Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Grumman

2.55
20 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w Grumman

Grumman - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Grumman to firma, która w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne w wysokości do 50000 zł. W jednym terminie możemy starać się o przyznanie, aż 5 pożyczek co daje nam możliwość uzyskania, aż 250000 zł. Jest to maksymalny limit należności, jaki możemy uzyskać w firmie Grumman. Serwis nie udziela pożyczek, zajmują się tym inwestorzy, którzy przygotowują dla każdego klienta indywidualnie dopasowaną ofertę. To inwestor decyduje o tym, czy przyznana zostanie nam pożyczka, czy kredyt.

Na serwisie możemy jedynie znaleźć kalkulator i formularz, który wysyłamy inwestorowi. Trzeba zauważyć, że jest bardzo mało informacji na temat firmy. Gdy inwestor otrzyma nasz wniosek, oddzwania na numer, który podaliśmy i oddzwania – zazwyczaj z numeru zastrzeżonego.

Grumman – Dane kontaktowe

Nazwa: Grumman
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 50 000 do 36 mies.
Siedziba firmy: Morwowa 64, Rybnik 44-207
Telefon: brak
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Grumman - Pożyczki przez internet

Grummen służy jedynie jako platforma pośrednicza między pożyczkobiorcą a inwestorem. Na stronie wypełniamy formularz z prośbą o udzielenie pożyczki. Serwis  pożyczek dostępny jest 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli. Dlatego można w każdej chwili wypełnić wniosek i czekać na jego rozpatrzenie. Cały proces zaciągnięcia pożyczki od inwestorów odbywa się online. Niestety nie ma podanego kontaktu do inwestorów. Po wysłaniu wniosku możemy jedynie czekać, aż inwestor do nas zadzwoni – może to zrobić nawet z numeru prywatnego. Firma nie jest znana, na stronie jest bardzo mało informacji na jej temat. Wniosek możemy składać w każdy dzień, serwis działa od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny. Inwestor przygotowuje ofertę i przedstawia nam kilka ofert. Musimy pamiętać, że jeżeli będziemy zalegali ze spłatą pożyczki, zostanie wysłane do nas upomnienie, a gdy nie dostosujemy się do ustalonych zasad, inwestor skieruje naszą sprawę do sądu.

Grumman - Ogólne warunki

Z serwisu Grumman mogą korzystać jedynie osoby, które mają zdolność do czynności prawnych, ukończyły 18 lat oraz są aktualnie zameldowane na terytorium Polski. Pożyczkobiorca musi również posiadać aktualny numer telefonu, na który po wysłaniu zgłoszenia odezwie się inwestor. Przy wypełnianiu formularza potrzebne będzie podanie danych osobowych, takich jak: serię, PESEL oraz numer dowodu osobistego. Na serwisie widnieje również informacja, że podczas rozmowy z inwestorem, może on poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów, które pomogą zweryfikować zdolność kredytową klienta.

Grumman - Pożyczka krok po kroku

Pożyczki ratalne w Grumman są udzielane za pośrednictwem internetu. Dlatego pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki jest odwiedzenie serwisu firmy i wybranie na stronie głównej za pomocą wirtualnego suwaka na kalkulatorze kwotę pożyczki oraz czas spłaty zobowiązania. Kolejnym krokiem, jest dokładne zapoznanie się z wszystkimi regulaminami, które musimy zaakceptować. W formularzu podajemy nasze dane osobowe, czyli: imię i nazwisko, adres e-mail, numer dowodu, PESEL, adres zamieszkania, miejscowość. Również musimy zdecydować w tym miejscu czy preferujemy odbiór gotówki na poczcie, czy przelewem bankowym. Jesteśmy zobowiązani podać również kwotę naszego aktualnego dochodu, numer telefonu komórkowego i klikamy na “przejdź dalej”. Równocześnie potwierdzamy nasze dane, które wprowadziliśmy i zostaje nam automatycznie założone konto użytkownika na stronie firmy. Tam możemy upewnić się, jaki status posiada nasz wniosek. Jeżeli przejdziemy przez wszystkie powyższe punkty, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kontakt ze strony inwestora.

Grumman Opinie

Serwis reklamuje się jako pożyczki dla każdego, jednak poszukując opinii na temat Grumman, można się niemile zaskoczyć. Firma została poddana analizie przez specjalistów ze względu na wyjątkowo niskie koszty spłaty. Po zebraniu odpowiednich informacji okazało się, że konsekwencją niewielkich kosztów jest naliczanie wysokich prowizji i opłat. Portale pożyczkowe oraz porównywarki przykładowo pożyczka portalpl ostrzegają przed korzystaniem z usług platformy Grumman.

Grumman - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w Grumman: Zaciągając pożyczkę ratalną w wysokości 15000 zł na okres 12 miesięcy, koszty będą wynosić: Miesięczna rata – 1 316,65; Oprocentowanie – 9,70%; Koszty prowizji – 0 zł; Koszty ubezpieczenia – 0 zł; Całkowity koszt pożyczki – 799,76 zł; Całkowita kwota do spłaty – 15 799,76 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Grumman - Dane firmy

  • Formularz kontaktowy
  • Geldor Artur Karwot, ul. Morwowa 64 44-207 Rybnik, NIP: 642-247-94-42.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki do 50 000 zł
  • Bez BIK
  • Pożyczki online
  • Niski wiek pożyczkobiorcy od 18 lat

Wady

  • Brak danych kontaktowych do pożyczkobiorcy
  • Mało informacji na temat firmy

Ocena

2.55
20 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.