Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Efiraty

3.63
57 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 20 000 zł
Weź pożyczkę
w Efiraty

Efiraty - Opinie

Efiraty to jedna z firm pozabankowych specjalizujących się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Jak zapewnia nas pożyczkodawca, cały proces wnioskowania został oparty na prostych i przejrzystych warunkach. Jako członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych gwarantuje swoim klientom działanie zgodne z zasadami dobrych praktyk sprzedaży produktów kredytowych. Oprócz pożyczki długoterminowej w ofercie Efiraty znajdziemy również możliwość finansowania usług medycznych, co z pewnością wyróżnia ją na tle pozostałych pożyczkodawców.

Według dostępnych na stronie informacji kwota pożyczki zostaje dostosowana do indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Maksymalna wartość wsparcia finansowego to 20 000 zł. Z kolei okres kredytowania może wynosić od 3 do 48 miesięcy.

Efiraty – Dane kontaktowe

Nazwa: Efiraty
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 20 000 do 48 mies.
Siedziba firmy: Wolbromska 18/1B, Wrocław 53-148
Telefon: brak
e-mail: cok@efiraty.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Efiraty - Pożyczki przez internet

Jak już wspomnieliśmy, firma Efiraty jest jednym z członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Dzięki temu każdy klient otrzymuje gwarancję przebiegu procesu wnioskowania oraz spłaty zobowiązania zgodnego z ideą odpowiedzialnego pożyczania. Wiąże się to z koniecznością przejścia przez etap weryfikacji tożsamości oraz oceny zdolności kredytowej. Na tej podstawie pożyczkodawca dostosowuje warunki kredytowania do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości. Jeżeli zdaniem pożyczkodawcy nie będziemy w stanie wywiązać się z zapisów zawartych w umowie w terminie, nie otrzymamy pozytywnej decyzji.

Pożyczka online Efiraty może zostać przeznaczona na dowolny cel. Pożyczkodawca nie wymaga od nas podania powodu składania wniosku. Możemy za jej pomocą sfinansować zarówno wyjazd wakacyjny czy hobby, jak i niespodziewane wydatki czy od dawna planowany remont. Aby otrzymać dostęp do potrzebnych pieniędzy, wystarczy wypełnić krótki wniosek, a decyzję otrzymamy zaledwie w ciągu kilku minut. Podczas procedury zostaniemy poproszeni o szczegółowe dane osobowe, adresowe i kontaktowe. Nic więc dziwnego, że wśród klientów może pojawić się wątpliwość, czy na pewno jest to bezpieczne. Efiraty informuje nas na swojej stronie internetowej, że wszystkie informacje podane w trakcie ubiegania się o pożyczkę są odpowiednio chronione przez protokół SSL. Oznacza to, że nikt poza osobami uprawnionymi nie będzie miał do nich wyglądu.

Efiraty - Ogólne warunki

Kryteria, które należy spełnić, aby móc wnioskować o pożyczkę Efiraty nie zostały dokładnie zdefiniowane. Jednak zgodnie z zasadami dobrych praktyk oraz standardowymi kryteriami wprowadzanymi w branży FinTech jesteśmy w stanie podać kilka warunków, bez których otrzymanie wsparcia finansowego będzie niemożliwe. Bez względu na to, w jakiej firmie składamy wniosek:

 • musimy mieć ukończone co najmniej 24 lata oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • produkty finansowe przeznaczone są dla obywateli Polski posiadających miejsce zamieszkania na jej terenie,
 • w celu poprawnego wypełnienia wniosku niezbędne będzie podanie numeru i serii dowodu osobistego, dlatego należy sprawdzić datę jego ważności,
 • pożyczki realizowane są standardowo za pośrednictwem przelewu, co oznacza również konieczność posiadania własnego konta bankowego,
 • aby usprawnić kontakt na linii pożyczkodawca klient, konieczne będzie wprowadzenie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail,
 • musimy posiadać regularne źródło dochodu umożliwiające nam terminową spłatę zobowiązania,
 • pamiętajmy również, że pożyczkodawca sprawdzi nasze dane w rejestrach BIK, BIG, a negatywny wpis może zdecydować o odmowie udzielenia pożyczki.

Efiraty podkreśla, że nie wymaga od swoich klientów żadnych dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Dzięki temu proces wnioskowania odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu, a wszystkie informacje potrzebne do wypełnienia wniosku każdy z nas posiada pod ręką lub znajdzie je w swojej pamięci.

Efiraty - Pożyczka krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczki długoterminowe Efiraty opiera się na prostej procedurze, która nie powinna nikomu sprawić większych kłopotów. Jak zapewnia nas pożyczkodawca, od otrzymania wsparcia finansowego dzielą nas zaledwie trzy kroki. Zanim jednak rozpoczniemy składanie wniosku, niezbędne będzie przejście na stronę pożyczki. Można to zrobić, klikając przycisk “Złóż wniosek” znajdujący się w czytanej opinii. Jeśli znaleźliśmy się na odpowiedniej platformie, warto zapoznać się z informacjami udostępnionymi przez pożyczkodawcę. Następnie klikamy “Weź pożyczkę online” i wypełniamy krótki formularz swoim nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem e-mail. Po chwili powinien skontaktować się z nami przedstawiciel pożyczkodawcy. W rozmowie dowiemy się, na czym polega pożyczka i jakie warunki ma do zaoferowania Efiraty.

Po wybraniu odpowiednich parametrów pożyczki będziemy zobowiązani do wypełnienia szczegółowego wniosku, gdzie zawrzemy informacje  o swoich finansach, adresie, danych kontaktowych i osobowych. Następnie należy sprawdzić poprawność formularza oraz przejść do etapu drugiego. W tym momencie czeka nas weryfikacja tożsamości. Efiraty wprowadza do swojej procedury wnioskowania nowoczesną usługę Kontomatik. Musimy się przygotować na przekierowanie do podstrony, gdzie konieczne będzie zalogowanie się do swojego konta bankowego. Umożliwia to pobranie podstawowych danych osobowych i sprawdzenie poprawności informacji zawartych we wniosku. Z kolei trzecim etapem będzie potwierdzenie umowy. Przed tym jednak zalecamy zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami zawartymi w dokumencie. Po akceptacji należy oczekiwać na przelew bankowy.

Efiraty - Koszty pożyczki

Według informacji zawartych na stronie Efiraty okres kredytowania pożyczki wynosi od 3 do 48 miesięcy. Natomiast szczegółowe warunki zostaną ustalone po uwzględnieniu indywidualnej sytuacji finansowej danego klienta. Po skonsultowaniu się z doradcą klienta dowiadujemy się, że maksymalna kwota pożyczki wynosi 20 000 zł. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki o wartości 5 200 zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 49,91%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 9.135,10 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt pożyczki 3.935,10 zł (w tym: prowizja 3.182,40 zł, odsetki 752,70 zł), 36 miesięcznych rat równych po 253,76 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej Wnioskodawcy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę

Pożyczasz100045001650020000
Czas (miesięcy)48484848
Rata41.89125.66628.28837.70
Oddajesz2010.726031.6830157.4440209.6

Efiraty - Dane firmy

  • +71 88 98 600
  • cok@efiraty.pl
  • Efimea SA,
   pl. Powstańców Śląskich 16,
   53-314 Wrocław
   KRS 0000741343
   NIP 899-284-82-74
   REGON 380872412

Zalety

 • maksymalna kwota pożyczki 20 000 zł
 • maksymalny okres kredytowania 48 miesięcy

Wady

 • długi czas oczekiwania na kontakt z doradcą

Ocena

3.63
57 głosów

Komentarze

4 odpowiedzi na “Efiraty”

 1. Grzesiek pisze:

  pewnie nie opublikują, bo już wielokrotnie cenzurowali opinie na tym portalu. Firma – kontakt zerowy, numer telefonu podany na stronie nie działa, zalogować się do swojego konta mając pożyczkę niemożliwe bo błąd strony. Nie wiesz ile jeszcze masz i za co płacisz. Unikać.

 2. Marcelllo pisze:

  Nowa firma, dobry kontakt także przez tlefon

 3. Marek pisze:

  No i na pewno wchodzisz na niezależny portal i opowiadasz takie bajki. Jak to wam z mezem pomogli…

 4. Renata pisze:

  Luty był szczególnie ciężkim miesiącem. Wciąż na wszystko brakowało pieniedzy. Wtedy usłyszeliśmy z mezem o efiraty. To dzieki tej pożyczce 3000 zl mogliśmy odetchnąć. Kilka minut i wniosek wysłany. Teraz zostaje jedynie spłata przez rok niewielkich rat. Polecamy!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.