Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Euroexpert

4.22
125 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Euroexpert

Euroexpert - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Euroexpert to firma oferująca swoim klientom nowoczesne pożyczki. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej pożyczkodawcy, osoby składające wniosek mają szansę na szybką decyzję kredytową przez internet. Jak wygląda oferta Euroexpert? Jest to propozycja skierowana do pożyczkobiorców, którzy potrzebują ekspresowego wsparcia finansowego z możliwością spłaty w ratach.

Maksymalny okres kredytowania, na jaki możemy rozłożyć spłatę, wynosi 12 miesięcy. Z kolei dla osób, które preferują krótszy termin, firma proponuje zwrot zadłużenia nawet w 3 ratach miesięcznych. Ile pieniędzy możemy otrzymać? Najwyższa dostępna kwota pożyczki wynosi 5000 zł, natomiast najniższa to 500 zł.

 

Euroexpert – Dane kontaktowe

Nazwa: Euroexpert
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 5 000 do 12 mies.
Siedziba firmy: Królowej Jadwigi 19, Bydgoszcz 85-231
Telefon: 52 511 95 00
e-mail: bok@euroexpert.org.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Euroexpert - Kto może wnioskować o pożyczki Euroexpert?

Euroexpert dba o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów oraz wprowadza zasady odpowiedzialnego pożyczania. Z tego względu pożyczkobiorców obowiązują pewne ograniczenia wiekowe. Wnioskodawca musi mieć co najmniej 25 lat i nie przekraczać 79 roku życia. Dodatkowo jak w przypadku każdego zobowiązania musimy mieć polskie obywatelstwo oraz stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Niezbędne do podpisania umowy pożyczki Euroexpert jest również posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Dodatkowo firma zaznacza, że każdy klient powinien dysponować stałym źródłem dochodu wolnym od jakichkolwiek zajęć egzekucyjnych. Tak więc pożyczka z komornikiem nie wchodzi w grę.

Ponadto wysokość dochodów musi zostać potwierdzona przez zalogowanie się do bankowości elektronicznej przez specjalną aplikację lub odpowiednim dokumentem, takim jak przykładowo wyciąg z konta za ostatnich kilka miesięcy. Oprócz tego musimy otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Oznacza to brak zaległości pieniężnych względem Euroexpert, a także innych podmiotów. 

Nie zapominajmy, że każda pożyczka bez zaświadczeń, którą zaciągniemy, musi zostać spłacona. Dlatego też powinniśmy dysponować pieniędzmi umożliwiającymi bezproblemowe wywiązanie się z zobowiązania.

 

Euroexpert - Co wyróżnia pożyczki przez internet Euroexpert?

Euroexpert informuje swoich klientów, że udziela nowoczesnych pożyczek całkowicie przez internet. Co to oznacza? Decyzja kredytowa trafi do nas w ciągu 15 minut od wysłania wniosku i dokonania wszelkich formalności. Jednocześnie firma zaznacza, że w niektórych przypadkach, gdzie pojawią się wątpliwości, czas ten może być dłuższy. Jednak o wszelkich tego typu sytuacjach potencjalny pożyczkobiorca zostanie natychmiast poinformowany. Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i to w tym czasie rozpatrywane będą wnioski klientów. 

Dodatkowo cały proces przebiega szybciej, dzięki możliwości elektronicznego podpisania umowy. Jeżeli złożymy taki podpis, pieniądze od razu zostaną przelane na nasze konto. Pożyczkodawca nie czeka na zwrot podpisanej umowy w wersji papierowej!

Ponadto firma wprowadza do swojej oferty nowoczesne technologie, które umożliwiają potwierdzenie tożsamości oraz źródła dochodów bez wychodzenia z domu oraz zbędnych formalności. Jedyne, co musi zrobić klient, to dodać swoje konto bankowe do systemu Euroexpert oraz zalogować się do systemu. Wielu wnioskodawców ma obawy przed tego typu rozwiązaniami. Jednak nie mamy się, o co martwić, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje najwyższej jakości standardy bezpieczeństwa. Wszystkie informacje trafią jedynie do firmy Euroexpert i zostaną wykorzystane wyłącznie do oceny zdolności kredytowej. 

Euroexpert - Jak wnioskować o pożyczki z Euroexpert?

Euroexpert umożliwia swoim klientom wnioskowanie o pożyczki przez internet. Aby przejść przez proces wnioskowania, wystarczy kilka prostych kroków.

Pierwszy z nich to oczywiście przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Możemy to zrobić, klikając jeden z banerów lub przycisk “Weź pożyczkę w Euroexpert”. 

Następnie na stronie pożyczkodawcy warto sprawdzić informacje o warunkach pożyczki. Jeżeli wszystko nam odpowiada, możemy przejść dalej. Teraz czas na wybór interesującej nas kwoty oraz okresu kredytowania. Pamiętajmy o limitach od 500 do 5000 zł na okres od 3 do 12 miesięcy.

Sprawdźmy koszt, harmonogram spłat oraz formularz informacyjny. Jeżeli jesteśmy pewni, że spłata pożyczki nie będzie dla nas problemem, możemy przejść dalej, klikając “Biorę pożyczkę”.

Kolejnym etapem będzie wypełnienie krótkiego formularza niezbędnymi danymi osobowymi oraz zatwierdzenie kilku oświadczeń. W ten sposób zarejestrujemy swoje konto w systemie Euroexpert.

Następnie zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swojej tożsamości przez dodanie konta bankowego. Dzięki temu pożyczkodawca zwalnia nas z obowiązku donoszenia zaświadczeń z miejsca pracy lub innych dokumentów. Jeżeli jednak chcemy skorzystać z innego rozwiązania, o pozostałych metodach zostaniemy poinformowani przez wiadomość e-mail.

Po dokonaniu wszelkich formalności musimy czekać na decyzję, którą otrzymamy na adres e-mail do 15 minut.

Naszym ostatnim zadaniem jest podpisanie umowy pożyczki. Im szybciej to zrobimy, tym krótszy będzie czas oczekiwania na wypłatę gotówki.

Jak wnioskować o kolejną pożyczkę Euroexpert?

W przypadku kolejnego wniosku proces wnioskowania jest krótszy. Na stronie euroexpert wystarczy kliknąć przycisk logowania, a następnie wpisać adres e-mail oraz hasło ustalone przy rejestracji. Następnie wybieramy polecenie “Kolejna pożyczka” i ustalamy interesującą nas kwotę i okres kredytowania. Trzecim krokiem jest zalogowanie się do bankowości internetowej oraz ponowna weryfikacja dochodów i tożsamości przez pożyczkodawcę. W tym przypadku również możemy skorzystać z innej metody potwierdzenia zarobków. Następnie czekamy na decyzję i gotowe!

 

Euroexpert - Koszt pożyczki Euroexpert

Każda pożyczka, na którą się decydujemy, wiąże się z pewnymi kosztami. W przypadku Euroexpert należą do niej tradycyjne odsetki, prowizja za udzielenie wsparcia finansowego, a także prowizja operacyjna. Jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku o 2800 zł na 8 miesięcy, wówczas rata miesięczna wynosi 530.83 zł przy RRSO 224.72%. Natomiast koszty prezentują się następująco: prowizja za udzielenie pożyczki 700 zł, prowizja operacyjna 560 zł, odsetki 186.66 zł. Łącznie do spłaty pozostaje nam 4247 zł.

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 171,91 %, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowita kwota do zapłaty 1650,00 zł płatna w 12 miesięcznych ratach równych w wysokości 137,50 zł, całkowity koszt kredytu 650,00 zł;(w tym: suma miesięcznych prowizji 300,00, opłata przygotowawcza 250,00 zł, odsetki 100,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 23.01.2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Jak spłacać pożyczkę? Spłaty dokonujemy z dowolnego rachunku bankowego. Nie musi być to konto, z którego udostępniliśmy informacje w procesie wnioskowania. Ponadto każdy klient ma przypisane indywidualny rachunek do spłaty zarejestrowany w banku Alior Bank.

Należy pamiętać, że w tytule przelewu musi znaleźć się następująca informacja: Spłata raty pożyczki nr… . W miejscu kropek musimy wpisać numer pożyczki.

Pożyczasz500140041005000
Czas (miesięcy)12121212
Rata68.75137.50550687.50
Oddajesz825165066008250

Euroexpert - Dane firmy

 • Dział Obsługi Klienta
  +48 52 511 95 00
 • bok@euroexpert.org.pl
 • Godziny otwarcia:
  Pn. – Pt.: 9.00-17.00
  Sob.-Nd.: Zamknięte
 • Dane firmy:
  EUROEXPERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4
  85-231 Bydgoszcz
  KRS 0000531523
  NIP 9671361882

Zalety

 • Szybka decyzja kredytowa
 • Ekspresowa weryfikacja tożsamości
 • Pożyczka bez zaświadczeń
 • Termin spłaty do 12 miesięcy

Wady

 • Niska kwota pożyczki

Ocena

4.22
125 głosów

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Euroexpert”

 1. Dawid pisze:

  Jestem zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.