia zobowiązania. Po odwiedzeniu strony firmy pozabankowej należy wybrać odpowiadające nam parametry pożyczki. Na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym jesteśmy w stanie określić interesującą nas kwotę pożyczki i okres jej kredytowania. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza online, na który zostaniemy automatycznie przekierowani po kliknięciu przycisku “weź pożyczkę”. We wniosku jesteśmy zobowiązani do podania następujących danych: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz adres e-mail. Dodatkowo, pożyczkodawca poprosi nas o wprowadzenie adresu zamieszkania, oraz podstawowych danych dostępnych na dowodzie osobistym. Poniżej formularza znajdują się zgody, z którymi należy się zapoznać. Jeżeli zgadzamy się na wszystko, możemy przejść o krok dalej. Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą wykonania przelewu w wysokości symbolicznego grosza. Decyzja pożyczkowa powinna zostać przekazana do kilkunastu minut, od momentu złożenia wniosku online. Wypłata otrzymanych środków odbywa się 7 dni w tygodniu.

Pikassa - Koszty Pożyczki

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych w firmie pozabankowej Pikassa wynosi 68,90% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania – 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2 350 złotych, całkowita kwota do zapłaty 9 850 złotych.

Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%.

Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Pożyczasz30000417002830040000
Czas (miesięcy)60606060
Rata7891035
Oddajesz47340417002830062100

Pikassa - Dane firmy

 • info@pikassa.pl
 • Adres siedziby: Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa.
  Regon 146157665
  NIP 525-253-27-91
  KRS 0000422999

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Szybka weryfikacja tożsamości wnioskującego
 • Pożyczka od 18 roku życia
 • Minimum formalności

Wady

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Wymagane wykonanie przelewu weryfikacyjnego

Ocena

4.15
22 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.