2.6666666666667 6

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Blinck

2.67
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Blinck

Blinck - Opinie

Pożyczka ratalna w Blinck możliwa jest od 1000 do 10000 zł. Możliwa jest spłata w równych ratach, maksymalnie do 48 miesięcy. Blinck to serwis oferujący tylko i wyłącznie pożyczki ratalne online, dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Pożyczkodawcą jest spółka Lens Finanse, która swoją siedzibę ma w Warszawie, przy ulicy Rtm Witolda Pileckiego 63.

Blinck - Pożyczki przez internet

Blinck oferuje pożyczki ratalne do 10000 zł, z tym że dla stałych, lojalnych klientów firma przygotowała możliwość zaciągnięcia pożyczki do 30000 zł. Blinck dla swoich klientów stworzył szybki i prosty sposób wnioskowania o pożyczkę ratalną. Wystarczy, że posiadasz dowód osobisty i chwilę czasu na wypełnienie krótkiego wniosku. Firma weryfikuje zdolność kredytową pożyczkobiorców. Od tego w dużej mierze jest uzależniona decyzja o przyznanie pożyczki. Jeżeli obecnie spłacamy kredyt w innym banku, jest możliwe uzyskanie pożyczki ratalnej w Blinck. Podczas weryfikacji zdolności kredytowej pożyczkodawca zdecyduje czy kolejna pożyczka nie będzie za dużym obciążeniem dla klienta. Firma również weryfikuje swoich klientów w bazach typu BIG czy BIK. Jeżeli jesteś klientem Blinck, który regularnie spłaca swoje zobowiązania, możesz liczyć na przyznanie niższych kosztów dodatkowych np. niższe oprocentowania pożyczki. Pożyczkę możemy spłacić w każdym momencie, nawet przed wyznaczonym terminem zawartym w umowie. Jeżeli mamy jakieś pytania odnośnie pożyczki, możemy skontaktować się z konsultantami firmy dostępnymi pod numerem telefonu: +48 519 200 800 i +48 22 133 70 00. Konsultanci pracują od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Również można skontaktować się za pośrednictwem e-maila: kontakt@blinck.pl.

Blinck - Ogólne warunki

Proces starania się o pożyczkę ratalną w Blinck jest bardzo prosty. Wystarczy przygotować dowód osobisty oraz posiadać aktywny numer telefonu oraz adres e-mail. Osoby starające się o zaciągnięcie pożyczki, muszą również spełniać następujące wymagania:

 • Pożyczkobiorca musi posiadać zdolność do czynności prawnych,
 • Stale zamieszkuje terytorium Polski,
 • Posiada aktualny dowód osobisty (wymagane jest podanie numeru PESEL),
 • Jest to osoba w wieku od 24 do 70 lat,
 • Posiada aktywny numer konta bankowego, numer telefonu oraz adres e-mail.

Blinck - Pożyczka krok po kroku

Cały proces zaciągnięcia pożyczki w Blinck odbywa się online. Na głównej stronie serwisu znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki i czas jej spłaty. Kolejno wystarczy kliknąć przycisk “złóż wniosek” i automatycznie zostaje się przeniesionym na stronę z formularzem, który musimy wypełnić. Pożyczkodawca prosi nas o podanie imienia i nazwiska, numeru dowodu osobistego oraz PESEL, daty urodzenia, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Również ważne jest, aby wcześniej osoba starająca się o pożyczkę w Blinck zarejestrowała się na stronie. We wniosku trzeba podać hasło logowania się do strony www.blinck.pl. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie wszystkich poniższych zgód oraz przelanie kwoty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł, z numeru konta bankowego, na które chcesz, żeby zostały przelane należności. Numer ten nie może różnić się od tego, który został wpisany w formularzu. Kwota, która zostanie przez ciebie przelana, zostanie zwrócona w przeciągu 2 dni roboczych. Po kilkunastu minutach powinieneś otrzymać odpowiedź odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku na adres e-mail, lub SMS. Przelew zostanie zrealizowany 60 min po otrzymaniu informacji, że wniosek został pozytywnie rozpatrzony.

Blinck - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki: Zaciągając 4000 zł na okres 24 miesięcy, musimy liczyć się z następującymi kosztami dodatkowymi: RRSO: 73,81%, rata miesięczna: 289,73 zł, roczna stała stopa oprocentowania: 9,99%,odsetki od kwoty pożyczki: 429,35 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa): 1900 zł, opłata administracyjna (miesięczna): 26 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 6.953,35 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Blinck - Dane firmy

 • +48 22 133 70 00
 • kontakt@blinck.pl
 • Lens Finance Spółka Akcyjna, ul. rtm. Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa.

Zalety

 • Możliwość rozłożenia pożyczki na 48 rat
 • Wysoka kwota pożyczki do 10 000 zł
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki

Wady

 • Można zaciągnąć pożyczkę w wieku od 24 lat
 • Brak promocji dla nowych klientów
 • Firma sprawdza klientów w bazach dłużników typu BIG

Ocena

2.67 (53.4%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *