KonkretnaKasa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Konkretnakasa.pl oferowała pożyczki ratalne online. Pożyczkodawcą była Rapida sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, natomiast właścicielem firma Lendero Sp. z o.o. Obecnie strona firmy pożyczkowej nie istnieje, jednakże spółka zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

KonkretnaKasa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Adama Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
TelefonTelefon: 616 350 018
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@konkretnakasa.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Lendero Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000656824
NIP: 6342884258
REGON: 366274662

Zalety i wady firmy KonkretnaKasa

KonkretnaKasa – Pożyczki przez internet

Konkretnakasa.pl udziela pożyczek w wysokości 5000 do 25000 zł. Okres spłaty może wynosić od 12 do 60 miesięcy, w zależności od preferencji Klienta. Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje natychmiastowo. Konsultanci kontaktują się telefonicznie, by przekazać informację na temat statusu pożyczki. Dzięki temu oszczędzamy bardzo dużo czasu, ponieważ wszystko odbywa się online. Konsultanci dostępni są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jeżeli nasunęłyby się nam jakieś pytania dotyczące warunków pożyczki, możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w podanych godzinach pod numerem telefonu: +48 616 350 018. Możliwa jest również druga forma kontaktu, za pośrednictwem e-maila, który również podany jest na stronie głównej firmy.

KonkretnaKasa – Ogólne warunki

Na stronie głównej podane są również informacje na temat warunków, jakie trzeba spełnić by zaciągnąć pożyczkę ratalną w konkretnakasa.pl. Firma nie ma zbyt dużych wymagań co do pożyczkobiorców. W odpowiedzi na pytania, jakie trzeba spełnić warunki aby wziąć pożyczkę – firma zastrzega, że pożyczki w konkretnej kasie przeznaczone są dla każdego. Nie trzeba podawać powodu, dlaczego chcemy zaciągnąć pożyczkę, nie sprawdzają historii kredytowej. Wystarczy posiadać dowód osobisty. Brak niestety wzoru umowy, zamieszczonego na stronie internetowej pożyczkodawcy, w której moglibyśmy znaleźć konkretniejsze informacje na temat wszystkich warunków udzielenia zobowiązania finansowego.

KonkretnaKasa- Pożyczka krok po kroku

Zaciągając pożyczkę w Konkretakasa.pl, musimy jedynie wypełnić parę danych, z przygotowanego na głównej stronie serwisu formularza. Oczywiście, wybieramy kwotę, jak również czas spłaty pożyczki, o którą chcemy się starać. Maksymalnie możemy zaciągnąć 25 000 zł z na okres 60 miesięcy. Jest to bardzo wysoka kwota pożyczki, jednak trzeba zawsze pamiętać, że im większa kwota tym wyższe koszty dodatkowe pożyczki. Poniżej kalkulatora, do uzupełniania pozostają dane osobowe, a mianowicie pożyczkodawca prosi, abyśmy podali: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, kod pocztowy, miejsce zamieszkania oraz województwo. Wszystkie pola do wypełnienia są obowiązkowe. Kolejno wystarczy nacisnąć przycisk „weź pożyczkę”. Jeżeli podejmiemy się tego kroku, oznacza to, że zgadzamy się na telefon od konsultanta firmy Lendero. Po 3 minutach powinnyśmy dostać informacje na temat statusu naszej pożyczki. Jeżeli decyzja ze strony pożyczkodawcy była pozytywna, pieniądze powinny zostać wypłacone nawet tego samego dnia. Należy pamiętać, że rozmowa z konsultantem Lendero jest konieczna do uzyskania pożyczki. Połączenie nastąpi od 3 do 5 minut po złożeniu wniosku.

KonkretnaKasa – Koszty pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Pożyczasz 25.000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1028.57zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 49370.98 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 17000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 46.1%

Trzeba pamiętać, że pożyczkodawcą w przypadku firmy konkretnakasa.pl jest Rapida. Spółka Rapida oferuje pożyczki z maksymalnym RRSO od 48.8% do 69,3%.takie same warunki więc tyczą się też Konkretnej Kasy.

Konkretnakasa.pl – Opinie

Zainteresowany pożyczką na raty w Konkretna Kasa? Firma oferuje długoterminowe pożyczki online. Czy wiesz, czym wyróżniają się dokładnie pożyczki na raty? Pożyczka ratalna zaciągana jest zazwyczaj na wysokie kwoty i spłacana jest w systemie ratalnym nawet do 60 miesięcy. Oczywiście zdarzają się pożyczkodawcy, którzy oferują dłuższy czas spłaty zobowiązania – wszystko zależy, jaką firmę wybierzemy. Pożyczkodawcy, którzy oferują pożyczki ratalne sprawdzają restrykcyjniej swoich wnioskujących w bazach dłużników BIK, BIG, KRD, ERIF czy BIG Infomonitor. Jeżeli nazwisko pożyczkobiorcy nie widnieje w rejestrach dłużników, firma ma pewność, że zaciągnięta pożyczka zostanie spłacona bez większych problemów. Wiadomo, w życiu zdarzają się różne sytuacje, dlatego wiele firm pozabankowych oferuje możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania. Im więcej możemy zaoferować np. wykazać stałe źródło dochodu, znaleźć gwaranta, tym mamy większe szanse na uzyskanie większej kwoty pieniężnej. Wszystko będzie zależne od naszego scoringu kredytowego. Warto dbać o historię kredytową, aby nie mieć w przyszłości problemów z uzyskaniem potrzebnych pieniędzy.

Lendero opinie – takie hasło możemy wprowadzić w wynikach wyszukiwania w przeglądarce internetowej, jeżeli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat firmy pożyczkowej Konkretna Kasa.pl. Lendero należy natomiast do firmy Praet Sp. z o.o. Firma Konkretna Kasa posiada w większości dobre opinie o firmie, klienci chwalą sobie współpracę z instytucją finansową, jaką jest Lendero. Polecamy jednak zapoznać się również z opiniami specjalistów, którzy krok po kroku analizują pożyczki ratalne i chwilówki nie tylko w firmie Konkretna Kasa, ale również w innych firmach pozabankowych działających na terenie Polski. My specjalnie dla swoich odbiorców, tworzymy co miesiąc rankingi pożyczek ratalnych oraz chwilówek, w których wyróżniamy najbardziej rzetelne i wiarygodne firmy. Parafrazując nazwę firmy i biorąc pod uwagę pozytywne opinie na jej temat, możemy powiedzieć, że Konkretna Kasa to także konkretne pożyczki.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy KonkretnaKasa zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
konkretna-kasa-logo
Podobne oferty do KonkretnaKasa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: