Apple Credit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
67%

Apple Credit to serwis, który oferował pożyczki społecznościowe. Firma nie udzielała pożyczek, robili to inwestorzy. Niestety aktualnie strona jest nieaktywna i za jej pośrednictwem nie ma już możliwości wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Apple Credit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Rynek Starego Miasta 10/7, 00-272 Warszawa
TelefonTelefon: 22 404 94 82
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@applecredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy ROTENSCHWANZ Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000518075
NIP: 5252592787
REGON: 14733548800000

Zalety i wady firmy Apple Credit

Apple Credit – Pożyczki przez internet

W Apple Credit możemy uzyskać typową chwilówkę, ponieważ okres zapłaty za należności wynosi maksymalnie 30 dni. Kwota również jest niewielka, wynosi ona 3000 zł. Konieczna jest rejestracja w serwisie oraz podanie danych osobowych. Im więcej wprowadzimy informacji na swój temat, tym bardziej stajemy się wiarygodniejszymi pożyczkobiorcami dla inwestorów. Ale uwaga! Za niektóre potwierdzenie informacji serwis wymaga zapłaty. Musimy płacić np. za potwierdzenie naszego miejsca zamieszkania lub informacji o tym, czy nasze dane widnieją w bazie dłużników. Konieczne jest również wprowadzenie celu, na jaki chcemy przeznaczyć uzyskane pieniądze. To inwestorzy decydują, komu chcą pożyczyć swoje oszczędności. Niestety musimy liczyć się z długim okresem oczekiwania na pieniądze, dlatego Apple Credit nie jest dla osób chcących uzyskać pieniędzy w szybkim czasie.

Apple Credit – Ogólne warunki

Zaciągnięcie pożyczki w Apple Credit jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na serwisie i tam wystawić ogłoszenie dotyczące potrzeby zaciągnięcia pożyczki od inwestorów. Wniosek jest widoczny w serwisie jedynie  7 dni. Niestety, jeżeli nie znajdzie się inwestor, który zechce udzielić nam pożyczki w tym czasie, nasze ogłoszenie zniknie ze strony głównej. Pożyczkobiorcy muszą być osobami pełnoletnimi, zdolnymi do wykonywania czynności prawnych. Konieczne będzie przygotowanie dowodu osobistego, z którego będziemy spisywać wszystkie potrzebne informacje.

Apple Credit – Pożyczka krok po kroku

Jeżeli zainteresowaliśmy się zaciągnięciem pożyczki w Apple Credit, musimy koniecznie zarejestrować się na serwisie firmy. Bez tego nie będziemy w stanie wystawić ogłoszenia odnośnie chęci zaciągnięcia pożyczki. Platforma łączy inwestorów oraz pożyczkobiorców. Klienci muszą wypełnić wniosek, który pojawi się na stronie głównej. Konieczne będzie również wpisanie celu, na jaki będziemy chcieli przeznaczyć uzyskane pieniądze. To inwestorzy decydują o tym, czy chcą udzielić nam pożyczki. Jeżeli nie znajdzie się nikt, kto zechce nas wesprzeć, po 7 dniach nasze ogłoszenie zniknie z serwisu. Pamiętajmy, że również ważne jest potwierdzenie naszych danych osobowych. Im więcej informacji będzie znajdowało się na nasz temat, tym staniemy się bardziej wiarygodnymi pożyczkobiorcami. Niestety, niektóre potwierdzenia informacji są płatne. Najlepiej wcześniej zapoznać się szczegółowo z regulaminem, przed wystawieniem ogłoszenia i skorzystaniem z usług Apple Credit.

Apple Credit – Koszty pożyczki

Wszystkie koszty pożyczki będą zależne od inwestora, który zdecyduje się udzielić nam pożyczki. Nie ma podanego reprezentatywnego przykładu kosztów pożyczki w Apple Credit.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Apple Credit zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Apple Credit opinie
Podobne oferty do Apple Credit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: