Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

GotówkaNatychmiast

2.56
9 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w GotówkaNatychmiast

GotówkaNatychmiast - Opinie

Gotówka Natychmiast proponuje długoterminowe pożyczki ratalne na 10 000 zł, które można rozłożyć na 24 miesięczne raty. Gotówka Natychmiast to brand należący do bardzo znanej marki – Aasa Polska.

GotowkaNatychmiast – Dane kontaktowe

Nazwa: GotowkaNatychmiast
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 10 000 do 24 mies.
Siedziba firmy: Sienna 64, Warszawa 00-825
Telefon: brak
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

GotówkaNatychmiast - Ogólne warunki

Gotówka Natychmiast udziela pożyczek w imieniu Aasa Polska. Dlatego cechuje się solidnym działaniem. Minusem jest jednak fakt, że osoby, które posiadają pożyczkę w Aasa Polska, nie otrzymają świadczenia pieniężnego w Gotówka Natychmiast. Pożyczka na raty w Gotówka Natychmiast skierowana jest do osób w wieku od 25 do 80 lat, posiadających stałe miejsce zamieszkania oraz stałe źródło dochodu, a także posługujących się nr PESEL. Warto również mieć konto bankowe, którego jesteśmy właścicielem, aby szybko otrzymać pieniądze. Gotówka Natychmiast honoruje klientów, którzy nie posiadają negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG Info Moniotor.

GotówkaNatychmiast - Pożyczka krok po kroku

Wchodzimy na stronę gotowkanatychmiast.pl, ustawiamy odpowiednią kwotę pożyczki, po czym klikamy w przycisk “Weź pożyczkę”. Wypełniamy formularz rejestracyjny, a następnie czekamy na akceptację naszego wniosku Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy SMS-em, e-mailem lub telefonicznie. Następnie kurier odwiedzi nas z dokumentami, które musimy podpisać. Zaraz po podpisaniu umowy, pożyczkodawca otrzymuje komunikat o sfinalizowaniu procedury, po czym szybko pieniądze zostaną przelane na konto bankowe. Możemy odebrać naszą pożyczkę również na Poczcie Polskiej, jeśli zaznaczyliśmy podczas wniosku “przelew czekiem GIRO”.

GotówkaNatychmiast - Koszty pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Pożyczasz101
Czas (miesięcy)222
Rata157.49157.49
Oddajesz314.980314.98

GotówkaNatychmiast - Dane firmy

 • Formularz kontaktowy na stronie pożyczkodawcy
 • Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

 

Zalety

 • wysoka kwota pożyczki
 • duża liczba rat
 • bez BIK

Wady

 • brak pożyczki dla klienta z aktywną pożyczką w Aasa
 • niski poziom przyznawania pożyczek

Ocena

2.56
9 głosów

Komentarze

14 odpowiedzi na “GotówkaNatychmiast”

 1. Kamilla pisze:

  Gotówka Natychmiast to przede wszystkim tania i szybka pożyczka, no i bardzo wysokie kwoty! Dzięki temu firma wyróżnia się na rynku tego typu usług. Ponadto jest przyjazna klientom, nagradza lojalność, a nowych przyciąga fajną ofertą. Tak jak to było właśnie ze mną. Skusiło mnie między innymi to, że spłata pożyczki rozbijana jest na wiele mniejszych rat. Polecam z ręką na sercu :))

 2. ireneusz. pisze:

  Gotówka Natychmiast w przenośni i dosłownie. Oni są błyskawiczni!

 3. Julia pisze:

  Gotówka Natychmiast to firma oferująca dobre warunku wysokiej pożyczki ratalnej. Oferta skierowana jest do osób posiadających stały dochód co nie rodzi wątpliwości przy weryfikacji i ewentualnej spłacie. Historia dłużnika niezbyt ich interesuje za co duży plus. Wybierając drugi raz też bym skorzystała z ich oferty.

 4. Joanna pisze:

  Szybka kasa w Gotówce Natychmiast. Jak się piszą tak działają.

 5. Piotrek pisze:

  Gotówka Natychmiast działa dokładnie tak, jak się nazywa. Pozwala na to, by otrzymać wnioskowaną kwotę w bardzo szybkim tempie. To było dla mnie najważniejsze wtedy, gdy podejmowałem decyzję o tym, gdzie pożyczę pieniądze. Wszystkie wnioski i niezbędne formalności załatwiło się bez zbędnej zwłoki. Moja zdolność kredytowa okazała się nawet większa niż myślałem. Kupiłem córce nowe łóżko i jeszcze co nieco zostało 🙂

 6. Roxi pisze:

  dobrze, że nie sprawdzają w BIKu, bo nie wiem, czy bym dostała pożyczkę. Z drugiej strony skąd firmy mogą wiedzieć, że ktoś np pracuje gdzieś na czarno i ma na miesiąc więcej kasy niż na umowie. Potrzebowałam 3 tysięcy na spontaniczny wyjazd ze znajomymi do Chin, pomyślalam, że drugi raz taka okazja się nie powtórzy. W banku nie było nawet sensu pytać, więc Gotówka natychmiast mnie poratowała. wyjazd był super, teraz tylko jak najszyciej spłacić pożyczkę i z głowy 😉

 7. Urszula pisze:

  Nie każda firma pożyczkowa nie sprawdza swoich potencjalnych klienów w BIK, a tak właśnie działa Gotówka Natychmiast. Właśnie to mnie przekonało, żeby starać się u nich o pożyczke. Cóż…w przeszłości różnie u mnie bywało z terminową spłatą, ale teraz wziełam kredyt na rok i udaje mi się wszystko spłacać w terminie. Jestem wdzięczna za zaufanie tej firmy!

 8. Trevor pisze:

  Gotówka Natychmiast działa dokładnie tak samo jak się nazywa i ja to bardzo doceniam, potrzebowałem pieniędzy bardzo szybko i w takim tempie je dostałem, polecam 🙂

 9. Berden455 pisze:

  Pożyczalem 4900 zł na 24 miesiące, warunki były dobre. A po co mi to było? Byłem w dołku, w pracy było kiepsko, dorabiałem tu i tam po godzinach, a czas dojeżdżania autobusami zabierał mi nawet kilka godzin z każdego dnia. Wkurzyłem się i kupiłem samochód, jakiegoś gruchota byle jeździł. I zaraz więcej czasu, więcej zleceń na roboty, więcej kasy. Polecam Gotówkę Natychmiast.

 10. Maciek pisze:

  Gotówka Natychmiast faktycznie działa szybko, pieniądze pojawiły się n a koncie ekspresowo 🙂

 11. karolina pisze:

  można pożyczyć większą kase i rozłozyć sobie na dużo rat – mega plus za to!

 12. GaGa pisze:

  Na Gotówka Natychmiast nie sprawdzają BIK polecam wszystkim!!

 13. Oliwia pisze:

  Na co dzień zajmuje się fotografią ślubną. To fajny biznes. Lubie patrzeć na zakochane pary stawiające pierwsze kroki na nowej drodze życia. Dlatego za każdym razem staram się by ich sesja ślubna była niezapomniana. Aby tak było używam sprzętu sprawdzonych marek. To jednak wiąże się z ogromnymi kosztami. Sam jeden obiektyw znanego i cenionego producenta może sięgać nawet 2000 zł. A jeszcze trzeba opłacić życie i mieszkanie. Dlatego wielkim odciążeniem dla mojego budżetu są pożyczki z Gotówka Natychmiast. To właśnie dzięki nim, mogę na bieżąco uzupełniać sprzęt i nie martwić się o inne rzeczy.

 14. Michał pisze:

  Trochę sie bałem brać pożyczkę, bo na liście BIK-u jestem, ale na szczęście u nich mi się udało. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.