Mikrorata recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Mikrorata.pl była platformą internetową udzielającą długoterminowych pożyczek gotówkowych online. Obecnie serwis jest nieaktywny i na stronie Mikroratki nie ma już możliwości wzięcia pożyczki.

Poprzez serwis Mikrorata pieniądze pożyczała  Aasa Polska – jeden z liderów w branży. Firma ta wciąż udziela pożyczek.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Mikrorata - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Wodzirejów 5A, 02-824 Warszawa
TelefonTelefon: 22 46 00 305
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@mikrorata.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Web4finance Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000650466
NIP: 5342534078
REGON: 36601108100000

Zalety i wady firmy Mikrorata

Mikrorata – Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z oferty Mikrorata? Niewątpliwie wyróżnia ją to, że wszystkie szczegóły zawieranej umowy są w pełni zrozumiałe, więc ten, kto ją podpisuje, nie będzie miał wątpliwości odnośnie do jej treści. Wszelkie informacje dotyczące warunków przyznawania wsparcia finansowego określono w specjalnie sporządzonym regulaminie. Zasady stosowane zarówno wobec pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy odznaczają się dokładnie tymi samymi walorami. Każdy chętny bez najmniejszego problemu otrzyma również rzetelną informację dotyczących ponoszonych kosztów. To ważne, by decyzję o podpisaniu umowy podpisać w pełni świadomie. Docenią to przede wszystkim starsi użytkownicy. Niemniej istotne jest to, że wszelkie niezbędne formalności ograniczono do absolutnego, wymaganego przez prawo, minimum. By starać się o dodatkowe środki wystarczą: dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. W dzisiejszych czasach równie ważne jest, by wszelkie niezbędne czynności można było wykonać w zaciszu własnego domu. Tak właśnie jest w Mikrorata. Wszelkie formalności dopełnia się, nie wstając sprzed komputera. Ponadto firma otwarta jest na indywidualne potrzeby wszystkich klientów. Mogą oni dokładnie określić to, w jakim terminie będą dokonywać spłaty kolejnych rat.

Mikrorata – Ogólne warunki

O uzyskanie pomocy finansowej oferowanej przez portal Mikrorata mogą ubiegać się osoby od 18 roku życia. Muszą przy tym legitymować się ważnym dowodem osobistym i posiadać stały adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Wymaganym elementem w trakcie dokonywania stosownej rejestracji jest również podanie numeru telefonu, który służy do kontaktu ze strony firmy pożyczkowej. Dodatkowo musimy wykazywać się stałym, udokumentowanym dochodem. Równie ważne jest, by nie posiadać długów zapisach w rejestrach dłużników takich jak InfoMonitor, KRD czy ERIF.

Mikrorata – Pożyczka krok po kroku

Jakie czynności należy podjąć, by skorzystać z oferty Mikrorata? Cała procedura składa się łącznie z pięciu kroków. Pierwszy polega na wypełnieniu stosownego formularza, do którego należy wprowadzić wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Przede wszystkim musimy określić, jaką kwotę z przedziału 1000-10000 złotych chcemy pożyczyć i w ilu ratach (od 6 do 24) chcemy zwrócić ją w wybranym terminie. Wówczas koniecznością jest przejście do formularza osobowego. Dostęp do niego uzyskuje się po kliknięciu przycisku „Złóż wniosek”. Później następuje najbardziej czasochłonna część wypełnianej aplikacji polegająca na udzieleniu odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania. To właśnie one stanowią podstawę do ocenienia naszej zdolności kredytowej i przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku. Stosowną informację na ten temat otrzymamy za pośrednictwem wiadomości e-mail lub przez telefon. Potem na wskazany adres elektroniczny wysłana zostanie umowa, z której warunkami należy zapoznać się jeszcze przed podpisaniem jej papierowej wersji. Ta dostarczona zostanie przez kuriera. W jego obecności należy podpisać dokument i przekazać mu go, by dostarczono na nasze konto wnioskowaną kwotę.

Mikrorata – Koszty pożyczki

Zgodnie z danymi płynącymi z przykładu reprezentatywnego firmy Mikrorata RRSO wynosi 81,05%. Wartość ta wyliczona została dla pożyczki w wysokości 5000 złotych na okres 23 miesięcy. Rata miesięczna w tym przypadku wynosi 373,37 zł. Stała, roczna stopa oprocentowania ma wartość 10%, a odsetki od pożyczonej kwoty to 514,43 zł. Jednorazowa opłata przygotowawcza ma wartość 2490 zł, a miesięczna opłata administracyjna to wydatek w wysokości 25 zł. Łączna kwota do spłaty wynosi zatem łącznie 8579, 43 zł. Przykład ten sporządzono na dzień 12.10.2017 r.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Mikrorata zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
mikrorata logo
Podobne oferty do Mikrorata
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: