Raiffeisen Polbank recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Do 2018 roku Raiffeisen Polbank był częścią Raiffeisen Bank International AG (RBI), czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych grup bankowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Jednak 31 października 2018 roku nastąpiło przejęcie banku przez inną spółkę, czyli Bank BNP Paribas Bank Polska S.A.. Oferta Raiffeisen Polbank dotycząca MŚP, bankowości korporacyjnej, faktoringu oraz bankowości prywatnej wzbogaciła usługi udostępniane przez BNP Paribas Bank Polska. Przeniesiona została również kompletna baza klientów. Wszystko odbyło się za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego. Aktualnie Raiffeisen Polbank obsługuje wyłącznie produkty hipoteczne, które nie zostały przejęte przez Bank BNP Paribas. 

Pożyczkowy Portal

Raiffeisen Polbank - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa
TelefonTelefon: 22 549 99 99
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: moje.pytania@raiffeisen.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank – Kredyt gotówkowy przez internet

Kredyt gotówkowy na maksymalną kwotę 150 tysięcy złotych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Jego oprocentowanie wynosi 4,99%, a kwotę uzyskaną z jego pomocą spłaca się przez okres nawet 8 lat. Pożyczone w ten sposób środki można przeznaczyć na dowolny cel, a formalności, które należy spełnić, są niewymagające. Dla wielu chętnych ważną informacją jest to, że kredyt krótkoterminowy w wysokości 5000 złotych jest dostępny bez zaświadczeń o dochodach. To dobra informacja dla tych, którzy potrzebują niewielkiego dofinansowania najpilniejszych wydatków. Co ważne, wszystkie formalności można załatwić na trzy wygodne sposoby. Fani bankowości internetowej mogą tego dopilnować za pośrednictwem Internetu. Tego samego można też dokonać w trakcie wizyty w jednym z oddziałów lub przez telefon. Wielu ucieszy również fakt, że do usług są też mobilni doradcy, którzy są gotowi spotkać się z potencjalnymi klientami w dowolnie przez nich wybranych miejscach. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Raiffeisen Polbank – Ogólne warunki

Raiffeisen Polbank S.A. funkcjonuje w Polsce od 1991 roku. Od tego czasu wypracował sobie renomę jednego z najlepszych banków uniwersalnych w kraju. Obsługuje 800 tysięcy kontrahentów indywidualnych, a jego usługi i produkty dostępne są w 228 placówkach na terenie całego kraju. Usługi świadczone są ponadto za pośrednictwem centrum obsługi telefonicznej, co ceni sobie dziś wielu zainteresowanych. Niemniej istotne jest to, że osiągnięcia opisywanej instytucji cieszą się uznaniem ekspertów z zakresu bankowości. To oni zdecydowali o przyznaniu firmie licznych nagród. Najważniejsza z nich to „Bank doceniany przez klientów”, która świadczy o wysokim stopniu satysfakcji obsługiwanych usługobiorców. To samo poświadcza statuetka „Instytucja roku 2016” przyznana w kategorii „Najlepsza jakość obsługi w placówce”. Najbardziej wyśrubowane standardy obsługi połączone z wysoką jakością produktów składają się na sukces tej uznanej dziś firmy.

Raiffeisen Polbank – Kredyt gotówkowy krok po kroku

By skorzystać z kredytu gotówkowego, trzeba odnaleźć odpowiednią zakładkę na stronie. To jednak nic trudnego. Ta o nazwie „Kredyty” znajduje się w pasku umieszczonym tuż pod logiem banku (została umieszczona obok „Oszczędności”). Otwierając ją, wystarczy wybrać „Kredyty gotówkowe” i kliknąć przycisk „Więcej”. „Kredyt na miarę” jest drugą propozycją od góry.

Raiffeisen Polbank – Koszty kredytu gotówkowego

Decydując się na skorzystanie z opisywanej oferty, musimy pamiętać o związanych z nią kosztach. Te, które zamieszczono na stronie, to jedynie oprocentowanie na poziomie 4,99%. Nie ma niestety przykładu reprezentatywnego, na który można byłoby się powołać. Doradca klienta dostępny online informuje jedynie o tym, że warunki dla każdego zainteresowanego ustalane są indywidualnie. Na tej podstawie wyciąga się wniosek, że osoba ciekawa oferty musi koniecznie skontaktować się z pracownikiem banku i z nim wyjaśnić te zawiłości na swoim przykładzie. To jednak znakomita zachęta do tego, by jak najszybciej otrzymać dokładne dane o obwarowaniach obowiązujących tego, kto chce pożyczyć daną kwotę.

Raiffeisen Polbank – Opinie

Najważniejszą zaletą opisywanej tu oferty jest jej wysoka kwota maksymalna. 150 tysięcy złotych to naprawdę dobra propozycja. Niemniej ważna jest instytucja mobilnego doradcy. Telefony do wszystkich tego typu pracowników zamieszczono w widocznym miejscu na stronie internetowej. To dobry sposób na to, by pozyskać najważniejsze dane w prosty i przystępny sposób. Należy też wspomnieć o różnych możliwościach wnioskowania i okresie spłaty wynoszącym maksymalnie 8 lat. Co więcej, kwotę do 5000 złotych można dostać bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. To wszystko naprawdę dobrze przemyślane. Sprawnie działa także czat z doradcą, choć rozmowa z nim jest mało pomocna. Wśród największych minusów należy wymienić przede wszystkim brak suwaków służących obliczaniu kosztów kredytu, który chciałoby się zaciągnąć. Tego typu wizualizacje często są bardzo pomocne.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Raiffeisen Polbank zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Raiffeisen polbank logo
Podobne oferty do Raiffeisen Polbank
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: