Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Kredyt5

1.75
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Kredyt5

Kredyt5 - Opinie

Właścicielem firmy Kredyt5 jest Strefa Finansów, natomiast pośrednikiem to znana firma TAK TO Finanse, działająca na rynku pozabankowym od 2012 roku.

Kredyt5 udziela pożyczek ratalnych online, dzięki którym możemy uzyskać szybko potrzebne nam należności bez konieczności wychodzenia z domu. Możliwe jest zaciągnięcie maksymalnie 10000 zł. Na stronie firmy zostawiamy jedynie nasze dane kontaktowe, które będą potrzebne konsultantowi do skontaktowania się z nami i przedstawienia dopasowanej oferty do naszych potrzeb.

Kredyt5 - Pożyczki przez internet

Firma udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 3000 zł do 10000 zł. Istnieje możliwość spłacenia pożyczki maksymalnie w 36 równych ratach. Niestety firma nie ma w swojej ofercie promocji pierwszej pożyczki za darmo. Kredyt5 podczas uzupełniania danych w formularzu, wymaga jedynie podania podstawowych danych. Resztę formalności uzgadnia się telefonicznie z konsultantem firmy. Jest to dobra opcja dla osób, które jeszcze nie zaufały możliwością internetu. W formularzu będziemy zobowiązani podać nasze dane osobowe, jak również numer kontaktowy. Pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu przedstawienia odpowiedniej oferty. W trakcie rozmowy telefonicznej konsultant będzie badał naszą zdolność kredytową, która wpłynie na decyzję przyznania pożyczki ratalnej. Decyzja kredytowa powinna dotrzeć do nas już po godzinie rozmowy z konsultantem. Musimy jednak pamiętać, że firma weryfikuje nasze dane w BIK, KRD, ERiF czy InfoMonitor.

Kredyt5 - Ogólne warunki

Każda osoba, która ukończyła 18 lat może starać się o zaciągnięcie pożyczki w Kredyt5. Górna granica wieku wynosi 75 lat. Firma weryfikuje zdolność kredytową pożyczkobiorcy, dlatego wymagane jest wysłanie dokumentów z aktualnym źródłem dochodów. Minimalny akceptowany miesięczny dochód wynosi 500 zł netto. Firma akceptuje dochody takie jak: emerytura, renta, zasiłki, umowa o pracę, zlecenie czy nawet alimenty. Podczas składania wniosku obowiązkowe, jest wypełnienie formularza dostępnego na głównej stronie Kredyt5. Musimy podać tam swoje dane osobowe wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mail, na który konsultant będzie się z nami kontaktował. Warunkiem rozpoczęcia procesu zaciągnięcia pożyczki, jest wysłanie poprawnie uzupełnionego wniosku.

Kredyt5 - Pożyczka krok po kroku

Pewnie jesteś ciekawy jak krok po kroku wygląda proces zaciągnięcia pożyczki w Kredyt5? Wystarczy, że wypełnimy formularz dostępny na głównej stronie firmy. Tam podajemy nasze dane kontaktowe i określamy na kalkulatorze sumę pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć. Wszystkie informacje ustalane są już podczas rozmowy z konsultantem. Natomiast formalności załatwiane są drogą telefoniczną. Od nas zależy, czy chcemy otrzymać należności na konto bankowe, czy np. preferujemy odbiór pieniędzy na poczcie. Podczas rozmowy telefonicznej możemy również zawrzeć umowę. Jeżeli wybierzemy tę opcję, będziemy zobowiązani wpłacić 1 grosz, który będzie weryfikował nasze dane na koncie bankowym. Inną opcją jest wybranie kuriera, który przyjedzie z umową do naszego domu.

Kredyt5 - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Kredyt5: Całkowita kwota pożyczki: 3800 zł; Czas trwania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata pożyczki: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Oprocentowanie stałe w skali roku: 10%; RRSO: 119.26%.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Kredyt5 - Dane firmy

 • + 48 664 792 120
 • biuro@kredyt5.pl
 • TAKTO Finanse Sp. z o.o.,ul. Braniborskiej 58- 68, Wrocław 53-680 Wrocław.
  Godziny pracy:
  pn. – pt: 8.00 – 21.00

Zalety

 • Biuro Obsługi Klienta czynne w dni robocze od 8.00 do 21.00
 • Wysoka rata pożyczki
 • Długi okres spłaty - do 36 miesięcy

Wady

 • Brak darmowej pierwszej pożyczki
 • Brak promocji

Ocena

1.75 (35%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.