Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Cashmat

1
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 4 000 zł
Weź pożyczkę
w Cashmat

Cashmat - Opinie

Cashmat jest internetowym serwisem pożyczkowym, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie zarówno szybkich pożyczek krótkoterminowych (chwilówek), jak i kredytów konsumenckich. Pożyczki ratalne mają wartość maksymalną 4000 złotych i mogą być spłacane nawet przez 30 miesięcy. Uzyskane w ten sposób pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. W ramach prowadzonego portalu możliwe jest złożenie stosownego wniosku kredytowego w firmie SuperGrosz, która jest organem udzielającym wnioskowanego wsparcia finansowego.

Cashmat - Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług świadczonych przez portal pożyczkowy Cashmat? Przede wszystkim bardzo szybki proces decyzyjny. Jest on w pełni zautomatyzowany i tym samym zdecydowanie sprawniejszy niż procedury stosowane w przypadku tradycyjnych pożyczkodawców. Nie musimy zatem oczekiwać na sprawdzenie złożonego przez nas wniosku. Nikt nie wymaga również tego, byśmy przesyłali wypełnione przez siebie dokumenty. Wszystkie formalności związane z rejestracją i weryfikacją aż do wypłaty środków przebiegają szybciej, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Wypłata środków następuje nawet kilka minut po wykonaniu wszystkich niezbędnych kroków. Zyskujemy zatem sporo czasu i otrzymujemy niezbędną pomoc finansową tak szybko, jak to możliwe. Niemniej ważne jest to, że podejmując decyzję zaciągnięciu pożyczki, od razu wiemy, jakie koszty poniesiemy. Wszystkie opłaty i prowizje znane są jeszcze przed podpisaniem umowy. Ponadto nad najwyższą jakością obsługi klienta czuwa sztab dobrze wyszkolonych specjalistów, którzy dbają o to, byśmy byli w pełni zadowoleni. Czymś ciekawym jest również program lojalnościowy skierowany do stałych klientów. Ci, którzy spłacają dług w terminie, mogą liczyć na to, że będą mogli pożyczać na wyjątkowo dogodnych, atrakcyjnych warunkach, które znacząco obniżają koszty dodatkowe. Wisienką na torcie jest to, że spółka bazuje w całości na polskim kapitale, co niewątpliwie jest dużym plusem. Wiemy bowiem, od kogo pożyczamy pieniądze i wiadomo, do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc.

Cashmat - Ogólne warunki

Kto może zostać klientem serwisu pożyczkowego Cashomat? Osoba, która spełni łącznie wszystkie stawiane przez pożyczkodawcę warunki. Najważniejsze z nich to odpowiedni wiek. W tym przypadku wynosi on od 23 do 70 lat. Równie ważne jest to, by wykazywać się dokumentami potwierdzającymi polskie obywatelstwo. Wśród weryfikowanych informacji o potencjalnym kliencie jest również stałe źródło otrzymywanych przez niego dochodów. Szczegółowej weryfikacji podlega też historia kredytowa. Wśród sprawdzanych baz informacji o dłużnikach znajdują się BIK, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A., KRD i BIG InfoMonitor. Warto zatem odpowiednio wcześnie postarać się o budowanie pozytywnej historii kredytowej. To popłaca nie tylko w przypadku opisywanej firmy, ale również innych instytucji udzielających pożyczek gotówkowych na procent. W celu dokończenia stosownej rejestracji użytkownika należy też zalogować się do swojego rachunku bankowego z pomocą aplikacji GroszConnect. Jej użycie chronione jest przez stosowne zabezpieczenia internetowe SSL.

Cashmat - Pożyczka krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej Cashmat.pl jest banalnie prosta. Została zawarta w trzech prostych krokach, które musi wykonać każdy chętny do uzyskania dodatkowej gotówki. Przede wszystkim za pomocą dostępnych na stronie suwaków należy wybrać kwotę pożyczki (od 1000 do 4000 złotych) i okres spłaty zadłużenia (od 8 do 30 miesięcy). Otrzymuje się wówczas wszelkie niezbędne, aczkolwiek orientacyjne koszty. Wyliczona zostaje wysokość raty, kwota pożyczki, wartość prowizji, odsetek i łączna kwota do spłaty. Potem należy nacisnąć przycisk „weź pożyczkę”. Następnie konieczne jest to, by wypełnić stosowny wniosek, w którym zawieramy wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Następnie, przy pomocy aplikacji GroszConnect należy dokonać weryfikacji konta bankowego. Później dokonywana jest analiza złożonego przez nas wniosku. O jej wyniku poinformowani zostaniemy za pomocą wiadomości e-mail lub sms. Przyznaną przez pożyczkodawcę kwotę otrzymujemy bezpośrednio po sprawdzeniu przesłanych przez nas formularzy.

Cashmat - Koszty pożyczki

Koszty pożyczki w Cashomat określone są zgodnie z zamieszczonym na stronie przykładem reprezentatywnym. Jak on wygląda? Całkowita kwota pożyczki 2000 PLN, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 267,50 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, całkowity koszt pożyczki 1209,98 zł  w tym: prowizja 1100 zł, odsetki 109,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3209,98 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 156,1% (stan na dzień 28.06.2016 r.). Na stronie opisano jeszcze opłaty związane z pożyczką krótkoterminową na kwotę 1000 złotych. Zgodnie z tymi zapisami przykład przedstawia się następująco: całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; prowizja 199 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1199 PLN; RRSO 809,8% (stan na dzień 28.06.2016).

Pożyczasz1500200011001600
Czas (miesięcy)12121212
Rata200.62200.62
Oddajesz2407.44200011002407.44

Cashmat - Dane firmy

 • +48 22 102 19 00
 • kontakt@cashmat.pl
 • Pożyczkodawcą jest Rankomat Sp. z o.o. Sp. K., ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa.
  REGON: 363096183
  NIP: 5272751881
  KRS: 0000588980
 • Godziny działania infolinii:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb.: 9.00 – 17.00

Zalety

 • Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie w postaci plików do pobrania
 • Bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach
 • Weryfikacja konta przez aplikację
 • Możliwa przedterminowa spłata

Wady

 • Niska kwota maksymalna pożyczki (4000 zł)
 • Wysoka dolna granica wieku pożyczkobiorcy (23 lata)
 • Mało przejrzysta strona internetowa

Ocena

1 (20%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.