Dziesiątka Finanse recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
93%

Dziesiątka Finanse to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek ratalnych z obsługą domową. Klienci, którzy zdecydują się na złożenie wniosku w tej instytucji i otrzymają pozytywną decyzję kredytową, otrzymują harmonogram rat. W zależności od wybranej przez wnioskodawcę kwoty dostępność terminów spłaty się różni. Jednak jak ostatecznie wygląda oferta pożyczkodawcy Dziesiątka?

Pożyczkowy Portal

Dziesiątka Finanse - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa
TelefonTelefon: 669 555 111
Godziny pracyGodziny pracy: pn - pt 08:00 - 18:00; sb 09:00 - 15:00
E-mailE-mail: kontakt@10online.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Dziesiątka Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000069320
NIP: 7842426890
REGON: 300976329

Zalety i wady firmy Dziesiątka Finanse

Dziesiątka Finanse – Pożyczki przez internet

Jeżeli zdecydujemy się złożyć wniosek o pożyczkę w tej firmie, mamy szansę na wsparcie finansowe w wysokości maksymalnie 8 000 zł. Z kolei minimalna wartość zobowiązania wynosi 500 zł. Na jaki okres kredytowania możemy rozłożyć spłatę? Według kalkulatora dostępnego na stronie pożyczkodawcy, najkrótszy termin wynosi 10 tygodni. Z kolei najdłuższy to 60 tygodni

Bez wątpienia Dziesiątka wyróżnia się na tle pozostałych firm sposobem dostarczenia pieniędzy klientowi. Większość pożyczkodawców wysyła pieniądze w formie przelewu. Natomiast opisywana firma informuje, że pieniądze trafią do klienta za pośrednictwem przedstawiciela do miejsca zamieszkania. Tak więc, nie powinno nas dziwić, że Dziesiątka wymaga od wnioskodawców wskazania stałego adresu. Jeżeli ktoś nie ma zaufania do bankowości elektronicznej, będzie to dla niego doskonałe rozwiązanie. Ponadto pożyczkodawca zapewnia, że jest to szybki i wygodny sposób na pozyskanie potrzebnej gotówki.  

Dwie pożyczki w jednej firmie? W Dziesiątka Finanse to możliwe! 

Zazwyczaj pożyczkodawcy akceptują jedynie aktywne zobowiązania wobec innych firm. Znalezienie takiego, który pozwala na posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie, jest trudne. Jednak Dziesiątka Finanse dopuszcza taką możliwość. Jak to działa? Pożyczkobiorca może złożyć wniosek o kolejne wsparcie finansowe, jeżeli minęło co najmniej 120 dni od zaciągnięcia pierwszej pożyczki. Bez wątpienia jest to duży ukłon w stronę klientów.

Dziesiątka Finanse – Ogólne warunki

Dlaczego pożyczka w tej firmie to prawdziwy strzał w dziesiątkę? Pierwszym powodem, który z pewnością przyciągnie wielu pożyczkobiorców, są o wiele łagodniejsze wymagania niż w przypadku ofert w bankach. Jak się prezentują? Dziesiątka wymaga od swoich wnioskodawców ukończenia co najmniej 21 lat i posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych. To podstawa, jeśli chodzi o zawarcie umowy z firmą. Oczywistym powinien być również obowiązek posiadania ważnego dowodu osobistego. Dodatkowo niezbędne jest również stały adres zameldowania na terenie Polski. Natomiast w celu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej musimy wykazać regularne źródło dochodu. W ten sposób pożyczkodawca minimalizuje ryzyko nieterminowej spłaty pożyczki zarówno dla siebie, jak i klienta. Na koniec warto wspomnieć, że konieczna będzie również akceptacja warunków umowy oraz jej podpisanie.

Jak zapewnia pożyczkodawca, bezpieczną pożyczkę z Dziesiątką Finanse mogą otrzymać osoby fizyczne. Należą do nich również:

  • uczniowie, 
  • studenci, 
  • rolnicy, 
  • emeryci,
  • renciści,
  • oraz każda osoba powyżej 21 roku życia, która uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Czy Dziesiątka dzwoni do pracodawcy?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, musisz wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Pożyczkodawca Dziesiątka zastrzega sobie prawo do zweryfikowania informacji wpisanych we wniosku w miejscu zatrudnienia wnioskodawcy. Jednak wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Nie we wszystkich przypadkach Dziesiątka skontaktuje się z pracodawcą. Są to wyjątkowe sytuacje, kiedy pojawią się wątpliwości dotyczące wiarygodności danych.

Dziesiątka Finanse – Pożyczka krok po kroku

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Dziesiątka Finanse, należy przejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Można to zrobić w prostu sposób, klikając powyższy przycisk “Weź pożyczkę w Dziesiątka” lub jeden z banerów. 

Po przejściu na stronę firmy wyświetla się wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków należy określić interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać od 500 do 8 000 zł z terminem znajdującym się w przedziale od 10 do 60 tygodni.

Teraz powinniśmy sprawdzić koszty pożyczki. Jeśli wszystko się zgadza, klikamy “Weź pożyczkę” i przechodzimy do formularza. 

W tym miejscu zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza swoimi danymi osobowymi, kontaktowymi oraz adresowymi. Następnie zaznaczamy niezbędne zgody i zatwierdzamy wniosek

Teraz pozostaje nam czekać na kontakt z przedstawicielem pożyczkodawcy i umówienie się na wizytę. Podczas spotkania zostanie udzielona pożyczka. 

Innym rozwiązaniem może być również zgłoszenie się do pożyczkodawcy, dzwoniąc pod wskazany na stronie internetowej numer lub wysyłając wiadomość SMS. Warto zaznaczyć, że Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00.

Wszelkich informacji na temat oferty lub istniejących zobowiązań można zasięgnąć w niezwykle prosty sposób, a mianowicie kontaktując się z Konsultantami dostępnymi poprzez czat online uruchomiony na stronie dziesiatka.pl

Jak spłacić pożyczkę Dziesiątka?

Warto wiedzieć, że oferta Dziesiątki to pozabankowa pożyczka z obsługą domową. Oznacza to, że pożyczka zostanie nie tylko udzielona w domu klienta, ale również w takim sam sposób spłacona. Po pierwszą ratę doradca zgłosi się po 7 dniach od podpisania umowy. Następne wpłaty będzie odbierał w odstępach tygodniowych! Pamiętajmy, że nie są to standardowe raty miesięczne!

Dziesiątka Finanse – Koszty pożyczki

Każdą pożyczkę należy oddać. Dlatego też powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na koszty zobowiązania. W tym przypadku na całkowitą kwotę pożyczki składają się: odsetki oraz opłata przygotowawcza. Maksymalne RRSO wynosi 1382,19%.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rrzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 172,69%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3500 zł; oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt pożyczki 2002,00 zł (w tym opłata przygotowawcza 80 zł, prowizja 1797,37 zł, odsetki 124,63 zł); całkowita kwota do zapłaty 5502,00 zł, płatna w 50 równych ratach w wysokości po 110,04 zł z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 49 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonano na dzień 01.07.2021 r.

Podane koszty mają charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Dziesiątka Finanse zostaw swoją opinię.

4 komentarze

Stanisław

Wszsytko poszło sprawnie i szybko! Zaraz po wypełnieniu formularza oddzwoniła do mnie pani, przyznała mi pożyczkę, a pieniążki miałem już kolejnego dnia w domu.

00 Odpowiedz
Adam

10 to najlepsza pożyczka, szybko, proste formalności i kasa w domu. Ja polecam w 100%.

00 Odpowiedz
Feliks

Pożyczki w Dziesiątce stają się powoli u mnie tradycją. To już trzecie Święta kiedy ratują mi życie. Z decyzją nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze pozytywnie rozpatrują ale może dlatego, że zawsze spłacam na czas. Polecam!

00 Odpowiedz
Sonia

Fajnie wszystko opisane ale niestety w rzeczywistości to całkiem inaczej wygląda. Na infolinii obiecują złote góry nawet klientowi u którego spłacalność jest 100%.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
dziesiątka finanse logo
Podobne oferty do Dziesiątka Finanse
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: