3 1

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

efino

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w efino

efino - Opinie

Serwis internetowy eFino jest własnością firmy MDP Finance Sp. z o.o. – tej samej, która wprowadziła na rynek pożyczek gotówkowych markę LendOn. Jest zatem przygotowany przez znanego dostawcę usług finansowych, który dokładnie wie, jak przygotować dobrą, opłacalną ofertę. Dodatkowo do dyspozycji klienta oddaje bardzo przystępnie zbudowany panel użytkownika, z którego można korzystać całą dobę. Znajdują się tam wszystkie najważniejsze dane dotyczące zaciągniętych zobowiązań. Tym sposobem uzyskuje się pełną kontrolę nad tym, jak przebiega spłata i jakie zaległości pozostały jeszcze do uregulowania. Ciekawostką jest jednak to, że w trakcie weryfikacji danych klienta korzysta się z usługi o nazwie Instantor. Ta umożliwia bardzo szybką weryfikację konta bankowego osoby, która stara się o uzyskanie pożyczki. To z kolei znacząco przyspiesza cały proces decyzyjny i pozwala na jak najszybsze uzyskanie pomocy finansowej. Wszystkie inne kroki niezbędne do skorzystania z usług serwisu są równie bezproblemowe.

efino - Pożyczki przez internet

Co w głównej mierze powinno skłonić potencjalnego klienta do tego, by skorzystał z usług eFino? Przede wszystkim bardzo elastyczny wybór zarówno dostępnej kwoty, jak również duży zakres czasu potrzebnego na spłatę zadłużenia. Można zatem zdecydować się na zaciągnięcie zobowiązania w wysokości do 5000 złotych na okres od 3 do 18 miesięcy. Równie ważne jest to, że miejsce, w którym sprawdza się informacje o zaciągniętym zobowiązaniu dostępne jest przez całą dobę. Bez względu na porę dnia mamy zatem na wyciągnięcie ręki wszystkie niezbędne informacje dotyczące stanu zadłużenia. Taka kontrola jest pomocna w dbaniu o kondycję budżetu domowego. Wielu zaciekawi również to, że każdorazowo o terminie spłaty poinformuje SMS z danymi dotyczącymi najbliższego przelewu. Dodatkowo nad dobrem klientów czuwają znakomicie przygotowani doradcy, którzy służą profesjonalną pomocą. Niewątpliwie godne podkreślenia jest również to, że dostawca usługi działa na rynku pożyczkowym od lat. Stworzył przez ten czas kilka znanych i dobrze rozpoznawalnych marek. Tym samym stanowi gwarancję zadowolenia każdego nowego klienta.

efino - Ogólne warunki

Kto może pozwolić sobie na to, by skorzystać z opisywanej tu oferty? Jest ona skierowana do osób, które skończyły 21 lat. Należy również legitymować się stałym adresem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i wykazywać stałe źródło dochodu, dzięki któremu uzyskuje się regularne wpływy na konto bankowe. Dobrze pamiętać o tym, że pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do potwierdzenia wysokości dochodów w czasie rozmowy z pracodawcą. Niemniej ważne jest zaakceptowanie Ramowej Umowy Pożyczki, umowy szczegółowej, regulaminu serwisu i wyrażenie zgody wymaganej zawartej na formularzu rejestracyjnym. Na stronie nie zawarto żadnych informacji dotyczących tego, czy klienci weryfikowani są w bazach dłużników, należy jednak przypuszczać, że zostaniemy sprawdzeni we wszystkich znanych rejestrach.

efino - Pożyczka krok po kroku

Droga do uzyskania potrzebnych pieniędzy jest banalnie prosta i składa się z trzech kroków. W pierwszej kolejności musimy wybrać pożądaną kwotę zobowiązania i ilość rat, w jakiej będzie spłacane zadłużenie. Dokonuje się tego przy pomocy suwaków umieszczonych na górze strony. Po tych czynnościach trzeba kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Ten przenosi do kolejnego kroku – formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić. Tam wprowadza się kilka najważniejszych danych na temat pożyczkobiorcy i zatwierdza się chęć wzięcia pożyczki. Potem pozostaje jedynie oczekiwać na wydanie odpowiedniej decyzji dotyczącej przyznania pożyczki lub odrzucenia wniosku. Jeśli zostanie on zaakceptowany i pozytywnie zaopiniowany, pozostaje czekać na przelew. O terminach spłat każdej kolejnej raty zainteresowany będzie informowany poprzez stosowne wiadomości SMS.

efino - Koszty pożyczki

Najważniejszą wiadomością dla każdego potencjalnego pożyczkobiorcy jest to, z jakimi kosztami musi liczyć się, korzystając z opisywanej oferty. W przybliżeniu kwestię tę przedstawia przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki 5000 PLN; ilość rat: 12; prowizja: 54,4%; odsetki w skali roku: 10%; wartość prowizji 2720,00 PLN; wartość odsetek 274,16 PLN; całkowita kwota do zapłaty 7994,16 PLN; RRSO 154%. To głównie dzięki tym danym można w przybliżeniu określić to, z jakimi opłatami dodatkowymi trzeba będzie się zmierzyć. Wiadomo jednak, że wyliczenia dokonywane są indywidualnie zgodnie z wnioskiem złożonym przez danego klienta. Takie indywidualne podejście do potrzeb każdego petenta świadczy o najwyższej jakości obsługi i dbaniu o interes każdego z nas z osobna.

Pożyczasz10002800820010050
Czas (miesięcy)24242424
Rata81162647808
Oddajesz194438881552819392

efino - Dane firmy

 • Infolinia: +48 22 388 66 33
  Dział windykacji: +48 22 388 66 34
 • info@efino.pl
 • Pożyczkodawcą jest MDP Finance Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszawa.
  KRS: 0000453034
  NIP: 525-254-89-58
  REGON: 363682923
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 22.00
  sb. – nd.: 9.00 – 18.00
  Dział windykacji:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb. – nd.: Nieczynne

 

Zalety

 • Niewielka ilość formalności
 • Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada w kilka minut
 • Weryfikacja tożsamości przy pomocy aplikacji Instator
 • Czas kredytowania od 3 do 18 miesięcy
 • Maksymalna dostępna kwota: 5000 złotych
 • Usługa pożyczkowa dostępna przez cały tydzień
 • Sprawny kontakt z działem windykacji w przypadku problemów ze spłatą

Wady

 • Wysoka dolna granica wieku (21 lat)
 • Górna granica wieku (70 lat)
 • Pożyczkodawca zastrzega sobie prawo prowadzenia konsultacji z pracodawcą wnioskodawcy
 • Niezbyt częste promocje
 • Niska kwota maksymalna pierwszej pożyczki
 • Weryfikacja w BIG/BIK, ERIF, KRD i KBIG

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *