Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę - Opinie

Raiffeisen Polbank jest częścią Raiffeisen Bank International AG (RBI). To jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup bankowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Składa się z instytucji finansowych i leasingowych rozmieszczonych w różnych częściach globu. Na rzecz jej sukcesów pracuje łącznie 50 tysięcy pracowników stacjonujących w 2400 placówkach (228 w Polsce). To właśnie oni odpowiedzialni są za obsługę 16,5 miliona klientów w 15 europejskich krajach. Ogromna korporacja finansowa świadczy też usługi na rzecz prężnie działających przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki. Tym samym wspomaga bardzo zróżnicowanych odbiorców i każdemu z nich pomaga odnosić sukcesy. Dzieje się to z udziałem spółek zależnych działających w sektorze nieruchomości czy zarządzania projektami.

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę - Kredyt

Kredyt gotówkowy na maksymalną kwotę 150 tysięcy złotych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Jego oprocentowanie wynosi 4,99%, a kwotę uzyskaną z jego pomocą spłaca się przez okres nawet 8 lat. Pożyczone w ten sposób środki można przeznaczyć na dowolny cel, a formalności, które należy spełnić, są niewymagające. Dla wielu chętnych ważną informacją jest to, że kredyt krótkoterminowy w wysokości 5000 złotych jest dostępny bez zaświadczeń o dochodach. To dobra informacja dla tych, którzy potrzebują niewielkiego dofinansowania najpilniejszych wydatków. Co ważne, wszystkie formalności można załatwić na trzy wygodne sposoby. Fani bankowości internetowej mogą tego dopilnować za pośrednictwem Internetu. Tego samego można też dokonać w trakcie wizyty w jednym z oddziałów lub przez telefon. Wielu ucieszy również fakt, że do usług są też mobilni doradcy, którzy są gotowi spotkać się z potencjalnymi klientami w dowolnie przez nich wybranych miejscach. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę - Kredyt gotówkowy

Raiffeisen Polbank S.A. funkcjonuje w Polsce od 1991 roku. Od tego czasu wypracował sobie renomę jednego z najlepszych banków uniwersalnych w kraju. Obsługuje 800 tysięcy kontrahentów indywidualnych, a jego usługi i produkty dostępne są w 228 placówkach na terenie całego kraju. Usługi świadczone są ponadto za pośrednictwem centrum obsługi telefonicznej, co ceni sobie dziś wielu zainteresowanych. Niemniej istotne jest to, że osiągnięcia opisywanej instytucji cieszą się uznaniem ekspertów z zakresu bankowości. To oni zdecydowali o przyznaniu firmie licznych nagród. Najważniejsza z nich to „Bank doceniany przez klientów”, która świadczy o wysokim stopniu satysfakcji obsługiwanych usługobiorców. To samo poświadcza statuetka „Instytucja roku 2016” przyznana w kategorii „Najlepsza jakość obsługi w placówce”. Najbardziej wyśrubowane standardy obsługi połączone z wysoką jakością produktów składają się na sukces tej uznanej dziś firmy.

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z kredytu gotówkowego, trzeba odnaleźć odpowiednią zakładkę na stronie. To jednak nic trudnego. Ta o nazwie „Kredyty” znajduje się w pasku umieszczonym tuż pod logiem banku (została umieszczona obok „Oszczędności”). Otwierając ją, wystarczy wybrać „Kredyty gotówkowe” i kliknąć przycisk „Więcej”. „Kredyt na miarę” jest drugą propozycją od góry.

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę - Kalkulator gotówkowy

Decydując się na skorzystanie z opisywanej oferty, musimy pamiętać o związanych z nią kosztach. Te, które zamieszczono na stronie, to jedynie oprocentowanie na poziomie 4,99%. Nie ma niestety przykładu reprezentatywnego, na który można byłoby się powołać. Doradca klienta dostępny online informuje jedynie o tym, że warunki dla każdego zainteresowanego ustalane są indywidualnie. Na tej podstawie wyciąga się wniosek, że osoba ciekawa oferty musi koniecznie skontaktować się z pracownikiem banku i z nim wyjaśnić te zawiłości na swoim przykładzie. To jednak znakomita zachęta do tego, by jak najszybciej otrzymać dokładne dane o obwarowaniach obowiązujących tego, kto chce pożyczyć daną kwotę.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata378.07378.07
Oddajesz11342.113500750011342.1

Raiffeisen Polbank Kredyt na miarę - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszą zaletą opisywanej tu oferty jest jej wysoka kwota maksymalna. 150 tysięcy złotych to naprawdę dobra propozycja. Niemniej ważna jest instytucja mobilnego doradcy. Telefony do wszystkich tego typu pracowników zamieszczono w widocznym miejscu na stronie internetowej. To dobry sposób na to, by pozyskać najważniejsze dane w prosty i przystępny sposób. Należy też wspomnieć o różnych możliwościach wnioskowania i okresie spłaty wynoszącym maksymalnie 8 lat. Co więcej, kwotę do 5000 złotych można dostać bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. To wszystko naprawdę dobrze przemyślane. Sprawnie działa także czat z doradcą, choć rozmowa z nim jest mało pomocna. Wśród największych minusów należy wymienić przede wszystkim brak suwaków służących obliczaniu kosztów kredytu, który chciałoby się zaciągnąć. Tego typu wizualizacje często są bardzo pomocne.

Zalety

  • Wysoka maksymalna kwota do 150 000 zł
  • Długi okres spłaty kredytu - 8 lat
  • Kwotę do 5000 złotych można uzyskać bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach

Wady

  • Brak suwaków służących obliczaniu kosztów kredytu

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.