Kredyt5 recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Firma Kredyt5 udzielała pożyczek ratalnych online. Właścicielem firmy Kredyt5 byłą Strefa Finansów, natomiast pośrednikiem znana firma TAK TO Finanse, działająca na rynku od 2012 roku.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Kredyt5 - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
TelefonTelefon: 664 792 120
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@kredyt5.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy TAKTO Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000595762
NIP: 8951852770
REGON: 02011406000000

Zalety i wady firmy Kredyt5

Kredyt5 – Pożyczki przez internet

Firma udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 3000 zł do 10000 zł. Istnieje możliwość spłacenia pożyczki maksymalnie w 36 równych ratach. Niestety firma nie ma w swojej ofercie promocji pierwszej pożyczki za darmo. Kredyt5 podczas uzupełniania danych w formularzu, wymaga jedynie podania podstawowych danych. Resztę formalności uzgadnia się telefonicznie z konsultantem firmy. Jest to dobra opcja dla osób, które jeszcze nie zaufały możliwością internetu. W formularzu będziemy zobowiązani podać nasze dane osobowe, jak również numer kontaktowy. Pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu przedstawienia odpowiedniej oferty. W trakcie rozmowy telefonicznej konsultant będzie badał naszą zdolność kredytową, która wpłynie na decyzję przyznania pożyczki ratalnej. Decyzja kredytowa powinna dotrzeć do nas już po godzinie rozmowy z konsultantem. Musimy jednak pamiętać, że firma weryfikuje nasze dane w BIK, KRD, ERiF czy InfoMonitor.

Kredyt5 – Ogólne warunki

Każda osoba, która ukończyła 18 lat może starać się o zaciągnięcie pożyczki w Kredyt5. Górna granica wieku wynosi 75 lat. Firma weryfikuje zdolność kredytową pożyczkobiorcy, dlatego wymagane jest wysłanie dokumentów z aktualnym źródłem dochodów. Minimalny akceptowany miesięczny dochód wynosi 500 zł netto. Firma akceptuje dochody takie jak: emerytura, renta, zasiłki, umowa o pracę, zlecenie czy nawet alimenty. Podczas składania wniosku obowiązkowe, jest wypełnienie formularza dostępnego na głównej stronie Kredyt5. Musimy podać tam swoje dane osobowe wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mail, na który konsultant będzie się z nami kontaktował. Warunkiem rozpoczęcia procesu zaciągnięcia pożyczki, jest wysłanie poprawnie uzupełnionego wniosku.

Kredyt5 – Pożyczka krok po kroku

Pewnie jesteś ciekawy jak krok po kroku wygląda proces zaciągnięcia pożyczki w Kredyt5? Wystarczy, że wypełnimy formularz dostępny na głównej stronie firmy. Tam podajemy nasze dane kontaktowe i określamy na kalkulatorze sumę pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć. Wszystkie informacje ustalane są już podczas rozmowy z konsultantem. Natomiast formalności załatwiane są drogą telefoniczną. Od nas zależy, czy chcemy otrzymać należności na konto bankowe, czy np. preferujemy odbiór pieniędzy na poczcie. Podczas rozmowy telefonicznej możemy również zawrzeć umowę. Jeżeli wybierzemy tę opcję, będziemy zobowiązani wpłacić 1 grosz, który będzie weryfikował nasze dane na koncie bankowym. Inną opcją jest wybranie kuriera, który przyjedzie z umową do naszego domu.

Kredyt5 – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki: 3800 zł; Czas trwania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata pożyczki: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Oprocentowanie stałe w skali roku: 10%; RRSO: 119.26%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kredyt5 zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kredyt5 logo
Podobne oferty do Kredyt5
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: