Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.





Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Blinck

2.58
12 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Blinck

Blinck - Opinie

Pożyczka ratalna w Blinck możliwa jest od 1000 do 10000 zł. Możliwa jest spłata w równych ratach, maksymalnie do 48 miesięcy. Blinck to serwis oferujący tylko i wyłącznie pożyczki ratalne online, dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Pożyczkodawcą jest spółka Lens Finanse, która swoją siedzibę ma w Warszawie, przy ulicy Rtm Witolda Pileckiego 63.

Blinck - Pożyczki przez internet

Blinck oferuje pożyczki ratalne do 10000 zł, z tym że dla stałych, lojalnych klientów firma przygotowała możliwość zaciągnięcia pożyczki do 30000 zł. Blinck dla swoich klientów stworzył szybki i prosty sposób wnioskowania o pożyczkę ratalną. Wystarczy, że posiadasz dowód osobisty i chwilę czasu na wypełnienie krótkiego wniosku. Firma weryfikuje zdolność kredytową pożyczkobiorców. Od tego w dużej mierze jest uzależniona decyzja o przyznanie pożyczki. Jeżeli obecnie spłacamy kredyt w innym banku, jest możliwe uzyskanie pożyczki ratalnej w Blinck. Podczas weryfikacji zdolności kredytowej pożyczkodawca zdecyduje czy kolejna pożyczka nie będzie za dużym obciążeniem dla klienta. Firma również weryfikuje swoich klientów w bazach typu BIG czy BIK. Jeżeli jesteś klientem Blinck, który regularnie spłaca swoje zobowiązania, możesz liczyć na przyznanie niższych kosztów dodatkowych np. niższe oprocentowania pożyczki. Pożyczkę możemy spłacić w każdym momencie, nawet przed wyznaczonym terminem zawartym w umowie. Jeżeli mamy jakieś pytania odnośnie pożyczki, możemy skontaktować się z konsultantami firmy dostępnymi pod numerem telefonu: +48 519 200 800 i +48 22 133 70 00. Konsultanci pracują od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Również można skontaktować się za pośrednictwem e-maila: kontakt@blinck.pl.

Blinck - Ogólne warunki

Proces starania się o pożyczkę ratalną w Blinck jest bardzo prosty. Wystarczy przygotować dowód osobisty oraz posiadać aktywny numer telefonu oraz adres e-mail. Osoby starające się o zaciągnięcie pożyczki, muszą również spełniać następujące wymagania:

 • Pożyczkobiorca musi posiadać zdolność do czynności prawnych,
 • Stale zamieszkuje terytorium Polski,
 • Posiada aktualny dowód osobisty (wymagane jest podanie numeru PESEL),
 • Jest to osoba w wieku od 24 do 70 lat,
 • Posiada aktywny numer konta bankowego, numer telefonu oraz adres e-mail.

Blinck - Pożyczka krok po kroku

Cały proces zaciągnięcia pożyczki w Blinck odbywa się online. Na głównej stronie serwisu znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki i czas jej spłaty. Kolejno wystarczy kliknąć przycisk “złóż wniosek” i automatycznie zostaje się przeniesionym na stronę z formularzem, który musimy wypełnić. Pożyczkodawca prosi nas o podanie imienia i nazwiska, numeru dowodu osobistego oraz PESEL, daty urodzenia, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Również ważne jest, aby wcześniej osoba starająca się o pożyczkę w Blinck zarejestrowała się na stronie. We wniosku trzeba podać hasło logowania się do strony www.blinck.pl. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie wszystkich poniższych zgód oraz przelanie kwoty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł, z numeru konta bankowego, na które chcesz, żeby zostały przelane należności. Numer ten nie może różnić się od tego, który został wpisany w formularzu. Kwota, która zostanie przez ciebie przelana, zostanie zwrócona w przeciągu 2 dni roboczych. Po kilkunastu minutach powinieneś otrzymać odpowiedź odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku na adres e-mail, lub SMS. Przelew zostanie zrealizowany 60 min po otrzymaniu informacji, że wniosek został pozytywnie rozpatrzony.

Blinck - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki: Zaciągając 4000 zł na okres 24 miesięcy, musimy liczyć się z następującymi kosztami dodatkowymi: RRSO: 73,81%, rata miesięczna: 289,73 zł, roczna stała stopa oprocentowania: 9,99%,odsetki od kwoty pożyczki: 429,35 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa): 1900 zł, opłata administracyjna (miesięczna): 26 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 6.953,35 zł.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Blinck - Dane firmy

 • +48 22 133 70 00
 • kontakt@blinck.pl
 • Lens Finance Spółka Akcyjna, ul. rtm. Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa.

Blinck pożyczki opinie

Blinck to platforma internetowa umożliwiająca użytkownikowi skorzystanie z oferty pożyczek online. Podczas procedury wnioskowania wymagane są podstawowe dane kontaktowe, a także adresowe klienta. W następnym kroku pożyczkobiorca ma obowiązek podać informacje na temat zatrudnienia oraz dochodów, które pomogą dostosować warunki umowy czy harmonogram spłat do możliwości i potrzeb danej osoby. Czytając Blinck opinie, można zauważyć częste komentarze dotyczące krótkiego czasu oczekiwania zarówno na decyzje, jak i finalizację podpisanej umowy w formie przelewu. Według Lens Finance opinie przy każdorazowym wnioskowaniu o środki finansowe pożyczkodawca weryfikuje potencjalnego klienta we wszystkich bazach między innymi BIK. Jeśli wnioskodawca posiada negatywną historię kredytową, może spodziewać się odrzucenia prośby o pożyczkę. Blinck.pl opinie osób korzystających z usług platformy potwierdzają, że nawiązanie kontaktu z konsultantem nie sprawia problemów, a cały proces wnioskowania przebiega sprawnie. Więcej informacji na temat Blinck pożyczki można znaleźć na forach internetowych, a za pośrednictwem Pożyczkowego Portalu porównać oceny klientów platformy Blinck z innymi firmami, na przykład ratkomat opinie.

Blinck pożyczki logowanie

Strona internetowa Blinck pożyczki jest wykonana w sposób przystępny dla przedstawicieli różnych grup wiekowych. Zawiera instrukcję dotyczącą etapów procesu wnioskowania, która została opracowana w przystępny sposób. Na platformie przedstawiane są tylko niezbędne informacje dla klienta, dzięki czemu użytkownik nie ma problemu z wyszukiwaniem wskazówek potrzebnych do rozwiania wszelkich wątpliwości. Jedną z zalet platformy jest również umieszczenie przycisku “Zaloguj się” w standardowym miejscu, czyli prawym górnym rogu. Po kliknięciu użytkownik zostaje przeniesiony do prostego formularza. Wypełniając pole E-mail oraz hasło platforma przekieruje klienta na odpowiednią stronę. Pożyczkobiorcy podkreślają, że nie wszystkie strony firm pożyczkowych są przystępne i intuicyjne przykładem może być trudna do zlokalizowania podstrona lew pożyczka logowanie.

Zalety

 • Możliwość rozłożenia pożyczki na 48 rat
 • Wysoka kwota pożyczki do 10 000 zł
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki

Wady

 • Można zaciągnąć pożyczkę w wieku od 24 lat
 • Brak promocji dla nowych klientów
 • Firma sprawdza klientów w bazach dłużników typu BIG

Ocena

2.58 (51.6%)
12 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.