GotówkaNatychmiast recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Gotówka Natychmiast proponowała długoterminowe pożyczki ratalne do 10 000 zł. Strona firmy Gotówka Natychmiast jest obecnie nieaktywna, ale pożyczek wciąż udziela właściciel tego brandu, Aasa Polska.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

GotówkaNatychmiast - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Aasa Polska S.A.

Kapitał zakładowy: 42 000 000 zł
KRS: 0000411939
NIP: 5252528111
REGON: 146017266

Zalety i wady firmy GotówkaNatychmiast

GotówkaNatychmiast – Ogólne warunki

Gotówka Natychmiast udziela pożyczek w imieniu Aasa Polska. Dlatego cechuje się solidnym działaniem. Minusem jest jednak fakt, że osoby, które posiadają pożyczkę w Aasa Polska, nie otrzymają świadczenia pieniężnego w Gotówka Natychmiast. Pożyczka na raty w Gotówka Natychmiast skierowana jest do osób w wieku od 25 do 80 lat, posiadających stałe miejsce zamieszkania oraz stałe źródło dochodu, a także posługujących się nr PESEL. Warto również mieć konto bankowe, którego jesteśmy właścicielem, aby szybko otrzymać pieniądze. Gotówka Natychmiast honoruje klientów, którzy nie posiadają negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG Info Moniotor.

GotówkaNatychmiast – Pożyczka krok po kroku

Wchodzimy na stronę gotowkanatychmiast.pl, ustawiamy odpowiednią kwotę pożyczki, po czym klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”. Wypełniamy formularz rejestracyjny, a następnie czekamy na akceptację naszego wniosku Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy SMS-em, e-mailem lub telefonicznie. Następnie kurier odwiedzi nas z dokumentami, które musimy podpisać. Zaraz po podpisaniu umowy, pożyczkodawca otrzymuje komunikat o sfinalizowaniu procedury, po czym szybko pieniądze zostaną przelane na konto bankowe. Możemy odebrać naszą pożyczkę również na Poczcie Polskiej, jeśli zaznaczyliśmy podczas wniosku „przelew czekiem GIRO”.

GotówkaNatychmiast – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy GotówkaNatychmiast zostaw swoją opinię.

14 komentarzy

Kamilla

Gotówka Natychmiast to przede wszystkim tania i szybka pożyczka, no i bardzo wysokie kwoty! Dzięki temu firma wyróżnia się na rynku tego typu usług. Ponadto jest przyjazna klientom, nagradza lojalność, a nowych przyciąga fajną ofertą. Tak jak to było właśnie ze mną. Skusiło mnie między innymi to, że spłata pożyczki rozbijana jest na wiele mniejszych rat. Polecam z ręką na sercu :))

00 Odpowiedz
ireneusz.

Gotówka Natychmiast w przenośni i dosłownie. Oni są błyskawiczni!

00 Odpowiedz
Julia

Gotówka Natychmiast to firma oferująca dobre warunku wysokiej pożyczki ratalnej. Oferta skierowana jest do osób posiadających stały dochód co nie rodzi wątpliwości przy weryfikacji i ewentualnej spłacie. Historia dłużnika niezbyt ich interesuje za co duży plus. Wybierając drugi raz też bym skorzystała z ich oferty.

00 Odpowiedz
Joanna

Szybka kasa w Gotówce Natychmiast. Jak się piszą tak działają.

00 Odpowiedz
Piotrek

Gotówka Natychmiast działa dokładnie tak, jak się nazywa. Pozwala na to, by otrzymać wnioskowaną kwotę w bardzo szybkim tempie. To było dla mnie najważniejsze wtedy, gdy podejmowałem decyzję o tym, gdzie pożyczę pieniądze. Wszystkie wnioski i niezbędne formalności załatwiło się bez zbędnej zwłoki. Moja zdolność kredytowa okazała się nawet większa niż myślałem. Kupiłem córce nowe łóżko i jeszcze co nieco zostało 🙂

00 Odpowiedz
Roxi

dobrze, że nie sprawdzają w BIKu, bo nie wiem, czy bym dostała pożyczkę. Z drugiej strony skąd firmy mogą wiedzieć, że ktoś np pracuje gdzieś na czarno i ma na miesiąc więcej kasy niż na umowie. Potrzebowałam 3 tysięcy na spontaniczny wyjazd ze znajomymi do Chin, pomyślalam, że drugi raz taka okazja się nie powtórzy. W banku nie było nawet sensu pytać, więc Gotówka natychmiast mnie poratowała. wyjazd był super, teraz tylko jak najszyciej spłacić pożyczkę i z głowy 😉

00 Odpowiedz
Urszula

Nie każda firma pożyczkowa nie sprawdza swoich potencjalnych klienów w BIK, a tak właśnie działa Gotówka Natychmiast. Właśnie to mnie przekonało, żeby starać się u nich o pożyczke. Cóż…w przeszłości różnie u mnie bywało z terminową spłatą, ale teraz wziełam kredyt na rok i udaje mi się wszystko spłacać w terminie. Jestem wdzięczna za zaufanie tej firmy!

00 Odpowiedz
Trevor

Gotówka Natychmiast działa dokładnie tak samo jak się nazywa i ja to bardzo doceniam, potrzebowałem pieniędzy bardzo szybko i w takim tempie je dostałem, polecam 🙂

00 Odpowiedz
Berden455

Pożyczalem 4900 zł na 24 miesiące, warunki były dobre. A po co mi to było? Byłem w dołku, w pracy było kiepsko, dorabiałem tu i tam po godzinach, a czas dojeżdżania autobusami zabierał mi nawet kilka godzin z każdego dnia. Wkurzyłem się i kupiłem samochód, jakiegoś gruchota byle jeździł. I zaraz więcej czasu, więcej zleceń na roboty, więcej kasy. Polecam Gotówkę Natychmiast.

00 Odpowiedz
Maciek

Gotówka Natychmiast faktycznie działa szybko, pieniądze pojawiły się n a koncie ekspresowo 🙂

00 Odpowiedz
karolina

można pożyczyć większą kase i rozłozyć sobie na dużo rat – mega plus za to!

00 Odpowiedz
GaGa

Na Gotówka Natychmiast nie sprawdzają BIK polecam wszystkim!!

00 Odpowiedz
Oliwia

Na co dzień zajmuje się fotografią ślubną. To fajny biznes. Lubie patrzeć na zakochane pary stawiające pierwsze kroki na nowej drodze życia. Dlatego za każdym razem staram się by ich sesja ślubna była niezapomniana. Aby tak było używam sprzętu sprawdzonych marek. To jednak wiąże się z ogromnymi kosztami. Sam jeden obiektyw znanego i cenionego producenta może sięgać nawet 2000 zł. A jeszcze trzeba opłacić życie i mieszkanie. Dlatego wielkim odciążeniem dla mojego budżetu są pożyczki z Gotówka Natychmiast. To właśnie dzięki nim, mogę na bieżąco uzupełniać sprzęt i nie martwić się o inne rzeczy.

00 Odpowiedz
Michał

Trochę sie bałem brać pożyczkę, bo na liście BIK-u jestem, ale na szczęście u nich mi się udało. Polecam.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
gotówkanatychmiast logo
Podobne oferty do GotówkaNatychmiast
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: