DailyCredit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Z dniem 08.09.2020 spółka Daily Credit zmieniła nazwę na Giantus sp. z o.o. Obecnie strona istnieje, ale nie ma możliwości wnioskowania o dodatkowe wsparcie finansowe, ani założenia konta na stronie firmy.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

DailyCredit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kościuszki 47C, 16-400 Suwałki
TelefonTelefon: 87 777 00 02
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@dailycredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Giantus Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000726954
NIP: 8442362129
REGON: 369941337

Zalety i wady firmy DailyCredit

DailyCredit – Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne udzielane są online z długoterminowym okresem spłaty. Aby zaciągnąć pożyczkę wystarczy zarejestrować się na konto oficjalnej strony firmy, w panelu „rejestracja”. Wszystkie kroki podejmowane są online, co jest dużym ułatwieniem dla Klientów. Możemy zaciągnąć pożyczkę ratalną w kwocie od 300 do 5000 zł na czas spłaty do 30 miesięcy. Musimy potwierdzić nasze stałe dochody – można zrobić to poprzez dodanie pliku, załącznika (dokumentów) w Panelu Klienta. Interfejs jest przejrzysty, ale wygląda mało atrakcyjnie w porównaniu z innymi serwisami pożyczek ratalnych.

Trzeba wiedzieć, że dopiero po spłacie pierwszej pożyczki będziemy mogli otrzymać kolejną pożyczkę po zaksięgowaniu naszej spłaty na koncie. Dopiero wtedy wzrosną dostępne kwoty pożyczki. Za drugim razem pożyczka może wynosić 900 zł, za trzecim 1200 zł, za czwartym 1500 zł, za piątym 2000 zł, za szóstym 2500zł, a za siódmym 3000 zł. Trochę więc mylna jest informacja, że możemy wnioskować o 5000 zł – musielibyśmy regularnie pożyczać w DailyCredit. Jeśli regularnie potrzebujemy pożyczek, lepiej rozważyć zaciągnięcie zobowiązania finansowego w innych firmach i skorzystać z promocyjnych warunków dla nowych klientów.

DailyCredit – Ogólne warunki

Jeżeli zainteresowała Cię pożyczka w DailyCredit, musisz spełniać odpowiednie warunki. Po pierwsze pożyczkę może otrzymać wyłącznie osoba pełnoletnia. Wyznaczona jest również dosyć wysoka górna granica wieku, która wynosi 75 lat. Trzeba posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polce. Aby uzyskać pożyczkę w DailyCredit również trzeba mieć założone własne konto bankowe, posiadać numer telefonu oraz udokumentowane stałe dochody. Dodatkowo dokonujemy wpłaty weryfikacyjnej na konto bankowe, w celu potwierdzenia tożsamości. Tak zwana opłata rejestracyjna wynosi 1 zł. Pamiętajmy, że firma sprawdza w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.., czy jesteśmy zadłużeni. To w skrócie wszystkie warunki, które postawił Pożyczkodawca.

DailyCredit – Pożyczka krok po kroku

By zaciągnąć pożyczkę w DailyCredit trzeba wykonać następujące kroki: Po pierwsze rejestrujemy się na stronie w Panelu Klienta i dokonujemy przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 zł na konto Pożyczkodawcy. Gdy będziemy dokonywać wpłaty 1 zł, zostaniemy automatycznie przekierowani do systemu płatności Homepay, gdzie musimy wybrać swój bank, w którym posiadamy własny rachunek. Na koniec musimy przedstawić ważny dokument potwierdzający bieżące dochody. Robimy to poprzez wgraniu pliku w Panelu Klienta. Później czekamy tylko na decyzję Pożyczkodawcy. Jeżeli pozytywnie przejdziemy cały proces, zostaną przelane należności na konto bankowe.

DailyCredit – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Pożyczając 1000 zł na okres spłaty w 12 równych ratach, musimy liczyć się z następującymi kosztami: całkowita kwota do zapłaty 1 605 zł (w tym: prowizja 550 zł, odsetki 55 zł), kwota raty 133,75 zł, okres , oprocentowanie stałe w skali roku 10%, RRSO – 159,50 %.

Jeśli pomylimy się z wysokością spłaty raty, nadpłata pożyczki zostanie nam zwrócona bezpośrednio na podany numer rachunku bankowego. Jest to bardzo wygodne, ale z drugiej strony warto wiedzieć, że firma DailyCredit pobierze opłatę za w wysokości 2,99 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy DailyCredit zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
dailycredit logo
Podobne oferty do DailyCredit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: