Grumman recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Grumman to firma, która w swojej ofercie posiadała pożyczki ratalne w wysokości do 50000 zł. Serwis nie udzielał jednak pożyczek bezpośrednio, a jedynie zbierał dane klientów, aby następnie skontaktować się z nimi i przygotować ofertę pożyczki od pożyczkodawcy. Obecnie Grumman nie prowadzi już działalności pożyczkowej.

W styczniu 2019 roku UOKiK wystosował ostrzeżenie w sprawie serwisów prowadzonych przez GELDOR Artur Karwot, w tym również Grumman. Z ostrzeżeniem można się zapoznać na oficjalnej stronie UOKIK.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Grumman - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Morwowa 64, 44-207 Rybnik
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Geldor Artur Karwot

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP: 6422479442
REGON: 276053749

Zalety i wady firmy Grumman

Grumman – Pożyczki przez internet

Grumman służy jedynie jako platforma pośrednicza między pożyczkobiorcą a inwestorem. Na stronie wypełniamy formularz z prośbą o udzielenie pożyczki. Serwis  pożyczek dostępny jest 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli. Dlatego można w każdej chwili wypełnić wniosek i czekać na jego rozpatrzenie. Cały proces zaciągnięcia pożyczki od inwestorów odbywa się online. Niestety nie ma podanego kontaktu do inwestorów. Po wysłaniu wniosku możemy jedynie czekać, aż inwestor do nas zadzwoni – może to zrobić nawet z numeru prywatnego. Firma nie jest znana, na stronie jest bardzo mało informacji na jej temat. Wniosek możemy składać w każdy dzień, serwis działa od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny. Inwestor przygotowuje ofertę i przedstawia nam kilka ofert. Musimy pamiętać, że jeżeli będziemy zalegali ze spłatą pożyczki, zostanie wysłane do nas upomnienie, a gdy nie dostosujemy się do ustalonych zasad, inwestor skieruje naszą sprawę do sądu.

Grumman – Ogólne warunki

Z serwisu Grumman mogą korzystać jedynie osoby, które mają zdolność do czynności prawnych, ukończyły 18 lat oraz są aktualnie zameldowane na terytorium Polski. Pożyczkobiorca musi również posiadać aktualny numer telefonu, na który po wysłaniu zgłoszenia odezwie się inwestor. Przy wypełnianiu formularza potrzebne będzie podanie danych osobowych, takich jak: serię, PESEL oraz numer dowodu osobistego. Na serwisie widnieje również informacja, że podczas rozmowy z inwestorem, może on poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów, które pomogą zweryfikować zdolność kredytową klienta.

Grumman – Pożyczka krok po kroku

Pożyczki ratalne w Grumman są udzielane za pośrednictwem internetu. Dlatego pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki jest odwiedzenie serwisu firmy i wybranie na stronie głównej za pomocą wirtualnego suwaka na kalkulatorze kwotę pożyczki oraz czas spłaty zobowiązania. Kolejnym krokiem, jest dokładne zapoznanie się z wszystkimi regulaminami, które musimy zaakceptować. W formularzu podajemy nasze dane osobowe, czyli: imię i nazwisko, adres e-mail, numer dowodu, PESEL, adres zamieszkania, miejscowość. Również musimy zdecydować w tym miejscu czy preferujemy odbiór gotówki na poczcie, czy przelewem bankowym. Jesteśmy zobowiązani podać również kwotę naszego aktualnego dochodu, numer telefonu komórkowego i klikamy na „przejdź dalej”. Równocześnie potwierdzamy nasze dane, które wprowadziliśmy i zostaje nam automatycznie założone konto użytkownika na stronie firmy. Tam możemy upewnić się, jaki status posiada nasz wniosek. Jeżeli przejdziemy przez wszystkie powyższe punkty, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kontakt ze strony inwestora.

Serwis reklamuje się jako pożyczki dla każdego, jednak poszukując opinii na temat Grumman, można się niemile zaskoczyć. Firma została poddana analizie przez specjalistów ze względu na wyjątkowo niskie koszty spłaty. Po zebraniu odpowiednich informacji okazało się, że konsekwencją niewielkich kosztów jest naliczanie wysokich prowizji i opłat. Portale pożyczkowe oraz porównywarki przykładowo pożyczka portalpl ostrzegają przed korzystaniem z usług platformy Grumman.

Grumman – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając pożyczkę ratalną w wysokości 15000 zł na okres 12 miesięcy, koszty będą wynosić: Miesięczna rata – 1 316,65; Oprocentowanie – 9,70%; Koszty prowizji – 0 zł; Koszty ubezpieczenia – 0 zł; Całkowity koszt pożyczki – 799,76 zł; Całkowita kwota do spłaty – 15 799,76 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Grumman zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
grumman logo
Podobne oferty do Grumman
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: