Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Loans 4 Players

3.26
19 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w Loans 4 Players

Loans 4 Players - Opinie

Loans 4 Players to nowa firma pozabankowa w Polsce, która oferuje długoterminowe pożyczki ratalne online, w których możemy uzyskać od 800 do 15000 zł, na okres spłaty maksymalnie do 36 miesięcy. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Loans 4 Players należy do spółki IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Al. Jerozolimskie 136. Również do IPF należą znane firmy, takie jak Hapipożyczki oraz Provident.

Loans 4 Players - Pożyczki przez internet

Loans 4 Players to pożyczki skierowane głównie do osób interesujących się grami komputerowymi. Na serwisie widnieje postać gracza, a oferta trafia szczególnie do gamerów. W tym przypadku możemy zaciągnąć pożyczkę maksymalnie do 15000 zł, ze spłatą od 3 do 36 miesięcy. Jak wiadomo, sprzęt komputerowy, jak również inne przedmioty, jakie potrzebne są dla miłośników gier komputerowych, nie należą do najtańszych. Interesujesz się gameingiem? Chcesz zakupić nowy sprzęt? Pewnie zastanawiasz się, jaki komputer do gier będzie odpowiedni? Wiele gier video można oczywiście uruchomić na zwykłych komputerach “średniej klasy”. Jednak przy profesjonalnym podejściu do grania musimy skupić się na każdym detalu. Najlepszy do gier będzie komputer stacjonarny lub specjaln laptop dla graczy, gdzie koszt takiego sprzętu przekracza obecnie 4000 zł. Musimy koniecznie zwrócić uwagę na procesor, kartę graficzną, pamięć RAM, czy płytę główną. Do kosztów musimy doliczyć zakup myszki, klawiatury, dobrej jakości słuchawek oraz pady. Całość z pewnością przekroczy 5000 zł lub nawet 6000 zł. W przypadku braku gotówki na zakup sprzętu komputerowego powstała właśnie firma Loans 4 Players udzielająca pożyczek ratalnych online do 15000 zł. Z pewnością w tej kwocie każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie idealnie dopasowany sprzęt do swoich potrzeb.

Loans 4 Players - Ogólne warunki

Pożyczki Loans4Players są stworzone dla osób od 18 roku życia. Nie będzie potrzebne wykazanie źródła dochodu z pracy. Ważne, aby pożyczkobiorca miał obywatelstwo Polskie, oraz stałe zamieszkanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Jak w przypadku większości pożyczek ratalnych, klient musi posiadać również telefon komórkowy, adres e-mail, oraz własny rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze, o które składał wniosek online na stronie firmy Loans 4 Players.

Loans 4 Players - Pożyczka krok po kroku

Jesteś zawodowym lub początkującym graczem? Zainteresowała Cię pożyczka w Loans 4 Players? Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się całkowicie online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i tam na wirtualnym kalkulatorze, wybierzesz odpowiednią kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Możesz zaciągnąć od 800 do 15000 zł, ze spłatą do 35 miesięcy. Kolejnym krokiem jest kliknięcie “Aplikuj o pożyczkę”. Pojawi się formularz, który jesteś zobowiązany poprawnie wypełnić. Podajemy następująco: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Dodatkowo wpisujemy nowe hasło, za pomocą którego będziemy mogli zalogować się na konto klienta. Pod wnioskiem znajduje się formularz, który warto przeczytać. Wysyłamy zapytanie i czekamy na kontakt ze strony firmy. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, konsultant skontaktuje się i poinformuje nas o tym. Pożyczkę uzyskamy na rachunek bankowy. Teraz możemy cieszyć się nowym sprzętem komputerowym.

MoneyMan

Loans 4 Players - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki Loans 4 Players: RRSO: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł).

Pożyczasz80034001240015000
Czas (miesięcy)36363636
Rata49.86181.75721.28901.13
Oddajesz1794.96654325966.0832440.68

Loans 4 Players - Dane firmy

 • Administratorem danych osobowych jest IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913.

Polecane oferty:

4.24
201 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1500 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Wandoo
4.11
204 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1500 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Szybka Gotówka

 

Loans 4 players opinie

Sporo osób zadaje sobie pytanie w wynikach wyszukiwania “loans 4players opinie”. Czy wiesz już wszystko na temat tej firmy? Eksperci naszej firmy stworzyli specjalnie loans4 players opinie, aby każdy użytkownik serwisu mógł szybko uzyskać informację na temat firmy. Zacznijmy od tego, że właścicielem firmy Loans 4 Players jest IPF Polska, do której również należą tacy pożyczkodawcy jak np. Hapipożyczki, czy Provident. Firma IPF Polska działa na rynku już od ponad 130 lat. Firma stawia na jakość obsługi i zadowolenie klientów, dlatego warunki pożyczki, jaką oferuje, są całkowicie przejrzyste i bezpieczne. W 2013 roku IPF Polska zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Aleje Jerozolimskie 136. Nowy projekt IPF Polska, którym są pożyczki ratalne Loan 4 Players dedykowane są dla miłośników gier komputerowych oraz sprzętu komputerowego. Pożyczkę możesz przeznaczyć nie tylko na zestaw sprzętu komputerowego, ale również na inne wydatki, takie jak: niespodziewane wydatki, remont domu, czy mieszkania, zakup sprzętu RTV i AGD, naprawę samochodu itp. Wnioskuj o pożyczkę online i ciesz się z uzyskanych pieniędzy!

wandoo

Zalety

 • Pożyczka do 15000 zł
 • Długi okres kredytowania
 • Pożyczka może zostać przeznaczona na sprzęt komputerowy
 • Całkowicie online

Wady

 • Brak darmowej pierwszej pożyczki
 • Brak udostępnionego kontaktu do firmy
 • Wysokie koszty pożyczki
 • Wysokie RRSO

Ocena

3.26 (65.2%)
19 głosów

Komentarze

5 odpowiedzi na “Loans 4 Players”

 1. Kasia napisał(a):

  O Loans 4 players dowiedziałam się od mojej koleżanki. Bo ich pożyczka online jest pożyczką, którą mogłam wydać np. na sprzęt, aby mieć lepsze wyniki w moich potyczkach. Wystarczyło wypełnić wniosek przez stronę i poczekać na decyzję. Polecam wszystkim potrzebującym. Nie wiem, co bym zrobiła bez tych pieniędzy.

 2. L4P napisał(a):

  Pożyczka brana przez internet kojarzyła mi się zawsze z oszustwem. Nie wiem sam z jakiego powodu. Znalazłem się w trudnej sytuacji i zmuszony byłem szukać pomocny online. Trafiłem na wile różnych opcja. Ostatecznie wybrałem raty za pomocą Loans 4 Players. Zmieniłem zdanie i polecam wszystkim w potrzebie.

 3. Na lapka napisał(a):

  Znalazłam świetną ofertę nowe lapka, który mega mi pomoże w podstawowych poprawkach graficznych. Jako że z Loans można wziąć pożyczkę na sprzęt komputerowy, wcale się nie zastanawiałam. Wniosek wypełnia się online i nie trzeba wychodzić z domu. Po pozytywny rozpatrzeniu, pożyczka pojawiła się na koncie w chwilę.

 4. Filip napisał(a):

  W ogóle nie znam tej firmy. Jest dla mnie jedną wielką zagadką, ponieważ o samej firmie nie ma żadnych informacji w internecie. Pożyczka widmo. Wszystko można załatwić przez internet, ale oprocentowanie mają olbrzymie. Mają długi okres kredytowania bo aż na 36 miesięcy, można wziąć do 15000 złotych.

 5. GodofWar napisał(a):

  O Loans 4 players dowiedziałam się od innych graczy. Bo ich pożyczka online jest pożyczką, którą mogłam wydać np. na sprzęt, aby mieć lepsze wyniki w moich potyczkach. Wystarczyło wypełnić wniosek przez stronę i poczekać na decyzję, którą znałach chwilę później. I miałam 15 tysięcy, które mogę spłacać przez 3 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.