3 9

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Bilingo.pl

3
9 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 300 000 zł
Weź pożyczkę
w Bilingo.pl

Bilingo.pl - Opinie

Pożyczki w Bilingo.pl skierowane są do osób prywatnych, jak również do firm. Kwotę jaką możemy maksymalnie zaciągnąć to 300 000 zł, rozłożoną na 120 rat. Są to pożyczki głównie skierowane do osób potrzebujących sporego zastrzyku pieniędzy.

Właścicielem Bilingo.pl jest firma Finato.pl, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Świętokrzyskiej 30.

Bilingo.pl - Pożyczki przez internet

Pożyczki w Bilingo.pl są udzielane za pośrednictwem internetu, oznacza to, że bez problemu, szybko możemy uzyskać potrzebną sumę pieniężną. Firma oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 500 zł do 300 000 zł. Spłatę możemy dokonać w dogodnych ratach od 3 do 120 miesięcy. Serwis czynny jest całą dobę, dlatego nie ma problemu o wysłanie wniosku w godzinach, w których nie pracują konsultanci Bilingo.pl. Jeżeli mamy problem ze spłatą rat, musimy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi i poinformować o naszej sytuacji. Uchroni nas to od wpisu do bazy osób zadłużonych w BIK. Firma ma również prawo wypowiedzenia umowy w przypadku niedostosowania się klienta do warunków umowy pożyczki oraz nieterminowej spłaty zobowiązania. Konsultanci Bilingo.pl dostępni są pod numerem telefonu: +48 22 270 60 19 oraz pod adresem e-mail: biuro@bilingo.pl

Bilingo.pl - Ogólne warunki

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zaciągnąć pożyczkę w Bilingo.pl? Otóż, są one całkiem proste. Osoba starająca się o pożyczkę w Bilingo.pl powinna mieć ukończone 18 lat oraz mieć stałe miejsce zamieszkania, które trzeba wpisać w formularz informacyjny. Przy zaciągnięciu pożyczki potrzebne będzie podanie numeru PESEL, aktywnego numeru telefonu, adresu e-mail oraz rachunku bankowego pożyczkobiorcy. Firma stawia na minimalizm oraz brak zbędnych formalności przy zaciągnięciu pożyczki.

Bilingo.pl - Pożyczka krok po kroku

Zaciągając pożyczkę w Bilingo.pl, za pomocą wirtualnego suwaka wybieramy odpowiadającą nam kwotę pożyczki, która możliwa jest maksymalnie do kwoty 300 000 zł oraz wybranie czasu spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca poprosi nas o podanie paru danych, które musimy uzupełnić w polach, które znajdują się poniżej kalkulatora. Potrzebne będzie podanie takich danych jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL oraz kod pocztowy naszego miejsca zamieszkania. Gdy wypełnimy wszystkie dane, możemy nacisnąć na przycisk “wyślij wniosek”. W kolejnych krokach będziemy musieli potwierdzić nasz numer telefonu oraz dane osobowe. Gdy już przejdziemy przez te wszystkie kroki, pozostanie nam czekanie na decyzję pożyczkodawcy odnośnie przyznania pożyczki. Powinna ona dojść do 15 minut od momentu wysłania wniosku o pożyczkę.

Bilingo.pl - Koszty pożyczki

Reprezentatywne koszty pożyczki: Zaciągając kwotę w wysokości 100 000 zł, ze spłatą do 60 miesięcy, nasza miesięczna rata wyniesie 3 966,33 zł.

Wszystkie koszty dodatkowe uzyskamy wraz z umową pożyczki ratalnej.

Jeśli nie wywiążemy się z warunków umowy, czyli nie będziemy spłacać rat pożyczki w obowiązującym nas terminie, będzie to powód do wypowiedzenia przez bank umowy kredytowej w ciągu 30 dni. Wtedy musimy natychmiast spłacić całość zadłużenia.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Bilingo.pl - Dane firmy

  • +48 22 270 60 19
  • biuro@bilingo.pl
  • Finato.pl, ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki 300 000 zł
  • Długi okres spłaty pożyczki do 120 miesięcy

Wady

  • Brak informacji o dodatkowych kosztach pożyczki
  • Brak darmowej pierwszej pożyczki
  • Mało przejrzysty interfejs

Ocena

3 (60%)
9 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *