Łatwa Ratka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Serwis internetowy Łatwa Ratka umożliwiał aplikowanie o pożyczkę dostarczaną przez SMS Kredyt Sp. z o.o. Był to pośrednik w świadczeniu usług finansowych. Właścicielem Łatwej Ratki była firma TotalMoney.pl sp. z o.o. Obecnie strona serwisu jest nieaktywna.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Łatwa Ratka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Jaworska 13, 50-365 Wrocław
TelefonTelefon: 71 719 33 03
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy TotalMoney.pl sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000045348
NIP: 8971652608
REGON: 005983438

Zalety i wady firmy Łatwa Ratka

Łatwa Ratka – Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić potencjalnego pożyczkobiorcę do tego, by skorzystał z usług ŁatwaRatka? Przede wszystkim to, że akceptowani są pożyczkobiorcy w wieku od 20 do 80 roku życia. Ponadto istnieje możliwość zmiany terminu spłacania kolejnych rat pożyczki, trzeba jednak złożyć odpowiedni wniosek w tej sprawie. Niewątpliwie dobre jest również to, że opisywana firma pożyczkowa pozwala na przedterminową spłatę zadłużenia, co skutkuje pomniejszeniem kosztów dodatkowych. Tym samym można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeszcze ważniejsze jest to, że wszelkie formalności załatwia się za pośrednictwem kuriera, który dostarcza pisemną umowę, która stanowi podstawę do wypłacenia wnioskowanych środków. Zlecenie płatności wykonywane jest najczęściej w dniu podpisania przez nas odpowiedniego dokumentu.

Łatwa Ratka – Ogólne warunki

Co powinno skłonić potencjalnego pożyczkobiorcę do tego, by skorzystał z usług ŁatwaRatka? Przede wszystkim to, że akceptowani są pożyczkobiorcy w wieku od 20 do 80 roku życia. Ponadto istnieje możliwość zmiany terminu spłacania kolejnych rat pożyczki, trzeba jednak złożyć odpowiedni wniosek w tej sprawie. Niewątpliwie dobre jest również to, że opisywana firma pożyczkowa pozwala na przedterminową spłatę zadłużenia, co skutkuje pomniejszeniem kosztów dodatkowych. Tym samym można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeszcze ważniejsze jest to, że wszelkie formalności załatwia się za pośrednictwem kuriera, który dostarcza pisemną umowę, która stanowi podstawę do wypłacenia wnioskowanych środków. Zlecenie płatności wykonywane jest najczęściej w dniu podpisania przez nas odpowiedniego dokumentu. Jakim warunkom stawianym przez pożyczkodawcę musi podołać osoba, która chce skorzystać z jego usług? Pożyczkobiorcą może być ten, kto ma od 20 do 80 lat. Ponadto trzeba wykazywać stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski i legitymować się numerem PESEL. Tak samo ważne jest wykazanie dochodów otrzymywanych na podstawie stałego źródła zarobku. Wymagane jest również to, by odznaczać się pozytywną historią kredytową. To warunek konieczny, który weryfikowany jest za pośrednictwem informacji dostępnych w najbardziej znanych biurach informacji gospodarczej. Tymi używanymi przez ŁatwaRatka są ERIF, KRD czy InfoMonitor. Oznacza to, że niekorzystne wpisy w BIK nie stanowią podstawy do tego, by odrzucić wniosek osoby, która się tam znajduje. Koniecznie należy podkreślić to, że pewne ograniczenia w pożyczaniu pieniędzy nałożono na osoby do 30. roku życia. Tacy wnioskodawcy muszą liczyć się z tym, że nie zdołają pożyczyć więcej niż 3000 złotych. Niemniej taka i wyższe kwoty mogą zostać rozłożone na okres spłaty wynoszący od 6 do nawet 48 miesięcy.

Łatwa Ratka – Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki musi kolejno wykonać ten, kto chce starać się o pożyczenie pieniędzy za pośrednictwem serwisu ŁatwaRatka? Cała procedura zawarta jest w trzech, prostych krokach. Najpierw należy, za pośrednictwem formularza internetowego, złożyć stosowny wniosek. W dokumencie tym należy wskazać, o jaką kwotę chcemy się ubiegać (wynosi ona od 1000 do 50000 złotych). Ponadto musimy też zaznaczyć, w ilu ratach chcielibyśmy zwracać zaciągnięte zobowiązanie. Mamy do dyspozycji czas od 6 do 48 miesięcy. Wskazań tych należy dokonać za pomocą suwaków znajdujących się na samej górze strony. Ustawiając je na odpowiednich wartościach, otrzymujemy pakiet niezbędnych danych. Informacje dotyczące wybranej kwoty pożyczki, należnej prowizji, odsetek, całkowitego kosztu pożyczki, kwoty do spłaty i stosownych datach możemy wyczytać z tabeli obok suwaków. Zapoznawszy się z nimi, powinniśmy nacisnąć przycisk „Weź pożyczkę”. Wtedy zostaniemy skierowani na stronę formularza, który należy wypełnić. Po uzupełnieniu odpowiednich pól dotyczących danych osobowych i informacji na temat dochodów zostaje nam czekać na decyzję odnośnie do przyjęcia lub odrzucenia naszego wniosku. Kiedy otrzymamy stosowną decyzję, pozostanie nam jedynie podpisanie umowy, którą przywiezie do nas kurier. Po złożeniu podpisu na dokumencie możemy już tylko czekać na przelew bankowy na wybraną przez nas kwotę.

Łatwa Ratka – Koszty pożyczki

Ile musimy wydać na opłaty związane z kosztami dodatkowymi opisywanej pożyczki? Przyjrzyjmy się przykładowi reprezentacyjnemu. Zgodnie z nim kwota 244,65 zł jest wysokością raty dla pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na 24 miesiące, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie. Opłata operacyjna w tym przypadku wynosi 2 550,00 zł. Całkowity koszt pożyczki to z kolei wydatek rzędu 2 871,15 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 5 871,15 zł. RRSO dla przykładowej pożyczki: 106,84 %.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Łatwa Ratka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
łatwa ratka logo
Podobne oferty do Łatwa Ratka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: