Jak sfinansować zakupy online?

 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut
natalia
Tradycyjny handel coraz bardziej ustępuje miejsca nowym nawykom zakupowym. Wielu polskich konsumentów wybiera dziś o wiele szybsze i łatwiejsze zakupy online z dostawą do domu. Problem pojawia się wówczas, gdy w portfelu zaczyna brakować gotówki. Z badań statystycznych wynika, że większość naszych rodaków nie ma możliwości skorzystania z pomocy finansowej rodziny czy znajomych. Osoby te decydują się więc na złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę.
Jak sfinansować zakupy online?

Spis treści:

Zakupy online

Niska pensja nie idzie w parze z wysokimi kosztami życia w Polsce. Mimo corocznych podwyżek najniższego krajowego wynagrodzenia, nie można mówić o znacznym podniesieniu stopy życiowej polskiego społeczeństwa. W przypadku kryzysu finansowego, osoby potrzebujące dodatkowego zastrzyku gotówki zgłaszają się najczęściej do firm pożyczkowych specjalizujących się w tego typu przypadkach, na przykład do Hapipożyczki. A co jeśli chcemy normalnie żyć, podróżować, robić zakupy online? Też możemy skorzystać z pomocy!  Dowiedz się więcej!

Czym jest pożyczka ratalna Hapipożyczki?

Na początku warto wspomnieć o samej instytucji. Hapipożyczki udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 2000 do 15000 zł. Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się całkowicie online. Pożyczkodawca nie wymaga od wnioskującego wysyłania dodatkowych dokumentów, dlatego po wysłaniu zgłoszenia jesteśmy w stanie w szybkim czasie otrzymać pieniądze na wskazane przez nas konto bankowe. Aby podjąć świadomą decyzję, warto sprawdzić opinie o Hapipożyczki.

Hapipożyczki pożyczki przez internet

Pożyczki na raty Hapipożczki w przypadku stałych klientów mogą osiągnąć wysokość nawet 15 000 złotych. Przyznawane są na maksimum 36 miesięcy. O wsparcie można starać się drogą elektroniczną, co ułatwia i przyspiesza cały proces. Hapipożyczki to zobowiązania na tyle elastyczne, że każdy klient znajdzie w ofercie tego pożyczkodawcy coś dla siebie. Aplikując o pomoc finansową nie trzeba podawać konkretnego celu pożyczki. Środki można przeznaczyć więc między innymi na konsumpcję, w tym zakupy dokonywane na odległość.

Kto może sięgnąć po pomoc? 

Hapipożyczki, jak każdy pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Nie traktuje tego zagadnienia jednak tak restrykcyjnie jak na przykład instytucje bankowe. Monitoruje w szczególności, czy klient figuruje w rejestrze dłużników. Oczywiście jego obecność w bazach osób zadłużonych nie jest równoznaczne ze skreśleniem z listy potencjalnych pożyczkobiorców. Hapipożyczki podejmuje decyzję indywidualnie, co oznacza, że bada wiele różnych przesłanek dotyczących danego klienta.

Pożyczka w Hapipożyczki – czy warto?

To jedno z atrakcyjniejszych rozwiązań dla klientów, którzy potrzebują „na już” wysokiej pożyczki. Plusem tego rodzaju zobowiązania jest możliwość wielomiesięcznej spłaty. Zazwyczaj jednak pożyczkobiorcy, którzy chcą przeznaczyć uzyskane środki na zakupy online, zaciągają niewielką należność. W momencie dokonania zakupów, myślą o jak najszybszym uregulowaniu całej kwoty. W takim przypadku warto podjąć negocjacje z firmą i zapytać o opcję wcześniejszej spłaty. Koniecznie należy przeanalizować finansową stronę takiego kroku. W większości sytuacji jest to opłacalne rozwiązanie, które redukuje część odsetek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły