BiznesKasa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Biznes Kasa była firmą udzielającą wsparcia finansowego dla przedsiębiorców. Należała do spółki ROTSA Sales Direct, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje. Obecnie strona Biznes Kasy nie istnieje.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

BiznesKasa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy ROTSA Sales Direct Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000037040
NIP: 6342294947
REGON: 276064782

Zalety i wady firmy BiznesKasa

BiznesKasa – Pożyczki dla firm przez internet

Proces ubiegania się o pożyczkę w Biznes Kasie przebiega drogą elektroniczną. To duże ułatwienie dla zapracowanych i rozwijających dopiero swoją firmę przedsiębiorców, a także szansa na zaoszczędzenie ich cennego czasu oraz energii. Biznes Kasa promuje swoje produkty hasłem „Nie wybieraj chwilowych rozwiązań. Świadczymy pożyczki dla polskich firm, które mają problemy z otrzymaniem finansowania z banku”. Obsługuje tylko osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki cywilne. Co ważne, nie udziela natomiast pożyczek spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością.

BiznesKasa – Ogólne warunki

Niestety z portalu firmy nie dowiadujemy się szczegółowych informacji dotyczących warunków umów pożyczkowych, w tym wysokości wsparcia i możliwego okresu spłaty zobowiązania. Jedyne dane dotyczą maksymalnej kwoty pożyczki oraz terminu kredytowania, a wynoszą one kolejno: 50 000 zł i 60 miesięcy. Biznes Kasa podaje też, że przyznawalność pożyczki uzależniona jest od indywidualnie skalkulowanej zdolności kredytowej klienta. Można więc wywnioskować, że firma skrupulatnie prześledzi historię kredytową pożyczkobiorcy, tyle tylko, że, jak sama zaznacza, oprze się przy tym na deklarowanych przez niego wartościach. Biznes Kasa okazuje klientowi zaufanie. Podaje jednak, że pomoc skierowana jest do pożyczkobiorców, których co prawda odrzucił sektor bankowy, ale jednocześnie do takich, których dane nie widnieją w rejestrach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, KRD. Minimalny okres trwania działalności, jaki musi wykazać przedsiębiorca to z kolei 12 miesięcy. Biznes Kasa nie wymaga od klienta dodatkowych zabezpieczeń, jedynym wymaganym dokumentem, który trzeba wysłać jest PIT.

BiznesKasa – Pożyczka dla firm krok po kroku

Firma chwali się błyskawicznym oraz mało skomplikowanym procesem przyznawania pożyczek. Proces aplikacyjny rozpoczyna się od wypełnienia formularza na stronie głównej Biznes Kasy. Należy wpisać w nim między innymi kwotę, okres spłaty, nazwę firmy, jej NIP, adres siedziby, imię i nazwisko właściciela. Nie można zapomnieć o wpisaniu numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail, którzy przyda się pożyczkodawcy do kontaktu z klientem. Konsultant zadzwoni do niego zaraz po wysłaniu formularza. Podczas rozmowy telefonicznej potwierdzi wszelkie dane, a także poinformuje o wstępnej decyzji. Jej potwierdzenie klient otrzyma następnie drogą mailową. Osoba ubiegająca się o pożyczkę musi pamiętać jednocześnie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych, a także przekazywanie ofert marketingowych przez telefon i nie tylko. Ponadto, Biznes Kasa zapewnia, że klient pożyczając właśnie w tej firmie, zyskuje dodatkowe opcje, takie jak: możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych, czyli zawieszenia spłaty łącznie nawet do 12 miesięcy (np. zawiesza na 3 miesiące, później znowu płaci i ponownie może zawiesić na kolejne kilka miesięcy, po których kontynuuje regulowanie należności); ubezpieczenie pożyczki na wypadek niespodziewanej sytuacji życiowej; oraz profesjonalne doradztwo. Biznes Kasa przekonuje, że warunki umowy, którą podpisuje pożyczkobiorca, są transparentne, a sam dokument nie zawiera kruczków prawnych czy skomplikowanego języka. Poza tym, przy udzielaniu pożyczki firma uwzględnia dochody z innych źródeł, dzięki czemu klient ma szansę na podniesienie swojej zdolności kredytowej. Co więcej, Biznes Kasa nie zamyka się na niemal żadną z branż. Jak zapewnia na swojej stronie, finansuje zarówno firmy budowlane, jak i te zajmujące się na przykład gastronomią czy handlem. Mogą one liczyć nawet na wsparcie rzędu 30 000 zł.

BiznesKasa – Koszty pożyczki dla firm

Firma nie informuje na swojej stronie o dokładnych kosztach zaciągniętej pożyczki ani o rzeczywistej stopie oprocentowania liczonego w skali rocznej. Wszelkie opłaty, także te dotyczące odsetek za nieterminową spłatę zobowiązania, podane są w umowie między klientem a firmą pożyczkową. Biznes Kasa informuje jedynie, że dopuszcza dwa 30-dniowe opóźnienia w spłacie w czasie ostatnich sześciu miesięcy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy BiznesKasa zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bizneskasa logo
Podobne oferty do BiznesKasa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: