MoneyDot recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Moneydot to jedna z firm specjalizująca się w udzielaniu pożyczek online. Gwarantuje swoim klientom przejrzyste warunki, brak ukrytych kosztów. Pożyczkodawca stawia dobro wnioskodawcy na pierwszym miejscu. Stawia na długofalową współpracę.

Moneydot posiada w swojej ofercie pożyczki długoterminowe. Maksymalna kwota zobowiązania dla nowych klientów wynosi 2000 zł, minimalna zaś to 100 zł. Spłata zostanie rozłożona na jedną lub dwie raty miesięczne. Warto zaznaczyć, że jest to oferta objęta promocją pierwszej darmowej pożyczki! RRSO wynosi 0%, co gwarantuje nam, że oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. W przypadku kolejnych wniosków mamy szansę nawet na 12 000 zł z okresem kredytowania od 1 do 24 miesięcy. Zostaniemy wówczas zobowiązani do poniesienia standardowych kosztów zobowiązania.

Pożyczkowy Portal

MoneyDot - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 9.00 - 17.00
E-mailE-mail: kontakt@lp.moneydot.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Moneydot.pl

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP: 5272784136
REGON: 365719955

Zalety i wady firmy MoneyDot

MoneyDot – Pożyczki przez internet

Celem Moneydot jest zapewnienie obsługi na wysokim poziomie, co – jak wierzy pożyczkodawca – sprawia, że klient po raz kolejny korzysta z oferty. Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z przedłużenia terminu spłaty. Wystarczy wcześniej skontaktować się z przedstawicielem firmy, poinformować o tym, a następnie skonsultować warunki. Jak możemy przeczytać na stronie, Moneydot to przede wszystkim przejrzyste warunki, brak ukrytych opłat i szereg korzyści. Potwierdza to fakt, że aż 40% klientów firmy decyduje się na zaciągnięcie kolejnej pożyczki.

Pożyczkodawca gwarantuje nam szybki proces wnioskowania oraz wysoką przyznawalność. Ponadto na stronie pożyczkodawcy możemy znaleźć sekcję edukacja pożyczkowa, gdzie zostały zamieszczone podstawowe informacje na temat zasad udzielania wsparcia finansowego w Moneydot.

MoneyDot – Ogólne warunki

Podstawowymi warunkami, jakie należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę Moneydot, jest ukończenie co najmniej 18 lat oraz posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas wnioskowania zostaniemy zobowiązani do potwierdzenia tych informacji przez okazanie dowodu osobistego lub paszportu. Niezbędne będzie również posiadanie własnego rachunku bankowego, numeru telefonu oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Dodatkowo pożyczkodawca oczekuje od swoich klientów:

  • stabilnej sytuacji finansowej, co oznacza regularny dochód,
  • braku problemów z terminową spłatą poprzednich zobowiązań,
  • braku wpisów w bazach dłużników.

Warto zaznaczyć, że o wsparcie finansowe Moneydot mogą ubiegać się również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz posiadający nieruchomość, której hipoteka nie jest obciążona przez bank z tytułu kredytu.

Wiemy na pewno, że na pożyczkę nie ma szans osoba, która:

  • nie posiada żadnych dochodów,
  • nie spłaca swoich zobowiązań w terminie,
  • posiada wpisy w bazach dłużników,
  • nie ma konta w banku czy aktywnego numeru telefonu.

MoneyDot – Pożyczka krok po kroku

Aby złożyć wniosek o  pożyczkę Moneydot, w pierwszej kolejności należy przejść na stronę pożyczkodawcy, a następnie za pomocą suwaków określić interesującą nas kwotę oraz termin spłaty. Warto ponownie zaznaczyć, że jako nowi klienci mamy szansę na maksymalnie 2 000 zł z terminem spłaty od 1 do 2 miesięcy. Pierwszą pożyczkę otrzymujemy zupełnie za darmo. RRSO będzie równe dokładnie 0%.  

Po określeniu parametrów pożyczki Moneydot klikamy “Złóż wniosek”. W tym momencie zostaniemy przekierowani na podstronę z formularzem wniosku. Zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych (imię, nazwisko) oraz kontaktowych (e-mail, numer telefonu). Następnie należy zaznaczyć potrzebne zgody i kliknąć “Weź pożyczkę”. W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o podanie pozostałych informacji niezbędnych do zweryfikowania naszej zdolności kredytowej.

Pożyczkodawca wykorzystuje metodę screencrapingu, co umożliwia sprawdzenie tożsamości oraz otrzymanie podstawowych informacji o naszych dochodach. Oznacza to konieczność zalogowania się do swojej bankowości za pomocą specjalnej aplikacji. Dodatkowo pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w następujących bazach: BIK, BIG InfoMonitor, KRD oraz ERIF.

Po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku zostaniemy poproszeni o zrobienie mikroprzelewu, który umożliwi weryfikację numeru konta bankowego. Wszystkie informacje na temat danych zlecenia otrzymamy w panelu klienta. Jeśli posiadamy konto bankowego w jednym z banków, z których korzysta pożyczkodawca, opłata rejestracyjna wynosi 1 gr. W innym przypadku kiedy korzystamy z systemu szybkich płatności kwota ta wzrasta do złotówki. Pożyczkodawca gwarantuje nam, że po wykonaniu wszystkich czynności przez wnioskodawcę decyzja nadejdzie w ciągu kilku minut.

MoneyDot – Koszty pożyczki

Pamiętajmy, że przed złożeniem wniosku powinniśmy dokładnie sprawdzić koszty zobowiązania. Jak wspominaliśmy, nowi klienci mogą skorzystać z promocji pierwszej darmowej pożyczki. Wnioskując o kwotę od 100 do 2000 zł, po upływie terminu miesiąca lub dwóch oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Przy kolejnych wnioskach zostanie zobowiązani do poniesienia kosztów pożyczki określonych odpowiednią wartością RRSO. Spłaty dokonujemy za pomocą przelewu internetowego, w oddziale banku lub placówce Poczty Polskiej. Wszystkie potrzebne dane otrzymamy po przyznaniu pożyczki.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy MoneyDot zostaw swoją opinię.

2 komentarze

Robert

Banda oszustów! Nie dali mi pożyczki, co mogę zrozumieć – ok. Ale w między czasie podesłali moje dane osobowe chyba wszystkim pożyczkodawcom w Polsce. Codziennie po kilka-kilkanaście telefonów! Przestrzegam przed tymi oszustami! Prawdopodobnie w ogóle albo rzadko udzielają pożyczek, ale chcą zarabiać na pośrednictwie, no i wtedy życie człowieka zmienia się w koszmar przez te telefony co chwila!!!

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
moneydot-logo
Podobne oferty do MoneyDot
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: