efino recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Właścicielem serwisu eFino jest spółka Creamfinance Poland, tej samej, która wprowadziła na rynek pożyczek gotówkowych markę LendOn. Aktualnie strona internetowa marki nie istnieje.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

efino - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszawa
TelefonTelefon: 22 388 66 33
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@efino.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000453034
NIP: 5252548958
REGON: 14656326

Zalety i wady firmy efino

efino – Pożyczki przez internet

Co w głównej mierze powinno skłonić potencjalnego klienta do tego, by skorzystał z usług eFino? Przede wszystkim bardzo elastyczny wybór zarówno dostępnej kwoty, jak również duży zakres czasu potrzebnego na spłatę zadłużenia. Można zatem zdecydować się na zaciągnięcie zobowiązania w wysokości do 10000 złotych na okres od 3 do 24 miesięcy. Równie ważne jest to, że miejsce, w którym sprawdza się informacje o zaciągniętym zobowiązaniu dostępne jest przez całą dobę. Bez względu na porę dnia mamy zatem na wyciągnięcie ręki wszystkie niezbędne informacje dotyczące stanu zadłużenia. Taka kontrola jest pomocna w dbaniu o kondycję budżetu domowego. Wielu zaciekawi również to, że każdorazowo o terminie spłaty poinformuje SMS z danymi dotyczącymi najbliższego przelewu. Dodatkowo nad dobrem klientów czuwają znakomicie przygotowani doradcy, którzy służą profesjonalną pomocą. Niewątpliwie godne podkreślenia jest również to, że dostawca usługi działa na rynku pożyczkowym od lat. Stworzył przez ten czas kilka znanych i dobrze rozpoznawalnych marek. Tym samym stanowi gwarancję zadowolenia każdego nowego klienta.

efino – Ogólne warunki

Kto może pozwolić sobie na to, by skorzystać z opisywanej tu oferty? Jest ona skierowana do osób, które skończyły 21 lat. Należy również legitymować się stałym adresem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i wykazywać stałe źródło dochodu, dzięki któremu uzyskuje się regularne wpływy na konto bankowe. Dobrze pamiętać o tym, że pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do potwierdzenia wysokości dochodów w czasie rozmowy z pracodawcą. Niemniej ważne jest zaakceptowanie Ramowej Umowy Pożyczki, umowy szczegółowej, regulaminu serwisu i wyrażenie zgody wymaganej zawartej na formularzu rejestracyjnym. Na stronie nie zawarto żadnych informacji dotyczących tego, czy klienci weryfikowani są w bazach dłużników, należy jednak przypuszczać, że zostaniemy sprawdzeni we wszystkich znanych rejestrach.

efino – Pożyczka krok po kroku

Droga do uzyskania potrzebnych pieniędzy jest banalnie prosta i składa się z trzech kroków. W pierwszej kolejności musimy wybrać pożądaną kwotę zobowiązania i ilość rat, w jakiej będzie spłacane zadłużenie. Dokonuje się tego przy pomocy suwaków umieszczonych na górze strony. Po tych czynnościach trzeba kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Ten przenosi do kolejnego kroku – formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić. Tam wprowadza się kilka najważniejszych danych na temat pożyczkobiorcy i zatwierdza się chęć wzięcia pożyczki. Potem pozostaje jedynie oczekiwać na wydanie odpowiedniej decyzji dotyczącej przyznania pożyczki lub odrzucenia wniosku. Jeśli zostanie on zaakceptowany i pozytywnie zaopiniowany, pozostaje czekać na przelew. O terminach spłat każdej kolejnej raty zainteresowany będzie informowany poprzez stosowne wiadomości SMS.

efino – Koszty pożyczki

Najważniejszą wiadomością dla każdego potencjalnego pożyczkobiorcy jest to, z jakimi kosztami musi liczyć się, korzystając z opisywanej oferty.

W przybliżeniu kwestię tę przedstawia przykład reprezentatywny:

Całkowita kwota pożyczki 5000 PLN; ilość rat: 12; prowizja: 54,4%; odsetki w skali roku: 10%; wartość prowizji 2720,00 PLN; wartość odsetek 274,16 PLN; całkowita kwota do zapłaty 7994,16 PLN; RRSO 154%.

To głównie dzięki tym danym można w przybliżeniu określić to, z jakimi opłatami dodatkowymi trzeba będzie się zmierzyć. Wiadomo jednak, że wyliczenia dokonywane są indywidualnie zgodnie z wnioskiem złożonym przez danego klienta. Takie indywidualne podejście do potrzeb każdego petenta świadczy o najwyższej jakości obsługi i dbaniu o interes każdego z nas z osobna.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy efino zostaw swoją opinię.

7 komentarzy

nono

Udzielają raczej mniejszych kwot pożyczek, ale mogę polecić ponieważ pożyczka terminowa i w takich warunkach, jakie oczekiwałem. Efino jest pożyczkodawcą udzielającym pożyczek ratalnych. Z tego powodu pożyczki darmowe nie są dostępne w ofercie tej firmy. W Efino nowi klienci mogą otrzymać od 1000 do 6000 złotych do spłaty w ciągu minimum 3, a maksymalnie 18 miesięcy. Dla pożyczających po raz kolejny dostępna kwota zwiększa się do 10 000 złotych, a okres spłaty wydłuża do 24 miesięcy.

00 Odpowiedz
Kejsi

Szybka i wygodna pożyczka na tysiąc złotych. Proces przyznania pożyczki odbywał się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki dostałem w kilka minut. Pierwsza pożyczka od Efino jest za darmo i co dla mnie bardzo ważna nie wymaga wielu formalności. Szybkie pieniądze na konto i miła obsługa. Polecam!

00 Odpowiedz
Olga z Kraka

Pilnie potrzebowałam pieniędzy. Zepsuł mi się samochód, a moja praca polega na jeżdżeniu po klientach, więc nie mogłam sobie pozwolić na przerwę w pracy. Szybko przejrzałam internet i znalazłam ofertę efino. Pożyczka ma bardzo dobre zasady. Ma niewielką ilość formalności, co sprawia, że szybko wypełnia się wniosek.

00 Odpowiedz
Kapitan_P

Raty mają bardzo duże oprocentowanie, ale jeżeli ktoś tak jak ja potrzebuje rozłożenia pożyczki na ponad rok, nie ma innego wyjścia. Samo wypełnienie wniosku i pozytywne jego rozpatrzenie, trwało dokładnie chwilę. Pożyczka jest tylko na duże kwoty, więc gdy się zdecydowałem, musiałem wziąć więcej niż potrzebowałem 😀

00 Odpowiedz
K.K

Z pożyczki w Efino warto korzystać w sytacjach, gdy pilnie są potrzebne pieniądze. W banku odmówiono mi kredytu, tutaj pożyczka online była dla mnie dostępna w ciągu kilku minut. Pożyczyłam niewielką kwotę, którą spłacam w niskich ratach. I co ważne – nie było mowy o żadnych dodatkowych kosztach, bo wszystkie prowizje znałam w chwili wypełnienia wniosku.

00 Odpowiedz
Claire

jak dla mnie duże koszty pożyczki, ale nie miałam wyjścia, bo to jedyna firma, która zgodzila się na raty na 1,5 roku. poza tym, jestem zadowolona

00 Odpowiedz
klient

Z eFino już kilka razy korzystałem piszom że będą sprawdzać u szefa ale do mojego jeszcze chyba nie dzwonili chyba że nic mi nie muwił. Łatwo można wypełnić u nich wniosek i szybko przysyłajom pieniądze. Mozna też na dłużej rozłozyć spłate pozyczki. dobre jest to, że można sie do nich dodzwonic latwo i ze pozyczaja tez jak braknie w weekend. jak wszedzie, zeby bylo tanio to trzeba stale splacac bo jak nie to naliczaja odsetki ale to jak wszyscy. kolegom tez muwilem i tez juz biorom u nich i sa zadowoleni

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
efino logo
Podobne oferty do efino
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: