Aasa dla biznesu recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Aasa Dla Biznesu to część firmy Aasa Polska, działającej na polskim rynku od pięciu lat. Oferuje pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Świadczy pomoc w kwocie od 1000 nawet do 20 000 zł, a jej spłatę – w zależności od sumy – rozkłada od 1 do 36 miesięcy. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolne potrzeby związane z prowadzeniem własnego biznesu. Pożyczkobiorca nie musi określać celu przy podpisywaniu umowy.

Pożyczkowy Portal

Aasa dla biznesu - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
TelefonTelefon: 801 40 40 40
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Aasa Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Aasa dla biznesu

Aasa dla biznesu – Pożyczki dla firm przez internet

Do tej pory firma Aasa Polska oferowała pożyczki wyłącznie osobom fizycznym. Rozszerzyła jednak gamę swoich usług na przedsiębiorców, w szczególności na małe firmy. Zobowiązanie można zaciągnąć nawet pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Jedynym obostrzeniem jest konieczność potwierdzenia zameldowania na terenie Polski. Wielkim plusem w przypadku Aasa Dla Biznesu jest to, że cała procedura starania się o uzyskanie pożyczki odbywa się zdalnie. Możemy więc załatwić wszelkie formalności drogą internetową, a w przypadku wątpliwości skontaktować się z dostępnymi w dni robocze pracownikami Biura Obsługi Klienta.

Aasa dla biznesu – Ogólne warunki

Do kogo skierowana jest pożyczka firmy Aasa Dla Biznesu? Jak już było wspomniane, dla właścicieli firm, do tej kategorii należą również tak zwane osoby samozatrudnione, czyli takie, które przeszły z etatu na fakturę i zamiast umowy o pracę rozliczają się ze swoim byłym pracodawcą jako przedsiębiorcy. Poza tym regulamin pożyczki określa, że mogą starać się o nią nawet nowe działalności gospodarcze, co oznacza, że o wsparcie finansowe od Aasa Dla Biznesu można wnioskować już w dniu rejestracji firmy. Na pozytywną decyzję nie mogą liczyć natomiast właściciele, których dane figurują w rejestrach dłużników w Biurze Informacji Gospodarczej, InfoMonitorze, KRD oraz ERIF. Firma natomiast nie weryfikuje wnioskodawcy w BIK. Jeśli przedsiębiorca nie jest zadłużony, ale ma zaciągnięte zobowiązania w innych instytucjach pozabankowych lub bankowych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostał pożyczkę w Aasa Dla Biznesu. Wszystko jednak zależy od jego zdolności kredytowej. Pożyczkodawca bada ją bowiem równie szczegółowo jak banki.

Aasa dla biznesu – Pożyczka dla firm krok po kroku

Firma nie wymaga żadnych poręczeń, dostarczenia dokumentów dotyczących księgowości, wyciągów z kont bankowych czy też dowodów rejestracji działalności. Aasa Dla Biznesu okazuje tym samym duże zaufanie swoim przyszłych klientów, a także ułatwia im życie i oszczędza cenny czas. Dalej jest równie sprawnie i prosto. Jak wyglądają więc poszczególne etapy przyznawania pożyczki? Prześledźmy je krok po kroku. Na początku powinniśmy wejść na stronę pożyczkodawcy, gdzie za pomocą suwaków będziemy mogli wybrać interesującą nas kwotę oraz optymalny okres spłaty pożyczki. Następnie trzeba wypełnić formularz. Potrzebne będą dane właściciela oraz samej firmy. Po wysłaniu wniosku pozostaje czekać na jego weryfikację. Aasa działa w tym wypadku błyskawicznie. Wnioskodawca otrzyma informację o decyzji mailowo lub telefonicznie do dwóch godzin. Pożyczkobiorca będzie już musiał się tylko umówić z kurierem na dostarczenie umowy, a po jej podpisaniu oczekiwać na przelew lub czek. Firma przesyła pieniądze średnio w ciągu 24 godzin od potwierdzenia podpisania umowy i braku innych formalności do spełnienia. Jeśli jednak będą jeszcze jakieś wątpliwości lub pożyczkodawca będzie musiał zasięgnąć dodatkowych informacji, proces przelewania środków może wydłużyć się nawet do 7 dni roboczych.

Aasa dla biznesu – Koszty pożyczki dla firm

Przedsiębiorca biorący od Aasa Dla Biznesu pożyczkę musi liczyć się z jej kosztami całkowitymi. Teraz krótko właśnie o nich. Co składa się na koszt? Po pierwsze prowizje od czynności związanych z przygotowaniem umowy pożyczki. W tym przypadku duże znaczenie ma kwota środków, które zostaną nam przyznane, ponieważ opłata naliczana jest procentowo od nich. Do tego dochodzi jednorazowa opłata za przelew BlueCash wynosząca 3 zł lub czek Giro – 13 zł. Aasa Dla Biznesu nie przewiduje za to opłaty administracyjnej, a ubezpieczenie pożyczki jest fakultatywne i decyzja zależy wyłącznie od klienta.  W tym miejscu warto podać reprezentatywny przykład.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4100 zł na okres 26 miesięcy wynosi 101,40 %. Rata miesięczna 316,12 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 9 %, odsetki od kwoty pożyczki – 429,14 zł, prowizja 3690 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8219,14 zł (stan na dzień 18.03.2020 r.)

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Aasa dla biznesu zostaw swoją opinię.

3 komentarze

Klaudio

Wszystko OK, polecam, bo trudno znaleźć drugą taką firmę, która nie robi problemu z pożyczkami na poczatku biznesu.

00 Odpowiedz
Czarls

Zdecydowałem się na tę ofertę trochę przez przypadek, bo potrzebowałem szybko gotówki, a oni byli najszybsi i mialem akurat strronę pod ręką. Z wyboru nie żałuję 😉 Wszystko w porządku 🙂

00 Odpowiedz
Morgan

Jak dla mnie pożyczka zdecydowanie na piątkę 🙂

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
aasa dla biznesu logo
Podobne oferty do Aasa dla biznesu
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: