BOSS pożyczka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Boss Pożyczka aktualnie istnieje pod nową nazwą: Biznes Ratka. To marka pożyczkowa udzielająca dodatkowego wsparcia finansowego dla przedsiębiorców. Właścicielem serwisu jest Money Beat Sp. z o.o., a pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

boss pożyczka logo
Kwota
1000 zł - 20 000 zł
Okres
1 - 36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

BOSS pożyczka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: 611 100 417
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biznes@ratka.plratka.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy MoneyBeat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
REGON: 362678227

Zalety i wady firmy BOSS pożyczka

BOSS Pożyczka – Pożyczki przez internet

Co sprawia, że warto skorzystać z usług Boss Pożyczka? Przede wszystkim przejrzystość oferty, którą tak bardzo cenią ci, prowadzący na co dzień swoje własne firmy. Unikanie ukrytych opłat to najważniejsze, co można otrzymać, bo zyskuje się rzetelną informację, ile trzeba przeznaczyć na spłatę zadłużenia. Ponadto wielu zaufało temu, że proces aplikowania o pożyczkę jest niespotykanie prosty i przebiega bardzo szybko. Nie trzeba przy tym przedstawiać żadnych firmowych dokumentów. Wszystko opiera się tylko na najważniejszych danych zawartych w dowodzie osobistym. Chętni do skorzystania z oferty mogą też liczyć na dużą szansę otrzymania wnioskowanej pożyczki i to, że pożądane środki pieniężne trafią na ich konto nawet po 24 godzinach. Przedsiębiorcy mogą być zatem pewni, iż otrzymają dokładnie to, na czym zależy im najbardziej. Mogą też, w czasie 4 miesięcy od zaciągnięcia pierwszej pożyczki, wziąć kolejną. Wyjdą tym samym nawet z tych tarapatów, które wydawały się tak poważne.

BOSS Pożyczka – Ogólne warunki

Do kogo skierowana jest oferta handlowa przygotowana przez serwis Boss Pożyczka? W przeciwieństwie do innych tego typu przedsiębiorstw to kieruje swoją propozycję nie dla osób fizycznych, a dla przedsiębiorców pracujących na własny rachunek. Zrozumiałe jest zatem, że podstawowym warunkiem, który należy spełnić jest prowadzenie działalności gospodarczej. To jednak nie wszystko, bo na potrzeby niezbędnych czynności rejestracyjnych należy również legitymować się dowodem osobistym i być właścicielem numeru telefonu, na który wysłane będą wszystkie najważniejsze wiadomości związane z zaciągniętym zobowiązaniem finansowym. Wielu interesuje zapewne i to, w jakim wieku może być pożyczkobiorca. Zgodnie z wiadomościami zawartymi na stronie, musi znaleźć się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat.

BOSS Pożyczka – Pożyczka krok po kroku

Jak należy postępować, krok po kroku, by otrzymać pomoc finansową dla przedsiębiorców świadczoną przez Boss Pożyczka? Zanim dowiemy o wszystkich szczegółach procesu aplikacyjnego, warto pamiętać, że został on maksymalnie uproszczony. Od wnioskodawcy nie wymaga się zatem dokumentów rejestrowych, księgowych czy bankowych, żadnych poręczeń ani zabezpieczeń. Dzięki temu wszystkie następujące po sobie czynności przebiegają nadzwyczaj szybko. To ważne dla wszystkich, którym najbardziej zależy na czasie. Zatem jak należy postąpić? Pierwszym krokiem jest wybranie żądanej kwoty i okresu spłaty. Wszystko to wykonuje się za pośrednictwem intuicyjnie zbudowanej strony. Potem wypełnia się i składa znajdujący się na niej wniosek. Należy umieścić w nim szereg informacji, których oczekuje pożyczkodawca. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych należy przesłać je w celu weryfikacji złożonego, kompletnego wniosku. Decyzję odnośnie do przyznania pożyczki otrzymujemy maksymalnie w ciągu godziny. Zostanie ona wysłana do nas mailowo lub też dowiemy się o niej telefonicznie. Wówczas pozostaje jedynie oczekiwać na kuriera, który przywiezie stosowną umowę. Po jej podpisaniu gotówka zostanie nam wypłacona maksymalnie w terminie 1 dnia roboczego od dopilnowania wszystkich niezbędnych formalności.

BOSS Pożyczka – Koszty pożyczki

Z jakim wydatkiem należy liczyć się w przypadku pożyczenia środków pieniężnych w Boss Pożyczka? Informacje na ten temat zawiera przykład reprezentatywny. Zgodnie z nim pożyczając kwotę 5000 złotych na maksymalny czas 24 miesięcy należy liczyć się z tym, że wartość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO) wyniesie 85,56%. Rata miesięczna to wydatek w wysokości 372,72 zł, zaś stała roczna stopa oprocentowania ma wartość 10%. Odsetki od kwoty pożyczki: 536,54 zł, jednorazowa opłata przygotowawcza: 3400 zł, miesięczna opłata administracyjna: 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 8936, 54 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy BOSS pożyczka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
boss pożyczka logo
1000 zł - 20 000 zł
Kwota
1 - 36 miesięcy
Okres
Podobne oferty do BOSS pożyczka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: