Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Kyzoo

1.25
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
Weź pożyczkę
w Kyzoo

Kyzoo - Opinie

Kyzoo jest serwisem internetowym należącym do spółki OK Money Poland. Ta z kolei działa w ramach struktur grupy kapitałowej DFC Global Corp. – która jest jedną z największych korporacji finansowych na świecie. Funkcjonuje ona nieprzerwanie od 1979 roku, ma zatem niemal 40-letnią tradycję w sektorze finansowym. Jej oddziały rozlokowane są między innymi na terenie Kanady, Czech, Wielkiej Brytanii i USA. Zatrudniają łącznie 5000 osób w 1236 placówkach. W Polsce należącymi do niej serwisami internetowymi, oprócz Kyzoo, są także Optima.pl i Moneynow.pl. Polska firma odznacza się z kolei przynależnością do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i działa zgodnie z zasadami dyktowanymi przez European Coalision for Responsible Credit. To wszystko sprawia, że działania prowadzone przez opisywany serwis są w pełni zgodne z obowiązującym prawem. Swoim klientom, którzy chcą pożyczyć pieniądze pierwszy raz, doradcy klienta udostępniają dość niską kwotę rzędu 500 złotych. Problematyczne jest jednak to, że chcąc otrzymać maksymalną pożyczkę (3000 złotych), należy zostać stałym bywalcem portalu. To proces dość kłopotliwy i czasochłonny. Dodajmy, że każdy wnioskodawca jest przy tym sprawdzany we wszystkich dostępnych bazach dłużników. To gwarancja dla firmy pożyczkowej, że udzieli wsparcia osobie, która jest zdolna do uregulowania dodatkowego zobowiązania finansowego. Przed skorzystaniem z oferty dobrze jest zatem zadbać o swoją dobrą historię kredytową. Wówczas wzrośnie nasza szansa na pozytywne zaopiniowanie naszego wniosku i skorzystanie z opisywanych usług.

Kyzoo - Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług serwisu Kyzoo? Przede wszystkim to, że spółka, która odpowiada za jego powstanie, należy do potężnej instytucji finansowej mającej swoje oddziały na całym świecie i notowanej na giełdzie papierów wartościowych NASDAQ, do której należą największe potęgi gospodarcze świata. To znacząco zwiększa wiarygodność opisywanego pożyczkodawcy. Niemniej wartościowe jest, że mając problemy ze spłatą zaciągniętego zobowiązania, możemy skorzystać z możliwości przedłużenia terminu oddania pożyczonej kwoty od 15 do 30 dni. Opłata dodatkowa jest wówczas niewielka, a my zyskujemy spokój, że uporamy się z oddaniem należności. Dla wielu ważne jest zapewne to, że proces wnioskowania o pożyczkę jest w pełni zautomatyzowany i prosty. Nie trzeba zatem tracić zbyt wiele czasu na skomplikowane procedury. Skorzystają z tego wszyscy, którym zależy na czasie. Najczęściej jest bowiem tak, że chcąc skorzystać z „chwilówki”, żądamy, by pieniądze wpłynęły na nasze konto natychmiastowo i tak właśnie jest w Kyzoo. Środki otrzymamy nawet kilka godzin po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku.

Kyzoo - Ogólne warunki

Kto może skorzystać z usług pożyczkowych świadczonych przez Kyzoo? Potencjalnemu pożyczkodawcy stawia się szereg różnych wymagań. Osoba składająca wniosek musi być obywatelem Polski, wykazać się odpowiednim wiekiem (minimum 18 lat) i musi wykonywać pracę zarobkową pozwalającą na otrzymanie stałego dochodu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Powinna też posiadać telefon komórkowy z aktywnym numerem abonenckim, by móc przejść przez kolejne etapy procesu rejestracji. Musimy jednak pamiętać, że podpisując stosowną umowę wstępną i akceptując regulamin Kyzoo, wyrażamy zgodę na sprawdzenie naszej historii kredytowej. Musi być pozytywna, gdyż jest to jeden z podstawowych stawianym nam wymogów.

Kyzoo - Pożyczka krok po kroku

Aby ubiegać się o pożyczkę gotówkową przygotowaną przez Kyzoo, należy wykonać kilka prostych czynności. Cały proces nie jest szczególnie czasochłonny i nie powinien nastręczać poważnych problemów nawet najmniej zaawansowanemu użytkownikowi Internetu. Najważniejszym działaniem jest wypełnienie wniosku online. To jedyny krok, który musimy podjąć. Dane podane przez nas w tej aplikacji zostaną poddane odpowiedniej weryfikacji. Tak przetworzony wniosek stanowi podstawę do tego, by wydano decyzję o przyznaniu nam pożyczki lub odrzucenia wniosku. W pierwszym przypadku żądaną kwotę powinniśmy otrzymać na podane konto bankowe nawet w ciągu 1 dnia. To zasługa bardzo szybko i sprawnie działającej obsługi, która dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Kyzoo - Koszty pożyczki

Jakie opłaty dodatkowe musimy ponieść, pożyczając pieniądze w Kyzoo? Zgodnie z wiadomościami znajdującymi się na stronie internetowej, zdecydowawszy się na kwotę 1500 złotych, na potrzeby prowizji i opłat dodatkowych musimy wydać 480 złotych. Jest to jednak jedyna, dość wysoka, opłata z tytułu zaciągniętej pożyczki. Łącznie, po 30 dniach, mamy obowiązek zwrócić 1980 złotych. Pamiętajmy, że w ramach podpisanej umowy obowiązuje nas rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) o wartości 2831%.

Pożyczasz201
Czas (miesięcy)111
Rata11
Oddajesz101

Kyzoo - Dane firmy

 • +48 58 881 03 23
 • info@kyzoo.pl
 • Pożyczkodawcą jest OK Money Poland Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 82 lok. 326, 80-244 Gdańsk.
  REGON 221572314
  KRS 0000404034
  NIP 9571062766
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 18.00
  sb. – nd.: Nieczynne

Zalety

 • Możliwość przedłużenia spłaty zadłużenia
 • Prosta procedura ubiegania się o pożyczkę
 • Firma o zasięgu międzynarodowym
 • Niska dolna granica wieku pożyczkobiorcy (18 lat)

Wady

 • Niska kwota maksymalna pożyczki (3000 zł)
 • Niska kwota dla nowych klientów (500 złotych)
 • Konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego
 • Mała ilość informacji na stronie www

Ocena

1.25 (25%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.