Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Mikrorata

1.8
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Mikrorata

Mikrorata - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 

Mikrorata.pl jest platformą internetową umożliwiającą pozyskiwanie środków finansowych za pomocą długoterminowych pożyczek gotówkowych dostępnych online. Łączy w sobie jednocześnie zalety oferty proponowanej przez banki i korzyści pożyczek-chwilówek. Cała procedura przyznania pomocy finansowej bazuje na jasnych i prostych zasadach. Jedną z najważniejszych jest ograniczenie procesu aplikacyjnego do niezbędnego minimum. Wszystko to zorganizowano w ten sposób, by respektować najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące bezpieczeństwa operacji finansowych dokonywanych w internecie. Zgodnie z wiadomościami zawartymi na stronie, głównym celem, który przyświeca właścicielom portalu jest świadczenie pomocy użytkownikom, którzy chcą uzdrowić swój budżet domowy. Wszystkie procesy związane z zaciągnięciem dodatkowego zobowiązania odbywają się przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zaznaczmy, że Mikrorata jest serwisem internetowym w ramach którego pieniądze pożycza firma Aasa Polska – ta sama, która na polskim rynku usług finansowych odgrywa rolę jednego z liderów. Działa zatem zgodnie z najwyższymi przyjętymi standardami bezpieczeństwa transakcji i obsługi klienta.

Mikrorata – Dane kontaktowe

Nazwa: Mikrorata
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 10 000 do 24 mies.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 99/9, Warszawa 02-001
Telefon: 22 46 00 305
e-mail: info@mikrorata.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Mikrorata - Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z oferty Mikrorata? Niewątpliwie wyróżnia ją to, że wszystkie szczegóły zawieranej umowy są w pełni zrozumiałe, więc ten, kto ją podpisuje, nie będzie miał wątpliwości odnośnie do jej treści. Wszelkie informacje dotyczące warunków przyznawania wsparcia finansowego określono w specjalnie sporządzonym regulaminie. Zasady stosowane zarówno wobec pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy odznaczają się dokładnie tymi samymi walorami. Każdy chętny bez najmniejszego problemu otrzyma również rzetelną informację dotyczących ponoszonych kosztów. To ważne, by decyzję o podpisaniu umowy podpisać w pełni świadomie. Docenią to przede wszystkim starsi użytkownicy. Niemniej istotne jest to, że wszelkie niezbędne formalności ograniczono do absolutnego, wymaganego przez prawo, minimum. By starać się o dodatkowe środki wystarczą: dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. W dzisiejszych czasach równie ważne jest, by wszelkie niezbędne czynności można było wykonać w zaciszu własnego domu. Tak właśnie jest w Mikrorata. Wszelkie formalności dopełnia się, nie wstając sprzed komputera. Ponadto firma otwarta jest na indywidualne potrzeby wszystkich klientów. Mogą oni dokładnie określić to, w jakim terminie będą dokonywać spłaty kolejnych rat.

Mikrorata - Ogólne warunki

O uzyskanie pomocy finansowej oferowanej przez portal Mikrorata mogą ubiegać się osoby od 18 roku życia. Muszą przy tym legitymować się ważnym dowodem osobistym i posiadać stały adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Wymaganym elementem w trakcie dokonywania stosownej rejestracji jest również podanie numeru telefonu, który służy do kontaktu ze strony firmy pożyczkowej. Dodatkowo musimy wykazywać się stałym, udokumentowanym dochodem. Równie ważne jest, by nie posiadać długów zapisach w rejestrach dłużników takich jak InfoMonitor, KRD czy ERIF.

Mikrorata - Pożyczka krok po kroku

Jakie czynności należy podjąć, by skorzystać z oferty Mikrorata? Cała procedura składa się łącznie z pięciu kroków. Pierwszy polega na wypełnieniu stosownego formularza, do którego należy wprowadzić wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Przede wszystkim musimy określić, jaką kwotę z przedziału 1000-10000 złotych chcemy pożyczyć i w ilu ratach (od 6 do 24) chcemy zwrócić ją w wybranym terminie. Wówczas koniecznością jest przejście do formularza osobowego. Dostęp do niego uzyskuje się po kliknięciu przycisku „Złóż wniosek”. Później następuje najbardziej czasochłonna część wypełnianej aplikacji polegająca na udzieleniu odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania. To właśnie one stanowią podstawę do ocenienia naszej zdolności kredytowej i przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku. Stosowną informację na ten temat otrzymamy za pośrednictwem wiadomości e-mail lub przez telefon. Potem na wskazany adres elektroniczny wysłana zostanie umowa, z której warunkami należy zapoznać się jeszcze przed podpisaniem jej papierowej wersji. Ta dostarczona zostanie przez kuriera. W jego obecności należy podpisać dokument i przekazać mu go, by dostarczono na nasze konto wnioskowaną kwotę.

Mikrorata - Koszty pożyczki

Zgodnie z danymi płynącymi z przykładu reprezentatywnego firmy Mikrorata RRSO wynosi 81,05%. Wartość ta wyliczona została dla pożyczki w wysokości 5000 złotych na okres 23 miesięcy. Rata miesięczna w tym przypadku wynosi 373,37 zł. Stała, roczna stopa oprocentowania ma wartość 10%, a odsetki od pożyczonej kwoty to 514,43 zł. Jednorazowa opłata przygotowawcza ma wartość 2490 zł, a miesięczna opłata administracyjna to wydatek w wysokości 25 zł. Łączna kwota do spłaty wynosi zatem łącznie 8579, 43 zł. Przykład ten sporządzono na dzień 12.10.2017 r.

Pożyczasz1500200011001600
Czas (miesięcy)12121212
Rata196.14196.14
Oddajesz2353.68200011002353.68

Mikrorata - Dane firmy

 • + 48 801 40 40 40, + 48 22 460 03 00
 • info@mikrorata.pl
 • Web4finance Sp. z o.o., Aleja Hrabska 4A, 05-090 Falenty.
  NIP: 5342534078
  REGON: 366011081
  KRS: 0000650466

Zalety

 • Za udzielenie pożyczki gotówkowej i weryfikację pożyczkobiorcy odpowiada Aasa Polska
 • Oferta przeznaczona dla osób od 18 roku życia
 • Wysoka kwota maksymalna pożyczki (10 000 zł)
 • Wypłata środków już na drugi dzień od złożenia kompletu dokumentów

Wady

 • Strona internetowa serwisu nie działa na wszystkich przeglądarkach internetowych
 • Firma prowadzi weryfikację klientów w bazach dłużników
 • Wysokie koszty pożyczki
 • Dostarczanie umowy przez kuriera wydłuża proces wnioskowania o gotówkę
 • Umowa mało szczegółowa w zakresie ponoszonych przez klienta kosztów

Ocena

1.8
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.