Cashmat recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Właścicielem marki pożyczkowej Cashmat jest spółka Rankomat, a pożyczającym firma SuperGrosz. Aktualnie strona Cashmat nie istnieje i nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę online.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Cashmat - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa
TelefonTelefon: 22 102 19 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@cashmat.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Rankomat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Cashmat

Cashmat – Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług świadczonych przez portal pożyczkowy Cashmat? Przede wszystkim bardzo szybki proces decyzyjny. Jest on w pełni zautomatyzowany i tym samym zdecydowanie sprawniejszy niż procedury stosowane w przypadku tradycyjnych pożyczkodawców. Nie musimy zatem oczekiwać na sprawdzenie złożonego przez nas wniosku. Nikt nie wymaga również tego, byśmy przesyłali wypełnione przez siebie dokumenty. Wszystkie formalności związane z rejestracją i weryfikacją aż do wypłaty środków przebiegają szybciej, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Wypłata środków następuje nawet kilka minut po wykonaniu wszystkich niezbędnych kroków. Zyskujemy zatem sporo czasu i otrzymujemy niezbędną pomoc finansową tak szybko, jak to możliwe. Niemniej ważne jest to, że podejmując decyzję zaciągnięciu pożyczki, od razu wiemy, jakie koszty poniesiemy. Wszystkie opłaty i prowizje znane są jeszcze przed podpisaniem umowy. Ponadto nad najwyższą jakością obsługi klienta czuwa sztab dobrze wyszkolonych specjalistów, którzy dbają o to, byśmy byli w pełni zadowoleni. Czymś ciekawym jest również program lojalnościowy skierowany do stałych klientów. Ci, którzy spłacają dług w terminie, mogą liczyć na to, że będą mogli pożyczać na wyjątkowo dogodnych, atrakcyjnych warunkach, które znacząco obniżają koszty dodatkowe. Wisienką na torcie jest to, że spółka bazuje w całości na polskim kapitale, co niewątpliwie jest dużym plusem. Wiemy bowiem, od kogo pożyczamy pieniądze i wiadomo, do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc.

Cashmat – Ogólne warunki

Kto może zostać klientem serwisu pożyczkowego Cashomat? Osoba, która spełni łącznie wszystkie stawiane przez pożyczkodawcę warunki. Najważniejsze z nich to odpowiedni wiek. W tym przypadku wynosi on od 23 do 70 lat. Równie ważne jest to, by wykazywać się dokumentami potwierdzającymi polskie obywatelstwo. Wśród weryfikowanych informacji o potencjalnym kliencie jest również stałe źródło otrzymywanych przez niego dochodów. Szczegółowej weryfikacji podlega też historia kredytowa. Wśród sprawdzanych baz informacji o dłużnikach znajdują się BIK, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A., KRD i BIG InfoMonitor. Warto zatem odpowiednio wcześnie postarać się o budowanie pozytywnej historii kredytowej. To popłaca nie tylko w przypadku opisywanej firmy, ale również innych instytucji udzielających pożyczek gotówkowych na procent. W celu dokończenia stosownej rejestracji użytkownika należy też zalogować się do swojego rachunku bankowego z pomocą aplikacji GroszConnect. Jej użycie chronione jest przez stosowne zabezpieczenia internetowe SSL.

Cashmat – Pożyczka krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej Cashmat.pl jest banalnie prosta. Została zawarta w trzech prostych krokach, które musi wykonać każdy chętny do uzyskania dodatkowej gotówki. Przede wszystkim za pomocą dostępnych na stronie suwaków należy wybrać kwotę pożyczki (od 1000 do 4000 złotych) i okres spłaty zadłużenia (od 8 do 30 miesięcy). Otrzymuje się wówczas wszelkie niezbędne, aczkolwiek orientacyjne koszty. Wyliczona zostaje wysokość raty, kwota pożyczki, wartość prowizji, odsetek i łączna kwota do spłaty. Potem należy nacisnąć przycisk „weź pożyczkę”. Następnie konieczne jest to, by wypełnić stosowny wniosek, w którym zawieramy wszystkie najważniejsze informacje na nasz temat. Następnie, przy pomocy aplikacji GroszConnect należy dokonać weryfikacji konta bankowego. Później dokonywana jest analiza złożonego przez nas wniosku. O jej wyniku poinformowani zostaniemy za pomocą wiadomości e-mail lub sms. Przyznaną przez pożyczkodawcę kwotę otrzymujemy bezpośrednio po sprawdzeniu przesłanych przez nas formularzy.

Cashmat – Koszty pożyczki

Koszty pożyczki w Cashomat określone są zgodnie z zamieszczonym na stronie przykładem reprezentatywnym. Jak on wygląda?

Całkowita kwota pożyczki 2000 PLN, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 267,50 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, całkowity koszt pożyczki 1209,98 zł  w tym: prowizja 1100 zł, odsetki 109,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3209,98 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 156,1% (stan na dzień 28.06.2016 r.).

Na stronie opisano jeszcze opłaty związane z pożyczką krótkoterminową na kwotę 1000 złotych. Zgodnie z tymi zapisami przykład przedstawia się następująco:

całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; prowizja 199 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1199 PLN; RRSO 809,8% (stan na dzień 28.06.2016).

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Cashmat zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
cashmat logo
Podobne oferty do Cashmat
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: