DuetKasa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

DuetKasa to firma, która udziela pożyczek z gwarantem/żyrantem. Dzięki temu pożyczkobiorcą może zostać nawet osoba zadłużona. Po złożeniu wniosku nasze dane trafią do spółki Salifter będącej właścicielem DuetKasa. W swojej ofercie posiada pożyczki ratalne od 2 500 do 25 000 zł.  Okres spłaty wynosi 12, 24, 36, 48 lub  60 miesięcy. W zależności od kwoty może być dostępna większa liczba rat, mniejsza lub wszystkie, tak jak przy kwocie od 20 000 zł. Największą z zalet oferty jest możliwość otrzymania potrzebnej gotówki nawet przez osoby posiadające negatywne wpisy w bazach.

Pożyczkowy Portal

DuetKasa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Raciborska 35A 44-200 Rybnik
TelefonTelefon: 699 822 755
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00-20.00
E-mailE-mail: kontakt@duetkasa.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy DuetKasa.pl

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy DuetKasa

DuetKasa – Pożyczki przez internet

Jak zapewnia nas pożyczkodawca, znalezienie odpowiedniego gwaranta to klucz do pozytywnej decyzji kredytowej. Dzięki niemu dla firmy pożyczkowej nie ma znaczenia, czy mieliśmy dotąd jakiekolwiek problemy ze spłatą zobowiązań. To pożyczka dla zadłużonych, którzy chcą wyjść na prostą. Dodatkowo udostępnienie wniosku na stronie internetowej daje nam możliwość ubiegania się o pożyczkę w dowolnym czasie i miejscu. Nic nas nie ogranicza. Procedura wnioskowania w pożyczki DuetKasa przebiega szybko i bezproblemowo. Nie musimy się martwić długimi kolejkami i koniecznością poproszenia o wolne w pracy. W razie wątpliwości mamy do dyspozycji sekcję “Pytania i Odpowiedzi” oraz kontakt z konsultantem.

DuetKasa – Ogólne warunki

Pożyczka online DuetKasa to szansa na szybki zastrzyk gotówki dla osób:

  • posiadających złej historii w BIK,
  • z komornikiem,
  • mających wpisy w rejestrach dłużników.

Jak to możliwe? Wszystko dzięki obecności gwaranta! To osoba, która w razie niewywiązania się przez nas z obowiązków wynikających z umowy, bierze na siebie odpowiedzialność uregulowania zadłużenia. Takie zabezpieczenie daje pożyczkodawcy gwarancję spłaty pożyczki, a pożyczkobiorcy pewność, że otrzyma potrzebne środki. Bez względu na to, czy ubiegamy się o wsparcie finansowe po raz pierwszy, a może jest to nasz kolejny wniosek, pożyczkodawca nie wprowadza żadnych ograniczeń w wysokości pożyczki i długości okresu kredytowania. Niezmiennie jest to od 2 500 do 25 000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy.

Każdy wnioskodawca musi spełniać kilka podstawowych wymagań, którymi są:

  • ukończenie od 25 do 75 lat,
  • miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • wykazanie dochodu.

Ponadto pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o upadłość konsumencką. W przypadku tej pożyczki pewne kryteria muszą zostać również spełnione przez gwaranta, ponieważ to on w razie problemów przejmuje nasze zobowiązanie. Żyrant musi mieć od 25 do 75 lat, wykazać się stabilnością finansową, pozytywną historią kredytową oraz zdolnością do spłaty zobowiązania za pożyczkobiorcę w razie potrzeby. DuetKasa podkreśla, że jest to warunek konieczny bez względu na parametry pożyczki. Dodatkowo gwarant musi być właścicielem aktywnego rachunku bankowego i posiadać jego numer, mieć działający adres e-mail oraz telefon kontaktowy. Warto również wspomnieć, że tak jak wnioskodawca musi posiadać dochód, jednak nie jest wymagane jego udokumentowanie.

DuetKasa – Pożyczka krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę w DuetKasa, należy przejść przez kilka etapów wnioskowania. Pierwsze, co musimy zrobić, to przejście na stronę internetową pożyczkodawcy, a następnie ustalenie parametrów pożyczki. Za pomocą suwaków w wirtualnym kalkulatorze wybieramy kwotę pożyczki oraz okres spłaty. W efekcie otrzymamy informację na temat wysokości raty miesięcznej. Następnie wypełniamy krótki formularz znajdujący się obok kalkulatora swoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, adresem e-mail, peselem oraz kodem pocztowym. Zaznaczamy wszystkie potrzebne zgody i klikamy “Chcę pożyczkę!”. Zostaniemy zobowiązani również do udzielenia kilku innych informacji, między innymi danych gwaranta.

Pamiętajmy, że przed zaakceptowaniem wszystkich informacji powinniśmy się z nimi zapoznać, zarówno jeśli chodzi o zgody, jak i warunki pożyczki.

Następnie należy czekać na telefon od konsultanta. W trakcie rozmowy zostaną zweryfikowane wszystkie podane przez nas dane. W dalszej kolejności konsultant zapyta nas o kilka dodatkowych informacji. Kolejnym etapem będzie rozmowa telefoniczna z osobą, którą podaliśmy jako gwaranta. Po wypełnieniu przez nas wniosku otrzymał on link z dalszą częścią formularza. Jeśli udzielił potrzebnych informacji, również powinien spodziewać się rozmowy weryfikacyjnej. Zostanie zapytany o to, czy zrozumiał treść umowy i swoje obowiązki. Jeśli kontakt z pożyczkobiorcą oraz gwarantem nie będzie utrudniony, wówczas możemy spodziewać się pożyczki na konto przez internet już w ciągu maksymalnie 48h. Przyczynami dłuższego czasu oczekiwania jest złożenie wniosku w dni wolne od pracy, weekend lub święta, problemy z nawiązaniem kontaktu lub konieczność złożenia dodatkowych dokumentów (tylko w razie wątpliwości pożyczkodawcy).

Warto zaznaczyć, że pieniądze z pożyczki otrzymuje w pierwszej kolejności gwarant. Dopiero on przekazuje nam środki w ustalonej przez nas formie. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa i wyeliminowanie próby oszustw.

DuetKasa – Koszty pożyczki

Podczas procesu wnioskowania ustalamy termin spłaty. Warto wtedy przemyśleć, czy rata miesięczna nie przekracza naszych możliwości finansowych i nie sprawi nam kłopotu. Jeśli wybierzemy okres 48 miesięcy, oznacza to, że przez cztery lata będziemy dokonywać spłaty długu w 48 równych ratach. Wszystkie informacje na temat numeru konta bankowego oraz inne ważne dane znajdziemy w umowie pożyczki. Jeśli nie wywiążemy się ze swoich obowiązków, wówczas odpowiedzialność spada na gwaranta. Nasz dług przechodzi na żyranta również w razie bankructwa czy śmierci.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 97,3%. Pożyczając 2500 zł na 12 miesięcy, płacisz 295.36zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 3544.31 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 500 zł. Opłata administracyjna 375 zł. Oprocentowanie stałe: 10%

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy DuetKasa zostaw swoją opinię.
Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
duetkasa logo
Podobne oferty do DuetKasa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: