Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Aasa dla biznesu

4.71
7 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Aasa dla biznesu

Aasa dla biznesu - Opinie

Aasa Dla Biznesu to część firmy Aasa Polska, działającej na polskim rynku od pięciu lat. Oferuje pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Świadczy pomoc w kwocie od 1000 do nawet 10 000 zł, a jej spłatę – w zależności od sumy – rozkłada od 8 do 24 miesięcy. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolne potrzeby związane z prowadzeniem własnego biznesu. Pożyczkobiorca nie musi określać celu przy podpisywaniu umowy.

Aasa dla biznesu - Pożyczki przez internet dla firm

Do tej pory firma Aasa Polska oferowała pożyczki wyłącznie osobom fizycznym. Rozszerzyła jednak gamę swoich usług na przedsiębiorców, w szczególności na małe firmy. Zobowiązanie można zaciągnąć nawet pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Jedynym obostrzeniem jest konieczność potwierdzenia zameldowania na terenie Polski. Wielkim plusem w przypadku Aasa Dla Biznesu jest to, że cała procedura starania się o uzyskanie pożyczki odbywa się zdalnie. Możemy więc załatwić wszelkie formalności drogą internetową, a w przypadku wątpliwości skontaktować się z dostępnymi w dni robocze pracownikami Biura Obsługi Klienta.

Aasa dla biznesu - Ogólne warunki

Do kogo skierowana jest pożyczka firmy Aasa Dla Biznesu? Jak już było wspomniane, dla właścicieli firm, do tej kategorii należą również tak zwane osoby samozatrudnione, czyli takie, które przeszły z etatu na fakturę i zamiast umowy o pracę rozliczają się ze swoim byłym pracodawcą jako przedsiębiorcy. Poza tym regulamin pożyczki określa, że mogą starać się o nią nawet nowe działalności gospodarcze, co oznacza, że o wsparcie finansowe od Aasa Dla Biznesu można wnioskować już w dniu rejestracji firmy. Na pozytywną decyzję nie mogą liczyć natomiast właściciele, których dane figurują w rejestrach dłużników w Biurze Informacji Gospodarczej, InfoMonitorze, KRD oraz ERIF. Firma natomiast nie weryfikuje wnioskodawcy w BIK. Jeśli przedsiębiorca nie jest zadłużony, ale ma zaciągnięte zobowiązania w innych instytucjach pozabankowych lub bankowych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostał pożyczkę w Aasa Dla Biznesu. Wszystko jednak zależy od jego zdolności kredytowej. Pożyczkodawca bada ją bowiem równie szczegółowo jak banki.

Aasa dla biznesu - Pożyczka dla firm krok po kroku

Firma nie wymaga żadnych poręczeń, dostarczenia dokumentów dotyczących księgowości, wyciągów z kont bankowych czy też dowodów rejestracji działalności. Aasa Dla Biznesu okazuje tym samym duże zaufanie swoim przyszłych klientów, a także ułatwia im życie i oszczędza cenny czas. Dalej jest równie sprawnie i prosto. Jak wyglądają więc poszczególne etapy przyznawania pożyczki? Prześledźmy je krok po kroku. Na początku powinniśmy wejść na stronę www.aasadlabiznesu.pl, gdzie za pomocą suwaków będziemy mogli wybrać interesującą nas kwotę oraz optymalny okres spłaty pożyczki. Następnie trzeba wypełnić formularz. Potrzebne będą dane właściciela oraz samej firmy. Po wysłaniu wniosku pozostaje czekać na jego weryfikację. Aasa działa w tym wypadku błyskawicznie. Wnioskodawca otrzyma informację o decyzji mailowo lub telefonicznie do dwóch godzin. Pożyczkobiorca będzie już musiał się tylko umówić z kurierem na dostarczenie umowy, a po jej podpisaniu oczekiwać na przelew lub czek. Firma przesyła pieniądze średnio w ciągu 24 godzin od potwierdzenia podpisania umowy i braku innych formalności do spełnienia. Jeśli jednak będą jeszcze jakieś wątpliwości lub pożyczkodawca będzie musiał zasięgnąć dodatkowych informacji, proces przelewania środków może wydłużyć się nawet do 7 dni roboczych.

Aasa dla biznesu - Koszty pożyczki dla firm

Przedsiębiorca biorący od Aasa Dla Biznesu pożyczkę musi liczyć się z jej kosztami całkowitymi. Teraz krótko właśnie o nich. Co składa się na koszt? Po pierwsze opłata przygotowawcza, czyli wszelkie prowizje od czynności związanych z przygotowaniem umowy pożyczki. W tym przypadku duże znaczenie ma kwota środków, które zostaną nam przyznane, ponieważ opłata naliczana jest procentowo od nich. W przypadku pożyczki z przedziału 1000 zł – 1900 zł sięga ona 35% liczonych od kapitału, plus 2% od kapitału pożyczki za każdy miesiąc obowiązywania umowy. Dla kwot od 2000 do 10 000 zł – 20% i podobnie 2% za każdy miesiąc. Do tego dochodzi jednorazowa opłata za przelew BlueCash wynosząca 3 zł lub czek Giro – 13 zł. Aasa Dla Biznesu nie przewiduje za to opłaty administracyjnej, a ubezpieczenie pożyczki jest fakultatywne i decyzja zależy wyłącznie od klienta. Co jednak z odsetkami od zobowiązania? Wynoszą one 10% od kwoty pożyczki w skali roku. Co ważne, jest to stała stopa oprocentowania. W tym miejscu warto podać reprezentatywny przykład. Rzeczywiste oprocentowanie w skali roku dla pożyczki 5000 zł na maksymalny okres, czyli 24 miesięcy, wynosi 85,56%. Całkowita kwota, jaką ponosi pożyczkobiorca to 8 936,54 zł. Rata miesięczna wynosi w tym przypadku 372,72 zł, odsetki od całej kwoty 536,54 zł, a jednorazowa opłata przygotowawcza – 3400,00 zł.

Pożyczasz10002800820010050
Czas (miesięcy)12121212
Rata137.15249.29997.171246.47
Oddajesz1645.82991.4811966.0414957.64

Aasa dla biznesu - Dane firmy

 • +48 801 40 40 40, +48 22 4 600 300
 • Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa/
  Godziny otwarcia:
  pn. – pt.: 8.00 – 19.00

Zalety

 • wysoka kwota pożyczki
 • długi okres spłaty
 • pożyczone środki mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z firmą
 • szybka weryfikacja i decyzja o przyznaniu pożyczce
 • wszystko można załatwić elektronicznie

Wady

 • brak przejrzystej oferty na oficjalnej stronie internetowej
 • sprawdzają pożyczkobiorcę w Biurze Informacji Kredytowej
 • dokładnie badają zdolność kredytową wnioskodawcy
 • brak darmowej pożyczki

Ocena

4.71 (94.2%)
7 głosów

Komentarze

3 odpowiedzi na “Aasa dla biznesu”

 1. Klaudio napisał(a):

  Wszystko OK, polecam, bo trudno znaleźć drugą taką firmę, która nie robi problemu z pożyczkami na poczatku biznesu.

 2. Czarls napisał(a):

  Zdecydowałem się na tę ofertę trochę przez przypadek, bo potrzebowałem szybko gotówki, a oni byli najszybsi i mialem akurat strronę pod ręką. Z wyboru nie żałuję 😉 Wszystko w porządku 🙂

 3. Morgan napisał(a):

  Jak dla mnie pożyczka zdecydowanie na piątkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.