Kyzoo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Serwis Kyzoo należał do spółki OK Money Poland, działającej w ramach struktur grupy kapitałowej DFC Global Corp. – która jest jedną z największych korporacji finansowych na świecie. Funkcjonuje ona nieprzerwanie od 1979 roku, ma zatem niemal 40-letnią tradycję w sektorze finansowym.

Obecnie serwis Kyzoo jest niedostępny i nie ma możliwości wzięcia pożyczki za jego pośrednictwem.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Kyzoo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Grunwaldzka 82 lok. 326, 80-244 Gdańsk
TelefonTelefon: 588 810 323
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@kyzoo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy OK Money Poland Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000404034
NIP: 9571062766
REGON: 22157231400000

Zalety i wady firmy Kyzoo

Kyzoo – Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług serwisu Kyzoo? Przede wszystkim to, że spółka, która odpowiada za jego powstanie, należy do potężnej instytucji finansowej mającej swoje oddziały na całym świecie i notowanej na giełdzie papierów wartościowych NASDAQ, do której należą największe potęgi gospodarcze świata. To znacząco zwiększa wiarygodność opisywanego pożyczkodawcy. Niemniej wartościowe jest, że mając problemy ze spłatą zaciągniętego zobowiązania, możemy skorzystać z możliwości przedłużenia terminu oddania pożyczonej kwoty od 15 do 30 dni. Opłata dodatkowa jest wówczas niewielka, a my zyskujemy spokój, że uporamy się z oddaniem należności. Dla wielu ważne jest zapewne to, że proces wnioskowania o pożyczkę jest w pełni zautomatyzowany i prosty. Nie trzeba zatem tracić zbyt wiele czasu na skomplikowane procedury. Skorzystają z tego wszyscy, którym zależy na czasie. Najczęściej jest bowiem tak, że chcąc skorzystać z „chwilówki”, żądamy, by pieniądze wpłynęły na nasze konto natychmiastowo i tak właśnie jest w Kyzoo. Środki otrzymamy nawet kilka godzin po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku.

Kyzoo – Ogólne warunki

Kto może skorzystać z usług pożyczkowych świadczonych przez Kyzoo? Potencjalnemu pożyczkodawcy stawia się szereg różnych wymagań. Osoba składająca wniosek musi być obywatelem Polski, wykazać się odpowiednim wiekiem (minimum 18 lat) i musi wykonywać pracę zarobkową pozwalającą na otrzymanie stałego dochodu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Powinna też posiadać telefon komórkowy z aktywnym numerem abonenckim, by móc przejść przez kolejne etapy procesu rejestracji. Musimy jednak pamiętać, że podpisując stosowną umowę wstępną i akceptując regulamin Kyzoo, wyrażamy zgodę na sprawdzenie naszej historii kredytowej. Musi być pozytywna, gdyż jest to jeden z podstawowych stawianym nam wymogów.

Kyzoo – Pożyczka krok po kroku

Aby ubiegać się o pożyczkę gotówkową przygotowaną przez Kyzoo, należy wykonać kilka prostych czynności. Cały proces nie jest szczególnie czasochłonny i nie powinien nastręczać poważnych problemów nawet najmniej zaawansowanemu użytkownikowi Internetu. Najważniejszym działaniem jest wypełnienie wniosku online. To jedyny krok, który musimy podjąć. Dane podane przez nas w tej aplikacji zostaną poddane odpowiedniej weryfikacji. Tak przetworzony wniosek stanowi podstawę do tego, by wydano decyzję o przyznaniu nam pożyczki lub odrzucenia wniosku. W pierwszym przypadku żądaną kwotę powinniśmy otrzymać na podane konto bankowe nawet w ciągu 1 dnia. To zasługa bardzo szybko i sprawnie działającej obsługi, która dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Kyzoo – Koszty pożyczki

Jakie opłaty dodatkowe musimy ponieść, pożyczając pieniądze w Kyzoo? Zgodnie z wiadomościami znajdującymi się na stronie internetowej, zdecydowawszy się na kwotę 1500 złotych, na potrzeby prowizji i opłat dodatkowych musimy wydać 480 złotych. Jest to jednak jedyna, dość wysoka, opłata z tytułu zaciągniętej pożyczki. Łącznie, po 30 dniach, mamy obowiązek zwrócić 1980 złotych. Pamiętajmy, że w ramach podpisanej umowy obowiązuje nas rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) o wartości 2831%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kyzoo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kyzoo logo
Podobne oferty do Kyzoo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: