Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Dziesiątka Finanse

4.08
130 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w Dziesiątka Finanse

Dziesiątka Finanse - Opinie

Dziesiątka Finanse to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek ratalnych z obsługą domową. Klienci, którzy zdecydują się na złożenie wniosku w tej instytucji i otrzymają pozytywną decyzję kredytową, otrzymują harmonogram rat. W zależności od wybranej przez wnioskodawcę kwoty dostępność terminów spłaty się różni. Jednak jak ostatecznie wygląda oferta pożyczkodawcy Dziesiątka?

Jeżeli zdecydujemy się złożyć wniosek o pożyczkę w tej firmie, mamy szansę na wsparcie finansowe w wysokości maksymalnie 15 000 zł. Z kolei minimalna wartość zobowiązania wynosi 500 zł. Na jaki okres kredytowania możemy rozłożyć spłatę? Według kalkulatora dostępnego na stronie pożyczkodawcy, najkrótszy termin wynosi 10 tygodni. Z kolei najdłuższy dostępny przy wyższych kwotach od 4 000 zł to 104 tygodnie

 

Dziesiątka Finanse – Dane kontaktowe

Nazwa: Dziesiątka Finanse
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 15 000 do 24 mies.
Siedziba firmy: Królewska 18, Warszawa 00-103
Telefon: 669 555 111
e-mail: biuro@dziesiatka.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 900-20:00
Sb 9:00-15:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Dziesiątka Finanse - Kto może wnioskować o pożyczki Dziesiątka Finanse?

Dlaczego pożyczka w tej firmie to prawdziwy strzał w dziesiątkę? Pierwszym powodem, który z pewnością przyciągnie wielu pożyczkobiorców, są o wiele łagodniejsze wymagania niż w przypadku ofert w bankach. Jak się prezentują? Dziesiątka wymaga od swoich wnioskodawców ukończenia co najmniej 18 lat i posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych. To podstawa, jeśli chodzi o zawarcie umowy z firmą. Oczywistym powinien być również obowiązek posiadania ważnego dowodu osobistego. Dodatkowo niezbędne jest również stały adres zameldowania na terenie Polski. Natomiast w celu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej musimy wykazać regularne źródło dochodu. W ten sposób pożyczkodawca minimalizuje ryzyko nieterminowej spłaty pożyczki zarówno dla siebie, jak i klienta. Na koniec warto wspomnieć, że konieczna będzie również akceptacja warunków umowy oraz jej podpisanie.

Jak zapewnia pożyczkodawca, bezpieczną pożyczkę z Dziesiątką Finanse mogą otrzymać osoby fizyczne. Należą do nich również:

 • uczniowie, 
 • studenci, 
 • rolnicy, 
 • emeryci,
 • renciści,
 • oraz każda osoba powyżej 18 roku życia, która uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Czy Dziesiątka dzwoni do pracodawcy?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, musisz wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Pożyczkodawca Dziesiątka zastrzega sobie prawo do zweryfikowania informacji wpisanych we wniosku w miejscu zatrudnienia wnioskodawcy. Jednak wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Nie we wszystkich przypadkach Dziesiątka skontaktuje się z pracodawcą. Są to wyjątkowe sytuacje, kiedy pojawią się wątpliwości dotyczące wiarygodności danych.

 

Dziesiątka Finanse - Co wyróżnia pożyczki przez internet Dziesiątka Finanse?

Bez wątpienia Dziesiątka wyróżnia się na tle pozostałych firm sposobem dostarczenia pieniędzy klientowi. Większość pożyczkodawców wysyła pieniądze w formie przelewu. Natomiast opisywana firma informuje, że pieniądze trafią do klienta za pośrednictwem przedstawiciela do miejsca zamieszkania. Tak więc, nie powinno nas dziwić, że Dziesiątka wymaga od wnioskodawców wskazania stałego adresu. Jeżeli ktoś nie ma zaufania do bankowości elektronicznej, będzie to dla niego doskonałe rozwiązanie. Ponadto pożyczkodawca zapewnia, że jest to szybki i wygodny sposób na pozyskanie potrzebnej gotówki.  

Dwie pożyczki w jednej firmie? W Dziesiątka Finanse to możliwe! 

Zazwyczaj pożyczkodawcy akceptują jedynie aktywne zobowiązania wobec innych firm. Znalezienie takiego, który pozwala na posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie, jest trudne. Jednak Dziesiątka Finanse dopuszcza taką możliwość. Jak to działa? Pożyczkobiorca może złożyć wniosek o kolejne wsparcie finansowe, jeżeli minęło co najmniej 120 dni od zaciągnięcia pierwszej pożyczki. Bez wątpienia jest to duży ukłon w stronę klientów.

Dziesiątka Finanse - Jak wnioskować o pożyczki z Dziesiątka Finanse?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Dziesiątka Finanse, należy przejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Można to zrobić w prostu sposób, klikając powyższy przycisk “Weź pożyczkę w Dziesiątka” lub jeden z banerów. 

Po przejściu na stronę firmy wyświetla się wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków należy określić interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać od 500 do 15 000 zł z terminem znajdującym się w przedziale od 10 do 104 tygodni.

Teraz powinniśmy sprawdzić koszty pożyczki. Jeśli wszystko się zgadza, klikamy “Weź pożyczkę” i przechodzimy do formularza. 

W tym miejscu zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza swoimi danymi osobowymi, kontaktowymi oraz adresowymi. Następnie zaznaczamy niezbędne zgody i zatwierdzamy wniosek

Teraz pozostaje nam czekać na kontakt z przedstawicielem pożyczkodawcy i umówienie się na wizytę. Podczas spotkania zostanie udzielona pożyczka. 

Innym rozwiązaniem może być również zgłoszenie się do pożyczkodawcy, dzwoniąc pod wskazany na stronie internetowej numer lub wysyłając wiadomość SMS. Warto zaznaczyć, że Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. 

Wszelkich informacji na temat oferty lub istniejących zobowiązań można zasięgnąć w niezwykle prosty sposób, a mianowicie kontaktując się z Konsultantami dostępnymi poprzez czat online uruchomiony na stronie dziesiatka.pl

Jak spłacić pożyczkę Dziesiątka?

Warto wiedzieć, że oferta Dziesiątki to pozabankowa pożyczka z obsługą domową. Oznacza to, że pożyczka zostanie nie tylko udzielona w domu klienta, ale również w takim sam sposób spłacona. Po pierwszą ratę doradca zgłosi się po 7 dniach od podpisania umowy. Następne wpłaty będzie odbierał w odstępach tygodniowych! Pamiętajmy, że nie są to standardowe raty miesięczne!

 

Dziesiątka Finanse - Koszt pożyczki Dziesiątka

Każdą pożyczkę należy oddać. Dlatego też powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na koszty zobowiązania. W tym przypadku na całkowitą kwotę pożyczki składają się: odsetki oraz opłata przygotowawcza. Maksymalne RRSO wynosi 1425.93%. Z kolei reprezentatywny przykład pożyczki prezentuje się następująco:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 213,56%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 1300 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 673,60 zł (w tym: opłata przygotowawcza prowizja 536,88 zł, odsetki 51,72 zł); całkowita kwota do zapłaty 1973,60 zł, płatna w 40 równych ratach w wysokości po 76,95 zł każda; z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 39 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonano na dzień 17.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 1300 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 10 do 104 tygodni.

Podane poniżej koszty mają charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i przeliczone na raty miesięczne oraz mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz400072001180015000
Czas (miesięcy)24242424
Rata325.35569.31846.991217.49
Oddajesz7808.413663.4420327.7629219.76

Dziesiątka Finanse - Dane firmy

 • Dział Obsługi Klienta
  +48 669 555 111
 • biuro@dziesiatka.pl
 • Godziny otwarcia:
  Pn. – Pt.: 8.00-20.00
  Sob. 9:00-15:00
 • Dane firmy:
  Dziesiątka Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  ul. Królewska 18
  00-103 Warszawa

  KRS 0000069320
  NIP 7842426890

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 15 000 zł
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Bezpieczny proces wnioskowania
 • Możliwość zaciągnięcia drugiej pożyczki po 120 dniach od złożenia pierwszego wniosku
 • Gotówka do ręki
 • Długie godziny pracy pożyczkodawcy
 • Elastyczne raty
 • Spłata pożyczki w formie tygodniowych rat
 • Profesjonalna obsługa domowa klienta

Wady

Brak wad

Ocena

4.08
130 głosów

Komentarze

4 odpowiedzi na “Dziesiątka Finanse”

 1. Stanisław pisze:

  Wszsytko poszło sprawnie i szybko! Zaraz po wypełnieniu formularza oddzwoniła do mnie pani, przyznała mi pożyczkę, a pieniążki miałem już kolejnego dnia w domu.

 2. Adam pisze:

  10 to najlepsza pożyczka, szybko, proste formalności i kasa w domu. Ja polecam w 100%.

 3. Feliks pisze:

  Pożyczki w Dziesiątce stają się powoli u mnie tradycją. To już trzecie Święta kiedy ratują mi życie. Z decyzją nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze pozytywnie rozpatrują ale może dlatego, że zawsze spłacam na czas. Polecam!

 4. Sonia pisze:

  Fajnie wszystko opisane ale niestety w rzeczywistości to całkiem inaczej wygląda. Na infolinii obiecują złote góry nawet klientowi u którego spłacalność jest 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.