Serwis pożyczkowy 123pożyczki

Kuba  • 
Przeczytasz w ciągu 4 minut
Jak działa serwis pożyczkowy 123pożyczki.pl? Dlaczego warto z niego korzystać? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poniższej analizie. Dzięki krótkiej instrukcji wnioskowania każdy bez problemu dopełni wszelkich formalności i otrzyma pieniądze. Jeden wniosek na tej platformie umożliwia wysłanie zapytania do wielu pożyczkodawców, którzy w ciągu 24 godzin podejmą decyzję o udzieleniu pożyczki.

Spis treści:

Co to jest 123pozyczki.pl?

123pozyczki.pl to platforma umożliwiająca złożenie wniosku o pożyczkę społecznościową online. Bez wątpienia zaletą tej oferty jest możliwość ubiegania się o pieniądze poprzez wypełnienie jednego krótkiego formularza. Wnioskując za pośrednictwem platformy 123pozyczki.pl, możemy otrzymać kwoty od 100 do 20 000 zł. Natomiast okres kredytowania nie przekracza 24 miesięcy. Jak można się dowiedzieć z informacji udzielonych przez firmę, średnia wysokość pożyczki wynosi 1900 zł, okres kredytowania 6 miesięcy, a RRSO to 49%. Jednocześnie podkreśla się, że pierwsza pożyczka udzielana jest maksymalnie na okres 3 miesięcy. 

Serwis pożyczkowy 123pozyczki – o firmie

Celem platformy 123pozyczki.pl jest ułatwienie kontaktu między osobami potrzebującymi dodatkowych środków finansowych, a tymi, którzy je mają. Wyeliminowanie pośredników pozwala na znalezienie idealnej pożyczki przy ograniczeniu formalności do minimum. Dzięki temu ograniczone zostały również koszty. Ponadto wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut. Wszystko można zrobić w 3 prostych krokach. Warto podkreślić, że jest to platforma przeznaczona zarówno do poszukiwania pożyczki, jak i zostania pożyczkodawcą. W obu przypadkach należy wypełnić krótki formularz, a następnie poczekać na odpowiedź. Usługa ta jest zupełnie darmowa.

123pozyczki

screenshot źródło: 123pozyczki.pl

123pozyczki.pl – jak wnioskować o pożyczki online?

Przechodząc na stronę główną 123pozyczki.pl, należy kliknąć “Złóż wniosek”. W ten sposób zostaniemy przekierowani na podstronę, gdzie rozpoczyna się etap wnioskowania. Pierwsze pytanie, na jakie należy odpowiedzieć to, czy ubiegamy się o pożyczkę po raz pierwszy czy kolejny. Jeśli będzie to nasz drugi, trzeci wniosek, wystarczy zalogować się na swoje konto klienta. W innym przypadku otrzymamy ofertę dla nowych klientów, która polega na udzieleniu bezkosztowej pożyczki na 3 miesiące. Może ona wynosić 1000, 1500 czy też 1900 zł. W takiej sytuacji RRSO wynosi 0%.

123pozyczki.pl

screenshot źródło: 123pozyczki.pl

Po wybraniu interesującej oferty należy wypełnić krótki formularz. Zostaniemy zapytani między innymi o: cel pożyczki, imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL, adres oraz serię i numer dokumentu tożsamości. Następnie należy odpowiedzieć na kilka pytań zamkniętych dotyczących sytuacji mieszkaniowej, ewentualnych zaległości z opłatami oraz uzupełnić numer konta bankowego.  Po zaznaczeniu zgód marketingowych wysyłamy formularz.

Teraz należy dokonać opłaty weryfikacyjnej w wysokości 3 zł. Umożliwi ona potwierdzenie tożsamości wnioskodawcy oraz wstępną ocenę zdolności kredytowej.

123 pożyczki

screenshot źródło: 123pozyczki.pl

Należy pamiętać, aby dokonać płatności z konta bankowego, które jest naszą własnością oraz zostało uwzględnione w formularzu wniosku. Po kliknięciu przycisku “Wykonałem przelew” zostaniemy poinformowani, że w ciągu 24 godzin od jego zaksięgowania wniosek zostanie rozpatrzony.

Opinie o pożyczkach 123pozyczki.pl

123pozyczki.pl sprawdza swoich klientów w bazie BIK, BIG Infomonitor, ERIF, a także dlugi.info. Dlatego też podczas składania wniosku należy udzielać odpowiedzi zgodnie z prawdą, ponieważ pożyczkodawca i tak dowie się, czy zalegamy z jakąkolwiek opłatą. Jak widać, pożyczka społecznościowa online w 123pozyczki.pl gwarantuje ograniczenie formalności do minimum. Dodatkowo nowi klienci mogą liczyć na pierwszą darmową pożyczkę ze spłatą w trzech ratach. Dopełnienie wszelkich formalności nie wymaga wizyt w oddziałach. Jedyne, co trzeba zrobić to uzupełnienie krótkiego wniosku dostępnego na stronie internetowej. Warto również pamiętać, że obecność w bazach dłużników nie skreśla naszych szans na otrzymanie pożyczki. Pożyczkodawcy 123pozyczki.pl stawiają niższe wymagania swoim klientom, a co za tym idzie, możliwe jest zaakceptowanie wniosku również od osób posiadających wpis w bazach.

Ile kosztuje pożyczka w 123pozyczka.pl? Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład wsparcia finansowego.

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 93,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 3711 zł, oprocentowanie stałe – 10%, całkowity koszt kredytu – 1411,04 zł (w tym: prowizja 1196 zł, odsetki 215,04 zł), czas obowiązywania umowy 24 miesięcy, 1–24 miesięcznych rat po 154,67 zł. Maks. RRSO wynosi 110%. RRSO wynosi przeciętnie 49,28%.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 marca 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły