Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

BOSS pożyczka

1
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w BOSS pożyczka

BOSS pożyczka - Opinie

Boss Pożyczka to firma, której liczne zalety docenią przedsiębiorcy potrzebujący szybkiej pomocy w spłacie bieżących zobowiązań finansowych. Świadczone przez nią usługi dedykowane są nie tylko mikroprzedsiębiorcom, ale również właścicielom większych spółek, które mają chwilowe problemy z zachowaniem płynności finansowej. To znakomite wsparcie dla wszystkich, którzy doceniają liczne zalety bankowości innowacyjnej. Przekonali się o tym wszyscy wątpiący w tradycyjne sposoby pozyskiwania pieniędzy za pośrednictwem banków. Instytucje finansowe funkcjonujące za pośrednictwem oddziałów terenowych żądają bowiem wielu niezbędnych dokumentów i zaświadczeń. Związane z tym formalności zajmują wiele czasu. W przypadku opisywanego przedsiębiorstwa jest inaczej. Sprawy formalne ograniczono do niezbędnego minimum. Tym samym otrzymanie żądanej kwoty staje się bezproblemowe i znacznie szybsze niż w przypadku wizyty w oddziale. Dodatkowo maksymalna kwota, która może wpłynąć na nasze konto nawet w drugim dniu od złożenia wniosku wynosi aż 10 tysięcy złotych i może zostać spłacona maksymalnie w 24 miesiące.

BOSS pożyczka - Pożyczki przez internet

Co sprawia, że warto skorzystać z usług Boss Pożyczka? Przede wszystkim przejrzystość oferty, którą tak bardzo cenią ci, prowadzący na co dzień swoje własne firmy. Unikanie ukrytych opłat to najważniejsze, co można otrzymać, bo zyskuje się rzetelną informację, ile trzeba przeznaczyć na spłatę zadłużenia. Ponadto wielu zaufało temu, że proces aplikowania o pożyczkę jest niespotykanie prosty i przebiega bardzo szybko. Nie trzeba przy tym przedstawiać żadnych firmowych dokumentów. Wszystko opiera się tylko na najważniejszych danych zawartych w dowodzie osobistym. Chętni do skorzystania z oferty mogą też liczyć na dużą szansę otrzymania wnioskowanej pożyczki i to, że pożądane środki pieniężne trafią na ich konto nawet po 24 godzinach. Przedsiębiorcy mogą być zatem pewni, iż otrzymają dokładnie to, na czym zależy im najbardziej. Mogą też, w czasie 4 miesięcy od zaciągnięcia pierwszej pożyczki, wziąć kolejną. Wyjdą tym samym nawet z tych tarapatów, które wydawały się tak poważne.

BOSS pożyczka - Ogólne warunki

Do kogo skierowana jest oferta handlowa przygotowana przez serwis Boss Pożyczka? W przeciwieństwie do innych tego typu przedsiębiorstw to kieruje swoją propozycję nie dla osób fizycznych, a dla przedsiębiorców pracujących na własny rachunek. Zrozumiałe jest zatem, że podstawowym warunkiem, który należy spełnić jest prowadzenie działalności gospodarczej. To jednak nie wszystko, bo na potrzeby niezbędnych czynności rejestracyjnych należy również legitymować się dowodem osobistym i być właścicielem numeru telefonu, na który wysłane będą wszystkie najważniejsze wiadomości związane z zaciągniętym zobowiązaniem finansowym. Wielu interesuje zapewne i to, w jakim wieku może być pożyczkobiorca. Zgodnie z wiadomościami zawartymi na stronie, musi znaleźć się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat.

BOSS pożyczka - Pożyczka krok po kroku

Jak należy postępować, krok po kroku, by otrzymać pomoc finansową dla przedsiębiorców świadczoną przez Boss Pożyczka? Zanim dowiemy o wszystkich szczegółach procesu aplikacyjnego, warto pamiętać, że został on maksymalnie uproszczony. Od wnioskodawcy nie wymaga się zatem dokumentów rejestrowych, księgowych czy bankowych, żadnych poręczeń ani zabezpieczeń. Dzięki temu wszystkie następujące po sobie czynności przebiegają nadzwyczaj szybko. To ważne dla wszystkich, którym najbardziej zależy na czasie. Zatem jak należy postąpić? Pierwszym krokiem jest wybranie żądanej kwoty i okresu spłaty. Wszystko to wykonuje się za pośrednictwem intuicyjnie zbudowanej strony. Potem wypełnia się i składa znajdujący się na niej wniosek. Należy umieścić w nim szereg informacji, których oczekuje pożyczkodawca. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych należy przesłać je w celu weryfikacji złożonego, kompletnego wniosku. Decyzję odnośnie do przyznania pożyczki otrzymujemy maksymalnie w ciągu godziny. Zostanie ona wysłana do nas mailowo lub też dowiemy się o niej telefonicznie. Wówczas pozostaje jedynie oczekiwać na kuriera, który przywiezie stosowną umowę. Po jej podpisaniu gotówka zostanie nam wypłacona maksymalnie w terminie 1 dnia roboczego od dopilnowania wszystkich niezbędnych formalności.

BOSS pożyczka - Koszty pożyczki

Z jakim wydatkiem należy liczyć się w przypadku pożyczenia środków pieniężnych w Boss Pożyczka? Informacje na ten temat zawiera przykład reprezentatywny. Zgodnie z nim pożyczając kwotę 5000 złotych na maksymalny czas 24 miesięcy należy liczyć się z tym, że wartość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO) wyniesie 85,56%. Rata miesięczna to wydatek w wysokości 372,72 zł, zaś stała roczna stopa oprocentowania ma wartość 10%. Odsetki od kwoty pożyczki: 536,54 zł, jednorazowa opłata przygotowawcza: 3400 zł, miesięczna opłata administracyjna: 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 8936, 54 zł.

Pożyczasz2500340018002600
Czas (miesięcy)13131313
Rata292.33292.33
Oddajesz3800.29340018003800.29

BOSS pożyczka - Dane firmy

 • +48 22 460 03 00, +48 801 40 40 40
 • info@bosspozyczka.pl
 • Pożyczkodawcą jest Business Online Sales Systems Sp. z o.o., ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa.
  KRS  0000332371
  NIP 5342427508
  REGON 141918409

Zalety

 • Szybki proces weryfikacyjny
 • Minimum formalności
 • Wysoka kwota
 • Płatność czekiem GIRO
 • Możliwość wzięcia drugiej pożyczki przed spłaceniem pierwszej

Wady

 • Pieniądze pożyczane tylko na potrzeby płatności firmowych
 • Produkt dostępny od 20 roku życia
 • Wysokie koszty

Ocena

1 (20%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.