Euro Kasa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Euro-Kasa.pl to serwis, który głównie zajmuje się gromadzeniem danych osobowych użytkowników. Firma jest typowym pośrednikiem, który wysyła nasz wniosek do osób trzecich. Euro Kasa pożyczki są udzielane do 10000 zł.

Pożyczkowy Portal

Euro Kasa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Dworcowa 71, 85-009 Bydgoszcz
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Euro Kasa

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Euro Kasa

Euro Kasa – Pożyczki przez internet

Firma Euro-Kasa.pl na swojej stronie ma przedstawiony kalkulator, na którym możemy wybrać kwotę pożyczki od 100 do 10000 zł. Okres spłaty wynosi maksymalnie 360 dni. Zobowiązani jesteśmy podać nasze dane osobowe oraz kwotę pożyczki, jaką chcemy uzyskać. Firma nie podejmuje decyzji o przyznaniu pożyczki. Zbiera jedynie nasze dane osobowe i przekazuje do potencjalnych pożyczkodawców. Każda z firm współpracujących z Euro Kasa pl sprawdza nasze dane osobowe, aby dowiedzieć się, czy są w stanie udzielić nam pożyczki. Cały proces wypełnienia wniosku jest online. Dlatego do tego pierwszego kroku potrzebny będzie nam komputer oraz stałe łącze. Wypełnienie i wysłanie wniosku jest całkowicie darmowe i nie oznacza od razu, że jesteśmy zobowiązani do podpisania umowy z firmą.

Euro Kasa – Ogólne warunki

Euro-Kasa.pl to pośrednik, który przedstawia pożyczkodawcom wniosek o pożyczkę, który wypełniliśmy na stronie firmy i wysłaliśmy do wstępnej weryfikacji. Dlatego nie ma wyznaczonych warunków, jakie musimy spełniać, aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Euro-Kasa.pl. Oferta będzie dopasowana do naszych potrzeb i możliwości. Jednak zawsze pożyczkobiorcą musi być osoba pełnoletnia, posiadająca ważny dokument tożsamości. Dodatkowo musi mieszkać na terenie Polski i posiadać między innymi:

  • dostęp do komputera oraz internet
  • własne konto bankowe, na które zostaną przelane pieniądze,
  • telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Euro Kasa – Pożyczka krok po kroku

Proces zaciągnięcia Euro Kasa chwilówki zachodzi całkowicie online. Musimy wejść na stronę firmy i tam wypełnić wniosek o pożyczkę ratalną. Na wirtualnym kalkulatorze, za pomocą suwaka wybieramy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Po prawej stronie znajdują się białe pola, które zobowiązani jesteśmy wypełnić. Firma oczekuje, abyśmy podali swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail. Euro-Kasa.pl nie sprawdza swoich klientów w bazach dłużników. Jest to pośrednik, który przedstawia nam oferty dopasowane do naszych możliwości.

Czy EuroGrosz to EuroKasa?

Często pytacie Nas, czy EuroGrosz to ta sama firma, co Euro-Kasa. Odpowiedź brzmi nie.

EuroGrosz Opinie

EuroGrosz to firma należąca do spółki Credit Partner, której siedziba znajduje się przy ul. Skłodowskiej-Curie 38b w Bydgoszczy.  Serwis gromadzi oferty firm partnerskich. Nie udziela pożyczek z własnych środków, dlatego nazwiemy go pośrednikiem, a nie pożyczkodawcą. W bazie pożyczek naszej porównywarki nie znajdziecie euro grosz opinie, ponieważ uznaliśmy, że na rynku jest wiele lepszych firm oferujących korzystniejsze warunki pożyczki. Przykładem bardziej wiarygodnej firmy może być Euro Kasa. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszej porównywarce.

Reprezentatywny przykład pożyczki www.eurogrosz.pl opinie: całkowita kwota pożyczki – 2000 zł; łączna kwota odsetek – 114,69 zł; prowizja – 1092 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 267,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 3206,69 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 154,76%; całkowity koszt pożyczki – 1206,69 zł.

Euro Kasa – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Euro-Kasa.pl:

Dla pierwszej pożyczki:

RRSO 0%; całkowita kwota pożyczki 1000 zł; koszt pożyczki 0 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł.

Dla kolejnej pożyczki:

RRSO 2200%; kwota pożyczki 500 zł; czas spłaty 61 dni; odsetki i inne opłaty 304,53 zł; oprocentowanie 359,44%; łączna suma do zapłaty 804,53 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Euro Kasa zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
euro kasa logo
Podobne oferty do Euro Kasa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: