Crediko recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Crediko.pl była firmą udzielająca pożyczek ratalnych online. Należy do spółki ForFinance, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje. Obecnie domena crediko.pl jest na sprzedaż.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Crediko - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
TelefonTelefon: 22 270 65 65
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@crediko.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy ForFinance Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000719398
NIP: 5272839127
REGON: 369507931

Zalety i wady firmy Crediko

Crediko – Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne w Crediko.pl możliwe są już od kwoty 100 zł. Maksymalnie jesteśmy w stanie zaciągnąć, aż 500 000 zł. Pożyczkę ratalną możemy rozłożyć od 3 do 120 równych rat. Możliwości zaciągnięcia pożyczki są dwie. Mogą się o nią starać osoby prywatne, jak i również przedsiębiorstwa. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, dlatego możemy zaciągnąć tak pokaźną sumę pieniężną, siedząc wygodnie w fotelu. Jeżeli przejdziemy pozytywnie cały proces rejestracji i nasz wniosek zostanie zaakceptowany, możemy również korzystać z dodatkowych usług takich jak: sprawdzenia raportów BIK, udziału w promocjach organizowanych przez pożyczkodawcę, wprowadzenia zmian w podanych danych osobowych po zalogowaniu się na panel klienta.

Usługobiorca ma możliwość skorzystania z usług ZAPYTANIE PREMIUM. Oznacza to, że klient może uzyskać informacje na temat: dodatkową weryfikację danych czy np. uzyskanie nieodpłatnego raportu BIG. Jeżeli jesteśmy zainteresowani Usługą Zapytania Premium, musimy zalogować się na swoje konto klienta i nacisnąć na zakładkę PAKIETY. Dodatkowo, wybieramy formę zapłaty i zamawiamy usługę. Kiedy naciśniemy na przycisk ZAMAWIAM I PŁACĘ, będzie to równoznaczne z zaakceptowaniem umowy Usługi Zapytania Premium.

Crediko – Ogólne warunki

Jeżeli jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki ratalnej w Crediko.pl, musimy spełniać następujące warunki. Pożyczkobiorca musi być osobom pełnoletnią zamieszkującą terytorium Polski. Crediko.pl weryfikuje swoich klientów w bazach typu BIK. Jeżeli nie będziemy spłacać w terminie swoich zobowiązań, możemy szybko pojawić się na liście osób zadłużonych.

Crediko – Pożyczka krok po kroku

Aby zaciągnąć pożyczkę w Crediko.pl wchodzimy na główną stronę firmy i na kalkulatorze, wybieramy odpowiednie dane, takie jak koszt pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć, jak również okres spłaty zobowiązania. Poniżej kalkulatora znajdują się dane, które jesteśmy zobowiązani wypełnić. Pożyczkodawca prosi nas o podanie, takich danych jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz miejsce zamieszkania. Kolejnym krokiem jest naciśnięcie na przycisk „utwórz konto”, które jest jednoznaczne z zaakceptowaniem umowy. Wysyłając zapytanie z uzupełnionym formularzem, automatycznie zostaje założone konto użytkownika na serwisie Crediko.pl. Rejestracja jest całkowicie bezpieczna i bezpłatna.

Aby sfinalizować całą procedurę, musimy również wnieść opłatę rejestracyjną w wysokości 1 złotego, w celu potwierdzenia danych osobowych. Robimy to po zalogowaniu się na konto użytkownika, wybierając odpowiednie dane oraz numer konta pożyczkodawcy. Przed dokonaniem wpłaty trzeba upewnić się, czy aby na pewno wszystko wprowadzone dane są poprawny i czy kwota w wysokości 1 zł jest wybrana poprawnie. Jeżeli przejdziemy ten proces prawidłowo, nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie na akceptację wniosku i przyznanie należności.

Crediko – Koszty pożyczki

Reprezentacyjny przykład kosztów pożyczki:

Zaciągając kwotę w wysokości 10 786,36 zł na okres spłaty 60 miesięcy koszty będą wynosić: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,45%, raty  318,63 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 8337,96 zł (w tym: prowizja 1610,33 zł; odsetki 4124,32 zł, koszt ubezpieczenia 2603,31 zł), całkowita kwota do zapłaty 19 124,32 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Crediko zostaw swoją opinię.

6 komentarzy

Eh.,

Z czystym sumieniem polecam crediko. Pożyczka jest na bardzo dobrych warunkach, więc nie ma o co się obawiać. Wszystko jest ok. Pomocna obsługa, więc można o wszystko zapytać. Polecam każdemu, komu nie starsza do pierwszego. Niestety w takich czasach żyjemy. To smutne, ale tak jest. Trzeba sobie jakoś radzić.

00 Odpowiedz
uratowana

Firmę można szybko otworzyć, ale gdy na przykład po drugim miesiącu działalności nie zapłaci kilku klientów, masz duży problem. Miałam faktury na 28 000 złotych, których nie opłaciło 2 zleceniodawców. Podatki do zapłaty, a ja nie miałam na koncie nawet 100 złotych. Gdyby nie pożyczka firmowa od Crediko.pl już dawno poszłabym z torbami.

00 Odpowiedz
Gameofthrone

Nie jestem pewna tej firmy. Nie wybrałam ich jako mojego pożyczkodawcy. Niestety… Nie ma na ich temat żadnych informacji. Nic nie można znaleźć a do tego nigdzie nie ma kontaktu do nich. Jeżeli więc miałabym jakieś pytania, gdzie mogłabym je zadać? Sama pożyczka posiada wysokie rrso, czyli nie opłaca się brać u nich, skoro jest tyle firm do wyboru.

00 Odpowiedz
Maria S.

Firma dość nowa, ale potrzebowałam wziąć pożyczkę i chciałam rozłożyć raty na jak najdłuższy czas. Zdecydowałam się na Crediko ze względu na to, że mają minimalne formalności, ale niestety nie ma żadnego kontaktu z firmą. Pożyczka jest spłacana regularnie, ale co jeśli nie będę miała jak spłacić? Bardzo mało informacji na temat firmy.

00 Odpowiedz
{192:)P)

Firma dość nowa, ale potrzebowałam wziąć pożyczkę i chciałam rozłożyć raty na jak najdłuższy czas. Zdecydowałam się na Crediko ze względu na to, że mają minimalne formalności, ale niestety nie ma żadnego kontaktu z firmą. Pożyczka jest spłacana regularnie, ale co jeśli nie będę miała jak spłacić? Bardzo mało informacji na temat firmy.

00 Odpowiedz
Adriana M.

Pożyczka online już kilka razy uratowała mnie przed finansową porażką. Miałam różne historie, jakieś remonty, bo sąsiedzi, nagłe choroby czy szkolne wydatki. Zawsze mi pomagała chwilówka, bo mogłam złożyć wniosek bez wychodzenia z domu. Liczył się także czas – tutaj mogłam otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
crediko.pl logo
Podobne oferty do Crediko
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: