Bilingo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Aktualnie strona firmy pożyczkowej Bilingo.pl nie istnieje oraz nie ma podanej informacji o właścicielu firmy jakim jest firma Finato.pl, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 30.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Bilingo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
TelefonTelefon: 22 270 60 19
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@bilingo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Finato.pl

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Bilingo

Bilingo – Pożyczki przez internet

Pożyczki w Bilingo.pl są udzielane za pośrednictwem internetu, oznacza to, że bez problemu, szybko możemy uzyskać potrzebną sumę pieniężną. Firma oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 500 zł do 300 000 zł. Spłatę możemy dokonać w dogodnych ratach od 3 do 120 miesięcy. Serwis czynny jest całą dobę, dlatego nie ma problemu o wysłanie wniosku w godzinach, w których nie pracują konsultanci Bilingo.pl. Jeżeli mamy problem ze spłatą rat, musimy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi i poinformować o naszej sytuacji. Uchroni nas to od wpisu do bazy osób zadłużonych w BIK. Firma ma również prawo wypowiedzenia umowy w przypadku niedostosowania się klienta do warunków umowy pożyczki oraz nieterminowej spłaty zobowiązania. Konsultanci Bilingo.pl dostępni są pod numerem telefonu: +48 22 270 60 19 oraz pod adresem e-mail: biuro@bilingo.pl

Bilingo – Ogólne warunki

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zaciągnąć pożyczkę w Bilingo.pl? Otóż, są one całkiem proste. Osoba starająca się o pożyczkę w Bilingo.pl powinna mieć ukończone 18 lat oraz mieć stałe miejsce zamieszkania, które trzeba wpisać w formularz informacyjny. Przy zaciągnięciu pożyczki potrzebne będzie podanie numeru PESEL, aktywnego numeru telefonu, adresu e-mail oraz rachunku bankowego pożyczkobiorcy. Firma stawia na minimalizm oraz brak zbędnych formalności przy zaciągnięciu pożyczki.

Bilingo – Pożyczka krok po kroku

Zaciągając pożyczkę w Bilingo.pl, za pomocą wirtualnego suwaka wybieramy odpowiadającą nam kwotę pożyczki, która możliwa jest maksymalnie do kwoty 300 000 zł oraz wybranie czasu spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca poprosi nas o podanie paru danych, które musimy uzupełnić w polach, które znajdują się poniżej kalkulatora. Potrzebne będzie podanie takich danych jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL oraz kod pocztowy naszego miejsca zamieszkania. Gdy wypełnimy wszystkie dane, możemy nacisnąć na przycisk „wyślij wniosek”. W kolejnych krokach będziemy musieli potwierdzić nasz numer telefonu oraz dane osobowe. Gdy już przejdziemy przez te wszystkie kroki, pozostanie nam czekanie na decyzję pożyczkodawcy odnośnie przyznania pożyczki. Powinna ona dojść do 15 minut od momentu wysłania wniosku o pożyczkę.

Bilingo – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając kwotę w wysokości 100 000 zł, ze spłatą do 60 miesięcy, nasza miesięczna rata wyniesie 3 966,33 zł.

Wszystkie koszty dodatkowe uzyskamy wraz z umową pożyczki ratalnej.

Jeśli nie wywiążemy się z warunków umowy, czyli nie będziemy spłacać rat pożyczki w obowiązującym nas terminie, będzie to powód do wypowiedzenia przez bank umowy kredytowej w ciągu 30 dni. Wtedy musimy natychmiast spłacić całość zadłużenia.

Bilingo – Co jeżeli nie spłacę pożyczki?

W życiu każdego człowieka mogą przydarzyć się różne sytuacje, nawet te dość trudne, zwłaszcza jeżeli mowa o kwestiach finansowych. Co natomiast, jeżeli pożyczkobiorca nie spłaca swojego zobowiązania w terminie? Klienci muszą liczyć się z tym, że firma może wszcząć postępowanie windykacyjne lub sądowe w tej sprawie. Wszystkie koszty musi ponieść pożyczkobiorca. Firma Bilingo pożyczki może wypowiedzieć również umowę z klientem. Gdy firma wypowie umowę z klientem, musi on zwrócić wszystkie należności wraz z doliczonymi odsetkami za brak spłaty zobowiązania.

Pożyczkobiorca ma możliwość również wypowiedzenia umowy z firmą do 14 dni od momentu podpisania umowy. Jeżeli zdecydujemy się na taki krok, musimy koniecznie skontaktować się z konsultantem firmy. Będziemy zobowiązani również do wysłania odpowiednich dokumentów na adres firmy oraz zwrócenia wszystkich otrzymanych należności.

Firma umożliwia przedłużenie spłaty zobowiązania, bez poniesienia dodatkowych kosztów za aktywowanie usługi. W tym wypadku również musimy skontaktować się z pożyczkodawcą. Przedłużenie spłaty należności można wykonać maksymalnie do 2 lat. Wszystko zależy od decyzji pożyczkodawcy.

Bilingo – Opinie

Dla firmy Bilingo opinie pożyczkobiorców są bardzo istotne. Tak samo klienci sprawdzają w wynikach wyszukiwania “bilingo pożyczki opinie” starając się dowiedzieć czegoś więcej na temat przyszłego pożyczkodawcy. Jak ważna dla klienta jest opinia na temat pożyczkodawcy? Na pewno duża. Wartościowe komentarze mogą pozwolić na podjęcie decyzji, czy warto zaciągnąć pożyczkę w danej firmie. Czasami dobrze jest się dowiedzieć czegoś więcej, czytając komentarze innych użytkowników. Zachęcamy również do pozostawienia opinii na temat firmy, w której uzyskali Państwo pożyczkę.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Bilingo zostaw swoją opinię.

7 komentarzy

Cięzko

Bilingo to nowa pożyczka, która pozwala stanąć na nogi jeżeli potrzebujemy gotówki, a banki odmawiają pomocy. Mili ludzie podpowiadają, co i jak. Ja brałam pożyczkę dla mamy na operację. Niestety jest chora, a fundusz zdrowia nie opłaca lecenia. Tragedia! Mam kilka takich pożyczek. Chciałabym je spłacić.

00 Odpowiedz
Gitew

Tyle banków chwali się, że ma dobre oferty dla firm. Pożyczka dla małych firm, pożyczka na 200 000 złotych od pierwszego miesiąca – możemy wszędzie czytać takie reklamy. Gdy przychodzi, co do czego, nie pożyczają nawet złotówki, bo nie mamy dochodów. Bilingo.pl uratowało moją restaurację od bankructwa.

00 Odpowiedz
F$:D

Bilingo to firma która mnie nie zawiodła. Pożyczka od nich była strzałem w dziesiątkę. Chociaż mają dodatkowe opłaty, można rozłożyć wszystko na raty nawet na 120 rat. ja swoje 5 tysięcy wzięłam na 40 rat i bez problemu spłacam. Świetna firma z którą nie mam żadnych problemów, chociaż przydałoby się żeby pierwsza pożyczka była darmowa.

00 Odpowiedz
Samanta R.

Firma jest mało znana. Ma niestety bardzo nieczytelny interfejs. Ciągle się zastanawiam, czy brać u nich jakąkolwiek pożyczkę. Można wziąć do 300 000 zł i rozłożyć na raty nawet na 120 miesięcy. Jednak nie ma żadnych dodatkowych informacji na temat firmy. Czy można jej zaufać? Do tego pierwsza pożyczka nie jest darmowa.

00 Odpowiedz
Krajan

To nieprawda, że chwilówka jest tylko dla biednych i zadłużonych, którym bank nie udzieli kredytu. Pożyczka online to również rozwiązanie dla młodych, którzy nie mają żadnej historii kredytowej, a potrzebują gotówki na studia czy na wyjazd. Po kilku minutach mogą otrzymać potrzebne pieniądze, które spłacą w niskich ratach.

00 Odpowiedz
Artur Filoda

Witam

Jak można otrzymać kredyt u was?

Gdzie złożyć wniosek?

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bilingo.p logo
Podobne oferty do Bilingo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: