Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Kwadrans Pożyczka

2
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Kwadrans Pożyczka

Kwadrans Pożyczka - Opinie

Kwadrans Pożyczka to broker, który pośredniczy między pożyczkodawcami a zainteresowanymi pożyczką klientami. Firma współpracują z różnymi instytucjami pozabankowymi. Maksymalnie możemy starać się o przyznanie 25000 zł, na okres spłaty 12 miesięcy. Cały proces składania wniosku o pożyczkę wynosi kilka minut, natomiast decyzja przychodzi już po 15 minutach od momentu wysłania formularza.

Warunkiem zaciągnięcia pożyczki jest złożenie wniosku, który dostępny jest na głównej stronie firmy.

Kwadrans Pożyczka - Pożyczki przez internet

Pożyczka Kwadrans dopasowuje ofertę, indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Szybka pożyczka online to wygodny sposób na uzyskanie potrzebnej gotówki. W Pożyczka Kwadrans możemy tego dokonać bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę firmy i wypełnić formularz wnioskując o zaciągnięcie pożyczki. Pożyczkę ratalną online można uzyskać do 25000 zł, w zależności, jaki pożyczkodawca zgodzi się na udzielenie pożyczki. Jeżeli klient będzie miał problemy ze spłatą należności, zobowiązany będzie dopłacić koszty dodatkowe, naliczane każdego dnia za zwłokę spłaty pożyczki. Jeżeli jednak, po otrzymaniu pieniędzy stwierdzimy, że pożyczka nie jest nam potrzebna, istnieje możliwość wypowiedzenia umowy do 14 dni od momentu jej podpisania.

Kwadrans Pożyczka - Ogólne warunki

Warunki, jakie musimy spełnić, aby móc zaciągnąć pożyczkę w Pożyczka Kwadrans, są następujące:

  • Pożyczkodawca to osoba pełnoletnia, posiadająca ważny dokument tożsamości,
  • Zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zarówno, jak i  jest jej obywatelem,
  • Posiada zdolność do czynności prawnych,
  • Ma własny rachunek bankowy, na który zrealizowany zostanie przelew od pożyczkodawcy.

Kwadrans Pożyczka - Pożyczka krok po kroku

Potrzebną nam kwotę możemy uzyskać kilkanaście minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji przyznania pożyczki ratalnej w Pożyczka Kwadrans. Musimy jedynie wejść na stronę firmy i wypełnić wniosek. Możemy maksymalnie zaciągnąć 25000 zł do 12 miesięcy. Po wybraniu tych parametrów ważne będzie wypełnienie takich danych jak: imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL (lub numer paszportu, dowodu osobistego), dokumenty potwierdzające stałe źródło dochodów, stan cywilny, numer kontaktowy, adres e-mail. Konieczne będzie również przejście procesu weryfikacyjnego, polegającego na wpłaceniu symbolicznej kwoty w wysokości 1 grosza, 10 groszy lub 1 złotego. Umożliwi to pożyczkodawcy sprawną weryfikację naszych danych osobowych. Jeżeli nasz wniosek zostanie zatwierdzony, po krótkim czasie możemy spodziewać się należności na naszym koncie bankowym. Najpóźniej możemy uzyskać pieniądze dnia następnego, a wszystko będzie zależne, od jakiego pożyczkodawcy uzyskamy pożyczkę.

Kwadrans Pożyczka - Koszty pożyczki

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Musimy pamiętać o regularnym spłacaniu pożyczki w terminie, ponieważ w przypadku braku wpłaty należności zostaną naliczone nam koszty dodatkowe. W zależności od pożyczkodawcy, koszty pożyczki będą inne i zostaną one nam przedstawione w umowie. Więcej informacji na temat doświadczeń klientów możesz znaleźć w komentarzach pod Kwadrans Pożyczka Opinie w porównywarkach pożyczek przede wszystkim pozyczkowy-portal.pl, inną możliwością jest pożyczka portalpl.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Kwadrans Pożyczka - Dane firmy

  • Formularz kontaktowy
  • Właścicielem Serwisu kwadranspozyczka.pl jest spółka DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą w Avlonos, 1 Maria House, 1075 Nicosia na Cyprze, Company Registration Number: HE 280711, EU VAT: CY10280711W.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Dolna granica wieku 18 lat

Wady

  • Brak podanego kontaktu do firmy
  • Brak informacji o kosztach dodatkowych

Ocena

2 (40%)
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.